Pogoda

Pogoda na najbliższe 3 dni

Dziś 34°C
Jutro 37°C
Pojutrze 34°C

Dane dostarcza:

  • FLASH Katowice
  • FLASH Lodz
  • FLASH SunStarAir
  • FLASH Warszawa



Hotel Panorama Naama Heights

0801 989 000 Itaka infolinia

Cena już od:

2 199 PLN (8 dni)

29.05.2012

Warszawa

Pok. 2 os.

All inclusive

Rezerwuj

Kod: SSHPANO

Położony w zasięgu spaceru do Naama Bay - najbardziej rozrywkowej dzielnicy Sharm El Sheikh z licznymi barami, restauracjami, sklepami i dyskotekami, jest świetnym miejscem dla lubiących wypoczywać i korzystać z atrakcji, jakie oferuje znany kurort. Polecany także dla rodzin z dziećmi, ma dwa ładne baseny, w tym jeden z mini - aquaparkiem ze zjeżdżalniami dla dorosłych i dla dzieci. Do dyspozycji dwie plaże: Delta Sharm w Naama Bay z darmowym wstępem i El Kaima z bezpłatnym dowozem, obydwie z serwisem plażowym bezpłatnym dla Gości hotelu. Dowiedz się więcej o hotelu »

Ogólna ocena:
(4,8) Zobacz opinie »

Miejsce wylotu:
Typ pokoju: Kategoria:Oddaj się szaleństwu, Wypocznij z rodziną
Wyżywienie: All inclusive Linie lotnicze:Enter Air , OLT Express Poland/YES AIRWAYS
Kiedy 1 tydzień 2 tygodnie
22.05.2012   Letnie porządki
29.05.2012 Letnie porządki Letnie porządki

 

POŁOŻENIE: ok. 3 km od centrum SHARM EL SHEIKH, 40 min spacerem do centrum rozrywek w Naama Bay, ok. 8 km od dzielnicy Old Market; ok. 12 km od portu lotniczego w Sharm El Sheikh.

PLAŻA: Savannah, ok. 8 km od hotelu, w pobliżu plaży El Kheima; El Kheima, publiczna, piaszczysto-żwirkowa, zadbana, łagodne zejście do morza, ok. 8 km od hotelu (w dzielnicy Old Market), bezpłatny bus do plaży kilka razy dziennie; Delta Sharm, publiczna (płatna), piaszczysto-żwirkowa, miejscami koralowa, zadbana, łagodne zejście do morza, ok. 1,5 km od hotelu (w dzielnicy Naama Bay); na plażach bezpłatne parasole, leżaki i materace, ręczniki kąpielowe można zabrać z hotelu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2001 r., częściowo odnowiony w 2008 r., 221 pokoi, 2 budynki, 2 piętra, hol, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci; 3 bary: w holu, przy basenie i przy aquaparku, ogród, taras, sklepy z pamiątkami, kantor; za opłatą: punkt internetowy (ok. 4 USD/godz.), internet bezprzewodowy w lobby i przy basenie (ok. 4 USD/dzień, 10 USD/tydz.), room-service, lekarz, apteka, fryzjer, shisha corner przy basenie (ok. 3 USD/shisha); akceptowane kart kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ: standardowy: 2-os (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 28 m², praktycznie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna z prysznicem, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, mini-bar (płatny; uzupełniany na życzenie); łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis; balkon lub taras (stolik i krzesełka); rodzinny: dla maks. 4 osób; wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo pomieszczenie z miejscami do spania.

SPORT I ROZRYWKA: basen, nieregularny kształt, woda słodka, ok. 650 m², gł. ok. 0,7-1,4 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 9 m², gł. ok. 0,5 m, mały aquapark: 3 zjeżdżalnie dla dzieci, 2 dla dorosłych, basen z wydzieloną częścią dla dzieci, słodka woda, ok. 450 m², gł. ok. 0,6-1,2 m, przy basenach bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki; animacje dla dzieci i dorosłych, 3 razy w tygodniu bezpłatny show, mini-klub dla dzieci (4-12 lat), wieczorami mini-disco, bilard, rzutki, tenis stołowy, piłka wodna, siłownia; za opłatą: centrum Spa: masaż, sauna, jacuzzi; sporty wodne na plaży.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00), późne śniadanie (10.00-12.00), obiad (13.00-15.00), kolacja (19.00-22.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (12.00-17.00) w barze przy basenie; późne przekąski (22.00-24.00) w restauracji głównej; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe (10.00-23.00) w wyznaczonych barach; dodatkowo płatne: świeżo wyciskane soki, lody, espresso, cappuccino, kawa po turecku; wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0020/113480001(2), 0020/683603883; www.panorama-resort.com

Hotel Panorama Naama HeightsHotel Panorama Naama HeightsHotel Panorama Naama HeightsHotel Panorama Naama HeightsHotel Panorama Naama Heights
Liczba opinii: 5
Autor: Edyta Wiek: 26-30 Z kim: ze znajomymi Wyjazd: kwiecień 2012
  • Ogólna ocena hotelu:
  • Pokój:
  • Wyżywienie:
  • Obsługa hotelowa:
  • Animacje:
  • Położenie:
  • Plaża:
  • Atrakcje dostępne w okolicy hotelu:
  • Stosunek jakości do ceny:
Polecam dla rodzin z dziećmi, super aqua park i plac zabaw. Hotel bardzo fajny i przesympatyczna obsługa:)
Autor: Maciej Wiek: 31-40 Z kim: z rodziną Wyjazd: październik 2011
  • Ogólna ocena hotelu:
  • Pokój:
  • Wyżywienie:
  • Obsługa hotelowa:
  • Animacje:
  • Położenie:
  • Plaża:
  • Atrakcje dostępne w okolicy hotelu:
hotel zakontraktowany przez BP Itaka znacznie poniżej kategoryzacji 4*, oferta nie została zrealizowana zgodnie z ofertą sprzedaży,nie było dostępnej drugiej plaży, a oferowana była mała i brudna, z odstarszającymi leżakami.Pokoje skromnie urządzone, łazienka brudna, zaniedbana, brudne fugi oraz miejsce z prysznicem, stojąca woda w 'brodziku', pleśń w szafie! Dostałiśmy pościel dla dziecka brudną, nieświeża, z ciemnymi plamami.Opcja ALL była mocno okrojona w stosunku do otrzymanego planu wyżywienia, nie wszystkie przekąski były dostępne o właściwej porze.
Autor: Agata Wiek: 20-25 Z kim: z partnerem/ką Wyjazd: grudzień 2010
  • Ogólna ocena hotelu:
  • Pokój:
  • Wyżywienie:
  • Obsługa hotelowa:
  • Animacje:
  • Położenie:
  • Plaża:
  • Atrakcje dostępne w okolicy hotelu:
  • Stosunek jakości do ceny:
Wyjazd uważam za udany, jedynie deszczowa pogoda uniemożliwiła skorzystanie ze wszystkich wycieczek fakultatywnych.
Autor: Agata Wiek: 41-50 Z kim: z partnerem/ką Wyjazd: grudzień 2010
  • Ogólna ocena hotelu:
  • Pokój:
  • Wyżywienie:
  • Obsługa hotelowa:
  • Animacje:
  • Położenie:
  • Plaża:
  • Atrakcje dostępne w okolicy hotelu:
  • Stosunek jakości do ceny:
brak opisu