>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Bułgaria>

Hotel Lilia

Hotel Lilia Kod: VARLILI

PLN

Hotel Lilia Kod: VARLILI Bułgaria

Jeden z najbardziej eleganckich czterogwiazdkowych hoteli w Złotych Piaskach, chwalony za bardzo dobry standard zakwaterowania i obsługi. Nieco oddalony od hałaśliwego centrum kurortu, położony jednak na tyle blisko, by w miarę potrzeb korzystać z rozrywkowych atrakcji. Usytuowany tuż obok plaży, na której znajdują się baseny publiczne oraz zjeżdżalnia wodna. W 2013 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług.

Atuty oferty

 • bezpośrednio przy plaży i blisko centrum ze sklepami i restauracjami
 • bardzo dobry standard i obsługa
 • jeden z basenów na tarasie najwyższej kondygnacji z pięknym widokiem na okolicę
4,8 / 6
92% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Plażę w okolicy
 • Obsługę hotelową
4,8 / 6
92% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Jeden z najbardziej eleganckich czterogwiazdkowych hoteli w Złotych Piaskach, chwalony za bardzo dobry standard zakwaterowania i obsługi. Nieco oddalony od hałaśliwego centrum kurortu, położony jednak na tyle blisko, by w miarę potrzeb korzystać z rozrywkowych atrakcji. Usytuowany tuż obok plaży, na której znajdują się baseny publiczne oraz zjeżdżalnia wodna. W 2013 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług.

w północnej części ZŁOTYCH PIASKÓW, ok. 600 m od centrum kurortu; przy promenadzie nadmorskiej z licznymi sklepikami, restauracjami, barami, pubami, dyskotekami; ok. 30 km od portu lotniczego w Warnie, ok. 130 km od portu lotniczego w Burgas; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu (3 BGN/Warna).

publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, dojście przez promenadę nadmorską, leżaki i parasole płatne (30 BGN/2 leżaki z materacami i parasol).

czterogwiazdkowy, elegancki, nowocześnie urządzony, zadbany, całkowicie odnowiony w 1999 r., 229 pokoi, 1 budynek, 5-8 pięter, 4 windy, całodobowa recepcja, eleganckie lobby, restauracja główna z zadaszonym tarasem, kuchnia europejska i bułgarska, dostępne foteliki dla dzieci i dania wegetariańskie, Beer House – à la carte, kuchnia lokalna, wyselekcjonowany wybór piw bułgarskich i importowanych, lobby-bar, barbacue-bar przy basenie głównym, sky-bar (czynny: lipiec-sierpień) przy basenie na tarasie najwyższej kondygnacji z pięknym widokiem na okolicę, klub nocny z dyskoteką; kantor, sklepy (biżuteria, wyroby skórzane, perfumy, kosmetyki); centrum konferencyjne dla maks. 140 osób, bezprzewodowy internet w lobby; za opłatą: sejf przy recepcji (5 BGN/dzień), punkt internetowy (6 BGN/godz.), room-service, salon piękności, usługi prania i prasowania, możliwość zamówienia opiekunki do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 22-25 m², ładnie urządzony, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); widok na morze za dopłatą.

basen główny, nieregularny kształt, woda słodka, ok. 230 m², gł. 1,4-1,6 m, okrągły basen dla dzieci zintegrowany z basenem głównym, woda słodka, ok. 20 m², gł. 0,7 m, przy basenie głównym bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; za opłatą: basen na tarasie najwyższej kondygnacji, nieregularny kształt, woda słodka, ok. 100 m², gł. 1,4 m (czynny: czerwiec-sierpień w godz. 09.00-17.00; wstęp 10 BGN/dzień; leżak, materac i parasol w cenie); tenis stołowy, bilard; centrum zdrowia i urody: siłownia, sauna, solarium, masaże, salon piękności; na plaży: basen ze zjeżdżalnią wodną (oferta zewnętrzna); sporty wodne (oferta zewnętrzna).

śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.00-14.00), kolacja (18.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole do obiadu i kolacji oraz w barze w lobby (10.00-22.00) i w barze przy basenie (10.00-17.00); kawa i herbata w barze w lobby (10.00-22.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

basen, zjeżdżalnia na plaży, foteliki w restauracji, opiekunka, łóżeczko dla niemowlęcia
internet bezprzewodowy w lobby, punkt internetowy

00359/52357000, www.hotellilia.com

Bułgaria

Kojarzymy Bułgarię przede wszystkim z pięknymi plażami ciągnącymi się wzdłuż wybrzeża o łagodnym, słonecznym klimacie i oblewanym przez ciepłe, płytkie morze. Znamy bułgarską gościnność, znakomitą kuchnię i wprawiające w doskonały nastrój wina. Ale to wciąż nie wszystko, co ten czarnomorski kraj ma do zaoferowania.

POŁOŻENIE: w północnej części ZŁOTYCH PIASKÓW, ok. 600 m od centrum kurortu; przy promenadzie nadmorskiej z licznymi sklepikami, restauracjami, barami, pubami, dyskotekami; ok. 30 km od portu lotniczego w Warnie, ok. 130 km od portu lotniczego w Burgas; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu (3 BGN/Warna).

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, dojście przez promenadę nadmorską, leżaki i parasole płatne (30 BGN/2 leżaki z materacami i parasol).

HOTEL: czterogwiazdkowy, elegancki, nowocześnie urządzony, zadbany, całkowicie odnowiony w 1999 r., 229 pokoi, 1 budynek, 5-8 pięter, 4 windy, całodobowa recepcja, eleganckie lobby, restauracja główna z zadaszonym tarasem, kuchnia europejska i bułgarska, dostępne foteliki dla dzieci i dania wegetariańskie, Beer House – à la carte, kuchnia lokalna, wyselekcjonowany wybór piw bułgarskich i importowanych, lobby-bar, barbacue-bar przy basenie głównym, sky-bar (czynny: lipiec-sierpień) przy basenie na tarasie najwyższej kondygnacji z pięknym widokiem na okolicę, klub nocny z dyskoteką; kantor, sklepy (biżuteria, wyroby skórzane, perfumy, kosmetyki); centrum konferencyjne dla maks. 140 osób, bezprzewodowy internet w lobby; za opłatą: sejf przy recepcji (5 BGN/dzień), punkt internetowy (6 BGN/godz.), room-service, salon piękności, usługi prania i prasowania, możliwość zamówienia opiekunki do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 22-25 m², ładnie urządzony, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); za opłatą: minibar (płatny wg konsumpcji); widok na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen główny, nieregularny kształt, woda słodka, ok. 230 m², gł. 1,4-1,6 m, okrągły basen dla dzieci zintegrowany z basenem głównym, woda słodka, ok. 20 m², gł. 0,7 m, przy basenie głównym bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki; za opłatą: basen na tarasie najwyższej kondygnacji, nieregularny kształt, woda słodka, ok. 100 m², gł. 1,4 m (czynny: czerwiec-sierpień w godz. 09.00-17.00; wstęp 10 BGN/dzień; leżak, materac i parasol w cenie); tenis stołowy, bilard; centrum zdrowia i urody: siłownia, sauna, solarium, masaże, salon piękności; na plaży: basen ze zjeżdżalnią wodną (oferta zewnętrzna); sporty wodne (oferta zewnętrzna).

SOFT ALL INCLUSIVE (za dopłatą): śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.00-14.00), kolacja (18.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole do obiadu i kolacji oraz w barze w lobby (10.00-22.00) i w barze przy basenie (10.00-17.00); kawa i herbata w barze w lobby (10.00-22.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

DLA DZIECIbasen, zjeżdżalnia na plaży, foteliki w restauracji, opiekunka, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETinternet bezprzewodowy w lobby, punkt internetowy

KONTAKT: 00359/52357000, www.hotellilia.com

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie
Ogólna ocena:
4,8 / 6
136 opinii
92% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Plażę w okolicy
 • Obsługę hotelową
Hotel oceniam na niższy niż 4 gwiazdki ( zawyżony standard ) największy problem był z czystością w pokojach, nie sprzątali codziennie, brudne ręczniki, które kazali rzucać na podłogę podnosili i wywieszali na suszarce na balkonie, nie myli brudnych szklanek przez parę dni, w ogóle nie zmienili pościeli przez 2 tygodnie i trzeba było się prosić o dodatkowy papier ( dawali ile chcieli, jednego dnia 1 , rzadko 2 rolki ). Jeśli chodzi o jedzenie - bardzo monotonne i większość rzeczy nie smaczna ( to samo było na mieście i smakowało dużo lepiej ). Jeśli coś było smaczne to znikało w 5 minut i nie serwowali tego więcej, kto miał szczęście ten zjadł. Baseny były orzeźwiające, można było miło spędzić czas, dodatkowy plus za to, ze było przez cały dzień słońce na basenach. W pubie drinki dobre, niedrogie.
POLOZENIE HOTELU 50 METROW OD PLAZY. WYZYWIENIE REWELACYJNE (ALL INCLUSIVE SOFT - SIE PO PROSTU NIE OPLACA). HOTEL CZYSTY I ZADBANY. PRAWDZIWE WAKACJIE TYLKO I WYLACZNIE Z WIDOKIEM NA MORZE Z POKOJU.
Hotel czysty, spokojny, pokoje klimatyzowane. Basen przy hotelu, plaża 50m obok. Dobre wyżywienie.
Hotel bardzo wygodny i świetnie położony- bardzo blisko plaży, na której jedynym minusem jest brak pryszniców.
Hotel położony w bardzo dobrej okolicy,choć kategoria 4 gwiazdek jest trochę zawyżona. Standard hotelu to europejskie 3 *. Wyżywienie bardzo dobre i urozmaicone. Jedyne zastrzeżenie do personelu sprzątającego pokoje, w których były widoczne pajęczyny czy poplamiona wykładzina.
Hotel o standardzie bardzo podstawowym, trudno doszukać się tu 4 gwiazdek, trudno wjechać wózkiem dziecięcym do windy gdyż jest bardzo wąska. Plaża bliziutko, morze super, zejście do morza nie dla małych dzieci. Położenie hotelu b.dobre, ale męczy głośno puszczana muzyka z basenu na przeciwko. Złote Piaski fajne ale nie dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż po deptaku jeździ kolejka za kolejką i trudno o bezpieczeństwo i spokojny spacer.Wyżywienie nie jest złe, ale jedzenie tłuste i po pewnym czasie mogą pojawić się problemy z żołądkiem. Klimatyzacja sterowana centralnie, co powoduje łatwe przenoszenie chorób i w efekcie zachorowaliśmy.Raczej bym nie poleciła tego hotelu, chociaż jest na prawdę przemiła obsługa i to ratuje ten hotel.Dla dzieci opiekunka od rana do 12:00 i od 16:00 do 20:00 w cenie co może ułatwiać pobyt rodzicom. Pokoje sprzątane codziennie, basne hotelowy nieduży ale czysty, zadbany.
brak opisu
Hotel wart swojej ceny a właściwie powyżej oczekiwań. Pokój duży i ładny sprzątany codziennie, łazienka nowoczesna,widać, ze przeszła remont. Jedzenie świeże i w dużych ilościach, każdy znajdzie coś dla siebie, od owoców przez mięsa, sałatki po pyszne ciasta i lody. Hotel świetnie położony, w samym centrum ok. 3 minut od szerokiej plaży. Baseny bardzo przyzwoite, zawsze można było znaleźć wolne leżaki.
Hotel na dobrym poziomie.Obsługa miła i dyskretna,zwłaszcza panie sprzątające.Mimo drobnych barier językowych brak jakichkolwiek nieporozumień.Polecam.
Hotel położony w bardzo dobrym miejscu - blisko do morza, w miarę cicha okolica ale równocześnie blisko do centrum. Czyste pokoje, ręczniki, uśmiechnięta i przyjazna obsługa.
Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Hotel położony przy plazy. Wyjście z hotelu bezpośrednio na główną aleję w Złotych Piaskach. Odległość idealna od centrum rozrywki dzięki czemu nie jest hucznie, ale nie jest też nudno i za spokojnie. Usytuowanie hotelu jest wprost idealne. W hotelu świetny basen (ręczniki, leżaki, parasole bezpłatne)bezpłatny oraz na dachu płatny 10GBN/ 1 os./dzień. Panorama Złotych Piasków i Morze Czarne z tego miejsca doskonale widoczne. Wi-fi bezpłatne w lobby, płatne w pokoju. Bar i night club całonocne. Kantor przy recepcji czynny codziennie. Na zewnątrz snack bar przy basenie z napojami i przekąskami. W lobby sklepy, miejsce zabaw dla dzieci pod okiem animatorki( bezpłatne). Foldery informacyjne i tablice Biur Podróży dostępne przy recepcji. Bardzo bogata oferta śniadań bez żadnych limitów oraz zróżnicowane menu obiadokolacji ( zwłaszcza różnorodne dania ciepłe i sałatki). Polecam wszystkim przepyszne naleśniki robione na miejscu w czasie bufetu śniadaniowego.Kto raz spróbuje..hmm..temu się nie znudzą.. Hotel czysty, zadbany, w całości odnowiony. Wnętrza klasyczne. Obsługa miła i uczynna, dostępna 24 h. Panie w recepcji posługują się jęz. ros i ang. Jedna z Pań nawet świetnie radziła sobie w jęz. polskim!:) Hauskeeping codziennie sprząta pokoje!:) Doskonała klimatyzacja w całym obiekcie, a przede wszystkim w pokoju z regulacją temp. i siły nawiewu. Obsługa profesjonalna.Zdarzyła mi się usterka suszarki do włosów. Po zgłoszeniu reakcja była natychmiastowa, a wymiana urządzenia na nowe następnego dnia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i standardu obsługi. Tymbardziej, że sama pracuję w branży hotelarskiej:).
O animacjach nic nie wiedziałem i nie zależało mi na nich. Proszę nie brać oceny pod uwagę. W hotelu pasowało by odkazić klimatyzację - dużo osób narzekało na ból gardła. Hotel położony trochę na uboczu dzięki czemu okolica nie była zbyt głośna. Do czterech gwiazdek hotelowi troszkę brakuje, ale przynajmniej pokoje są naprawdę duże. Śniadania troszkę zbyt monotonne (praktycznie codziennie to samo), obiadokolacje rewelacyjne - duży wybór potraw (codziennie część potraw zmieniana).
Hotel bardzo schludny i bardzo czysty. Obsługa służy pomocą. W hotelu Lilia jest kantor, w którym można na bardzo korzystnych warunkach wymienić walutę. Do plaży jest tylko 100m. W hotelu podają przepyszne jedzdenie.
Niedobre posiłki, bez smaku (prawie zero przypraw), niemalże codziennie to samo, niewielkie wariacje, choć duży wybór. Poza tym całkiem przyjemnie, jak za tę cenę.
BARDZO POZYTYWNA, POKRYWAJĄCA SIĘ TAK Z OPISEM W KATALOGU,JAK I Z INFORMACJĄ WASZEJ MIŁEJ PRZEDSTAWICIELKI W GALERII BRONOWICE W KRAKOWIE,KTÓRA NAS NA WYJAZD NAMÓWIŁA .PODRÓŻUJEMY Z ŻONĄ / PRZEWAŻNIE ZA GRANICĘ / JUŻ OD 40 LAT I MOŻEMY PORÓWNAĆ JAKOŚĆ USŁUG HOTELOWYCH. HOTEL LILIA MIŁO NAS ZASKOCZYŁ.
HOTEL WSPANIAŁY. CICHY, BARDZO DUŻY I PRZESTRONNY POKÓJ, WSPANIALE WYPOSAŻONY. MIŁA OBSŁUGA. HOTEL POŁOŻONY BLISKO PLAŻY. OKOLICA PRZYJEMNA, BEZ ZBYTNICH HAŁASÓW.
Hotel zgodny z opisem. Problem mieliśmy tylko z pokojem , który miał być z widokiem na morze a był z widokiem na boczną część basenu i urządzenia klimatyczne . O powyższym fakcje poinformowaliśmy rezydenta p. Joannę Petrow , która miała sprawę wyjaśnić. Nadmieniam , że nr pokoju na karcie hotelowej mieliśmy zamalowany korektorem z nr 321 na 121 ( czyli z drugiego piętra na parter ). Do końca pobytu nie dostaliśmy odpowiedzi ( olano nas ). Nie mieli byśmy żadnych pretensji jeżeli nie zapłaciłbym za pokój z widokiem na morze. Taka sytuacja źle wpływa na wizerunek Biura ITAKA. Pomijając problem z pokojem , uważamy wakacje za udane.
brak opisu
Hotel przyjemny, świetnie położony. Jedzenie smaczne, dużo owoców i warzyw, codziennie na kolację lody. Jedyne do czego można się przyczepić to standard (takie bułgarskie 4*, na zachodzie byłyby 3, moim zdaniem) oraz bar na plaży z głośną muzyką do 24 (na przeciwko hotelu)
Bardzo ladny i funkcjnalny.
Położenie hotelu Idealne zarówno dla singli jak i dla rodzin z dziećmi. Obsługa hotelu super, wyżywienie bardzo dobre, pokoje i cały hotel czyściutki, dwa baseny do dyspozycji gości zadbane i czyste. Dojście do plaży i morza wymaga tylko przejścia przez alejkę, gdzie robią chyba najlepszy kebab. Dużo atrakcji dla dzieci i 'dorosłych'.
wszystko zgodnie z oczekiwaniami
Wszystko ok oprócz wycieczki do i Stambuł , kompletna porażka , nie polecam.
Hotel bardzo ładny, zadbany i czysty. Obsługa miła, życzliwa i pomocna.
Miła i przyjemna atmosfera, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty personel Hotel czysty i zadbany najlepiej usytuowany w Złotych Piaskach, blisko plaży Panie sprzątające bardzo dokładne i uprzejme Generalnie same pozytywy

Aktualnie brak ofert

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte