>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Turcja>Bodrum>

Hotel Bitez Han Beach

Hotel Bitez Han Beach Kod: BJVBITZ

PLN

Hotel Bitez Han Beach Kod: BJVBITZ Turcja \ Bodrum

Niezwykle stylowy, jedyny w swoim rodzaju, elegancki, ze znakomitym serwisem, cieszący się rewelacyjnymi opiniami hotel położony w miejscowości Bitez. Położony nad błękitnym morzem, przy samej plaży znanej jako najlepiej zagospodarowana na półwyspie Bodrum; z centrum sportów wodnych oraz innymi licznymi atrakcjami. Idealny obiekt dla wymagających Klientów, ceniących kameralną atmosferę, gustowne wnętrza oraz znakomitą kuchnię. Do dyspozycji Gości jest zadbany basen z fantastycznym widokiem na morze! Doskonały również jako baza wypadowa do zwiedzania Bodrum i okolicy.

Atuty oferty

 • elegancki i stylowy
 • przy ładnej plaży z centrum sportów wodnych
 • pięknie zaprojektowany basen z widokiem na morze
4,6 / 6
87% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
 • Dobre wyżywienie
4,6 / 6
87% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Niezwykle stylowy, jedyny w swoim rodzaju, elegancki, ze znakomitym serwisem, cieszący się rewelacyjnymi opiniami hotel położony w miejscowości Bitez. Położony nad błękitnym morzem, przy samej plaży znanej jako najlepiej zagospodarowana na półwyspie Bodrum; z centrum sportów wodnych oraz innymi licznymi atrakcjami. Idealny obiekt dla wymagających Klientów, ceniących kameralną atmosferę, gustowne wnętrza oraz znakomitą kuchnię. Do dyspozycji Gości jest zadbany basen z fantastycznym widokiem na morze! Doskonały również jako baza wypadowa do zwiedzania Bodrum i okolicy.

w Bitez, w pobliżu sklepy, bary i restauracje, ok. 6 km od centrum BODRUM; ok. 44 km od portu lotniczego w Bodrum; przystanek autobusowy przy hotelu (Bodrum).

hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

czterogwiazdkowy, elegancki i stylowy, zbudowany w 1992 r., odnowiony w 2008 r., 82 pokoje, 1 budynek, 1 piętro, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, restauracja w ogrodzie z widokiem na morze – à la carte, ryby i owoce morza; bar na plaży, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², elegancki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, sejf (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon francuski.

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 150 m², gł. 1,2-1,7 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. ok. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; tenis stołowy, rzutki, siatkówka, jacuzzi, sauna, łaźnia turecka; plac zabaw dla dzieci.

śniadanie (8.00-10.00), obiad (13.00-14.00), kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w wyznaczonym miejscu (11.00-12.00, 15.00-16.00); kawa, herbata i ciastko w wyznaczonym miejscu (16.00-17.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym miejscu (10.30-23.00); raz na pobyt kolacja w restauracji à la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja); wymagane noszenie opasek all inclusive.

brodzik, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia, foteliki w restauracji, opiekunka
bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby

0090/2523639722, www.bitezhanbeach.com

Turcja — Bodrum

To jeden z najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych kurortów w Turcji, słynny ze swojego życia nocnego i jednej z największych przystani jachtowych nad Morzem Egejskim oraz portu,skąd codziennie odpływają promy na greckie wyspy: Kos czy Rodos. Bodrum nie przypomina innych miejscowości wypoczynkowych Turcji – dzięki krajobrazowi oraz nietypowemu charakterowi tego miejsca, nigdzie bardziej niż tutaj nie mieszają się i nie przenikają nawzajem wpływy tureckie z greckimi.

Aktualna pogoda – Bodrum

Źródło: Meteogroup Logo
Maj
0°C 25°C
Czerwiec
-2°C 28°C
Lipiec
4°C 34°C

POŁOŻENIE: w Bitez, w pobliżu sklepy, bary i restauracje, ok. 6 km od centrum BODRUM; ok. 44 km od portu lotniczego w Bodrum; przystanek autobusowy przy hotelu (Bodrum).

PLAŻA: hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

HOTEL: czterogwiazdkowy, elegancki i stylowy, zbudowany w 1992 r., odnowiony w 2008 r., 82 pokoje, 1 budynek, 1 piętro, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, restauracja w ogrodzie z widokiem na morze – à la carte, ryby i owoce morza; bar na plaży, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: opiekunka do dziecka; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², elegancki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, minibar, sejf (płatny); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon francuski.

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 150 m², gł. 1,2-1,7 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. ok. 0,4 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace; tenis stołowy, rzutki, siatkówka, jacuzzi, sauna, łaźnia turecka; plac zabaw dla dzieci.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (8.00-10.00), obiad (13.00-14.00), kolacja (19.30-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w wyznaczonym miejscu (11.00-12.00, 15.00-16.00); kawa, herbata i ciastko w wyznaczonym miejscu (16.00-17.00); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonym miejscu (10.30-23.00); raz na pobyt kolacja w restauracji à la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja); wymagane noszenie opasek all inclusive.

DLA DZIECIbrodzik, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia, foteliki w restauracji, opiekunka

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w lobby

KONTAKT: 0090/2523639722, www.bitezhanbeach.com

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Wizy: są wymagane; turystyczna ważna jest 90 dni przez okres 180 dni (wiza uprawnia do wielokrotnego przekraczania granicy); aby uzyskać wizę, paszport musi spełniać następujące wymogi:
- ważność przy wjeździe: 60 dni od daty wygaśnięcia wizy
- min. jedna wolna strona

Wizę w celach turystycznych należy uzyskać za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr/en/; koszt: 20 USD/os.). Możliwe jest również wykupienie wizy po przyjeździe do Turcji w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (koszt odpowiednio: 30 USD/25 EUR/20 GBP/os., płatne gotówką). Zaleca się zakup wiz w systemie elektronicznym. Przy przekroczeniu granicy tureckiej osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego (dla Klientów B.P. Itaka jest nim dokument podróży, który zawiera nr certyfikatu ubezpieczeniowego) bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Język: turecki; można także poro­zumiewać się po angielsku, coraz częściej po polsku.

Waluta: 1 lira turecka; 1 EUR = 2,8 liry.

Czas przelotu: Polska-Bodrum-Milas: ok. 2 godz. 45 min.

Komunikacja: wszystkie miejscowości są doskonale skomunikowane z centrum Bodrum. Dolmusze, czyli lokalne minibusy kursują do północy. Później można poruszać się taksówkami. Powrót w godzinach nocnych z Bodrum do Bitez to ok. 10 EUR, do Torby – ok. 12 EUR, do Turgutreis i Yalikavak – ok. 20 EUR. Cenę za kurs należy ustalić przed jego rozpoczęciem.

Ceny: Bodrum jako najpopularniejsze centrum rozrywki w regionie, nie należy do najtańszych miejsc. Cena za piwo w pubie to ok. 2,5 EUR, drink wysokoprocentowy – 8 EUR. Często w lokalach, gdzie grana jest muzyka na żywo, nie płaci się za wstęp, za to pierwszy drink, niezależnie od tego, jaki będzie zamawiany, kosztuje właśnie ok. 8 EUR. Nie radzimy więc zamawiać wody mineralnej. Poza dwiema dyskotekami w centrum, wstęp do innych jest bezpłatny. Te dwie to Halikarnas, gdzie cena zależy od dnia tygodnia i sezonu oraz Disco Katamaran, gdzie płaci się ok. 15 EUR za wstęp.

All Inclusive: w Turcji zwyczajowo oferta All Inclusive obejmuje tylko posiłki i lokalne napoje w ograniczonych godzinach, zwykle od 10.00 do 23.00. Wszelkie dodatkowe świadczenia, jak sporty, sejf, masaż, sauna, a nawet minibar są dodatkowo płatne. Warto wiedzieć, że oprócz napojów importowanych, soki ze świeżo wyciskanych owoców oraz kawa po turecku są również dodatkowo płatne.

Plaże: tereny, na których leży Bodrum są pochodzenia wulkanicznego, stąd piasek nie jest tu tak jasny, jak np. w Antalyi. Poza tym, z powodu górzystego terenu, plaże są ograniczone, znajdują się w zatokach i są z reguły wąskie, piaszczysto-żwirowe. Dzięki temu woda tutaj jest bardzo czysta, nie ma natomiast szerokich, piaszczystych plaż. Wstęp na plaże jest bezpłatny, płaci się tylko za leżaki i parasole (ok. 1,5 EUR/os.)

Wycieczki lokalne: orgaznizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Opis regionu

To jeden z najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych kurortów w Turcji, słynny ze swojego życia nocnego i jednej z największych przystani jachtowych nad Morzem Egejskim oraz portu,skąd codziennie odpływają promy na greckie wyspy: Kos czy Rodos. Bodrum nie przypomina innych miejscowości wypoczynkowych Turcji – dzięki krajobrazowi oraz nietypowemu charakterowi tego miejsca, nigdzie bardziej niż tutaj nie mieszają się i nie przenikają nawzajem wpływy tureckie z greckimi.

Tylko w tej części Turcji zobaczyć można wzgórza z białymi domkami, gaje oliwne, starszych panów podróżujących na osiołkach, górskie wioski, podobne do greckich. Nawet górujące nad meczetami minarety wydają się bardziej przyjazne. Bodrum to połączenie greckiej swobody z turecką gościnnością, co miało także wpływ na kuchnię regionalną. To 32-tysięczne miasto ma również przebogatą historię, której ślady spotyka się na każdym kroku. Bodrum w starożytności nosiło nazwę Halikarnas i właśnie tutaj znajdowało się Mauzoleum, zaliczane w poczet siedmiu cudów świata.Tutaj urodził się Herodot – „ojciec historii”, który napisał jako pierwszy historię świata. W centrum miasta wznosi się potężny zamek św. Piotra, warownia zbudowana przez joannitów (krzyżowców) w XV w. Bodrum to także miasto rozrywki i zabawy. W centrum jest mnóstwo barów, pubów i dyskotek, gdzie można tańczyć i bawić się do białego rana. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są kluby jazzowe z artystami występującymi na żywo, są puby grające jedynie muzykę lat 80., są nowoczesne dyskoteki z pokazami laserów, jak np. słynny Halikarnas, są kluby, gdzie grana jest na żywo tylko muzyka turecka, jest też dyskoteka na katamaranie, która co noc wypływa w rejs po zatoce i tańcząc pod gołym niebem można podziwiać pięknie oświetlone miasto.Transfer z portu na katamaran odbywa się motorówkami, co jest dodatkową atrakcją. Bodrum jest dla każdego. Dobrej klasy hotele położone w spokojnych miejscach, w zadbanych ogrodach na pewno sprzyjają rodzinnemu wypoczynkowi. Dla osób lubiących zwiedzać jest wiele zabytków do odkrycia, a dodatkowo wspaniałe wycieczki, jak Efez, Pamukkale i rejs na Kos. Na tych, którzy lubią się pobawić czeka wiele fantastycznych miejsc w centrum miasta.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie

Atrakcje w regionie

BODRUM

Symbolem malowniczego miasta, jest imponująca twierdza rycerzy krzyżowych. Tu też stał jeden z siedmiu cudów świata starożytnego Mauzoleum Mauzolosa. W porcie, obok tradycyjnych, tureckich Guletów, cumują jachty żaglowe i motorowe z całego świata. W staromiejskich uliczkach kryje się mnóstwo restauracji, barów, dyskotek oraz wiele najróżniejszych sklepów. Panująca tu atmosfera jest naprawdę wyjątkowa. Artyści, rdzenni mieszkańcy i turyści z całego świata nadają miastu niepowtarzalny nastrój. Bodrum nazywane bywa tureckim St. Tropez.

GUMUSLUK

Malownicza wioska rybacka słynąca z najlepszych restauracji rybnych oraz z wyspy królików. Ulubione miejsce wypoczynku artystów.

BITEZ

Jedno z lepszych miejsc do surfingu. Słynie z mandarynek, które kupował ongiś dwór w Stambule, a także z najlepszych restauracji na półwyspie. Do Centrum Bodrum ok. 6km.

GUMBET

Centrum życia nocnego. To tu znajdują się najlepsze dyskoteki czynne do wczesnych godzin rannych. Do centrum Bodrum ok. 3 km.

TURGUTREIS

Wyrósł na drugie, co do wielkości miasto półwyspu Bodrum, ale mimo to udało mu się zachować urok dawnego miasteczka rybackiego. Długie, piaszczyste plaże, port dla jachtów, pasaże handlowe, bary i restauracje. Do centrum Bodrum ok. 24km.

Ogólna ocena:
4,6 / 6
52 opinie
87% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
 • Dobre wyżywienie
Kameralny hotel przy samej plaży, pokoje małe albo bardzo ładnie urządzone, obsługa hotelowa cudowna :) jedzenie urozmaicone i każdy znajdzie coś smacznego dla siebie.
Hotel miał być mały kameralny i spokojny - ale nie był. Reklamuje się 4 gwiazdkami co niektóre biura podróży reklamują go nawet 4,5 gwiazdki- nic bardziej mylnego. Gdyby ktoś mu przyznał 3 to max na co było by go stać, a to dlatego że: wchodzisz do hotelu i jedną nogą jesteś w recepcji ( która wygląda jakby była cały czas w budowie - prowizorka), a drugą nogą w restauracji hotelowej i lobby, dywan w korytarzach chyba się nie da doczyścić- wymienić i spalić. Pokoje malutkie - piszą że 20m2 chyba jak wywali się ścianę od łazienki, pokoje niedoczyszczone, naprawy nie przeprowadzane od remontu hotelu w 2008r - bieżące usterki, łazienka cała w rdzy i kamieniu - nie doczyszczona, ręczniki wyglądają jakby miały 3 sezony. BRAK GORĄCEJ WODY ( jaka Pani umyje włosy w zimnej) smak oraz zapach miały wiele do życzenia, żeby można było umyć zęby to trzeba było pobrać wodę z automatu z restauracji. Wejście do Hotelu wygląda jak z jakiegoś filmu ' ciemna uliczka gdzieś na przedmieściach Brooklyn-u - podejrzana okolica. Życie ratował monopolowy i ichniejszy społem. W nocy biegające i szczekające watahy psów - prawie jak schronisko na paluchu tylko bez krat. Posiłki bardzo mało zróżnicowane, mały wybór raptem 4 ciepłe dania z czego ryż i smażone ziemniaczki lub frytki były zawsze czyli zostają .....2, śniadania głownie jajka na twardo,brak owoców morza - chyba że kraje leżące nad Morze Śródziemnym nie słyną z nich. Osławiona La Karta którą reklamują wszystkie biura podróży - ryby z puszki tuńczyk i sardynki a na główne danie pstrąg - ciekawe skąd tam przypłynął. Napoje woda i herbata dobra, reszta miejscowy wyrób nie polecam. Hotelowa sauna obrośnięta grzybem, kamieniem i rdzą. Chyba nigdy nie sprzątana - zdjęcia w folderach reklamowych robione w dniu otwarcia. Hotelowa plaża ( miejsce z którym hotel miał umowę na korzystanie bezpłatne z leżaków i parasoli) wygląda jak śmietnisko pełno śmieci i odchodów psów i kotów, leżaki połamane, a materace oszczane i brudne. Plac zabaw dla dzieci - tragedia - wyglądał jakby miał się złożyć| pozarywane deski, wystające gwoździe - wątpię czy ma jakikolwiek atest. Jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej, a był tam to albo jest ślepy albo nigdy nie by w innych Hotelach w Turcji i innych krajach 4 gwiazdkowych.
Hotel bardzo ładny z miłą obsługą, dobrą atmosferą i smacznym jedzeniem. Największym minusem hotelu był bardzo słaby zasięg połączenia internetowego (działał jedynie w hotelowym lobby przy recepcji) oraz nieporządek panujący na plaży hotelowej (śmieci i pozostałości po papierosach).
W naszej opinii hotel nie zasługuje na swoje wygórowane 4,5 gwiazdki. Maksymalnie słabe 3. Może kiedyś w czasach swojej świetności, które minęły dawno, dawno temu...a czas zrobił swoje. Brudna, zniszczona, połamana kabina prysznicowa odstraszająca grzybem, stan sprzętów oferowanych jako 'wypoczynkowe' (leżaki, materace) karygodny, były tak zniszczone, zaniedbane i brudne, że strach było z nich korzystać. Stoły i krzesła w części jadalnej i barowej również pozostawiały wiele do życzenia. Plaża była przerażająca, brudna, połamane leżaki, poniszczone parasole (trzeba było uważać, żeby nie wbić sobie w oko fragmentu pseudo-wiklinowej części parasola), wszędzie pełno petów, śmieci i co tylko można sobie wyobrazić, a na pewno nie powinno znaleźć się na plaży, po której w końcu zdarza się chodzić gołą stopą. W mojej ocenie plusem było jedzenie, dość urozmaicone i smaczne, choć to kwestia gustu. Obsługa hotelu ...hmmm ujmę to tak...kelnerzy starali się jak mogli, natomiast wyższe szczeble hierarchii dramat. Recepcja z bardzo słabą znajomością języków obcych, pani (wyglądająca na właścicielkę) niemiła, opryskliwa. Zero animacji...co akurat nie było dla nas problemem, potrafiliśmy sami zorganizować sobie czas, jednak wybierając kameralny hotel liczyliśmy na wypoczynek w ciszy i spokoju, a nie z 'domem weselnym' za płotem :(
Hotel ok. Widac uplywajacy czas i zużycie ale jest wystarczajacy. Na pewno nie 4+. Dobre 3.
Poniżej opisu biura podróży.
-obsługa bardzo przyjazna, podawana kuchnia regionalna na dobrym poziomie, zróżnicowana -bliskość plaży hotelowej, łagodne zejście piaszczyste stanowi udogodnie w przypadku pobytu z dziećmi
Hotel i jego kwalifikacja dla gwiazdek to kpina ! Stary zapuszczony brudny zagrzybiony.... brak slow doslownie. Pokoj ciasny z widokiem na smietnik ( w recepcji powiedziano mi ze ze biuro podrozy zbyt malo kupuje u nich wczasow i stad najgorsze pokoje dla Polakow] Wyzywienie monotonne kiepskie sniadania [ jajecznica z suszu jajecznego] dania zimne i wydzielane lyzka dania miesne .Obsługa hotelowa nie znajaca zadnego obcego jezyka , przemeczona pracujaca od 6 do 24. Brudne dziurawe koszulki .Zero animacji.. po kolacji w hotelu panuje atmosfera domowego grobowca ... .Pozlozenie .. przy lokalnej drodze i po obu stronach motele i bary w ktorych muzyka bebni do 2;30.Plaza najgorsza z najgorszych! brudna ziemista nigdy nie grabiona z mnostwem bezpanskich psow i kotow zalatwiajacych sie na plaze i materace ! Laznia nieczynna podobnie jak sauna . Baru na plazy brak .. jest przy plazy ale platny a dla gosci hotelu zakaz wynoszenia napojow z hotelu na plaze. Restauracja ala carte to kpina ! dania przynosza z hotelowej kuchni a za napoje kasuja kosmiczne sumy! Wlascicielka hotelu... gburowata malo przyjemna unikajaca kontaktow . Jednym slowem Hotel Bitez Han to jedna wielka porazka ... i nie polecam nikomu.
Hotel usytuowany jest w zacisznym miejscu Bitez. Dobre miejsce dla ludzi chcących odpocząć. Kameralny, schludny. Co do czystości można polemizować. Pokoje dość małe,łazienki wymagają dogłębnego wyczyszczenia. Jeśli ktoś wybiera się tu z małymi dziećmi to nie odpocznie. Nie ma tu bowiem żadnych atrakcji dla maluchów, ani żadnej animacji dla nikogo. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Obsługa bardzo się stara. Drink bar beznadziejny, na plaży napoje wyskokowe płatne i niczym nie przypominają drinków. Sama plaża do czystych nie należy, Leżaków dużo ale połamane i nieco przybrudzone. Ogólnie nie najgorzej. Bardzo blisko znajduje się meczet. 5 rano pobudka:)
Hotel bardzo sympatyczny, czysty i stylowy
Przyjemny hotel z bardzo dobrą obsługą, urozmaiconą kuchnią. Ważnym atutem hotelu jest położenie w malowniczej zatoczce przy samej plaży, wspaniały widok na otaczające góry. Duża możliwość korzystania ze sportów wodnych. Hotel wyróżniał się czystością, miłą, kameralną atmosferą.
Hotel polecam dla osób ,które chcą wypocząć w ciszy i spokoju Wyżywienie i obsługa hotelowa super.
HOTEL SPEŁNIŁ MOJE OCZEKIWANIE W STOSUNKU DO CENY .BARDZO PRZESZKADZAŁY NAM KOTY ŚPIĄCE NA STOLE I SMRÓD POD LEŻAKAMI POD KTÓRYMI SIĘ WYLEGIWAŁY OWE KOTY. TO BYŁO NIE DO PRZYJĘCIA .JEDZENIE MOŻLIWE CHOĆ TROCHĘ MONOTONNE. CO NAS JESZCZE ZASKOCZYŁO TO NIEMIŁA OBSŁUGA PANI W RECEPCJI NADĄSANA PANI NIE WIEM CZY NIE LUBI POLAKÓW BO STOSUNEK DO NAS OKROPNY CHCIELIŚMY DOPŁACIĆ DO POKOJU NA 6 GODZ PONIEWAŻ MIELIŚMY CZEKAĆ NA WYLOT 10 GODZ NA LEŻAKACH PRZED HOTELEM REZYDENTKA POWIEDZIAŁ ŻE DOPŁATA WYNOSI 35E ALE PANI POLICZYŁA 70 E JUŻ NIE BĘDĘ TEGO KOMENTOWAĆ POZA TYMI INCYDENTAMI OGÓLNIE HOTEL OK
Hotel bardzo ładnie położony, blisko plaży i w cichej okolicy. Dobra komunikacja z centrum Bodrum. jedzenie daobre i w miarę urozmaicone. Obsługa bardzo miła i przyjacielska. Pokój, jak na 3 osoby trochę ciasny,codziennie sprzątany, ładnym balkonem i widokiem na morze,Basenu przy hotelu niestety nie polecam, bo można się na nim nabawić wysypki ;( - pewenie brak stosowania środkow lub ich niewystarczająca ilość.
Okolica spokojna.hotel bez zastrzeżeń,obsluga uprzejma.Ogólnie godne polecenia !
Zarówno hotel jak i najbliższe otoczenie bardzo ładne, chociaż bardziej wybredni goście, oczekujący luksusu w 4* hotelu w Turcji mogą się poczuć trochę zawiedzeni. Nam się podobało. Hotel kameralny. Ładny i stylowy budynek. W pokojach czysto, codziennie zmieniane ręczniki, otoczenie wokół hotelu również zadbane i czyste. Posiłki jedzone przy stołach ustawionych w podcieniach budynku wokół basenu i z widokiem na morze - bezcenne ;) Obiady i kolacje bez zarzutu, natomiast śniadania typowo tureckie - wyroby wędlino-podobne ;) Drobne usterki w pokoju naprawione na bieżąco, co nie zawsze jest standardem. Obsługa bardzo miła. Minusem był całkowity brak animacji oraz bardzo kiepski wybór alkoholi w barze all inclusive. Dużym plusem jest sama miejscowość Bitez z deptakiem pełnym restauracji wzdłuż morza i z dostępną na całej długości plażą z darmowymi leżakami i parasolami. Każda z restauracji przy deptaku obsługuje swój kawałek plaży i w praktyce jedynym warunkiem korzystania z takiej plaży może być zakup jakiegoś soku czy piwa, co jest raczej przyjemnością niż problemem.
brak opisu
Hotel zadbany, czysty, obsługa bardzo miła, kuchnia rewelacyjna. Można by popracować trochę nad zapachem w hotelu oraz znieść zakaz wynoszenia napojów na plażę. Generalne wrażenie bardzo dobre.
Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki, nie mam pojęcia dlaczego Itaka faworyzuje go dając mu o pół gwiazdki więcej. Jedzenia było mało, śniadania były monotonne. Na cały hotel był czynny jeden skromny bar. Na plaży brudno i pełno psów, a podczas śniadania plączące się koty przy stolikach. Nie jestem zadowolony z pobytu w tym Hotelu.
brak opisu
gercekden cok kucuk calismalarla buyuk kazanilimlarin yapilabilegi guzel bir koyda guzel bir hotel. ne yazik ki umdugumun onda birini dahi bulamadim. . herseydahil ama ne dahil hamam var ama arizali imis.telefon calismiyor yurtdisini aramak istedim hotelden aranmiyormus parasi ile bile......... yemekler karninizin doymasi ise onemli olan eh iste bir bufe suslemesi dahi yok .. kediler bufeden yemek yiyordu hayvan severim ama bu kadar degil. kedilerin otele girmesi engellenmeli . restauranda bir yemek muzgi bile yok ben sandim sezon sonu belki bundan boyledir . ama garsonlar hic olmadi dediler. diger masadan mustereilerin soylediklerini duydum cenaze evi gibi diyorlardi. hersey dahil adinda turizm katlediliyor malesef . tavsiye etmem ama gidene iyi tatiller dilerim
brak opisu
Hotel położony w malowniczej okolicy przy samej plaży. Plaża zadbana idealna dla rodzin z małymi dziećmi - na terenie wydzielonym do kąpieli jest dość płytko, woda ciepła czysta. Sama okolica jest bardzo spokojna jeżeli ktoś lubi długie piesze wycieczki to niestety będzie zawiedziony. Przejdę do opisu pokoju.. sama powierzchnia nie budziła moich zastrzeżeń( jest ujęta w opisie) natomiast balkon już tak. Zdjęcia przedstawione na stronie pokazują powierzchniowo duże balkony z widokiem na morze.W tym hotelu Itaka wykupiła jedynie pokoje po boku i od strony ulicy z balkonami francuskimi( co jest zaznaczone w opisie i wiem teraz co to jest) czyli balkonik na którym można ledwo stanąć. Samo jedzenie nie budziło we mnie zastrzeżeń natomiast kolejki do niego już tak:) Chciałabym wybrać się jeszcze raz do Turcji ale zdecydowanie w chłodniejszym miesiącu. Próbowaliśmy pozwiedzać okolicę wykupiliśmy okoliczne wycieczki natomiast temperatura na zwiedzanie była nie do zniesienia. Pozostawał leżaczek i kąpiele we wspaniałym morzu:)
Hotel przepięknie położony, tuż przy plaży, przy ładnej nadmorskiej promenadzie. Pokoje i łazienka ładna, czysta. Jedzenie bardzo dobre, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Hotel kameralny, dla osób chcących wypocząć w ciszy i spokoju - brak animacji, co dla nas było plusem. Dla osób spragnionych rozrywki, można podjechać do Bodrum - dyskoteki, puby itp.
śniadania wciąż te same, brak animacji. Ogólnie czysto, skromnie. Dobre obiady i kolacje.

Efez – najlepiej zachowane starożytne miasto w Turcji, było ważnym ośrodkiem religijnym, handlowym i społecznym antycznego świata. Zwiedzanie imponujących pozostałości miasta, m.in. świątyni Hadriana, świątyni Domicjana, biblioteki Celsusa, łaźni i teatru. Wizyta w kaplicy wybudowanej na fundamentach domu, gdzie według legendy ostatnie dni spędziła Matka Boska. Cena – ok. 65 EUR.

Pamukkale – wycieczka, która łączy elementy historii z podziwianiem natury. Spacer wśród unikalnych w skali światowej śnieżnobiałych tarasów zwanych bawełnianą twierdzą. Dobroczynne działanie wody wypływającej z tamtejszych źródeł było znane już w czasach rzymskich. Zwiedzanie starożytnego Hierapolis z ruinami świątyni Apolla, Nimfeum, teatru i nekropolii. Cena – ok. 60 EUR.

Priene–Milet–Didyma – zwiedzanie pozostałości starożytnych miast: Priene – jeden z najbardziej aktywnych portów jońskich, z teatrem i ruinami świątyni Ateny; Milet – ojczyzna słynnych filozofów, skąd pochodzili m.in. Tales – ojciec matematyki, Hekataios, Anaksymander; na uwagę zasługuje tu teatr i łaźnie Faustyny; Didyma z dobrze zachowaną świątynią Apolla z imponującymi kolumnami, znana też z pięknej plaży (Altikum Beach). Cena – ok. 50 EUR.

Błękitny rejs – kilkugodzinny rejs jachtem z przystankami w najpiękniejszych zatokach półwyspu, na którym leży Bodrum. Czas na relaks, kąpiel morską, opalanie i odpoczynek po nocnych szaleństwach. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch, napoje dodatkowo płatne). Kos – wycieczka na uroczą grecką wyspę. Indywidualne zwiedzanie miasta Kos. Cena – ok. 35 EUR.

Jeep Safari – wspaniała zabawa z napędem na cztery koła w stylu „off road”. Należy pamiętać o zabraniu aparatu fotograficznego! Cena – ok. 55 EUR.

Dalyan – wyprawa nad turecką Amazonkę z rejsem i szaloną zabawą w czasie kąpieli błotnych. Tropikalna przyroda, zachwycające krajobrazy i świetna zabawa gwarantowane! Cena – ok. 60 EUR.

Kalymnos – całodniowa wycieczka na grecką wyspę pełną urokliwych zakątków. Górskie szczyty harmonijnie sąsiadują tu z błękitem morza. Wypłynięcie wodolotem – czas rejsu ok. 45 minut. Zbliżając się do Kalymnos już z daleka można podziwiać urzekający krajobraz. Skalne ściany opadają stromo wprost do morza, kryjąc malownicze zatoczki w pobliżu portu Pothia. Na miejscu można wybrać się na krótkie zwiedzanie, w wąskich uliczkach znaleźć przyjemny cień, a lunch zjeść w jednej z wielu pobliskich, przytulnych tawern. W cenie transfer do portu Turgutreis i bilet na statek, zwiedzanie wyspy we własnym zakresie. Cena – ok. 49 EUR.

Rodos – niezapomniany rejs na największą wyspę archipelagu Dodekanezu. Zwiedzanie stolicy wyspy Rodos, której Stare Miasto zostało wpisane na Listę UNESCO. Spacer po labiryncie wąskich uliczek, wśrod tawern, sklepików, kościołów oraz słynnego Pałacu Wielkich Mistrzów. Cena – ok. 55 EUR.

Nurkowanie – możliwość odkrycia pięknego podwodnego świata Morza Egejskiego. Bezpieczna wyprawa zarówno dla doświadczonych nurków jak i dla amatorów. Cena – ok. 55 EUR.

Rafting – szalony spływ pontonem po rzece Dalaman. Cena – ok. 75 EUR.

Bodrum – Panorama Citytour. Cena – ok. 15 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 183 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte