>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Bułgaria>Słoneczny Brzeg>

Hotel Julia

Hotel Julia Kod: BOJJULI

1 299PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 08.09 – Pn 15.09 (8 dni)

Hotel Julia Kod: BOJJULI Bułgaria \ Słoneczny Brzeg

Ładnie urządzone pokoje, wyjątkowa dbałość o wygodę Gości oraz przyjazna, rodzinna atmosfera sprawiają, że hotel od siedmiu lat, czyli od momentu otwarcia, cieszy się dużym uznaniem naszych Gości. Do wyboru zadbane pokoje lub przestronne apartamenty z aneksem kuchennym. Kameralny i zadbany, leży w spokojnej nadmorskiej miejscowości St. Vlas, która jest dobrze skomunikowana z pełnym atrakcji Słonecznym Brzegiem i zabytkowym starym Nessebarem. W 2013 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług.

Atuty oferty

 • rodzinna, kameralna atmosfera
 • dobra obsługa
 • smaczna kuchnia
4,9 / 6
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard pokoi
 • Obsługę hotelową
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
4,9 / 6
97% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Ładnie urządzone pokoje, wyjątkowa dbałość o wygodę Gości oraz przyjazna, rodzinna atmosfera sprawiają, że hotel od siedmiu lat, czyli od momentu otwarcia, cieszy się dużym uznaniem naszych Gości. Do wyboru zadbane pokoje lub przestronne apartamenty z aneksem kuchennym. Kameralny i zadbany, leży w spokojnej nadmorskiej miejscowości St. Vlas, która jest dobrze skomunikowana z pełnym atrakcji Słonecznym Brzegiem i zabytkowym starym Nessebarem. W 2013 r. hotel otrzymał ŻAGIEL ITAKI za najwyższą jakość świadczonych usług.

od 400 m od centrum ST. VLAS, ze sklepikami, restauracjami i kawiarniami, przy dość ruchliwej ulicy, w pobliżu hotelu bankomat; ok. 4 km od centrum Słonecznego Brzegu; ok. 11 km od Nessebaru; ok. 40 km od portu lotniczego w Burgas; przystanek autobusowy przy hotelu (ok. 1 BGN/Słoneczny Brzeg, ok. 2 BGN/Nessebar).

publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 650 m od hotelu, przejście przez ulicę i zejście ścieżką po stromym zboczu; parasole i leżaki płatne (6 BGN/leżak/dzień, 6 BGN/parasol/dzień).

trzygwiazdkowy, kameralny, zbudowany w 2006 r., 44 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – śniadania w formie bufetu (do godz. 10.00), dania z karty (10.00-24.00), menu w j. polskim, kuchnia bułgarska i europejska, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; bar w restauracji, wymiana walut przy recepcji; taras z widokiem na basen, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych w hotelu; za opłatą: punkt internetowy (2 BGN/30 min), sejf w recepcji (5 BGN/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), 20-22 m², zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka); telewizja satelitarna, telefon, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (1,5 EUR/dzień); balkon (stolik i krzesełka, suszarka).

4-os., 40 m², ładnie urządzony, klimatyzowany (w pokoju dziennym), łazienka (prysznic, wc; suszarka), sypialnia z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z rozkładaną 2-os. sofą i aneksem kuchennym (2 palniki, piekarnik, rondel, naczynia, sztućce), telewizja satelitarna, telefon, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (1,5 EUR/dzień); balkon (stolik i krzesełka, suszarka); apartament za dopłatą.

basen, słodka woda, ok. 80 m², gł. 1,2-1,6 m, wydzielona część dla dzieci, słodka woda, gł. 0,6 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; w hotelu wydzielony kącik z zabawkami dla dzieci; za opłatą: nieduża siłownia, bilard, mały salon masażu; sporty wodne na plaży: narty wodne, banan.

wydzielona część dla dzieci, kącik z zabawkami, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia
bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych w hotelu, punkt internetowy

00359/55469100, www.hotel-julia.net

Bułgaria — Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg to najlepiej rozwinięty w Bułgarii region pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług. Sam Słoneczny Brzeg uważany jest za najpiękniejsze kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, a leżący nieopodal Nessebar to perła Bułgarskiej Riwiery. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna na wczasy rodzinne.

Aktualna pogoda – Słoneczny Brzeg

Źródło: Meteogroup Logo
Wczoraj
17°C 27°C
Wiatr:
30 km/h
Wschód: 06:21
Zachód: 20:04
Ciśnienie: 1 016,3 hPa
Opady: 0,0 mm
Dziś
20°C 28°C
Wiatr:
30 km/h
Wschód: 06:22
Zachód: 20:02
Ciśnienie: 1 014,4 hPa
Opady: 0,0 mm
Jutro
21°C 29°C
Wiatr:
28 km/h
Wschód: 06:24
Zachód: 20:01
Ciśnienie: 1 014,6 hPa
Opady: 0,1 mm
Pojutrze
21°C 28°C
Wiatr:
28 km/h
Wschód: 06:25
Zachód: 19:59
Ciśnienie: 1 013,0 hPa
Opady: 0,1 mm
24.08.2014
20°C 29°C
Wiatr:
20 km/h
Wschód: 06:26
Zachód: 19:57
Ciśnienie: 1 010,5 hPa
Opady: 0,7 mm
25.08.2014
18°C 25°C
Wiatr:
30 km/h
Wschód: 06:27
Zachód: 19:56
Ciśnienie: 1 017,0 hPa
Opady: 0,0 mm
26.08.2014
17°C 25°C
Wiatr:
27 km/h
Wschód: 06:28
Zachód: 19:54
Ciśnienie: 1 019,4 hPa
Opady: 0,0 mm

POŁOŻENIE: od 400 m od centrum ST. VLAS, ze sklepikami, restauracjami i kawiarniami, przy dość ruchliwej ulicy, w pobliżu hotelu bankomat; ok. 4 km od centrum Słonecznego Brzegu; ok. 11 km od Nessebaru; ok. 40 km od portu lotniczego w Burgas; przystanek autobusowy przy hotelu (ok. 1 BGN/Słoneczny Brzeg, ok. 2 BGN/Nessebar).

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 650 m od hotelu, przejście przez ulicę i zejście ścieżką po stromym zboczu; parasole i leżaki płatne (6 BGN/leżak/dzień, 6 BGN/parasol/dzień).

HOTEL: trzygwiazdkowy, kameralny, zbudowany w 2006 r., 44 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – śniadania w formie bufetu (do godz. 10.00), dania z karty (10.00-24.00), menu w j. polskim, kuchnia bułgarska i europejska, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; bar w restauracji, wymiana walut przy recepcji; taras z widokiem na basen, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych w hotelu; za opłatą: punkt internetowy (2 BGN/30 min), sejf w recepcji (5 BGN/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), 20-22 m², zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka); telewizja satelitarna, telefon, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (1,5 EUR/dzień); balkon (stolik i krzesełka, suszarka).

APARTAMENT:4-os., 40 m², ładnie urządzony, klimatyzowany (w pokoju dziennym), łazienka (prysznic, wc; suszarka), sypialnia z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z rozkładaną 2-os. sofą i aneksem kuchennym (2 palniki, piekarnik, rondel, naczynia, sztućce), telewizja satelitarna, telefon, lodówka; łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (1,5 EUR/dzień); balkon (stolik i krzesełka, suszarka); apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 80 m², gł. 1,2-1,6 m, wydzielona część dla dzieci, słodka woda, gł. 0,6 m, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; w hotelu wydzielony kącik z zabawkami dla dzieci; za opłatą: nieduża siłownia, bilard, mały salon masażu; sporty wodne na plaży: narty wodne, banan.

DLA DZIECIwydzielona część dla dzieci, kącik z zabawkami, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach publicznych w hotelu, punkt internetowy

KONTAKT: 00359/55469100, www.hotel-julia.net

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do zadań którego należy pomoc przy przylocie, wylocie i podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Wizy: nie są wymagane. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy dłużej niż deklarowany pobyt. Obywatele polscy mogą przekroczyć granicę z Bułgarią, posługując się dowodem osobistym. Należy pamiętać o dokumencie dla dziecka.

Czas przelotu: Polska-Burgas: ok. 2 godz., Polska – Varna: ok. 2 godz.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Waluta: Lev bułgarski. 1 EUR = ok. 2,1 Leva.

Opłaty klimatyczne: w Bułgarii obowiązuje opłata klimatyczna, która została wliczona w cenę imprezy.

Język: bułgarski zapisywany cyrylicą. Można porozumieć się po rosyjsku i angielsku.

Napięcie elektryczne: 220 V.

Ceny: w restauracji w centrum Słonecznego Brzegu: obiad – ok. 10 EUR, butelka wody – min. 1 EUR, butelka wina – 10 EUR, piwo – 1,5 EUR, coca-cola – 1 EUR, kawa – 1 EUR; w restauracji poza centrum 20-30% taniej; w sklepie: butelka wody mineralnej – 0,5 EUR, butelka wina – 3 EUR, piwo – 0,5 EUR.

Plaże: wstęp bezpłatny, parasol + 2 leżaki: 11 EUR/DZIEŃ. (w centrum kurortu).

Wycieczki lokalne: organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Opis regionu

Kojarzymy Bułgarię przede wszystkim z pięknymi, szerokimi, piaszczystymi plażami oblewanymi przez ciepłe i płytkie morze. Znana jest bułgarska gościnność, znakomita kuchnia i wprawiające w doskonały nastrój wina. Odnaleźć tu można wspaniałe pamiątki z bogatej historii kraju, niepowtarzalną architekturę trackich budowli, bizantyjskie fortece, skalne cerkiewki, monastyry i kompleksy urbanistyczne powstałe w czasach bułgarskiego odrodzenia. Wnętrze kraju kryje piękne, czasem wręcz baśniowe krajobrazy, przełomy rzek i górskie masywy. Na czarnomorskim wybrzeżu czeka doskonała baza turystyczna. Są tu rozległe, nowoczesne i doskonale wyposażone kompleksy hotelowe, przytulne i starannie utrzymane pensjonaty i hoteliki, centra odnowy biologicznej, parki wodne, boiska sportowe, centra sportów wodnych, nowoczesne restauracje z międzynarodowym menu i tradycyjne mehany z doskonałymi bułgarskim potrawami, kawiarnie, kluby, puby i dyskoteki.

SŁONECZNY BRZEG – kurort nadmorski ok. 35 km na północ od Burgas, rozwijający się od 1958 r. Znajduje się tu ponad 100 hoteli różnej kategorii mogących pomieścić ok. 30 tys. gości, na których czeka wiele atrakcji: restauracje, tawerny, sklepy z pamiątkami, puby i dyskoteki, skoki na bungee, a na plaży: rowery wodne, nurkowanie, windsurfing i żeglarstwo.

NESSEBAR – stara, zabytkowa część miasta leży na półwyspie wychodzącym w morze i połączonym ze stałym lądem jedynie długą i wąską groblą (ok. 5 km na południe od centrum Słonecznego Brzegu). Zabudowa miasteczka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Charakterystyczne są tu liczne cerkwie pochodzące z różnych okresów, dwukondygnacyjne domy o kamiennych parterach i nadwieszonych nad ulicą drewnianych piętrach, wąskie uliczki wybrukowane kocimi łbami, kramy z pamiątkami, knajpki i tawerny, kwiatowe ogródki i zieleń pnąca się po murach. Poza półwyspem znajduje się nowa część Nessebaru z hotelami i zapleczem turystycznym.

ST. VLAS – niewielka miejscowość, położona ok. 4,5 km na północ od centrum Słonecznego Brzegu, na zboczu Starej Płaniny. St. Vlas jest spokojniejsze od Słonecznego Brzegu, ale dobrze skomunikowane z kurortem. Znajduje się tu sporo hoteli, piękna piaszczysta plaża, kilka sklepików, restauracji, kawiarni z cenami niższymi niż w centrum kurortu.

SOZOPOL jedna z najstarszych miejscowości nad Morzem Czarnym leży ok. 35 km na południe od Burgas. Jego bogata historia sięga 610 r. p.n.e., kiedy to zostało założone jako greckie polis – państwo miasto. Sozopol uznawany jest za kulturalną stolicę wybrzeża. W lecie odbywa się tu wiele koncertów, wystaw, a także festiwal filmowy Apollonia, którego nazwa pochodzi od starożytnej nazwy miasta. Sozopol to ulubione miejsce artystów i fotografów, którzy uwieczniają malownicze zaułki, kręte uliczki i oryginalne drewniane domy z XVIII. i XIX. w. Stare miasto oczarowuje romantyczną atmosferą. Nowe dzielnice to przede wszystkim hotele. Atrakcją dla turystów są oczywiście piękne, piaszczyste plaże. Sozopol ma dwie plaże: główną - między starą i nową częścią miasta oraz Harmani w nowej części. W okolicy godne polecenia są plaże Golden Fish i Kavatsi.

PRIMORSKO – miejscowość turystyczna ok. 55 km na południe od Burgas,  przyciąga corocznie wielu turystów. Miejscowość leży na niedużym półwyspie, między zatokami Stamopolo i Diavolski. Piaszczyste plaże o długości ok. 10 km uważane są za jedne z najładniejszych na całym wybrzeżu. Większość plaż jest zagospodarowana, są tam parasole i leżaki do wynajęcia, bary i wypożyczalnie sprzętu wodnego. W Primorsku są 2 plaże: północna i południowa. Primorsko oferuje wiele atrakcji, także dla rodzin z dziećmi. Jest tu park wodny Aqua Planet z mnóstwem rozrywek nie tylko dla najmłodszych, warto wybrać się także do pobliskiego Rezerwatu Ropotamo, na Wydmy Perla oraz do Beglik Tash – uważanego za miejsce kultu z okresu panowania Traków.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie

Atrakcje w regionie

SOFIA – PŁOSZTAD ALEKSANDYR NEWSKI

Mieszczącą 5 tys. osób cerkiew katedralną Sweti Aleksandyr Newski zbudowano w latach 1882–1913 w stylu neobizantyjskim według projektu petersburskiego architekta A.N. Pomierancewa.

WARNA

Na wysokim tarasie ponad wybrzeżem rozciąga się ogromny Park Nadmorski, zaprojektowany przez Czecha Antona Novaka – architekt wzorował się na ogrodach cesarskiego pałacu Schönbrunn pod Wiedniem.

MONASTYR RYLSKI

Do słynnego monastyru pielgrzymował car Petyr (927–969). W cerkwi złożono urnę z sercem ostatniego cara Bułgarii, Borysa III, który tutaj przeszedł na prawosławie. Na miejscu działa bogate w eksponaty muzeum.

ETYR

Tutaj można: namalować ikonę, zaprojektować i zrobić piękną biżuterię, wykuć podkowę dla konia, ulepić garnek, a po ciężkiej pracy spożyć łokum, chałwy, sezamek i jeszcze zjeść dużo pysznych... etyrek.

GABROWO

W mieście humoru i satyry zegar na wieży chodzi także nocą. Nie opłaca się zdzierać butów, wchodząc na wieżę rano, żeby uruchomić mechanizm, i znów wieczorem wchodzić, by go zatrzymać...

NESSEBAR

Mury dumnej greckiej Messembrii sąsiadują z zespołem XVIII-wiecznych domów w stylu czarnomorskim, z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. „Bułgarska Rawenna” zachwyca widokiem cerkwi.

W GÓRACH STRANDŻA

...Ksenofont podziwiał tańce Traków. Rytuały trackie przetrwały w obrzędzie nestinarów – tańcu na rozżarzonych węglach. Tradycja ta została wpisana na Listę Arcydzieł Ustnego i Niematerialnego Dziedzictwa UNESCO.

KAZANŁYK

Waleczni Trakowie ze swymi końmi spoczywają w kurhanach w Dolinie Trackich Królów. Jest ich ponad 1500 w pachnącej różami Kotlinie Kazanłyckiej (warto też odwiedzić Muzeum Róż).

MONASTYR BACZKOWSKI

Na fresku Sąd Ostateczny w cerkwi Sweti Nikoła artysta Zachari Zograf wśród potępionych umieścił wpływowych tureckich obywateli Płowdiwu. Męki muzułmanów zyskały u Bułgarów aprobatę, ale nagie grzesznice budziły zgorszenie.

PERPERIKON

Wyrocznia Dionizosa, równie sławna jak wyrocznia w świątyni Apollina w Delfach, była w Perperikonie! A zatem tutaj „takąż przepowiednię usłyszał sam Aleksander Wielki, (...) że będzie on panem świata” (Swetoniusz, Żywoty cezarów).

Ogólna ocena:
4,9 / 6
164 opinie
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Standard pokoi
 • Obsługę hotelową
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
Hotel bardzo ładny i czysty. Obsługa zawsze na miejscu, chętna do pomocy. Minusem jest dość ruchliwa ulica przy hotelu (otwieranie okna raczej odpada) i uciążliwa (kamienista, stroma) droga prowadząca na plażę.
Hotel bardzo ładny, czysty i zadbany. Wielkość basenu dostosowana do wielkości hotelu. Obsługa hotelowa ma czasami problem z porozumieniem się z gośćmi po angielsku ale zawsze można pokazać o co chodzi :) Sprzątanie pokoju codziennie jak najbardziej w porządku.Jedynym minusikiem mały wybór i monotonne śniadania (ale to taki malusi minusik). Hotel położony jest w dobrej lokalizacji, w połowie drogi do centrum i w połowie drogi na plażę ;) inaczej mówiąc po środku drogi z plaży do centrum ;) Miejscowość świetna i daje możliwość wypoczęcia, jednocześnie istnieją knajpki gdzie można się rozerwać. W 100% polecam ten hotel oraz miejscowość!
sam hotel bez zastrzeżeń ; położenie przy bardzo ruchliwej dwupasmowej drodze bez bezpiecznego przejścia dla pieszych
hotel polecam dla osób chcących odpocząć, jedyny minus to położenie hotelu przy głównej ulicy
Hotel w porządku. Obsługa taka jak powinna być - chętna do pomocy, uśmiechnięta, mówiąca też w jęz. angielskim. Hotel udostępnia pokój dla wyjeżdżających, którzy maja wyjazd z hotelu później, w którym się można się wykąpać, zostawić bagaże. My wyjeżdżaliśmy z hotelu po 18.00 a o 12.00 musiałam opuścić pokój. Takie pomieszczenie ułatwiło nam organizację tego dnia. Basen w hotelu duży, czysty, ze sporym brodzikiem (gł. 60 cm). Co ważne, nigdy nie brakowało leżaków przy basenie. Nie spotkałam się z typowym niestety zjawiskiem ręcznika na leżaku od bladego świtu. Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane, czyste. W pokoju mała lodówka. Łazienka w standardzie bułgarskim bez typowej kabiny, ale tam tak po prostu jest. W łazience nie było żadnej pleśni. Nowe kafle i wyposażenie. W hotelu zauważyłam też kącik zabaw dla małych dzieci. Śniadania dość obfite, jednak powtarzające się - dokładnie codziennie to samo (jajko, jajecznica, parówki, ser biały słony i ser żółty jednak zdecydowanie inny w smaku niż nasz, owoce, jogurt naturalny, kulki w typie nesquick i kukurydziane) ... Za to dałabym mały minus. Hotel wyraźnie zastrzega, że nie wolno wynosić jedzenia z restauracji. Jestem w stanie to zrozumieć, choć nie ukrywam, że łatwiej byłoby mi, gdybym mogła młodszemu dziecku zrobić małą kanapkę 'na później'. Trudno. Największym minusem natomiast jest położenie hotelu. Znajduje się przy wjeździe do Sw. Własu od strony Słonecznego Brzegu przy czteropasmowej drodze, na której jest ruch 24 h/dobę. Jest hałas i mi to przeszkadzało. Nie zdawałam sobie sprawy, że tam może być aż taki ruch. Wszystkie okna pokoi wychodzą na tę właśnie drogę i nie ma możliwości wyboru innego pokoju - w budynku ich po prostu nie ma. Dojście na plażę wiąże się z przejściem przez tę drogę, a niestety Bułgarom zapomniało się zrobić przejścia dla pieszych :( Jednak sam hotel oceniam naprawdę bardzo dobrze, wyłączając położenie.
Hotel jak najbardziej ok. Problem to oczywiscie bardzo slabe sniadania, ktore mozna powiedziec byly po tzw taniosci. Praktycznie zadnych owocow i bardzo maly wybor. Gdyby polepszyc sniadania moim zdaniem hotel w tej cenie jak najbardziej godny polecenia. Bardzo mila obsluga.
W miarę ok, jak na hotel tej klasy, trochę za daleko od plaży, za blisko ruchliwej ulicy. Obsługa miła, pomocna, pokoje czyste, bez większych uwag, zastrzeżeń.
Hotel bardzo przyjemny, miła obsługa, niestety połączenie internetowe bardzo źle zaprojektowane i występowały ciągłe przerwy w dostępie. Blisko do plaży i supermarketu w którym ceny były bardzo przystępne. Dobre połączenie autobusowe do Nessebaru oraz Słonecznego Brzegu. Śniadania monotonne, lecz wybór dosyć duży. Ceny w restauracji niestety bardzo wysokie. Basen bardzo dobrze odizolowany od ulicy, zapewnia prywatność i spokój.
FAJNY hotel czysty mila obsluga maly minus blisko ruchliwej ulicy
Hotel w miarę czysty i zadbany, choć były małe niedoróbki (jak brak oświetlenia na korytarzy) nie miały one wpływu na pobyt. Obsługa miła i uprzejma. Jedzenie dobre. Do plaży około 10 min, a do centrum 5 min. Przystanek autobusowy pod hotelem. Minusem były głośne myjnie koło hotelu, które jednak były zamknięte w nocy.
Hotel położony przy głównej drodze, zaraz obok przystanku autobusowego skąd odjeżdżają darmowe busy do aquaparku. Do plaży kawałek drogi ok. pół km. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, obsługa miła natomiast restauracja pozostaje wiele do życzenia - jedzenie podawane jest zimne, mięso twarde. Pokój na V pietrze nie obędzie się bez klimy, balkonik mały w porównaniu z tymi na niższych piętrach a łazienka bez kabiny prysznicowej, nie ma nawet zasłonki więc po kąpieli jest cała zalana. Na niższych piętrach łazienki są większe i mają brodzik ale za to z góry jest piękniejszy widok. Basen hotelowy niewielki ale czysty. Ogólnie hotel kameralny, czysty, w pokoju można zostawiać rzeczy i pieniądze bez obaw, miła obsługa.
Hotel spełniał nasze oczekiwania. Pokój duży, wygodny. Jedyna uwaga do pań sprzątających, zdarzało się, że do pokoju nie zaglądały a więc śmieci nie wyrzucone, brak papieru toaletowego. Pozostała obsługa hotelowa bardzo miła i uczynna. Śniadania smaczne, obsługa dbała o to aby niczego nie brakowało. Nie polecam obiadów w hotelu, dania odgrzewane w mikrofali, niesmaczne. W pobliżu bardzo dobre dwie restauracje Kotwa i Rusina gdzie jedzenie jest wyśmienite i w przystępnych cenach.
Hotel mimo dobrej lokalizacji, nie byl taki czysty, jak sugerowali internauci, przeszkadzal halas myjni samochodowej.
Bardzo miła atmosfera w hotelu jak i poza nim.Jestem mile zaskoczony obsługą,czystością w hotelu oraz lokalizacją polecam wszystkim:)
Hotel adekwatny do ceny. Dobre położenie komunikacyjne.
Bardzo przyjemny rodzinny hotel położony niedaleko plaży. Na miejscu restauracja z niedrogimi bardzo smacznymi posiłkami. Obsługa hotelu bardzo miła. Możliwość porozumienia się także w języku rosyjskim.
Hotel czysty, stosunkowo daleko od plaży, porządne śniadanie. Miła obsługa. Restauracja hotelowa tania, dania proste, niezły stosunek jakości do ceny.
Hotel bardzo w porządku. Nowy, zadbany, czysty, co dwa dni sprzątane pokoje. Ich wielkość dla dwóch osób w zupełności wystarczająca (lodówka, sprawna klima, telewizor - z polskich programów tylko TV POLONIA, ale pozostałych chyba z 50). Dość różnorodne śniadania: trzy rodzaje wędlin, pomidory, ogórki, oliwki, sałatki greckie, jajka na twardo, jajecznice, słodkości. A ha, fatalna kawa, przypominająca kryzysową Inkę.
brak opisu
Dobra obsluga.Pyszna kawa w hotelu.Czystosc wody w basenie-bez zastrzezen.Widok-z tarasu- błękitnej wody-FANTASTYCZNY.Do plazy z e zlotym piaskiem blisko.W pobliżu dobrze zaopatrzony market MerkuryJedyny minus to bliskość pracujacej cala para myjni.
Hotel czysty i pokoje czyste, systematycznie sprzątane - generalnie bez zarzutu w tej kwestii. Animacji brak. Położenie hotelu przy ulicy nie stanowi problem, zwłaszcza na początku sezonu, kiedy ruch jest niewielki. W tym roku wyjątkowo kiepskie pierwsze dni jeżeli chodzi o wyżywienie, ze względu na niewielką ilośc gości nie było szwedzkiego stołu więc dzieciak prawie nie jadł śniadań.
czysty
Przytulny, mały hotel w centrum uroczego miasta. Z dala od zgiełku Słonecznego Brzegu. Obsługa bardzo sympatyczna i gotowa spełniać prośby gości. Hotel zadbany i zawsze czysty. Można na siłę szukać wad - ale po co, przecież byliśmy na wakacjach :)
brak opisu
Rewelacyjna jakość w stosunku do ceny

Sozopol-Ropotamo –  jednodniowa wycieczka polaczona z rejsem statkiem po rzece Ropotamo przeplywajacej przez rezerwat o tej samej nazwie. Podziwiac mozna unikalne obiekty przyrodnicze: niezwykle formacje skalne, mokradla i trzesawiska, chroniona roslinnosc i ptactwo wodne. Po poludniu zwiedzanie Sozopolu – najstarszego miasta bulgarskiego wybrzeza ulokowanego na smuklym skalistym cyplu, romantyczny spacer po starym miescie. Czas wolny na zakupy w Burgas. Cena – ok. 32 EUR (obejmuje lunch).

Varna-Delfinarium-Klasztor Alajda –  jednodniowa wycieczka z wizyta w wykutym w skale klasztorze Alajda, pochodzacym z XII w., najbardziej znanym monastyrze na Bulgarskiej Riwierze. Przejazd do Varny – przepieknej stolicy bulgarskiego wybrzeza i miasta o bogatej historii, pokaz w warnenskim delfinarium. Cena – ok. 40 EUR (obejmuje lunch).

Wieczór Bulgarski –  kolacja i przedstawienie folklorystyczne w restauracji na wolnym powietrzu. Prezentacja muzyki, strojów ludowych, tanców, a przede wszystkim „nestinarskiego tanca” na rozzarzonych weglach. W menu wspaniale potrawy kuchni bulgarskiej, rakia i bulgarskie wino bez ograniczen. Cena ok. 32 EUR.

Pirackie Party –  romantyczny morski rejs po zatoce Nessebar statkiem imitujacym piracki zaglowiec. Mozliwosc plywania w morzu, lowienia ryb, kapieli slonecznych, zabawy i programy animacyjne. Lunch na pokladzie statku. Cena – ok. 35 EUR.

Jeep Safari –  jednodniowa wycieczka jeepami, spotkanie z natura w pobliskich górach Stara Planina. Prezentacja bulgarskiego rzemiosla w niewielkim kompleksie etnograficznym polaczonona z degustacja domowej rakii. Podczas przejazdu malownicza trasa rozmaite gry i zabawy, w tym konkurs strzelania z wiatrówki. Minibiesiada w typowej bulgarskiej karczmie (mehanie). Cena – ok. 40 EUR (obejmuje lunch).

Istambuł (1 dzień) –  jednodniowy pobyt w tureckiej metropolii. Nocna podróż klimatyzowanym autokarem do Istambułu. Panoramiczny objazd miasta: Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Egipski, przejazd przez most nad cieśniną Bosfor do azjatyckiej części miasta. Lunch, czas wolny. Nocny powrót do Bułgarii. Cena (z lunchem) – ok. 60 EUR, dla dzieci do 12 lat – ok. 30 EUR. Cena nie obejmuje wizy tureckiej – 16 EUR/os. (płatna na granicy). Obywatele polscy muszą podróżować do Istambułu z paszportem. Polskojęzyczny przewodnik przy grupie co najmniej 10 osób. Fakultatywnie: wizyta na bazarze egipskim i w kościele Świętego Stefana (25 EUR/os.), wycieczka statkiem po cieśninie Bosfor (23 EUR/os.). Wycieczki fakultatywne odbywają się przy minimalnej, określonej przez przewodnika liczbie chętnych.

Istambuł (2 dni) –  dwudniowy pobyt w tureckiej metropolii. Nocna podróż klimatyzowanym autokarem do Istambułu. Panoramiczny objazd miasta: Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Egipski, przejazd przez most nad cieśniną Bosfor do azjatyckiej części miasta. Lunch, czas wolny. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu 3*. W drugim dniu śniadanie i czas wolny. Nocny powrót do Bułgarii. Cena (z noclegiem, lunchem i śniadaniem) – ok. 85 EUR, dzieci do 12 lat – ok. 43 EUR. Cena nie obejmuje wizy tureckiej – 16 EUR/os. (płatna na granicy). Obywatele polscy muszą podróżować do Istambułu z paszportem. Polskojęzyczny przewodnik przy grupie co najmniej 10 osób.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Cena/os.: 1 299pln Razem Szczegóły ceny 2 598 pln
 • Hit tygodnia
Rezerwuj

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Posiadamy najwyższą gwarancję ubezpieczeniową na rynku.
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte