phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>O Itace>Kariera>

Prezenter Oferty Turystycznej - Lublin

BIURO PODRÓŻY ITAKA
Poszukuje osoby na stanowisko:
„Prezenter Oferty Turystycznej”

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta indywidualnego

Wymagania:

  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • operatywność i zaangażowanie
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej
  • umowę o pracę
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny system premiowania
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • dofinansowanie wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych
  • możliwość dofinansowania kosztów: opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883".

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter