phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Search Results> >

Miss Latina

Offer advantages

 • cuda natury i karaibskie plaże
 • wyprawa do dziewiczej delty Orinoko
 • czas na wypoczynek na Margaricie

Miss Latina Code: PMVMISS

Route
PLN
Itaka

Miss Latina Kod: PMVMISS Wenezuela

Położenie na mapie Route

MARGARITA-PÓŁWYSEP ARAYA-PÓŁWYSEP PARIA-CARIPE-DELTA ORINOKO-PARK NARODOWY CANAIMA
Intensywny, pełen niezapomnianych wrażeń tydzień w Wenezueli. Na trasie cuda natury i karaibskie plaże. Znakomita propozycja wycieczek fakultatywnych: od wizyty na plantacji kakao z degustacją czekolady, przez wyprawę do dziewiczej Delty Orinoko, zamieszkałej przez Indian Warao, do fantastycznej wycieczki samolotowej do Parku Narodowego Canaima z przelotem nad słynnym wodospadem Angel Falls. Przewidziano także czas na wypoczynek na Margaricie, słonecznej wyspie nazywanej Hawajami Wenezueli. Piaszczyste plaże i wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych ściągają tu miliony turystów z całego świata. Warto więc przedłużyć wenezuelskie wakacje o tydzień w wybranym hotelu z oferty ITAKI

Description

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na wyspę Margaritę. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Śniadanie. Przeprawa łodzią z Porlamar do Chacopata na PÓŁWYSEP ARAYA. Trasa wiedzie przez pustynne krajobrazy do portowego miasteczka Carupano a następnie przez PÓŁWYSEP PARIA, gdzie kontrastują ze sobą nieskazitelnie czyste, piaszczyste plaże, bujna zieleń tropikalnych lasów. Przejazd na południe półwyspu do Hacienda Agua Sana, kąpiel w wodach termalnych. Obiad. Wizyta na plantacji kakao i w Muzeum Kakao. Poznanie historii uprawy i tworzenia różnych typów jednego z najlepszych smakołyków świata. Degustacja czekolady i możliwość zakupów lokalnych specjałów. Przejazd w okolice Rio Caribe. Zakwaterowanie w lodży. Kolacja i nocleg.

Śniadanie. Przejazd do regionu CARIPE, nazywanego Ogrodem Wschodu, znanego z licznych plantacji owoców i kawy. Wizyta w PARKU NARODOWYM GUACHARO, gdzie znajduje się jaskinia pełna stalaktytów i stalagmitów, będąca siedliskiem ptaków guacharo, zwanych tłuszczakami Humboldta, a także wodospad Paila. Przejazd do LLANOS, rejonu słynącego z hodowli bydła, a także wenezuelskich kowboi. Zakwaterowanie na ranczo San Andres. Kolacja i nocleg.

Śniadanie. Czas wolny na ranczo lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) przejażdżka konno po rozległych terenach Llanos. Przejazd w kierunku DELTY ORINOKO. Przepłynięcie łodzią kanałem rzeki Orinoko, jednej z najsłynniejszych rzek świata, której dorzecze pokrywa 70% Wenezueli. Delta Orinoko fascynuje pięknem dzikiej przyrody, dziewiczymi, bujnymi lasami i różnorodnością gatunków zwierząt. Zakwaterowanie w kampie. Obiad. Wyprawa do dżungli, a nastepnie połów piranii. Kolacja, nocleg.

Śniadanie. Spotkanie z Indianami Warao żyjącymi w palafitos i zajmującymi się rybołówstwem i łowiectwem. Możliwość zakupu oryginalnego rękodzieła. Przejazd do Puerto Ordaz. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do miejsca, gdzie spotykają się dwie rzeki: Orinoko i Caroni, a także do PARKU LLOVIZNA i CACHAMAY. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Śniadanie. Przejazd do Puerto La Cruz. Obiad. Przeprawa łodzią na Margaritę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przelot z Puerto Ordaz do PARKU NARODOWEGO CANAIMA zajmującego znaczną część krainy La Gran Sabana. Ogromne przestrzenie sawanny i dżungli poprzecinane są niezliczonymi rzekami, które napędzają imponujące wodospady Guariche. Spektakularne widoki na wilgotny las równikowy i urzekającą panoramę gór Tepuy. Tamtejsze równiny zamieszkują plemiona Indian Pemon żyjących z rybołówstwa, myślistwa i rzemiosła. Przepłynięcie indiańską łodzią po lagunie do wodospadu Hacha lub Sapo. Przelot nad Salto Angel – najwyższym wodospadem świata z najdłuższym swobodnym spadkiem wody: 807 m. Obiad. Przelot na Margaritę, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek na plaży. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Kolacja, nocleg.

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Przylot do Polski.

7 noclegów w hotelach*** i kampach: 3 na Margaricie, 1 na Półwyspie Paria, 1 na Llanos, 1 w delcie Orinoko, 1 w Puerto Ordaz; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 3 obiady, 7 kolacji, 7.-8. dzień: all inclusive • przelot • transfery klimatyzowanym busem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • przeprawa łodzią z Margarity na Półwysep Araya i przeprawa promowa z Puerto La Cruz na Margaritę • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, taksy lokalne: ok. 70 USD, napiwki: ok. 3 USD/dzień.
 2. Opłaty fakultatywne: Spotkanie Orinoko/Coroni: ok. 70 USD, Park Narodowy Canaima: ok. 370 USD (plus taksy lotniskowe: 45 USD), przejażdżka konno na ranczo San Andres: 20 USD; wymagane min. 10 osób.
 3. Zniżka za 1. dziecko do 18 lat: 200 PLN.
 4. Dopłata do pokoju 1-os.: 690 PLN.
 5. Należy zabrać ze sobą: sportowe obuwie, sandały trekkingowe, kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy, nakrycie głowy, krem z wysokim filtrem UV, środki przeciw komarom (zawierające substancje DEET), ręcznik. W przypadku przedłużenia objazdu o część pobytową na Margaricie bagaż powinien być spakowany w dwie małe walizki (na objazd i pobyt).
5,0 / 6
86% rated good or very good

Klienci doceniają:

 • Komfort podróży
 • Value for money
 • Standard autokaru
Region information

Wenezuela

Pełna egzotyka, fascynujące spotkanie z potęgą przyrody i odmienną kulturą. Kraj jak magnes przyciąga turystów majestatycznymi pasmami górskimi, bajkowymi plażami oblewanymi turkusowymi wodami oceanu, idealnymi dla wielbicieli sportów wodnych, wodospadami i dziewiczymi puszczami.

PLAN WYCIECZKI1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na wyspę Margaritę. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ Śniadanie. Przeprawa łodzią z Porlamar do Chacopata na PÓŁWYSEP ARAYA. Trasa wiedzie przez pustynne krajobrazy do portowego miasteczka Carupano a następnie przez PÓŁWYSEP PARIA, gdzie kontrastują ze sobą nieskazitelnie czyste, piaszczyste plaże, bujna zieleń tropikalnych lasów. Przejazd na południe półwyspu do Hacienda Agua Sana, kąpiel w wodach termalnych. Obiad. Wizyta na plantacji kakao i w Muzeum Kakao. Poznanie historii uprawy i tworzenia różnych typów jednego z najlepszych smakołyków świata. Degustacja czekolady i możliwość zakupów lokalnych specjałów. Przejazd w okolice Rio Caribe. Zakwaterowanie w lodży. Kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do regionu CARIPE, nazywanego Ogrodem Wschodu, znanego z licznych plantacji owoców i kawy. Wizyta w PARKU NARODOWYM GUACHARO, gdzie znajduje się jaskinia pełna stalaktytów i stalagmitów, będąca siedliskiem ptaków guacharo, zwanych tłuszczakami Humboldta, a także wodospad Paila. Przejazd do LLANOS, rejonu słynącego z hodowli bydła, a także wenezuelskich kowboi. Zakwaterowanie na ranczo San Andres. Kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ Śniadanie. Czas wolny na ranczo lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) przejażdżka konno po rozległych terenach Llanos. Przejazd w kierunku DELTY ORINOKO. Przepłynięcie łodzią kanałem rzeki Orinoko, jednej z najsłynniejszych rzek świata, której dorzecze pokrywa 70% Wenezueli. Delta Orinoko fascynuje pięknem dzikiej przyrody, dziewiczymi, bujnymi lasami i różnorodnością gatunków zwierząt. Zakwaterowanie w kampie. Obiad. Wyprawa do dżungli, a nastepnie połów piranii. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ Śniadanie. Spotkanie z Indianami Warao żyjącymi w palafitos i zajmującymi się rybołówstwem i łowiectwem. Możliwość zakupu oryginalnego rękodzieła. Przejazd do Puerto Ordaz. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do miejsca, gdzie spotykają się dwie rzeki: Orinoko i Caroni, a także do PARKU LLOVIZNA i CACHAMAY. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Puerto La Cruz. Obiad. Przeprawa łodzią na Margaritę. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przelot z Puerto Ordaz do PARKU NARODOWEGO CANAIMA zajmującego znaczną część krainy La Gran Sabana. Ogromne przestrzenie sawanny i dżungli poprzecinane są niezliczonymi rzekami, które napędzają imponujące wodospady Guariche. Spektakularne widoki na wilgotny las równikowy i urzekającą panoramę gór Tepuy. Tamtejsze równiny zamieszkują plemiona Indian Pemon żyjących z rybołówstwa, myślistwa i rzemiosła. Przepłynięcie indiańską łodzią po lagunie do wodospadu Hacha lub Sapo. Przelot nad Salto Angel – najwyższym wodospadem świata z najdłuższym swobodnym spadkiem wody: 807 m. Obiad. Przelot na Margaritę, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek na plaży. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

9. DZIEŃ Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 7 noclegów w hotelach*** i kampach: 3 na Margaricie, 1 na Półwyspie Paria, 1 na Llanos, 1 w delcie Orinoko, 1 w Puerto Ordaz; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań, 3 obiady, 7 kolacji, 7.-8. dzień: all inclusive • przelot • transfery klimatyzowanym busem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • przeprawa łodzią z Margarity na Półwysep Araya i przeprawa promowa z Puerto La Cruz na Margaritę • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, taksy lokalne: ok. 70 USD, napiwki: ok. 3 USD/dzień.
 2. Opłaty fakultatywne: Spotkanie Orinoko/Coroni: ok. 70 USD, Park Narodowy Canaima: ok. 370 USD (plus taksy lotniskowe: 45 USD), przejażdżka konno na ranczo San Andres: 20 USD; wymagane min. 10 osób.
 3. Zniżka za 1. dziecko do 18 lat: 200 PLN.
 4. Dopłata do pokoju 1-os.: 690 PLN.
 5. Należy zabrać ze sobą: sportowe obuwie, sandały trekkingowe, kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy, nakrycie głowy, krem z wysokim filtrem UV, środki przeciw komarom (zawierające substancje DEET), ręcznik. W przypadku przedłużenia objazdu o część pobytową na Margaricie bagaż powinien być spakowany w dwie małe walizki (na objazd i pobyt).
Opinie klientów
5,0 / 6
Overall Rating
from 7 reviews
86%
rated good or very good
86%
rated good or very good

Klienci doceniają m.in:

 • Komfort podróży
 • Value for money
 • Standard autokaru
5 / 6
41-50 lat, Families february 2012
Na przyszłośc proponuję zdecydowanie: rezygnację z kąpieli termalnych w pierwszym dniu więcej aktywności w dzikim terenie - nocleg w Canaimie lub w delcie Orinoko. Pani Magda jest dobrą i (...) expand
Na przyszłośc proponuję zdecydowanie: rezygnację z kąpieli termalnych w pierwszym dniu więcej aktywności w dzikim terenie - nocleg w Canaimie lub w delcie Orinoko. Pani Magda jest dobrą i dzielną pilotką, dobrze radzi sobie z wenezuelskimi przeciwnościami. Widać, że lubi to co robi, potrafi przekazać wiele informacji o Wenezueli, ma inicjatywę. Można jej zaufać.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
collapse
5 / 6
41-50 lat, Couples january 2012
Nagannie oceniam prace i postawę rezydentów. Spotkanie zorganizowali za późno. Nie było mozliwości skorzystania z wycieczek fakultatywnych po wyspie, bo nie było informacji od (...) expand
Nagannie oceniam prace i postawę rezydentów. Spotkanie zorganizowali za późno. Nie było mozliwości skorzystania z wycieczek fakultatywnych po wyspie, bo nie było informacji od rezydentow. wycieczki zorganizowaliśmy sami -przez lokalne biuro. Rezydetka wyjatkowo niesympatyczna. Transfer z hotelu na lotnisko za szybko- 6 godz. przed odlotem samolotu!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
collapse
3 / 6
41-50 lat, Families january 2012
Bardzo dobra praca przewodnika lokalnego Alehandro mówiacego w języku polskim. Niektóre hotele bardzo ciekawe np. na rancho i Rio Caribe. Szkoda, ze spędza sie w nich tak mało (...) expand
Bardzo dobra praca przewodnika lokalnego Alehandro mówiacego w języku polskim. Niektóre hotele bardzo ciekawe np. na rancho i Rio Caribe. Szkoda, ze spędza sie w nich tak mało czasu. Jaskinia Guacharo w poniedziałki nieczynna, więc nie moża jej zwiedzić.Lot odbywał sie w bardzo miłej atmosferze.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
collapse
6 / 6
41-50 lat, Families january 2012
Super wyjazd. Piloci fantastyczni. expand
Super wyjazd. Piloci fantastyczni.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
collapse
5 / 6
31-40 lat, Solo december 2011
no description expand
no description
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
collapse
5 / 6
41-50 lat, Solo november 2011
no description expand
no description
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
collapse
6 / 6
26-30 lat, Families november 2011
no description expand
no description
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
collapse

Currently unavailable

Call Center

 • callcenter.tel_pl
 • +48 77 4476707
 • mon-fri 8-17

Share

Facebook Google+

Why with us?

 1. Complete price — our prices never contain any hidden fees
 2. Online booking 24/7

Security

Data in the booking process, protect and encrypt by certificate

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter