>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Hiszpania>Majorka>

Hotel Las Arenas

Hotel Las Arenas Kod: PMIAREN

2 373PLN
Dorośli: 2 all inclusive Nd 17.05 – Nd 24.05 (8 dni)

Hotel Las Arenas Kod: PMIAREN Hiszpania \ Majorka

Sympatyczny, typowo wakacyjny, idealny dla wszystkich kochających słońce i morze, znakomity także jako baza wypadowa do odkrywania pięknych zakątków Majorki. Hotel leży blisko tętniącej życiem stolicy wyspy, gdzie można wygodnie dojechać lokalną komunikacją lub fantastycznymi trasami rowerowymi, w popularnej dzielnicy hotelowej z restauracjami, barami, sklepikami z pamiątkami, nadmorską promenadą. Fantastyczna, długa i szeroka piaszczysta plaża jest tylko dwa kroki od hotelu.

Atuty oferty

 • blisko rozrywek
 • bardzo dobra i urozmaicona kuchnia
 • piękna, piaszczysta plaża blisko hotelu
 • zadbane pokoje
4,4 / 6
85% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Plażę w okolicy
 • Obsługę hotelową
4,4 / 6
85% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Sympatyczny, typowo wakacyjny, idealny dla wszystkich kochających słońce i morze, znakomity także jako baza wypadowa do odkrywania pięknych zakątków Majorki. Hotel leży blisko tętniącej życiem stolicy wyspy, gdzie można wygodnie dojechać lokalną komunikacją lub fantastycznymi trasami rowerowymi, w popularnej dzielnicy hotelowej z restauracjami, barami, sklepikami z pamiątkami, nadmorską promenadą. Fantastyczna, długa i szeroka piaszczysta plaża jest tylko dwa kroki od hotelu.

w CAN PASTILLA, przy ulicy, w pobliżu sklepy, bary i restauracje, ok. 2 km od Palma Aquarium, ok. 6 km od stolicy wyspy Palma de Mallorca; ok. 2 km od portu lotniczego w Palma de Mallorca; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.

Playa de Palma, publiczna, piaszczysta, długa i szeroka, łagodne zejście do morza, przy hotelu, przejście przez ulicę, parasole, leżaki i materace płatne (ok. 5 EUR/dzień/szt., 15 EUR/komplet).

czterogwiazdkowy, zadbany, odnowiony w 2005 r., 205 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, wieczory tematyczne, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; lounge bar, bar przy basenie, sala telewizyjna dla 50 osób; sala konferencyjna dla 100 osób, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu; za opłatą: punkt internetowy, room-service, sejf w recepcji, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, internet bezprzewodowy; za opłatą: minibar, sejf (ok. 15 EUR/tydz., 3 EUR depozyt); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na basen lub miasto; widok na morze za dopłatą.

nieduży basen, nieregularny kształt, słodka woda, gł. 1,1-1,9 m, wydzielona część dla dzieci, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; animacje dla dorosłych: kilka razy w tygodniu muzyka na żywo, pokazy artystyczne; oferta zewnętrzna: 18-dołkowe pole golfowe ok. 12 km od hotelu; sporty wodne na plaży: kitesurfing, narty wodne, żeglarstwo.

śniadanie (7.45-10.00), obiad (13.00-15.00), kolacja (18.30-21.45) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w barze przy basenie między posiłkami; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

wydzielona część basenu, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia
bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu, punkt internetowy

0034/971260750,

Hiszpania — Majorka

„Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie” – tak pisał o Majorce Chopin. L’Illa de la Calma – Wyspa Spokoju, jak czasem bywa nazywana Majorka, jeszcze do niedawna była senną wyspą, z dala od masowej turystyki. Można tu odnaleźć spełnienie marzeń o idealnych wakacjach. Krystalicznie czyste Morze Śródziemne, zatoki wdzierające się w głąb lądu, otwartość i gościnność Majorkańczyków połączona z doskonałym standardem hoteli to największe zalety tej pięknej wyspy.

Aktualna pogoda – Majorka

Źródło: Meteogroup Logo
Kwiecień
0°C 22°C
Maj
-2°C 26°C
Czerwiec
4°C 29°C

POŁOŻENIE: w CAN PASTILLA, przy ulicy, w pobliżu sklepy, bary i restauracje, ok. 2 km od Palma Aquarium, ok. 6 km od stolicy wyspy Palma de Mallorca; ok. 2 km od portu lotniczego w Palma de Mallorca; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu.

PLAŻA: Playa de Palma, publiczna, piaszczysta, długa i szeroka, łagodne zejście do morza, przy hotelu, przejście przez ulicę, parasole, leżaki i materace płatne (ok. 5 EUR/dzień/szt., 15 EUR/komplet).

HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany, odnowiony w 2005 r., 205 pokoi, 1 budynek, 4 piętra, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa, wieczory tematyczne, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie; lounge bar, bar przy basenie, sala telewizyjna dla 50 osób; sala konferencyjna dla 100 osób, taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu; za opłatą: punkt internetowy, room-service, sejf w recepcji, wypożyczalnia samochodów i rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, internet bezprzewodowy; za opłatą: minibar, sejf (ok. 15 EUR/tydz., 3 EUR depozyt); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na basen lub miasto; widok na morze za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: nieduży basen, nieregularny kształt, słodka woda, gł. 1,1-1,9 m, wydzielona część dla dzieci, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; animacje dla dorosłych: kilka razy w tygodniu muzyka na żywo, pokazy artystyczne; oferta zewnętrzna: 18-dołkowe pole golfowe ok. 12 km od hotelu; sporty wodne na plaży: kitesurfing, narty wodne, żeglarstwo.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.45-10.00), obiad (13.00-15.00), kolacja (18.30-21.45) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w barze przy basenie między posiłkami; napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-23.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

DLA DZIECIwydzielona część basenu, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu, punkt internetowy

KONTAKT: 0034/971260750,

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Czas przelotu: Polska-Palma de Mallorca – 3 godz.

Czas lokalny: czas polski.

Język: hiszpański.

Waluta: euro (EUR).

Napięcie: 220 V.

Ceny w hotelu i restauracji: obiad – 13 EUR, piwo – 2 EUR, wino – 8 EUR, woda mineralna – 1,5 EUR, kawa – 1,5 EUR.

Wynajem samochodów: działają tu duże firmy międzynarodowe zajmujące się wynajmem samochodów; ceny od 36 EUR/dzień, 1 litr benzyny – 1,4 EUR.

Komunikacja: taksówki należą do taniego środka komunikacji. Najdroższe są po godz. 21.00 oraz w dni świąteczne. Dobrze rozwinięta jest sieć połączeń autobusowych z większością miast i miejscowości wypoczynkowych.

Plaże: bezpłatne; wypożyczenie leżaka i parasola – ok. 8 EUR/dzień.

Wycieczki lokalne: organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl > informacje konsularne > ostrzeżenia dla podróżujących: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/

Opis regionu

„Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie” – tak pisał o Majorce Chopin. L’Illa de la Calma – Wyspa Spokoju, jak czasem bywa nazywana Majorka, jeszcze do niedawna była senną wyspą, z dala od masowej turystyki. Można tu odnaleźć spełnienie marzeń o idealnych wakacjach. Krystalicznie czyste Morze Śródziemne, zatoki wdzierające się w głąb lądu, otwartość i gościnność Majorkańczyków połączona z doskonałym standardem hoteli to największe zalety tej pięknej wyspy.

Majorka jest największą wyspą w archipelagu hiszpańskich Balearów. Panuje tu łagodny i ciepły śródziemnomorski klimat, dzięki czemu temperatura w lecie zwykle przekracza 30 stopni Celsjusza. Majorka zachwyca wielobarwnym krajobrazem skomponowanym z bujnie rosnących tu drzew cytrusowych, pomarańczy i cytryn, a wiecznie zielone gaje oliwne przywodzą na myśl starożytne czasy, gdy na wyspę przybyli pierwsi Fenicjanie i Grecy. Nad zachodnim wybrzeżem majestatycznie dominuje pasmo górskie Sierra de Tramontana, gdzie wśród zboczy ukryta jest średniowieczna wioska Valldemossa.To tu na przełomie1838/1839 roku przebywał Fryderyk Chopin wraz z George Sand. Słynna para mieszkała także krótko w oddalonej o 17 km stolicy wyspy Palma de Mallorca. Obecnie to wielokulturowe miasto przyciąga jak magnes spragnionych zabawy i wszelkiego rodzaju rozrywek. Mnogość restauracji i dyskotek zadowoli pasjonatów nocnego szaleństwa. Na północnym krańcu wyspy, najdalej wysunięty półwysep Formentor ukazuje dzikie góry schodzące bezpośrednio do morza, prawie pionowe klify i przylądek Cap de Fermentor z latarnią morską, gdzie dominuje potęga natury. Odmienny charakter ma wschodnia część wyspy. Już od północy wzdłuż wybrzeża ciągną się zachwycające swym hiszpańskim klimatem kameralne miejscowości chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Wśród nich Can Picafort wyróżnia się długą plażą z miękkim, jasnym piaskiem. To spokojna miejscowość odpowiednia na rodzinne wakacje. Na amatorów intensywnego spędzania czasu czeka malownicza miejscowość Cala Ratjada. To zielona część wyspy, wyróżniająca się przepięknymi plażami ze złocistym piaskiem, zamkniętymi w małych zatoczkach. Jest tu piaszczysta plaża Son Moll z krystalicznie czystą wodą i plaża Cala Agulla położona na terenie parku naturalnego. Obie plaże cieszą się dużym powodzeniem u turystów, gdyż wyróżnione są certyfikatem Błękitna Flaga. Na całej wyspie jest 41 plaż z potwierdzoną gwarancją jakości. Znakomicie rozwinięta infrastruktura turystyczna gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

Dla pasjonatów wodnych sportów, a szczególnie nurkowania, doskonałe tereny udostępnia kurort Cala d’Or na południowo-wschodnim brzegu wyspy. Liczne małe zatoki otoczone przez wysokie klify oraz błękit morskiej wody zapewnią udaną przygodę z nurkowaniem. Plaża Cala Egos to przejrzysta woda i gorący, drobny piasek. Jednak Majorka to nie tylko gorące plaże. Na aktywnych, oprócz możliwości uprawiania wielu sportów wodnych, takich jak windsurfing, kitesurfing czy sporty motorowe, czekają pola golfowe. Panujące na Majorce znakomite warunki do uprawiania tego sportu spowodowały intensywny rozwój tej dyscypliny. Na wyspie są 23 pola golfowe, w tym 6 na wschodnim wybrzeżu, z czego 4 to pola 18-dołkowe. Baleary to także doskonała kuchnia, da się odczuć wpływy katalońskie, jednak wyspy mają także swoje regionalne potrawy. Nigdzie indziej nie spotyka się ensaimada, czyli słodkich zawijanych bułeczek z nadzieniem. Podstawowym posiłkiem Majorkańczyków są sopes mallorquines – gęste zupy z sezonowych warzyw i mięsa, głównie jagnięciny. Frit mallorquí to kolejna regionalna potrawa, którą można przyrządzić na wiele sposobów; jej główne składniki to ziemniaki, warzywa i mięso lub ryba. Są to potrawy gotowane w tradycyjnych glinianych garnkach – greixoneras. Specjalnością Majorki jest wyrabiany od pokoleń w dolinie Soller likier pomarańczowy, gdzie przepiękne gaje pomarańczowe wypełniają swoim zapachem Góry Sierra de Tramontana od wieków.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie
Ogólna ocena:
4,4 / 6
57 opinii
85% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Plażę w okolicy
 • Obsługę hotelową
Świetnie usytuowany, przy plaży (trzeba przejść tylko przez deptak). Fantastyczne jedzenie, co kilka dni organizowano kolacje tematyczne, np. japońska, włoska. Przestronne lobby i tarasy wokół z dobrze zaopatrzonym barem i widokiem na morze. Bardzo mała winda, mieści 3 osoby. Ogólnie byłoby mi to obojętne, gdyby nie to że podróżowałam z dzieckiem w wózku, który mieścił się naprawdę na styk. Bez problemu dostawiono nam łóżeczko. Standard pokoju oceniam na 3*, łazienka na 2*. Codzienne sprzątanie polegało wyłącznie na ścieleniu łóżek i zamiataniu balkonu, który swoją drogą był przestronny i wygodny. Obsługa w hotelu bardzo dobra, wbrew innym opiniom, jednak znają angielski |) Mimo minusów za sprzątanie, polecam serdecznie, tym bardziej, że z tego miejsca bardzo łatwo i szybko można dostać się do przepięknego miasta Palma.
Hotel dla niewymagających osób ok, jedzenie smaczne, obsługa średnia,ale starali się. Pojechałam na Majorkę po sezonie, padał deszcz, w pokoju hotelowym było zimno, obsługa zapomniała o kocach. Ale ogólnie hotel za tą cenę jest niezły, w super lokalizacji. Zastrzeżenia można mieć jedynie do Biura Itaka, bo było sporo niedociągnięć organizacyjnych, ale to już inna kwestia.
brak opisu
Największą jego atrakcją jest niewątpliwie położenie - bardzo blisko do plaży. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i pomocna. Pokoje były codziennie wysprzątane i czyste. Jedzenie bardzo dobre, cały czas ciepłe| nie ważne o której godzinie się przyszło cały czas dokładali świeże potrawy. Animatorzy byli bardzo rozmowni i prowadzili fajne zabawy, późnym wieczorem robili dyskoteki i można było posłuchać i potańczyć do polskich piosenek. Bardzo podobał nam się Show Time| w każdym tygodniu był inny i ciekawy pokaz. Basen wprawdzie mały, ale często też z niego korzystaliśmy popołudniami.
Hotel super położony - 15 minut od lotniska, lecz ta bliskość w ogóle jest nieprzeszkadzająca. Blisko do stolicy palma de Mallorca - z przyjemnością można dojechać rowerem ścieżką rowerową wzdłuż wybrzeża. Pokój o niezłym standardzie, dla oglądających TV trochę mały wybór programów. Klimatyzacja OK. Łazienki nie pierwszej świeżości, ale wszystko działające i czyste. Wyżywienie bez zarzutu - najlepsze wśród hoteli *** i **** gwiazdkowych jakie spotkałem. Obsługa hotelowa i restauracyjna bez zarzutu, po angielsku wszyscy się porozumiewają. Animacje z powodu braku terenu zewnętrznego i basenu pomimo starań zespołu animacyjnego trochę słabe. Animatorzy OK. Plaża po drugiej stronie ulicy - dla każdego znajdzie się miejsce - jest i piasek do leżenia na słońcu, są leżaki i parasole. Duży wybór odpłatnych aktywności plażowych. W pobliżu wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów, samochodów. Jakby komuś było mało jedzenia i napojów hotelowych ( choć nie sądzę) w pobliżu liczne bary i restauracje. Dyskoteki niestety ok. 2 km w Arenalu. Polecam wypożyczenie samochodu i zaplanowanie własnej wycieczki po wyspie. Da się choćby jednego dnia zobaczyć wszystkie 'must see' wyspy, w odróżnieniu od wycieczek Itaki ( przynajmniej trzech za kosmiczne pieniądze - Itako opamiętaj się, nawet rezydencji niespecjalnie polecają).
Hotel schludny, położony blisko plaży i małego portu. Miejsce w sam raz odpoczynek. Jeśli ktoś ma ochotę trochę poszaleć, to musi liczyć się z pokonaniem ok 4km. Hotel posiada mały basen zewnętrzny, więc dla dzieci będzie idealny.
Hotel raczej nie zasługuje na 4* lecz 3*, natomiast obsługa jest bardzo pracowita i stara się by i każdy wypocząl godnie. Obsługują wszystkich tak samo niezależnie od pochodzenia i tego jakie kto daje napiwki. Bardzo serdeczni, uśmiechnięci i pracowici.
Fajny nie drogi hotel polozony w bardzo ciekawej okolicy:)
Hotel jest wybudowany już dawno, ale jest czysty i zadbany. Szkoda tylko ,że nasz pokój był nad kuchnią i bardzo głośno chodziła jakaś wentylacja. Na szczęście w nocy było to wyłączane. Jedzenie było urozmaicone i smaczne. Bardzo miła obsługa. Spotkanie z rezydentką fatalne - mało zorientowana
brak opisu
Hotel czysty, zadbany, blisko plaży. Jedzenie urozmaicone, duży plus za śniadania do 10;15.
Hotel w miarę ok, ale ogólnie z Itaki jesteśmy zadowoleni. Raczej polecalibyśmy osobom starszym, lubiącym imprezy 'dla wapniaków' jak to określa mój ojciec :) Jedzenie bardzo dobre :) Obsługa - średnio na jeża. Jednakże położenie hotelu rewelacyjne; wszędzie blisko-nawet do Palmy przespacerowaliśmy się bardzo ochoczo :)
Pozytywna. Wynika z pkt. 1
Hotel nie spełniał standartów 4 kategorii, ale według mnie był hotelem 3 gwiazdkowym. Pokoje czyste. Obsługa miła. Hotel przy plaży. Blisko stolicy (mozliwośc robienia wycieczek), Trochę hałaśliwi inni turyści (Niemcy).
Hotel wspaniale połozony.Pokoje bardzo ładne ale bardzo cienkie sciany(słychac kazda rozmowę sasiadów)To własciwie głowny minus.Animacje tylko dla wiekowych niemców.Nic dla młodych.
brak opisu
Niestety sam hotel z pewnością nie zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje ładne, jednak łazienka dość stara, wszystko słychać przez ściany o czym rozmawiają sąsiedzi, zero prywatności. Widok z balkonu nieciekawy, lepiej dopłacić z widokiem na morze. Jedzenie w hotelu także nie za ciekawe, mało doprawione, desery strasznie nie dobre i zazwyczaj podawane to samo. Obsługa hotelowa bardzo miła, bez żadnych zastrzeżeń. Animatorzy sympatyczni. Pokoje sprzątane codziennie, wymiana ręczników także. Basen hotelowy strasznie mały i nie atrakcyjny, przez cały pobyt nie skorzystaliśmy z basenu wcale. Największą zaletą hotelu jest lokalizacja.
brak opisu
zasługuje na trzy gwiazdki nie na cztery ignoraacja Polaków wszystko zrobione pod Niemców i Rosjan słabe animacje
Akustyka-głośni sąsiedzi słyszalni bardzo wyrażnie,poza tym bez zastrzeżeń
brak opisu
Hotel wraz z pokojami i obsługa pierwsza klasa. Położony przy plaży. Blisko do centrum. Ogolnie wszystko w porzadku prócz animatorów (zajmowali sie tylko Niemcami).
brak opisu
Słaba klimatyzacja, słabe jedzenie, brak znajomości języka angielskiego przez personel. Po za tym raczej zalety.
Thank you for all.

Palma/ValLdemossa – trasa wycieczki prowadzi na południe, w kierunku pięknej i kosmopolitycznej stolicy Majorki, położonej nad rozległą zatoką Badía de Palma. Wizyta w Palmie obejmuje spacer po starówce miasta: katedra La Seu, Parc del Mar, ogrody królewskie Pałacu Almudaina, wąskie uliczki i patia domów kupieckich, ratusz miejski, punkt widokowy przy zamku Castillo de Bellver, czas wolny na zakupy w okolicach Plaza Mayor, głównego rynku miasta. Następnym etapem wycieczki jest przejazd przez góry do średniowiecznej wioski, miejsca, w którym zimą 1838 r. przebywał polski kompozytor Fryderyk Chopin wraz z francuską pisarką George Sand. Klasztor kartuzów, w którym ta słynna para znalazła schronienie, jest najbardziej polskim akcentem na Majorce. W poszczególnych celach klasztornych wyeksponowano pamiątki dokumentujące obecność polskiego wirtuoza na wyspie, m.in. fortepian, na którym Chopin skomponował słynne preludium deszczowe. W wolnym czasie spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami tego niezwykle malowniczego miasteczka, a także możliwość degustacji miejscowych likierów. Cena – ok. 45 EUR (dzieci do 12 lat – ok. 20 EUR).

Objazd Wyspy – trasa wycieczki prowadzi przez rolnicze wioski i miasta urodzajnej niziny Es Pla w kierunku gór Sierra de Tramontana. Dalej serpentyny górskie wiodą do sanktuarium maryjnego w Lluc, gdzie zatrzymamy się na zwiedzanie kościoła z wizerunkiem Czarnej Madonny. Następnie kręta droga poprowadzi nas do portu Sa Calobra na północnym wybrzeżu. Zatoka jest jednocześnie ujściem najdłuższego na wyspie wąwozu Torrente de Pareis. W czasie wolnym spacer tunelem skalnym do wąwozu, kąpiel na malowniczo położonej małej plaży. Rejs statkiem wzdłuż klifowego północnego wybrzeża Majorki. Morską podróż zakończymy w porcie Puerto de Soller. Stamtąd słynną Doliną Pomarańczy wyruszymy do urokliwego miasteczka Soller i dalej, trasą wiodącą przez górski tunel i gaje drzew cytrusowych, w drogę powrotną do hotelu. Cena – ok. 70 EUR (dzieci do 12 lat – ok. 35 EUR).

Es Foguero – wyjątkowy spektakl – wieczór hiszpański, w czasie którego będzie okazja obejrzeć wspaniałe występy prezentujące muzykę i tańce typowe dla Hiszpanii, a więc m.in. flamenco i balet hiszpański. Kolorowe stroje, piękna muzyka i niezwykła atmosfera sprawiają, że wieczór Es Foguero na długo zostanie w pamięci. Cena – ok. 50 EUR (dzieci do 12 lat – ok. 25 EUR).

Jaskinie Smocze – wyprawa do jaskiń to przejazd przez malownicze wioski turystyczne wschodniego wybrzeża Majorki w kierunku wioski rybackiej Porto Cristo. Nieopodal portu znajdują się odkryte przez francuskich geologów w XIX w. podziemne jaskinie. W zamierzchłych czasach były kryjówką dla korsarzy i piratów, którzy często nękali wyspę swoimi najazdami. Dziś można zwiedzać tu liczne komnaty ciągnące się pod ziemią w nadmorskich wapiennych urwiskach na długości kilkuset metrów. Przedziwne kształty tysięcy stalaktytów i stalagmitów przypominają marmurowe kaskady, organy, koronkowe draperie i żyrandole z klejnotów. Dodatkowo program wycieczki obejmuje krótką wizytę w manufakturze sztucznych pereł, gdzie można zapoznać się z procesem produkcyjnym oraz zakupić typowe dla wyspy wyroby biżuteryjne. Cena – ok. 40 EUR)(dzieci do 12 lat cena – ok. 20 EUR)

Aquarium – przejazd do Playa de Palma, gdzie odwiedzimy nowoczesne akwarium prezentujące całe bogactwo flory i fauny wszystkich mórz i oceanów świata: ławice ryb, rekiny, piranie, rafy koralowe, płaszczki, żółwie, świat z bajki „Nemo”, podwodny mikroświat, a także tropikalną dżunglę z gadami itp. Cena – ok. 38 EUR, dzieci (3-11 lat) – ok. 25 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.: 2 373pln Razem Szczegóły ceny pln
Rezerwuj
 • Lato 2015

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 183 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte