>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Grecja>Thassos>

Hotel Kazaviti

Hotel Kazaviti Kod: KVAKAZA

1 453PLN
Dorośli: 2 śniadania Pn 31.08 – Pn 07.09 (8 dni)

Hotel Kazaviti Kod: KVAKAZA Grecja \ Thassos

Niewielki, zadbany hotel położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu piniowego. W okolicy tawerny z pysznym domowym jedzeniem, do wyboru 2 plaże. Dogodna lokalizacja gwarantuje łatwe połączenie z lądem – do Kavali, jednego z najładniejszych miast północnej Grecji, promem płynie się około godziny.

Atuty oferty

 • w pobliżu hotelu dwie plaże
 • dogodne połączenie promowe do Kavali
 • kameralny i zadbany
4,8 / 6
92% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
4,8 / 6
92% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Niewielki, zadbany hotel położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu piniowego. W okolicy tawerny z pysznym domowym jedzeniem, do wyboru 2 plaże. Dogodna lokalizacja gwarantuje łatwe połączenie z lądem – do Kavali, jednego z najładniejszych miast północnej Grecji, promem płynie się około godziny.

na północno-zachodniej stronie wyspy, w spokojnej okolicy, ok. 900 m od centrum SKALA PRINOS z tawernami, restauracjami, marketem i portem, skąd odpływają promy do Kavali, ok. 43 km od portu lotniczego w Kavali (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 900 m od hotelu.

2 publiczne plaże, piaszczysto-żwirkowe, łagodne zejście do morza: ok. 100 m o hotelu i ok. 250 m od hotelu; parasole i leżaki płatne (ok. 4 EUR/dzień).

dwugwiazdkowy, zadbany, o dobrym standardzie, odnowiony w 2004 r., 13 pokoi i 10 apartamentów, 2 budynki, 2 piętra, lobby, recepcja, pokój śniadaniowy, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy przy barze; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os., ok. 15 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja (5 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), łącze internetowe (ok. 2 EUR/godz.), telewizja satelitarna, za opłatą; minibar, sejf (ok. 2 EUR/dzień); łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

dla 2-4 osób, ok. 33 m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (5 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i miejscami do spania, sypialnia; telewizja satelitarna, telefon, lodówka; za opłatą: sejf (ok. 2 EUR/dzień); łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis, na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); apartament za dopłatą.

basen, słod­ka woda, powierzchnia: ok. 100 m², gł. 0,8--2,5 m, wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard (ok. 2 EUR/godz.), siłownia (ok. 5 EUR/dzień), sauna (ok. 10 EUR /30 min).

wydzielona część basenu, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia
bezpłatny internet bezprzewodowy przy barze, łącze internetowe

0030/2593071650, www.kazaviti.gr

Grecja — Thassos

Nazywana Szmaragdową Wyspą i Zielonym Diamentem Morza Egejskiego zachwyca wszystkimi odcieniami błękitu i zieleni. Łagodne zielone wzgórza pokryte sosnowymilasami malowniczo schodzą do kobaltowoniebieskiego morza, srebrzyste gaje oliwne od wieków dają wspaniałą oliwę, kuszą słodycze zanurzone w pachnącym miodzie.Żyje się tu ciągle wedle tradycyjnych greckich zwyczajów, bez pośpiechu, ciesząc się każdą chwilą.

Aktualna pogoda – Thassos

Źródło: Meteogroup Logo
Maj
0°C 25°C
Czerwiec
-2°C 30°C
Lipiec
4°C 33°C

POŁOŻENIE: na północno-zachodniej stronie wyspy, w spokojnej okolicy, ok. 900 m od centrum SKALA PRINOS z tawernami, restauracjami, marketem i portem, skąd odpływają promy do Kavali, ok. 43 km od portu lotniczego w Kavali (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 900 m od hotelu.

PLAŻA: 2 publiczne plaże, piaszczysto-żwirkowe, łagodne zejście do morza: ok. 100 m o hotelu i ok. 250 m od hotelu; parasole i leżaki płatne (ok. 4 EUR/dzień).

HOTEL: dwugwiazdkowy, zadbany, o dobrym standardzie, odnowiony w 2004 r., 13 pokoi i 10 apartamentów, 2 budynki, 2 piętra, lobby, recepcja, pokój śniadaniowy, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy przy barze; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 15 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja (5 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), łącze internetowe (ok. 2 EUR/godz.), telewizja satelitarna, za opłatą; minibar, sejf (ok. 2 EUR/dzień); łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

APARTAMENT:dla 2-4 osób, ok. 33 m², zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (5 EUR/dzień), łazienka (prysznic, wc; suszarka), pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i miejscami do spania, sypialnia; telewizja satelitarna, telefon, lodówka; za opłatą: sejf (ok. 2 EUR/dzień); łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis, na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słod­ka woda, powierzchnia: ok. 100 m², gł. 0,8--2,5 m, wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard (ok. 2 EUR/godz.), siłownia (ok. 5 EUR/dzień), sauna (ok. 10 EUR /30 min).

DLA DZIECIwydzielona część basenu, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy przy barze, łącze internetowe

KONTAKT: 0030/2593071650, www.kazaviti.gr

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Czas przelotu: Polska-Kavala – ok. 2 godz.

Transfer: lotnisko-Keramoti – ok. 15 min; Keramoti-Limenas (prom) – 40 min, a następnie hotel.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Język: nowogrecki; można także porozumiewać się po angielsku i niemiecku.

Stolica: Limenas (Thassos).

Napięcie: 220 V.

Waluta: euro (EUR).

Ceny w hotelu i restauracji: obiad – od 10 EUR, napój – ok. 2 EUR, piwo – ok. 3 EUR, wino – ok. 4 EUR; w sklepach nawet o połowę taniej.

Komunikacja: do każdej miejscowości na Thassos docierają autobusy linii KTEL, cena biletu od 3 EUR.

Plaże: wstęp bezpłatny; serwis plażowy (2 leżaki + parasol) – ok. 6 EUR/dzień.

Thassos w internecie: www.thassos-island.com

Wycieczki lokalne: organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl > informacje konsularne > ostrzeżenia dla podróżujących: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/

Opis regionu

Nazywana Szmaragdową Wyspą i Zielonym Diamentem Morza Egejskiego zachwyca wszystkimi odcieniami błękitu i zieleni. Łagodne zielone wzgórza pokryte sosnowymilasami malowniczo schodzą do kobaltowoniebieskiego morza, srebrzyste gaje oliwne od wieków dają wspaniałą oliwę, kuszą słodycze zanurzone w pachnącym miodzie.Żyje się tu ciągle wedle tradycyjnych greckich zwyczajów, bez pośpiechu, ciesząc się każdą chwilą.

Thassos jest najdalej na północ wysuniętą wyspą Grecji. Leży tylko 12 km na południe od wybrzeży Macedonii. Wyspa jest nieduża, ma nieco ponad 100 km w obwodzie i zachwyca różnorodnością. Warto wypożyczyć samochód, ponieważ komunikacja autobusowa koncentruje się na drodze dookoła wyspy, rzadko docierając do położonych w głębi lądu malowniczych greckich wiosek. W centralnej części wyspy wznoszą się góry z najwyższym szczytem Ipsarion o wysokości 1204 m n.p.m., gdzie można dotrzeć pieszo lub jeepem.Piękne plaże wyspy są łatwo dostępne i nawet w czasie krótkiego urlopu można poznać i te najsłynniejsze, i małe, ukryte w dzikich zatoczkach. Najbardziej znane plaże, jak Golden Beach, Paradise, Tripiti, Psili Ammos, łagodnie schodzą do morza i są idealne na rodzinny wypoczynek. Warto zajrzeć również do maleńkich wiosek w głębi wyspy, gdzie czas zatrzymał się dawno temu. W takich miejscach na centralnym placu znajduje się przeważnie jedna tawerna, kapliczka, staruszkowie siedzą przed domami, obserwując okolicę, a koty snują się leniwie w poszukiwaniu cienia. Stolicą wyspy jest Limenas, są tu malownicze uliczki i nadmorska promenada, czynne do późna tawerny, ciekawe Muzeum Archeologiczne i wykopaliska starożytnego Thassos. Popularne miejscowości to także pełna życia Limenaria i Potos z malowniczymi widokami i gwarnymi tawernami.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie

Atrakcje w regionie

KAVALA

To jedno z najładniejszych miast północnej Grecji, zbudowane na zboczu góry, z widokiem na morze i wyspę Thassos. Na ulicach historia miesza się z nowoczesnością: są tu wąskie, brukowane uliczki, tradycyjne domy, muzea i kościoły, sklepy, restauracje i nowoczesny port.

FILIPPI

Miasto słynące z tego, że nawracał tu św. Paweł i została ochrzczona pierwsza Europejka – Lidia. Są tu również ruiny antycznego miasta założonego przez Filipa II, ojca Aleksandra Wielkiego, gdzie w 42 r. p.n.e. rozegrała się bitwa decydująca o losach cesarstwa rzymskiego.

LIMENAS

Stolica wyspy z malowniczymi uliczkami, morską promenadą i tawernami. Znajduje się tu również ciekawe Muzeum Archeologiczne i wykopaliska starożytnego Thassos.

PARADISE BEACH

Piaszczysta plaża położona w pięknej zatoce, słynie z białego piasku i łagodnego wejścia do turkusowego morza. Roztacza się z niej widok na niezamieszkaną Wyspę Kinira. Po obydwu stronach plaży znajdują się wysokie, porośnięte roślinnością zbocza. Część plaży przeznaczona jest dla nudystów. Plaża znajduje się na wschodnim wybrzeżu wyspy, ok. 2 km na południe od miasteczka Kinira.

KLASZTOR MONI ARCHANGELOU

Czyli klasztor Archanioła Michała, położony jest kilka kilometrów na zachód od Aliki, bezpośrednio przy ulicy ciągnącej się wzdłuż wybrzeża. Przechowywana jest w nim cenna relikwia - gwóźdź, którym przybita była do krzyża prawa ręka Jezusa Chrystusa. Aby wejść do środka wymagany jest odpowiedni strój (kobiety zakryte kolana i ramiona, mężczyźni długie spodnie). Położony jest zjawiskowo na zboczu wzgórza z pięknym widokiem na morze i okolicę. Pod klasztorem znajduje się jaskinia obmywana przez wodę, która według mieszkańców Thassos ma właściwości uzdrawiające.

THEOLOGOS

Wioska położona na zboczu najwyższego górskiego szczytu Thassos - Ipsarionu. Słynie z pięknych widoków oraz tradycyjnych domków zbudowanych w macedońskim stylu z charakterystycznymi kamiennymi dachami. Znajduje się w niej także Muzeum Folkloru. Wioska była stolicą wyspy w latach 1813-1902.

Ogólna ocena:
4,8 / 6
57 opinii
92% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
Hotel rewelacyjny. Brak dyskotek, ale wynika to bardziej z kultury tam panującej niż z braku dostępności. Byliśmy tam w 6 osób i bawiliśmy się świetnie. Hotel czysty. Nie wiemy dlaczego ktoś narzeka na śniadania. Według nas były świetne. Jakość i cena też bardzo dobra.
Kameralny hotel w cichej, przyjemnej okolicy dla ludzi ceniących sobie spokój, chcących odpocząć od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Odpowiednie miejsce żeby się zrelaksować i 'naładować akumulatory' na cały rok. Nie znajdą jednak tutaj satysfakcji żądni wrażeń i amatorzy rozrywek, zarówno hotel jak i wyspa są oazą spokoju.
Hotel trzeba przyznać jest zadbany, pokoje są czyste, nie zniszczone. Otoczenie bardzo przyjemne, rosnąca w ogrodzie limonka, figa, oraz piękna palma przy wejściu, pod którą bardzo przyjemnie zjeść śniadanie. Jeśli chodzi o śniadanie, panuje straszna monotonia. Chociaż wszystkie świeże produkty (jajka, owoce, pomidory, ogórki, pieczywo) są bardzo smaczne, to produkty przetworzone - wędliny, parówki, ser (na pewno nie) feta, wydają się dosyć miernej jakości. Kawa jest przepyszna. Praktycznie wszyscy z obsługi byli bardzo uprzejmi i pomocni w każdej sprawie. Podczas pobytu zdarzyło się nam kilkukrotnie, że po powrocie z plaży zabrano nam wszystkie ręczniki. Ale gdy poprosiliśmy o nie, od razu dostaliśmy nowe. Jeśli chodzi o pokoje, to są naprawdę schludnie utrzymane, jedyny problem sprawia łazienka, jednak nie wyróżnia się specjalnie na tle innych w Grecji. Wewnątrz dziedzińca hotelu, gdzie znajdują się leżaki i basen, bywaliśmy bardzo rzadko, ponieważ woleliśmy spędzać czas na plaży, jednak gdyby w pobliżu nie było morza, pewnie większość czasu spędzalibyśmy właśnie tam. Basen jest utrzymywany w czystości, woda jest czysta, tak samo jak i cały dziedziniec. Hotel znajduje się bliziutko plaży, dosłownie dwie minuty na nogach, po drodze można odwiedzić sklep. Plaża jest piękna, a jeszcze piękniejsze jest morze, z którego (szczególnie posiadając maskę do nurkowania) nie chce się wychodzić. Woda jest ciepła, przezroczysta, dodatkowo płytka. Morze jest mocno zasolone, wobec tego nawet osoby nieumiejące pływać nie mają problemu, by utrzymać się na wodzie. Ze względu na brak zatrucia turystami, plażę można uznać za prawie prywatną. W niedzielę w południe, kiedy to wypoczywać powinna cała wyspa, na plaży naliczyliśmy 30-40 osób. Hotel znajduje się jakieś 15 minut pieszo od miasteczka portowego Skala Prinos, gdzie można wieczorami dobrze zjeść. Możemy polecić niedrogą knajpkę u Andreas'a, oraz Poseidona (który ma zresztą swój odpowiednik tuż przy hotelu - Faros). Zorbas jest smaczne, jednak stosunkowo drogie. Tuż obok Poseidona można zrobić zakupy.
Hotel położony bardzo blisko plaży wśród posiadłości Greków i innych małych hoteli. Okolica jest bardzo cicha, budynek znajduje się ok 15 min spacerem od małego miasteczka (do najbliższego sklepu otwartego do rana do nocy jest ok 50 m) Sam hotel składa się z 2 budynków 1 piętrowych które są usytuowane na przeciwko siebie. Po między budynkami znajduje się średniej wielkości podświetlany nocą basen. Przy basenie znajdują się leżaki i bar. Przed hotelem są stoły i ławki gdzie można zjeść śniadanie. Pokoje są sprzątane codziennie (wyjątek niedziela) ,są schludne i czyste. Łazienka wraz WC i miniaturowy prysznic. Z obsługą hotelu można bez problemu porozumieć się w języku Angielskim. Dostępna sieć wif, sejf w pokoju klimatyzacja za dodatkową opłatą. Przebywaliśmy tam 7 dni i jesteśmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie każdemu polecam. UWAGA hotel jest błędnie oznaczony w google maps (earth)
brak opisu
Hotel ladny, dobrze utrzymany, generalnie na jednotygodniowe wakacje moze byc. Cena za wysoka co do uslug.
Zacznę od tego, że spodziewałem się mniej po hotelu;) Był jednak położony w spokojnym miejscu, ale tuż nad plażą. Jego ogródek sprawiał mało ekskluzywne wrażenie i pisanie w ofercie, że można na jego terenie zagrać w ping-ponga to duże nadużycie, bo stół wyglądał jakby nigdy nie widział rakietki tenisowej:) Widać było też dużo niepotrzebnych gratów, których spokojnie można byłoby się pozbyć. Nie mam z kolei zastrzeżeń co do basenu - czysty i oczyszczany, chociaż zdarzało się, że na jego dnie znajdowały się różne przedmioty. Ale wiadomo - z racji dużej ilości kąpieli, mogło tam wpaść wszystko. Szału nie robił za to przybasenowy barek. Podobnie Wi-Fi, z którego korzystali niemal wszyscy hotelowicze, co powodowało jego powolne i czasem irytujące działanie. A sam pokój? Mały, ale czysty, a jego najważniejszym elementem były moskitierowe drzwi,nie dające zaproszenia do środka dużej rzeszy okolicznych komarów;) Łóżka mało wygodne, telewizor posiadający bazę 8-9 kanałów, z jednym polskim - TVP Polonia. Łazienka bardzo mała, ale nie powodująca klaustrofobii. Trzeba było się tylko pilnować, by nie wrzucać papieru toaletowego do muszli, a ilekroć to się zdarzało, miało się nadzieję, że to właśnie nie nasz listek przesądzi sprawę o zapchaniu rur:) Na ścianach widniało z kolei wiele spłaszczonych komarów, co na pewno nie poprawiało komfortu przebywania w pokoju. Mimo tu uważam, że hotel spełniał swoje zadanie, a panie nim zarządzające były bardzo miłe. Z ich angielskim było bardzo dobrze a niektóre mówiły również po niemiecku. I na koniec coś o śniadaniach - wędliny i sery przeciętnej jakości, ale zjadliwe. Trzeba było się jednak wstrzelić we właściwy czas, by zawsze trafić na jajka sadzone, które cieszyły się największą popularnością. Do tego desery w postaci ciast, z kolei stanowczo odradzam parówki (malutkie, zimne i bez smaku), omlety i ciasta o kolorze szarlotki;) Oceniam hotel na 4+, w stosunku do ceny i oczekiwań.
Fajny kameralny hotel 3 gwiazdkowy otoczony piękna roślinnością z fajnym basenem ... ogólnie czysto w miarę schludnie ale bez większych luksusów w końcu to 3 gwiazdki. .. W pokojach ręczniki wymieniane może nie codziennie ale często, za to codziennie był sprzątany pokój, była suszarka do włosów, lodówka, sejfi i klima dodatkowo płatna (ale nie musieliśmy jej włączać) wadą była mała łazienka ale mi to akurat to nie przeszkadzało ważne ze był prysznic kibelek i ciepła woda ... no i co muszę niestety stwierdzić słabe Wi Fi (no z tym to kapa rzeczywiście zwłaszcza jak się jest uzależnionym od neta :( ), jeśli chodzi o śniadanie to ok ale po 4 dniu mogliby coś bardziej je urozmaicić... dla mnie i męża ważne że kawa była :)..Położenie hotelu super jak ktoś lubi spokojnie wypocząć blisko fajne tawerny z pysznym greckim jedzeniem gdzie się można dokarmiać dowoli
Hotel dla ludzi bez wielkich wymogow. Na wyciszenie sie to strzal w 10! Obsluga mila. Dla rodzin jak najbardziej polecam! Hotel posiada swoj basen co jest duzym plusem,poniewaz malo hoteli a nawet bardzo ma swoj basen. Jestesmy zadowoleni i z pogody a takze z pieknych widokow. Polecamy!
brak opisu
brak opisu
Hotel kameralny, bardzo blisko plaży. Bardzo czysty. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2 dni. Obsługa bardzo miła. Wyżywienie (śniadania) dość monotonne, ale jak ktoś jest kreatywny to codziennie mógł skomponować sobie inne śniadanie. Produkty świeże, regionalne, ciasto, jogurt, oliwki, sery itp. Zdecydowanie polecam. Miejsce dla osób ceniących ciszę. Dobra baza wypadowa do wycieczek.
duża poprawa w stosunku do poprzedniego roku ogólna ocena bardzo dobra
brak opisu
Hotel sympatyczny i kameralny, dużo zieleni (miłe dla oka, ale sporo komarów), dookoła sporo drzew sosnowych, do plaży kilka minut spaceru, do sklepów i restauracji ok. 10 min, internet dostępny niestety tylko przy basenie, nawet nie w lobby, i tylko do wieczora, bo router na noc zabierany był do innego pomieszczenia. Pokój nieduży, ale wystarczający, wygodny balkon z suszarką, tylko łazienka ciasnawa i mało funkcjonalna, osoba o większych gabarytach ma kłopot ze swobodnym jej użytkowaniem. Niemniej ogólna ocena pozytywna.
Witam serdecznie! Hotel położony blisko morza, skromny, ale zadbany - jest czysto. Obsługa mila i serdeczna. Jeśli chodzi o minusy to pokoj posiada bardzo małą łazienkę. Wyżywienie całkiem przyzwoite każdy mógł znaleźć to co lubi. z wyjatkiem ostatniego dnia- przed wylotem mielismy dostac śniadanie w formie PAKIETU okazało się, że jest to jedna, malutka kanapeczka. Drodzy Państwo KPINA. Naprawdę można to zalatwić całkiem inaczej np. dwie kanapki, kawałek ciasta i mała butelka wody. Nie zwiększyłoby to radykalnie kosztów, a nie zostawiłoby niemilego wrażenia na koniec pobytu.
Bardzo dobry, rodzinny hotel dla osob nawet bardzo wymagajacych, ale pokornych.
Niewielki, zadbany hotel położony w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu piniowego. Czysty basen, wygodne leżaki. W okolicy tawerny z pysznym domowym jedzeniem, do wyboru 2 plaże piaszczysto-żwirkowe, łagodne zejście do morza: ok. 100 m o hotelu i ok. 250 m od hotelu. Pokój standardowy 2-os., ok. 15 m², lodówka, telewizor ale chyba bez polskich programów, indywidualnie sterowana klimatyzacja, maleńka łazienka (prysznic z zasłonką :(, wc; suszarka), ładny balkon ze stolikiem i krzesełkami.
brak opisu
Bardzo dobre położenie- do dyspozycji około 4 km plaży różnego typu (piaszczyste, kamieniste). W pobliżu przyjemna i smacznie gotująca tawerna. Sklep w bliskiej lokalizacji. Do miasteczka 10 minut spacerem (sklepy, tawerny, wypożyczalnia samochodów, skuterów, rowerów). Dla osób aktywnych miejsce może być relatywnie nieciekawe, dla osób szukających spokoju i relaksu położenie hotelu wydaje się być idealne. Śniadania ok (owoce, warzywa, ciasto, itp.). Łazienki kiepskie ale do wytrzymania.
Hotel jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Ładny, czysty (pokoje i łazienki sprzątane codziennie, pościel i ręczniki wymieniane co trzy dni) i kameralny. Wyposażenie pokoju jak najbardziej wystarczające, lodówka okazała się miłym zaskoczeniem. Ponadto w drzwiach balkonowych była moskitiera ratująca nas przed komarami. Obsługę oceniłabym na 7 gdybym mogła. Właścicielka hotelu wstała nawet po 5 rano, żeby nas pożegnać w dniu wyjazdu. Animacji nie oceniam, bo na szczęście ich nie było. Śniadania były codziennie te same, ale wybór był spory więc, można było przez kilka dni komponować sobie urozmaicone posiłki.
brak opisu
brak opisu
brak opisu
brak opisu

Dookoła wyspy Thassos – doskonała okazja do poznania w ciągu jednego dnia najciekawszych zakątków wyspy. W programie wizyta w stolicy wyspy – Limenas oraz malownicze górskie miejscowości słynące z produkcji lokalnych wyrobów. To wycieczka w miejsca, gdzie wspaniała przyroda Thassos współgra z niezwykłymi zabytkami – malownicze Aliki, słynny klasztor Archanioła Michała, gdzie przechowywana jest najcenniejsza relikwia wyspy – gwóźdź, którym przybita była do krzyża prawa ręka Jezusa Chrystusa. Nie zabraknie również czasu na relaks na jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie, gdzie będzie czas na kąpiel i tradycyjny grecki lunch. Wycieczka całodzienna, wstęp do Muzeum Archeologicznego płatny dodatkowo: 2 EUR. Cena – ok. 30 EUR.

Rejs statkiem – plaże i piękne zatoki niedostępne od strony lądu – całodzienny rejs wzdłuż południowego wybrzeża wyspy Thassos wraz z lekkim śniadaniem oraz pysznym lunchem barbecue w cenie! W programie m.in. łowienie ryb, pływanie, skoki do wody i plażowanie. Prawdziwie wakacyjny dzień pełen słońca, relaksu i wspaniałej zabawy. Cena – ok. 36 EUR (zawiera śniadanie i lekki lunch z napojami: sok i wino). Dodatkowo płatny transfer do portu: 4 EUR (nie dotyczy hoteli z miejscowości Limenaria i Potos).

Jeep Safari – okazja do jazdy jeepem 4x4 wraz z doświadczonym kierowcą lub sprawdzenie swoich umiejętności na górskich bezdrożach. W programie najwyższy szczyt na wyspie – Ipsarion (1204 m n.p.m.), gdzie zobaczyć można Thassos z perspektywy lotu ptaka – przy sprzyjającej aurze pogodowej widać całą wyspę! To okazja do poznania mniej znanej, wręcz dzikiej części wyspy oraz obcowania z niesamowitą przyrodą. Na trasie wiele punktów widokowych, wizyta w „wiosce duchów” – Kastro, postój nad położonym w głębi wyspy jeziorem w Maries oraz degustacja lokalnych specjałów. Wycieczka z przewodnikiem anglo-, niemiecko- bądź rosyjskojęzycznym. Cena – ok. 55 EUR (lunch dodatkowo płatny: 8 EUR).

Magiczna Macedonia – prawdziwa podróż w czasie i wizyta w ruinach starożytnego miasta, pamiętającego potęgę Filipa Macedońskiego, ojca Aleksandra Wielkiego. To także podróż do korzeni chrześcijaństwa, gdyż to tutaj nawracał św. Paweł; to miejsce, gdzie została ochrzczona pierwsza Europejka – Lidia. Popołudniowy relaks zaplanowany jest w Kavali, zwanej też greckim Monte Carlo. To jedno z najładniejszych miast północnej Grecji zbudowane kaskadowo na zboczu góry, z pięknym widokiem na morze i wyspę Thassos. Na ulicach historia miesza się z nowoczesnością: są tu wąskie, brukowane uliczki, tradycyjne domy, muzea i kościoły, sklepy, restauracje i nowoczesny port. Cena – ok. 50 EUR (zawiera bilety promowe; nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 3 EUR).

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.: 1 453pln Razem Szczegóły ceny 2 906 pln
Rezerwuj
 • Lato 2015

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 183 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte