>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Turcja>Kemer>

Hotel Golden Sun

Hotel Golden Sun Kod: AYTGOLD

PLN

Hotel Golden Sun Kod: AYTGOLD Turcja \ Kemer

Dobrze znany hotel, obecny w naszej ofercie kilka sezonów, cieszy się dobrymi opiniami. Kameralny i nieduży, położony w pięknym egzotycznym ogrodzie, z sympatyczną obsługą, oferuje wypoczynek w przyjaznej atmosferze. Idealny dla osób młodych, które po dniu spędzonym na plaży lub przy basenie wieczorem odkryją uroki miejscowości Beldibi, gdzie znajdują się liczne bary, kawiarnie i puby. Łatwy dojazd do centrum Kemer sprawia, że jest to także idealne miejsce dla osób chcących korzystać z uroków słynnego kurortu.

Atuty oferty

 • położony w egzotycznym ogrodzie
 • kameralny i zadbany
 • blisko do kurortu Kemer
3,9 / 6
66% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Dobre wyżywienie
 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
3,9 / 6
66% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Dobrze znany hotel, obecny w naszej ofercie kilka sezonów, cieszy się dobrymi opiniami. Kameralny i nieduży, położony w pięknym egzotycznym ogrodzie, z sympatyczną obsługą, oferuje wypoczynek w przyjaznej atmosferze. Idealny dla osób młodych, które po dniu spędzonym na plaży lub przy basenie wieczorem odkryją uroki miejscowości Beldibi, gdzie znajdują się liczne bary, kawiarnie i puby. Łatwy dojazd do centrum Kemer sprawia, że jest to także idealne miejsce dla osób chcących korzystać z uroków słynnego kurortu.

ok. 15 km od centrum KEMER, w miejscowości Beldibi; ok. 35 km od portu lotniczego w Antalyi; ok. 100 m od przystanku lokalnych mini-busów, co ok. 20 min kurs do centrum Kemer.

publiczna, wydzielona część hotelowa, żwirkowa, łagodne zejście do morza, miejscami głębokie i kamieniste, ok. 450 m od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i materace; na plaży dostępna woda i soki owocowe.

trzygwiazdkowy, położony w ładnym egzotycznym ogrodzie, zbudowany w 1991 r., rozbudowany i odnowiony w 2009 r., 98 pokoi, 4 budynki, 1-2 piętra, brak windy, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, snack-bar, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 14-18 m², funkcjonalnie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf (ok. 1 EUR/dzień), mini-bar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

2 baseny, nieregularny kształt, słodka woda, łącznie ok. 200 m², gł. 1,4 m, basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 180 m², gł. 1,4 m, 2 zjeżdżalnie, brodzik, słodka woda, gł. 0,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i materace; tenis stołowy, siatkówka, rzutki, fitness; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard, sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (16.00-17.00), zupa (22.30-23.00) w restauracji głównej; nielimitowana ilość napojów bezalkoholowych i lokalnych alkoholi w barze (10.00-22.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

brodzik, zjeżdżalnie, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia
bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby

0090/2428248070, www.otelgoldensun.com

Turcja — Kemer

Przepięknie położony, jeden z najbardziej znanych i cenionych kurortów Riwiery Tureckiej, znajduje się mniej więcej 40 km na południowy zachód od Antalyi. Odkryty przed wieloma laty, stał się słynny przede wszystkim ze względu na przepiękne krajobrazy.

Aktualna pogoda – Kemer

Źródło: Meteogroup Logo
Kwiecień
0°C 20°C
Maj
-2°C 25°C
Czerwiec
4°C 28°C

POŁOŻENIE: ok. 15 km od centrum KEMER, w miejscowości Beldibi; ok. 35 km od portu lotniczego w Antalyi; ok. 100 m od przystanku lokalnych mini-busów, co ok. 20 min kurs do centrum Kemer.

PLAŻA: publiczna, wydzielona część hotelowa, żwirkowa, łagodne zejście do morza, miejscami głębokie i kamieniste, ok. 450 m od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i materace; na plaży dostępna woda i soki owocowe.

HOTEL: trzygwiazdkowy, położony w ładnym egzotycznym ogrodzie, zbudowany w 1991 r., rozbudowany i odnowiony w 2009 r., 98 pokoi, 4 budynki, 1-2 piętra, brak windy, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, snack-bar, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 14-18 m², funkcjonalnie urządzony, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf (ok. 1 EUR/dzień), mini-bar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, nieregularny kształt, słodka woda, łącznie ok. 200 m², gł. 1,4 m, basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 180 m², gł. 1,4 m, 2 zjeżdżalnie, brodzik, słodka woda, gł. 0,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki i materace; tenis stołowy, siatkówka, rzutki, fitness; plac zabaw dla dzieci; za opłatą: bilard, sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (16.00-17.00), zupa (22.30-23.00) w restauracji głównej; nielimitowana ilość napojów bezalkoholowych i lokalnych alkoholi w barze (10.00-22.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

DLA DZIECIbrodzik, zjeżdżalnie, plac zabaw, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w lobby

KONTAKT: 0090/2428248070, www.otelgoldensun.com

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Wizy: są wymagane; turystyczna ważna jest 90 dni przez okres 180 dni (wiza uprawnia do wielokrotnego przekraczania granicy); aby uzyskać wizę, paszport musi spełniać następujące wymogi:
- ważność przy wjeździe: 60 dni od daty wygaśnięcia wizy
- min. jedna wolna strona

Wizę w celach turystycznych należy uzyskać za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr/en/; koszt: 20 USD/os.). Możliwe jest również wykupienie wizy po przyjeździe do Turcji w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (koszt odpowiednio: 30 USD/25 EUR/20 GBP/os., płatne gotówką). Zaleca się zakup wiz w systemie elektronicznym. Przy przekroczeniu granicy tureckiej osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego (dla Klientów B.P. Itaka jest nim dokument podróży, który zawiera nr certyfikatu ubezpieczeniowego) bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Język: turecki; można także poro­zumiewać się po angielsku, coraz częściej po polsku.

Waluta: 1 lira turecka; 1 EUR = 2,4 liry.

Napiwki: obowiązuje zasada, że każdy daje tyle, na ile go stać. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Przyjęte jest dawanie napiwków kierowcom na wycieczkach lokalnych i kelnerom – ok. 5-10%.

Czas przelotu: Polska–Antalya – ok. 3 godz.

Ceny: SIDE: piwo – ok. 1,5 EUR, lunch – ok. 8 EUR; ALANYA: piwo – ok. 2 EUR (w dyskotekach w porcie ok. 4 EUR), lunch – ok. 10 EUR; KEMER: piwo – ok. 2 EUR, lunch – ok. 10 EUR.

Klimatyzacja: uruchamiana jest tylko w miesiącach najcieplejszych, czyli od czerwca do września. Często działa kilkanaście godzin na dobę, gdyż zakłada się, że Goście większą część dnia spędzają poza hotelem. W niektórych hotelach klimatyzacja jest sterowana indywidualnie, czyli może działać 24 godz. na dobę.

All Inclusive: w Turcji zwyczajowo obejmuje tylko posiłki i lokalne napoje w ograniczonych godzinach, zwykle od 10.00 do 23.00. Wszelkie dodatkowe świadczenia, typu sporty, sejf, masaż, sauna, a nawet minibar, są dodatkowo płatne. Oprócz napojów importowanych dodatkowo płatne są także soki ze świeżo wyciskanych owoców i kawa po turecku. All inclusive nie dotyczy plaży, chyba że w opisie hotelu wskazano inaczej.

Komunikacja: działa bardzo sprawnie i jest niedroga; nawet z hoteli odległych od centrum miasta z łatwością można dojechać dolmuszem, czyli lokalnym minibusem. Cena za przejazd to ok. 1 EUR za 15 km. Taksówki wyposażone są w liczniki. Ceny są wszędzie takie same, przejazd 1 km kosztuje ok. 1 EUR.

Plaże: generalnie wstęp jest bezpłatny, płaci się za wypożyczenie leżaka i parasola, wysokość opłaty zależy od plaży; najdroższa jest plaża Kleopatry (ok. 5 EUR); plaża wschodnia w Alanyi i w Side jest tańsza (ok. 3 EUR).

Co warto wiedzieć: w Turcji przestrzegana jest zasada, że nie można wnosić do pokoi jakichkolwiek napoi czy owoców kupionych poza hotelem; w tropikalnym klimacie żywność psuje się dość szybko, przez co mogą pojawić się insekty.

Wycieczki lokalne: organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl > informacje konsularne > ostrzeżenia dla podróżujących: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/

Opis regionu

Zalesione zbocza gór i majestatyczne nagie grzbiety skał dominują tutaj nad turkusową tonią Morza Śródziemnego. Góry schodzą w wielu miejscach niemal pionowo do morza, tworząc malownicze zatoczki o nieskazitelnie czystej wodzie. W ostatnich latach również tutaj zainwestowano olbrzymie środki, by uatrakcyjnić samo miasto Kemer. Stworzono przepiękny park w pobliżu samego centrum Kemer wraz z plażą Moonlight, jedną z najpiękniejszych w tym regionie. Można tu wspaniale wypocząć – są kawiarnie, bary, małe delfinarium, dyskoteka, a w pobliżu przystań jachtowa, skąd można popłynąć w niezapomiany rejs po zatoce.
Warto wspomnieć również, że Kemer jest ceniony nie tylko ze względu na przepiękne krajobrazy, ale również ze względu na wysoki standard hoteli. Była to pierwsza miejscowość odkryta przez zagranicznych turystów, w związku z tym poziom obsługi jest tu zdecydowanie lepszy niż w nowo powstałych kurortach. Atutem tego przepięknego miejsca jest również łatwy dojazd do Antalyi, gdzie znajduje się międzynarodowy port lotniczy, oraz bliskość wielu starożytnych pozostałości, takich jak: Phaselis, Myra, Demre, Kekova.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie

Atrakcje w regionie

TAHTALI DAGI

Tahtali Dagi (2365 m. n.p.m), czyli Mount Olympos to szczyt dominujący nad Riwierą Turecką. Można go zdobyć pieszo lub wjechać kolejką. Szlak pieszy rozpoczyna się w Parku Narodowym Beydaglari, ok. 15 km od Kemer. Czas przejścia na szczyt zajmuje ok. 4 -7 godzin, szlak jest dość trudny, miejscami bardzo trudny. Na szczyt można również dojechać w ok. 10 minut kolejką linową. Nowoczesna kolejka została oddana do użytku w 2007 roku, slogan firmy to: „Sea to Sky”. Kolejka ma długość 4350 m, a z jej 80-osobowych wagoników można podziwiać piękne widoki przez panoramiczne okna. Na szczycie znajduje się taras widokowy skąd rozciąga się fantastyczna panorama Riwiery Tureckiej.    

OLIMPOS

Jedno z najważniejszych miast starożytnej Licji, położonego blisko wybrzeża. Jego ruiny znajdują się na południe od współczesnego miasta Çıralı. Przez starożytnych było opisywane jako bogate miasto z wieloma dziełami sztuki. Ruiny Olympos są ciekawe nie tylko z uwagi na walory archeologiczne, ale także na piękne położenie: w otoczeniu bujnej zieleni, blisko plaży i rzeki Akcay płynącej skalistym wąwozem.

PHAESELIS

W starożytności greckie i rzymskie miasto na wybrzeżu, niedaleko współczesnego miasta Tekirova, 16 km od Kemer, między górami Bey i lasami Parku Narodowego Olympos. W przeszłości miasto było słynne z uprawy róż i produkcji olejku różanego. Do dzisiaj można tu podziwiać ślady dawnej przeszłości. Zachowały się ruiny łaźni, agory, akwedukt oraz mały ale ładny amfiteatr

FINIKE

Nieduża miejscowość z portem jachtowym (ok. 9000 mieszkańców), niegdyś starożytny port Fenicus. Finike słynie z upraw pomarańczy i melonów. Jego symbolem jest właśnie pomarańcza. Na okolicznych plażach są miejsca lęgowe żółwi Caretta Caretta. Ok. 5 km od Finike można zwiedzić ruiny starożytnej Limyry z antycznym teatrem.

MYRA – KEKOVA

Ruiny antycznego miasta Myra znajdują się w okolicy współczesnej miejscowości Demre. Można tu podziwiać wspaniałe, wkomponowane w krajobraz, licyjskie grobowce skalne o fasadach przypominających antyczne świątynie. Myra słynie również z działalności św. Mikołaja. Oprócz licyjskich grobowców na uwagę zasługują rzymski teatr i kościół św. Mikołaja. Warto wybrać się na wsypę Kekova. Podczas rejsu można podziwiać ruiny zatopionego podczas trzęsienia ziemi miasta – starożytnej Simeny, którym zachwycił się kapitan Jean Cousteau

Ogólna ocena:
3,9 / 6
90 opinii
66% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Dobre wyżywienie
 • Położenie hotelu
 • Obsługę hotelową
Hotel położony w pięknym miejscu w otoczeniu gór, z ogrodem i z dużą ilością roślinności. Widoki po przebudzeniu się są wspaniałe. Pokój standardowy nie jest duży, łazienki to najsłabsza strona tego hotelu. Widać upływ czasu i potrzebę inwestycji, bo mimo czystości i codziennego sprzątania nie ma w nich zbyt wiele komfortu. Jedzenie jest smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie. Przy basenie jest grill, na którym dla urozmaicenia dwa razy w tygodniu jest coś przygotowywane ekstra. O godz. 16 w stołówce są słodkości a o tej samej godzinie przy mniejszym basenie hamburgery i pieczone przez Panie z obsługi pyszne podpłomyki. Poza napojami, kawa, herbata i gorąca czekolada są dostępne przez cały czas w godzinach all inclusive. Nie ma w hotelu animacji ale za to jest spokojnie i mogą wypocząć rodziny z dziećmi. Muzyka włączana jest przy większym basenie, a wieczorem codziennie są mini dyskoteki. Przy mniejszym basenie jest zjeżdżalnia, więc na pewno spodoba się dzieciom. Obsługa jest bardzo miła i uczynna. Plaża jest kamienista i nie jest szczególnie ładna ale to urok tego miejsca, bo wszystkie hotelowe plaże wyglądały podobnie. Okolica to głównie sklepy, ale często kursują autobusy i zatrzymują się przy samym hotelu. Spokojne i dobre miejsce na wypoczynek lub jako baza wypadowa do zwiedzania.
Hotel adekwatny do ceny. Pokoje małe i z zapachem plesni, nieciekawe łazienki. Plaża marna, brudna . Jedzenie smaczne, fajne dwa baseny. samo Beldibi to hotele od strony morza potem ulica a po jej drugiej strony stragany z ciuchami, zadnych innych atrakcji. W hotelu prawie sami Rosjanie i Niemcy. Język rosyjski wszechobecny.
Hotel nieduży. Pięknie położony, mimo że nie widać morza, bo u podnóża gór Taurus, które można podziwiać z okien, bądź hotelowych basenów. Hotel nie nadaje się dla wybrednych i wymagających klientów, natomiast idealnie sprawdził się w przypadku mnie i mojej dziewczyny (23 i 21 lat) szukających tanich i ciepłych wakacji. Plusy hotelu: + Położenie + Godzinka do lotniska + 5 minut spacerkiem do hotelowej plaży + Jedzenia w bród. Śniadania: zawsze coś ciepłego, a to naleśniki, rogaliki, smażona wędlina z warzywami, szwedzki stół, generalnie duży wybór| obiad: zawsze była jakaś zupa (chociaż wszystkie smakowały podobnie), kasza, makarony, ryż, dania z kurczaka i nie tylko - generalnie duży wybór, NIE BYŁO MONOTONNEGO JEDZENIA, jedyne co się powtarzało to sałatki, warzywa itd. podczas obiadu (cóż można wymyślać?!), jako deser obiadowy zazwyczaj były krojone owoce (arbuz, melon, winogrona), a także budyń czy miejscowe słodkości| podwieczorek - ciastka, ciasta (prawdopodobnie część osób marudzących na podwieczorek nie zdawała sobie sprawy, że przy jednym basenu dodatkowo codziennie wydawane były miejscowe placki (gozleme) robione na miejscu przez pracujące w hotelu panie, a także hamburgery. Kolacja: zawsze ciepłe dania ala obiadowe (chociaż oczywiście inne, raz np. kebab) + szwedzki stół. Późnym wieczorem wystawiana była dodatkowo zupa. Jedzenie generalnie według nas na 5-tkę. + Napoje: 2 automaty z kawą itd. 2 czajniczki z herbatą. Dozownik z wodą. Automat z napojami owocowymi. Bar - dobre piwko, wino niekoniecznie, reszty nie próbowaliśmy. Napój cytrynowy + woda na plaży. + Na hotelowej plaży leżaki z materacami, przebieralnia, prysznic + 2 baseny, jeden ze zjeżdżalnią włączaną po śniadaniu i przed kolacją, 2x po godzinie czasu + Dla nas obsługa była miła, może dlatego, że byliśmy pozytywnie nastawieni + Naprzeciw hotelu sklepik spożywczy Minusy: - Hotel ma 3 gwiazdeczki, więc generalnie niezbyt czysto jeśli chodzi o część restauracyjną. Jak trafiliśmy na świnkę, która usyfiła przed nami cały obrus to niestety przy takim pozostanie nam jeść - Jeśli ktoś ma uczulenie na koty to również hotel odpada. Bardzo dużo kotów proszących się o jedzenie - najwięcej podczas śniadania i kolacji (dla nas to nie był żaden problem, a wręcz mieliśmy z nimi ubaw) - Nie widzieliśmy w okolicy kantoru (a kiedy jedna karta bankowa nie chciała wypłacać pieniędzy z bankomatu, był nam raczej potrzebny)
Pokoje tragiczne zwłaszcza łazienka. Plaża mała zatłoczona kamienista i bardzo brudna, droga do plaże przechodziła przez kemping koczujących ludzi. Jak dla mnie BRAK PLAŻY.
Bardzo ładna roślinność wokół hotelu. Sprzątane po łebkach. bardzo łatwo załatwić wszystko w recepcji.
Hotel przyjemny. W realu troszkę odbiega od fotografii, ale jak no tą cenę jest naprawdę ok. Obejście czyste. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Przepiękne widoki z leżaków przy basenie pozwalają poczuć się wyjątkowo.
Hotel jest ok wyżywienie dobre a nawet bardzo dobre.Ogólnie oceniam hotel na 3,5
Hotel to mocne trzy gwiazdki, odpowiednik czterech gwiazdek np. w Egipcie. Nasz pokój rzeczywiście był mały (chyba najmniejszy dostępny w ośrodku), ale w zasadzie nie był to problem. Standard pokojów przeciętny - odświeżenie by się przydało. Pokoje sprzątane, pościel zmieniana, ręczniki też. Nie ma ręczników na basen i plażę. Dwa baseny, bardzo dobrze utrzymane, nie ma problemów z leżakami. Jedzenie smaczne i bez limitów, jednak bardziej stołówkowe niż restauracyjne - rarytasów w tej cenie nie ma się co spodziewać. Alko dostępne w all inclusive było całkiem ok - lepszego wina czy piwa w rozsądnej cenie nie udało nam się kupić. Animacji nie ma ale też nikt się czegoś takiego nie spodziewał - ośrodek jest chyba zbyt mały by przekroczyć masę krytyczną ilości zainteresowanych. Obsługa jest OK. Plaża hotelowa wymaga kilku minut spaceru. Jest na niej dość tłoczno, leżak przy leżaku (darmowe, nie brakuje). Sama plaża bez szału, ciemny piach zmieszany ze żwirem, zejście do wody po kamieniach lub trochę dalej pomostem. Woda super, ciepła i sporo ryb. Miejscowość Beldibi jest ładnie położona, z jednej strony góry, z drugiej morze, jednak jakichś super atrakcji tu nie ma. Jest dogodny dojazd do większych ośrodków w okolicy.
Hotel ładnie położony,pokoje b,małe,czuć wilgoć i stęchliznę,grzyb na ścianach,wszystko wymaga wymiany i remontu,po całym hotelu wałęsają się chmary kotów,chodzą po stołówce, wchodzą do pokoi.Jeden z kelnerów bardzo nieprzyjemny i arogancki,potrafił zabierać ze stolika drinki.Plaża mała, wąska, bar na plaży to 2 baniaki z wodą zabarwioną jakąś farbką stojące na słońcu.
Pokój rodzinny, który otrzymaliśmy był spory i bardzo schludny. Klimatyzacja działała bez zarzutów. Obsługa hotelowa bardzo miła, z barmanem można było porozumieć się po polsku, choć większość obsługi nie znała angielskiego. Pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki i prześcieradła. Jedynym minusem była łazienka, która wymaga remontu. Plusem były dwa baseny i zjeżdżalnia, dla dzieci to ogromna frajda.
Hotel w sumie ok. fajny basen co ważne czynny do 22.00 . Jedzenie bardzo dobre i dużo, mnóstwo sałatek, owoców. Pokój w porządku, gorzej łazienka miniaturowa, prysznic razem z toaletą ale w końcu w łazience nie spędza się wakacji.
Hotel nie jest jakiś luksusowy, ale jest czysto, działa klimatyzacja, każdy znajdzie coś dla siebie do zjedzenia w czasie posiłków.
Mały i przytulny 3-gwiazdkowy hotel z pięknym widokiem na góry. Bardzo przyjazny personel, doskonałe i urozmaicone jedzenie. Czyste, jasne, ciepłe morze dało nam dużo siły i energii na cały rok. Tutaj chcę wrócić!
Hotel położony w ogrodzie, dwa baseny głebokośći od 110-140 cm z drzewkami pomarańczowmi po rogach. Dużą zaletą jest to, że nie było zbyt tloczno, pokój jak dla naszej rodzinki 2+1 wystarczający, klimatyzacja działała bez zarzutu, jedyne co by można było poprawić to łazienka - czysta ale stara, trochę zużyta, choć nasza nie był aż taka mała jak w pokoju dwu osobowym. Po przyjeździe zastanawialiśmy się do czego można by się przyczepić, i nie znaleźliśmy ?? Przebywaliśmy głównie przy basenie, bo plaża była niezbyt ciekawa, nie tyle żwirowa co z dużymi kamieniami głazami, nie pomagały 'chorwatki', i brakowało tam barku, były podobno soki i napoje, ale szczerze mówiąc tak słabo oznaczone, że niezabaczyliśmy ich. Jedzenie w formie szwedzkiego stołu było dla naszej rodzinki rewelacyjne i smaczne. Zjeżdżalnie mogły by być 3 razy czynne a nie tylko 2x po 1 godzinie, od 11-12 oraz od 17-18, Animacji dla dzieci niezauważyłam, ale nam ani naszemu dziecku to nieprzeszkadzało. Ping-pong - sprzęt troche sponiewierany ..., bilard i piłkarzyki również były darmowe. Niby 3 gwiazdki, ale jesteśmy bardzo zadowoleni ;-)
Lokalizacja hotelu jest atrakcyjna i rekompensuje jego standard o ile jest się nastawionym na aktywny wypoczynek. Jest to bowiem świetna baza wypadowa do Kemer, Antalyi czy pobliskich gór, które zewsząd otaczają tę okolicę. Niedaleko ośrodka, ok. 500 m znajduje się plaża, niestety kamienista lecz z darmowymi leżakami i parasolami dla wczasowiczów Golden Sun. Sam hotel zasługuje na swoje 3 gwiazdki. O ile pokoje nie zachwycają i są dosyć ciasne, to dwa baseny na dworze i przepiękny widok na góry wszystko rekompensuje. Obsługa hotelowa miła i pomocna aczkolwiek warto nauczyć się paru słów po rosyjsku czy niemiecku bo ku mojemu zaskoczeniu po angielsku będzie nam się bardzo ciężko porozumieć.
Pokoje małe ruszajace sie toalety mała łazienka :) dosc daleko do plazy ,mała wydzielona plaza
Hotel dobry, jedynie łazienka wymaga remontu - grzyb.
Trafił nam się pokój nie najgorszy, obsługa okej jedzenie dobre, ogólnie pisząc dla młodych nie wymagających ludzi jest okej.
Hotel brudny ( a nawet w 3 gwiazdkowym może być czysto i miło), obsługa nie mówi po angielsku lub nie chce mówić, bo woli rosyjski ( skandal). Ogólnie preferencje hotelu są skierowane na mało wymagających Rosjan i ich gusty i przywary. Ogólnie kiepsko Itaka nie popisała się .
Hotel bardzo ładnie położony, wśród palm z widokiem góry. Duży wybór potraw, ale tak jak to bywa w kuchni tureckiej-głównie z różnych warzyw. All inclusive zgodne z ofertą. Dostęp do internetu był bezpłatny na terenie całego hotelu (a nie jak było w ofercie w lobby)-jednak trzeba było uaktywnić go w recepcji. Minusem tego hotelu są fatalne łazienki w pokojach, które ledwo mieszczą sie na poziomie jednej gwiazdki. Dodatkowo proponuję, aby goście z Itaki nie byli zakwaterowani w pokojach na parterze, gdyż nie spełniają jakiegokolwiek standardu. W pokojach tych ze względu na brak wentylacji jest duża pleśń (co może wywoływać lub pogłebiać takie choroby jak np. Astma-a byłam tego świadkiem).
Niestety po raz pierwszy nie mogę polecić hotelu. Pokój maleńki, pilot od klimatyzacji zepsuty, z samego urządzenia ciągle kapała woda.Łazienka okropna, brudna i odrapana. Hotel pełen Rosjan i Polaków, którzy ciągle byli pijani, więc całą noc odbywały się burdy przy basenie ( nasz pokój miał okna na basen). Obsługa hotelowa nie reagowała, a 'normalni' wczasowicze nie mieli szanse w nocy spać. W całej okolicy w sklepach wszystko opisane jest po rosyjsku, nie mówią po angielsku. Jedyna pozytywna rzecz to dość urozmaicone posiłki. Jako turysta nie oczekuje w hotelu 3-gwiazdkowym luksusu, ale to co tam się dzieje przypomina dyskotekę. Wcześnie przez tydzień na objazdówce z zwiedzaniem też byliśmy w hotelach 3 gwiazdkowych i było ok.
Hotel położony w przepięknej okolicy. Niestety na tym kończą się jego plusy. Na pokój czekaliśmy kilka godzin. Po otwarciu drzwi do pokoju uderzył nas potworny zapach stęchlizny. Okazało się, że spora część pokoju jest zagrzybiona. W łazience także był grzyb, mrówki, do tego sporych rozmiarów dziura w drzwiach. Łóżko polowe jakie otrzymało nasze dziecko było połamane, zagrzybione i cuchnące. Natychmiast interweniowaliśmy u naszej Rezydentki. Jedyne co udało się osiągnąć tego dnia to wymiana łóżka polowego. Pragnę zaznaczyć, że ponieważ jestem astmatykiem przebywanie choćby jednej nocy w tak zawilgoconym pomieszczeniu było sporą niedogodnością. Następnego dnia dostaliśmy inny pokój, lepszy od poprzedniego choć łazienka była brudna, a z klimatyzacji kapała woda do pokoju. Hałas do późnych godzin nocnych nie pozwalał na spokojny wypoczynek jakiego oczekiwaliśmy. Jedzenie było dość smaczne aczkolwiek bardzo monotonne, na stołówce (bo tak należy nazwać to miejsce) brudno. Ręczniki zmieniane tylko na wyraźną prośbę. Wciągu 10 dniowego pobytu tylko raz zmieniono nam pościel. Po godz.13:00 na plaży nie było już napojów. Podobne odczucia i problemy mieli chyba wszyscy Polacy jakich tam spotkaliśmy.To wstyd, że takie biuro jak Itaka ma w swojej ofercie taki hotel!
wyżywienie ok. słabo działająca klimatyzacja w pokoju zgłaszana w recepcji , piękne widoki.
Hotel pięknie położony, niestety standard pokoi znacznie poniżej oczekiwań. Usytuowanie hotelu, atrakcje w okolicy bez zastrzeżeń.
Hotel przede wszystkim pięknie położony i ładnie skomponowany. Pokój w sytuacji gdy większość czasu spędza się poza nim w zupełności wystarczający. Jedynym problemem była działająca cały czas na maksimum klimatyzacja (po włączeniu zasilania. Uznałem że to nie jest istotny problem i nawet tego nie zgłaszałem.Jedyna rzecz która mi się nie podobała (rozumiem że to był ukłon w stronę polskich gości) to polska muzyka - nie cierpimy discopolo

Alanya Boat Tour i jaskinia Dim – kilkugodzinny rejs jachtem wzdłuż wybrzeża Alanyi. Wspaniały relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Wyjazd na slynne wzgórze Kale, skąd rozpościera się przepiękny widok na całą Alanye, wyjazd w góry do jednej z napiękniejszych jaskiń w okolicach Alanyi – jaskini DIM. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch z napojami) – wyjazdy z Alanyi, Side.

Antalya City i delfinarium – wyjazd do największego miasta Riwiery Tureckiej, zakupy w sklepach z odzieżą skórzaną i biżuterią. Pokaz sztuczek delfinów w delfinarium. Czas wolny w centrum miasta, gdzie na uwagę zasługuje piękny port z czasów rzymskich. Cena – ok. 35 EUR (zawiera lunch; napoje dodatkowo płatne) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek i Kemer.

Antyczne Side i rejs po rzece Manavgat – rejs po rzece Manavgat, jednej z największych rzek regionu Antalya, z możliwością kąpieli w morzu. Czas wolny w Side – spacer po antycznym centrum miasta, gdzie na uwagę zasługują pozostałości świątyni Ateny i Apollina. Zakupy w sklepach z odzieżą skórzaną i biżuterią. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch; napoje dodatkowo płatne) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi.

Kapadocja (2 dni) – czarodziejska kraina w samym centrum Turcji. Cud natury, powulkaniczne i księżycowe krajobrazy. W programie m.in. wizyta w Konyi, gdzie znajduje się mauzoleum Mevlany, zwiedzanie podziemnego miasta, wizyta w słynnych kościołach kapadockich, nieziemskie krajobrazy. Cena – ok. 129 EUR z Alanyi, Side, Belek, Antalyi; ok. 139 EUR z Kemer (zawiera dwa posiłki dziennie, przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, nocleg w centrum Kapadocji) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemer.

Pamukkale – wycieczka do jednego z najwspanialszych cudów natury. W programie spacer po słynnych wapiennych tarasach, zwiedzanie starożytnego miasta Hierapolis. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 65 EUR (zawiera przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemer.

Jeep safari – całodzienna wycieczka dla osób poszukujących mocnych wrażeń. Jeep safari w majestatycznych górach Taurus, jest okazją do zobaczenia prawdziwego oblicza Turcji. Przejazd przez typowe tureckie wioski, gdzie życie płynie tak samo od setek lat, jest niewątpliwie atrakcją dla każdego. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Kemer.

Rafting – ekscytująca przygoda, spływ pontonami po rwącej górskiej rzece pod opieką wykwalifikowanej ekipy. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 40 EUR (zawiera lunch, napoje dodatkowo płatne) – wyjazdy ze wszystkich regionów.

Turecka noc – kolacja z pokazami tańców folklorystycznych pochodzących z różnych części Turcji oraz oczywiście taniec brzucha. Dużo niespodzianek, zabawa gwarantowana! Cena – ok. 45 EUR z Side i Alanyi – wyjazdy z Alanyi i Side.

Hammam – wizyta w tureckiej łaźni wraz z masażem zawartym w cenie. Cena – ok. 35 EUR – wyjazdy z Alanyi, Side, Antalyi, Kemer, Belek.

Perge – Aspendos–Kursunlu – wycieczka do jednego z najlepiej zachowanych miast starożytnych w okolicach Antalyi, w którym nauczał św. Paweł. Następnie wizyta w najlepiej zachowanym teatrze rzymskim w Azji Mniejszej – Aspendos, w którym do dzisiaj odbywają się koncerty. Podziwianie wodospadów Kursunlu. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR (zawiera przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lunch, napoje dodatkowo płatne). Wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi.

Demre – Myra–Kekova – wycieczka do św. Mikołaja. W programie zwiedzanie kościoła św. Mikołaja w Demre, następnie przepiękne, unikalne grobowce skalne w Myra oraz niezapomniany rejs po zatoce Kekova. Wycieczka tylko z regionu Kemer. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR (zawiera przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lunch, napoje dodatkowo płatne).

Kemer Yacht – kilkugodzinny, niezapomniany rejs po zatokach w okolicach Kemer. Wspaniały relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Wycieczka całodniowa. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch z napojami) – tylko z Kemer.

Delfinarium – wyjazd na pokaz sztuczek delfinów do delfinarium. Cena – ok. 35 EUR. Wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemeru.

Aquapark – szaleństwo wodne w aquaparku. Cena - ok. 45 EUR. Wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemer.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 183 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte