>O Itace>

Kariera

Zostań Animatorem

Animatorzy Itaka

BIURO PODRÓŻY ITAKA poszukuje osób lubiących pracę z dziećmi oraz interesujących się sportem, fitnessem, tańcem i muzyką.

Ofertę kierujemy do osób, które są poważnie zainteresowane pracą animatora i które mogą podjąć pracę wykonywaną za granicą w okresie od 10.06.2014 do 20.09.2014.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem polskiej branży turystycznej
  • pracę w ciekawych miejscach turystycznych na całym świecie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres: szkolenie@itaka.pl z dopiskiem w temacie „ANIMATOR”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które wyślą swoje aplikacje zgodnie z podanymi wyżej wytycznymi. Osoby te zostaną zaproszone do pierwszego etapu rekrutacji w siedzibie firmy w Opolu, bądź w Warszawie.
Informację o terminie pierwszego etapu rekrutacji przekażemy osobom zakwalifikowanym na podstawie wysłanych aplikacji. Szczegółowy program szkolenia ze świadczeniami wyślemy do wybranych kandydatów po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883”.

Web Designer / Programista Front-end

Miejsce pracy: Opole
IT/WD/2014

Opis stanowiska:

  • Programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem javascript/jquery, HTML, CSS
  • Wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o dostarczone makiety UX  i projekty graficzne.
  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Badania, analiza aktualnych trendów i rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, bądź studenci ostatniego roku studiów,
  • Praktyczna znajomość technologii internetowych HTML5, CSS3, JavaScript
  • Doświadczenie w projektowaniu UI/UX mile widziane
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek
  • Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych,
  • Doświadczenie poparte stosownym portfolio
  • Komunikatywność i odpowiedzialność, kreatywna współpraca z zespołem
  • Znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Ciekawa, ambitna praca w renomowanej firmie
  • Rozwój - wykorzystywanie nowoczesnych technologii, udział w szkoleniach i konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich  aplikacji  dopiskiem "IT/WD/2014" w temacie na adres rekrutacja@itaka.pl.

Programista PHP

IT/PHP/2014

  • Tworzenie i rozbudowa dedykowanych aplikacji dla rynku turystyki krajowej i zagranicznej w oparciu o PHP
  • Implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii

Wymagania:

  • dobrej znajomości PHP
  • Znajomość frameworków MVC (np.Zend Framework, Symfony)
  • Znajomość: JavaScript / Ajax / jQuery
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych.
  • znajomość technologii: Web Services

Oferta:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich  aplikacji  z dopiskiem "IT/PHP/2014" w temacie na adres rekrutacja@itaka.pl