>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Turcja>Marmaris>

Hotel Blue Bay Platinium

Hotel Blue Bay Platinium Kod: DLMBLUE

1 959PLN
Dorośli: 2 A Pt 02.05 – Pt 09.05 (8 dni)

Hotel Blue Bay Platinium Kod: DLMBLUE Turcja \ Marmaris

Położony blisko centrum Marmaris, w zasięgu spaceru od licznych rozrywek miasta, w pobliżu sklepów, barów i restauracji, idealnie nadaje się dla osób chcących korzystać z uroków słynnego kurortu. Także rodziny poczują się tu dobrze z uwagi na basen ze zjeżdżalnią, prywatną plażę oraz obszerne, rodzinne pokoje. To doskonałe miejsce dla osób chcących poznać sławny kurort, nie rezygnując z dobrego standardu zakwaterowania. W minionym sezonie hotel zyskał bardzo przychylne oceny naszych Klientów, którzy szczególnie docenili smaczne wyżywienie i wysoki poziom obsługi.

Atuty oferty

 • całkowicie odnowiony, nowocześnie urządzony
 • w pobliżu liczne bary i restauracje
 • świetna obsługa, bardzo dobre jedzenie
5,1
91% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Dobre wyżywienie
 • Obsługę hotelową
 • Położenie hotelu
5,1
91% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Położony blisko centrum Marmaris, w zasięgu spaceru od licznych rozrywek miasta, w pobliżu sklepów, barów i restauracji, idealnie nadaje się dla osób chcących korzystać z uroków słynnego kurortu. Także rodziny poczują się tu dobrze z uwagi na basen ze zjeżdżalnią, prywatną plażę oraz obszerne, rodzinne pokoje. To doskonałe miejsce dla osób chcących poznać sławny kurort, nie rezygnując z dobrego standardu zakwaterowania. W minionym sezonie hotel zyskał bardzo przychylne oceny naszych Klientów, którzy szczególnie docenili smaczne wyżywienie i wysoki poziom obsługi.

w MARMARIS, w pobliżu liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, ok. 2 km od centrum ze słynnym portem jachtowym oraz rozrywkową Bar Street; ok. 90 km od portu lotniczego w Dalaman; naprzeciwko przystanku lokalnych minibusów, mniej więcej co 10 min kurs do centrum Marmaris.

publiczna, wydzielona część dla Gości hotelowych, piaszczysto-żwirkowa, ok. 250 m od hotelu, bezpłatne parasole i leżaki; bary (oferta zewnętrzna).

pięciogwiazdkowy, elegancki, przebudowany na przełomie 2011/2012 r., 423 pokoje, 4 budynki: dwa 5-piętrowe, jeden 7-piętrowy, 5 wind, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, restauracja à la carte – kuchnia włoska i dania rybne; bar w lobby, snack-bar, bar przy basenie, kantor, minimarket, fotograf, jubiler, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: kawiarenka internetowa, fryzjer; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), stylowo urządzony i nowoczeny, ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon (stolik i krzesełka).

4 baseny: nieregularny kształt, słodka woda, ok. 345 m², gł. 1,5 m, basen z 2 zjeżdżalniami, słodka woda, ok. 113 m², gł. 1,6 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 18 m², gł. 0,4 m, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy, fitness, sauna; miniklub (4-12 lat), minidisco dla dzieci, animacje 6 razy w tygodniu; za opłatą: bilard, masaże; sporty wodne na plaży.

śniadanie (7.00-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (11.30-18.00); kawa, herbata i ciastko w restauracji głównej (16.30-17.30); nocna zupa w restauracji głównej (23.00-23.30); nielimitowana ilość napojów bezalkoholowych i lokalnych alkoholi w wyznaczonych barach (10.00-23.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

0090/2524178060, www.bluebayplatinium.com

Turcja — Marmaris

Jeden z najbardziej popularnych kurortów w Turcji, od lat cieszący się rosnącym zainteresowaniem wśród turystów z całej Europy. To nowoczesny kurort, znany z pięknych widoków, dogodnego położenia oraz niezwykle bogatego życia nocnego. Marmaris otulone jest wzgórzami pokrytymi zielenią, które w wielu miejscach niemal pionowo schodzą do morza, tworząc niezapomniane krajobrazy.

Aktualna pogoda – Marmaris

Źródło: Meteogroup Logo
Maj
0°C 25°C
Czerwiec
-2°C 28°C
Lipiec
4°C 34°C

POŁOŻENIE: w MARMARIS, w pobliżu liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, ok. 2 km od centrum ze słynnym portem jachtowym oraz rozrywkową Bar Street; ok. 90 km od portu lotniczego w Dalaman; naprzeciwko przystanku lokalnych minibusów, mniej więcej co 10 min kurs do centrum Marmaris.

PLAŻA: publiczna, wydzielona część dla Gości hotelowych, piaszczysto-żwirkowa, ok. 250 m od hotelu, bezpłatne parasole i leżaki; bary (oferta zewnętrzna).

HOTEL: pięciogwiazdkowy, elegancki, przebudowany na przełomie 2011/2012 r., 423 pokoje, 4 budynki: dwa 5-piętrowe, jeden 7-piętrowy, 5 wind, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, restauracja à la carte – kuchnia włoska i dania rybne; bar w lobby, snack-bar, bar przy basenie, kantor, minimarket, fotograf, jubiler, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: kawiarenka internetowa, fryzjer; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), stylowo urządzony i nowoczeny, ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: 4 baseny: nieregularny kształt, słodka woda, ok. 345 m², gł. 1,5 m, basen z 2 zjeżdżalniami, słodka woda, ok. 113 m², gł. 1,6 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 18 m², gł. 0,4 m, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; tenis stołowy, fitness, sauna; miniklub (4-12 lat), minidisco dla dzieci, animacje 6 razy w tygodniu; za opłatą: bilard, masaże; sporty wodne na plaży.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.00-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski (11.30-18.00); kawa, herbata i ciastko w restauracji głównej (16.30-17.30); nocna zupa w restauracji głównej (23.00-23.30); nielimitowana ilość napojów bezalkoholowych i lokalnych alkoholi w wyznaczonych barach (10.00-23.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0090/2524178060, www.bluebayplatinium.com

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Wizy: są wymagane; turystyczna ważna jest 90 dni przez okres 180 dni (wiza uprawnia do wielokrotnego przekroczenia granicy):

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Tureckiej wprowadziło na sezon turystyczny 2014 tzw. „okres przejściowy”, dzięki czemu możliwe będzie uzyskanie wizy na dotychczasowych warunkach np. na lotnisku w Turcji po przylocie. Opłata za wizę wyrabianą na lotnisku w Turcji będzie wynosiła odpowiednio 30  USD  / 25  EUR  / 20  GBP  od osoby.  

Od 10.04.2014 będzie także można skorzystać z elektronicznego systemu ubiegania się o wizę do Turcji. Wizę w celach turystycznych będzie można uzyskać za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr/en/)  bądź  w placówkach dyplomatycznych Republiki Turcji. Szczegóły dostępne są pod poniższym adresem: http://ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne/poradnik_dla_turysty/wizy_do_turcji/.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Język: turecki; można także poro­zumiewać się po angielsku, coraz częściej po polsku.

Waluta: 1 lira turecka; 1 EUR = 2,4 liry.

Napiwki: obowiązuje zasada, że każdy daje tyle, na ile go stać. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Przyjęte jest dawanie napiwków kierowcom na wycieczkach lokalnych i kelnerom – ok. 5-10%.

Czas przelotu: Polska–Dalaman – ok. 3 godz.

Wycieczki lokalne: orgaznizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Opis regionu

Zatoka lśni turkusem morza, największy w Turcji port jachtowy imponuje rozmachem. Idealne położenie blisko wielu turystycznych atrakcji sprawia, że program wycieczek fakultatywnych jest tu wyjątkowo ciekawy. Można wybrać się m.in. do Pamukkale, Efezu, Dalyanu czy nawet na grecką wyspę Rodos, dokąd płynie się z Marmaris tylko 45 min! Warto zwiedzić także samo Marmaris, którego historia sięga IV w. p.n.e. Marmaris to drugie po Bodrum największe centrum rozrywkowe w Turcji. Jest w nim wiele dyskotek, barów, pubów i restauracji. Miasto, senne i leniwe w ciągu dnia, budzi się nocą, tętniąc muzyką i wspaniałą wakacyjną atmosferą.
Mniej więcej 8 km od centrum Marmaris, po drugiej stronie zatoki, znajduje się Icmeler. To bardziej ekskluzywna dzielnica, gdzie hotele są zdecydowanie lepszej klasy niż w samym Marmaris. Miejscowość oferuje również dużo ładniejszą, piaszczystą plażę. Jest tu centrum ze sklepikami, barami i restauracjami, ale samo miasteczko jest dużo spokojniejsze niż Marmaris i idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Dla osób chcących w dzień wypoczywać w spokoju, na pięknej plaży, a wieczorami korzystać z uroków życia nocnego, Icmeler oferuje dogodną komunikację lokalnymi minibusami do rozrywkowego centrum Marmaris (w sezonie kursują co 15 min).
Turunc – co po turecku oznacza Cytrus – to niewielka, bardzo urokliwie położona miejscowość turystyczna, ok. 12 km od Icmeler i 20 km od centrum Marmaris. Dawna osada rybacka, otoczona zielonymi wzgórzami, z ładną plażą, o długości ponad 1,5 km, jest miejscem idealnym do wypoczynku w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku dużych miast. Atutem tego miejsca jest również łatwy transport do Marmaris, który odbywa się lokalnymi minibusami lub łódkami, które w sezonie kursują co godzinę z portu Turunc do Marmaris (czas rejsu ok. 40 min). Turunc tonie w zieleni, a zatoka mieni się tysiącami barw krystalicznie czystej wody, obfitującej w ryby i owoce morza, dzięki czemu jest tu wiele restauracji serwujących znakomite dania rybne.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie

Atrakcje w regionie

MARMARIS

Miasto, którego historia sięga 2,5 tys. lat wstecz, jest dziś słynnym portem jachtowym i kurortem turystycznym. Migocące w blasku światła restauracje, luksusowe sklepy, muzyka klubów nocnych przyciągają co roku rzesze urlopowiczów z różnych stron świata. Lecz to tylko jedno z wielu oblicz tego kosmopolitycznego miasta.

TWIERDZA SULEJMANA WSPANIAŁEGO

Górujący nad miastem zamek zbudowali Jonowie w 1044 r. p.n.e. Odnowioną w czasach Aleksandra Wielkiego twierdzę rozbudował sułtan Sulejman Wspaniały na potrzeby bazy wojskowej, z której atakował następnie wyspę Rodos. W latach 1980-1990 zamek został odrestaurowany i od 1991r. znajduje się w nim muzeum.

STARÓWKA

Pprzyciąga turystów kameralną atmosferą, licznymi sklepikami ulokowanymi w starych budynkach oraz promenadą, którą można spacerować wzdłuż morza. Celem wieczornych i nocnych wizyt na starówce jest słynna „ulica barów” – mieszcząca dyskoteki i kluby nocne.

DALYAN

Pomimo rozwoju turystyki i napływu cudzoziemców udało się temu miasteczku zatrzymać niepowtarzalną atmosferę i prowincjonalny koloryt. W Dalyanie, w którym „czas nie upływa”, można znaleźć wiele i dla ciała i dla ducha.

RZEKA DALYAN

Zarośnięta trzcinami rzeka Dalyan bierze swój początek w jeziorze Köyceğiz. Tworząc liczne meandry i rozlewiska, prowadzi do leczniczych basenów błotnych, majestatycznych grobowców skalnych, by w końcu ujść malowniczą deltą do morza.

OLUDENIZ

Leżące w niewielkiej zatoczce miasteczko z trzech stron otaczają dość wysokie pasma górskie, a nad okolicą króluje szczyt Babadağ (1969 m n.p.m.). Miejsce to jest celem pielgrzymek miłośników sportów ekstremalnych i światowym centrum paraglidingu.

PLAŻA OLUDENIZ

Urok lazurowej laguny robi wrażenie nawet na tych, którzy utrzymują, że widzieli już wszystko, co najpiękniejsze na świecie. Nic dziwnego, że stała się ona turystyczną ikoną Turcji.

KAUNOS

Założone w IX w. p.n.e. miasteczko było ważnym ośrodkiem starożytnej Karii. Tajemnicze pozostałości kryją ruiny teatru, łaźni rzymskiej, bazyliki oraz murów obronnych.

KAYAKÖYÜ

To greckie miasteczko opuszczone przez mieszkańców w 1923r. Setki domków zniszczonych przez czas, ludzi i trzęsienie ziemi zdaje się wciąż czekać na powrót swych właścicieli.

PLAŻA IZTUZU

Miasteczko portowe położone na miejscu starożytnego Telmessos. W centrum znajduje się teatr helleński, nad miasteczkiem zaś górują likijskie grobowce skalne przypominające o świetnej przeszłości tego miejsca.

Ogólna ocena:
5,1
250 opinii
91% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Dobre wyżywienie
 • Obsługę hotelową
 • Położenie hotelu
Rewelacja !!! Bardzo miła obsługa , świetne animacje , jedzenie super ....
brak opisu
Hotel w stu procentach spełnił nasze oczekiwania. Jesteśmy mile zaskoczeni bardzo dobrze wyposażonym pokojem z ładnym widokiem na morze. Dodatkowo 3 baseny do dyspozycji i miła obsługa pozytywnie wpływają na naszą ocenę. Ponadto urozmaicona i bogata oferta kulinarna to sama radość dla naszych kubków smakowych.
brak opisu
Hotel bardzo fajny, ładnie zaprojektowany, świetny design. Położony blisko plaży i w niedalekiej odległości od centrum co daje możliwość pieszego zwiedzania. Obsługa w większości sympatyczna. Wyżywienie zróżnicowane, bardzo smaczne i estetycznie, podane w formie szwedzkiego bufetu. Przekąski i napoje w wielu miejscach dostępne do godziny 23-ciej. Pokój w którym nas zakwaterowano był niewielkich rozmiarów choć wystarczający dla 2 osób, za to z widokiem na morze i góry. Czystość pokoju a zwłaszcza łazienki pozostawiała wiele do życzenia. Co prawda grzyba nie było ale warto było mieć z sobą środek dezynfekujący a jest to podobno hotel 5-gwiazdkowy. Ręczniki zmieniane codziennie, pościel co 2-3 dni. Na jakość sprzątania nie wpływało pozostawienie napiwków. Baseny dość małe i niewiele miejsca na leżaki. Plaża publiczna (niewielka część wydzielona dla gości hotelowych), żwirowa i wąska ale bardzo długa. Promenadą wzdłuż plaży można dojść do centrum miasteczka. Plaża mogła by być częściej i dokładniej sprzątana. Generalnie hotel jak najbardziej godny polecenia jednak dla ludzi bez małych dzieci (niewiele miejsc do zabawy).
Bardzo doby hotel - pyszne jedzenie, czyste pokoje, miła obsługa, świetnie położenie [ok.15 minut promenadą nadmorską do Mariny i innych atrakcji Marmaris]. Dwa baseny, nieduża piaszczysto - kamienista plaża, trzy bary, dwie restauracje [Blue Bay Platinium i Classic to 2 połączone hotele]. W okolicy mnóstwo atrakcji dla każdego - sklepy, bary itd.
hotel godny polecenia,niedaleko do plaży. Ładna promenada, piękny port.
Hotel na wejściu robi wrażenie ale walka o leżaki na basenie i brudna plaża , brak na plaży baru i mały pokój to są duże minusy hotelu .Plusem jest lokalizacja w mieście można pospacerować po okolicy
Hotel bardzo ładny,nowoczesny. Pokoiki bardzo malutkie. Mały dostęp do basenu,bitwa o leżaki i łapanie słońca przy basenie,które zasłaniają budynki hotelu....ale generalnie jest OK
brak opisu
brak opisu
absolutnie nie polecam tego hotelu, kwestia sprzatania pokoju pozostawia wiele do zyczenia, notoryczny brak pozostawiania kosmetykow i wymiany recznikow na czyste oraz jedzenie, ktorego menu bylo ciagle takie same doprowadzilo, ze nie bylo szans aby poczuc sie jak hotelu , ktory mial byc podobno 5* !
Polacy otrzymują na ogół pokoje na 5 piętrze.Gdzie dach/Sufity / są skośne.Nam przydzielono pokój z dwoma skosami.Kładąc sie do łóżka zaczepiałem głową o skosy.Dwie wąskie szafy o wys. 130 cm bez półek co uniemożliwiało wyłożenie rzeczy z walizki.Oczywiście zażądałem zmiany pokoju ,po 2 dniowym boju z naszą rezydentką oraz z recepcją ,po wielokrotnych zmianach godzin przeprowadzki dostaliśmy nowy pokój w hotelu obok ,tej samej sieci,o wyższym standardzie.Jednak prawie 2 dni straciliśmy ,niestety rezydentka nie była osobą reprezentującą nasz interes.I to jest w/g mnie dosyć skandaliczne zachowanie przedstawiciela biura,
Hotel nie powinien posiadać statusu pięciogwiazdkowego. Grzyb pod prysznicem, a poza tym zadbany. Idealny dla rodzin z dziećmi. Zarówno na plaży jak i przy basenach hotelowych za mało leżaków dla gości- znalezienie miejsca w godzinach przedpołudniowych graniczyło z cudem. Wyżywienie pięciogwiazdkowe. Zakwaterowanie na miejscu w hotelu trwało prawie półtorej godziny, co w połączeniu z nocnym przyjazdem do hotelu było niekomfortowe.
Polecam, świetny hotel, piękne, czyste pokoje, miła obsługa
brak opisu
Fantastyczny hotel, wakacje mojego życia! Hotel bardzo czysty, zadbany; błyskawiczna obsługa w restauracji, sympatyczni kelnerzy, PRZEPYSZNE i ogromnie różnorodne jedzenie (każdy znajdzie coś dla siebie). Bezpłatna siłownia i sauna oraz mały kryty basen. Minusem mała ilość miejsca przy zewnętrznych basenach, ale my chodziłyśmy głównie na hotelową plażę. Udogodnienia dla małych dzieci (kelnerzy przynosili foteliki dziecięce) oraz osób niepełnosprawnych. Ponadto zabawne animacje - dla dzieciaków i dorosłych (prawdziwe show, świetna zabawa nawet dla sceptycznych) oraz bezpłatny transport na imprezy i z powrotem do klubów na Bar Street w Marmaris (duża wygoda, bo w nocy nie kursują dolmusze). Goście hotelowi to gł. Brytyjczycy, Rosjanie i Polacy. Mogę serdecznie polecić każdemu bez względu na wiek!
Duży hotel z trzema basenami, miła obsługa, jedzenie bardzo dobre, ogólnie hotel OK Polecam.
Hotel duzy, komfortowy. podzielony na 2 czesci. platinum i classic. ja korzystalam z wyzywienia w czesci platinum a pokoj w czesci classic. pokoje male ale czyste. jedzenie super -i pyszne i urozmaicone. animacji żadnych, bo nie bylo chetnych. tylko pilka wodna. brak wieczornych atrakcji na terenie hotelu. ogolnie polecam
Hotel bardzo ładny, nowoczesna forma -położony 2 km od centrum Marmaris, co jest zaletą. Można łatwo dojechać, a okolica jest bardzo ładna. Mniejsze tłumy i hałas. Obsługa bardzo dobra, życzliwa. Zarówno w restauracji jak i w barze przy basenie. Z wyjątkiem pań sprzątających pokoje, które były bardzo miłe, ale przez tydzień 1 raz zamiotły pokój. Ręczniki nie były wymienione ani razu! Panie wyraźnie sprzątały, jeżeli coś dostały dodatkowo. Otoczenie basenu, codziennie wieczorem staranie sprzątano,jadalnia looby, wszystko czyściutkie.
brak opisu
brak opisu
Hotel zdecydowanie przereklamowany, nie zasługuje na podawane 5 gwiazdek. Duże zróżnicowanie jakości pokoi. Polakom przydzielane są \'słabsze\', pokoje z widokiem na ulicę lub wręcz ze ścianą tuż za balkonem. Generalnie pokoje bardzo małe, łazienka mikroskopijna. Brak w pokoju miejsca na własne rzeczy - jedna mała szafa, brak półek. Teren wokół basenów mały, ciasny, niewystarczający do ilości gości hotelowych. Położenie hotelu powoduje, że w połowie września basen był w większości zacieniony, problem z leżakami na słońcu. Leżaki trzeba zajmować przed 7-mą rano i pilnować do 8mej a i tak pan \'pirat\' basenowy samowolnie przestawiał leżaki. Hotel nie ma swojej plaży. Na wydzielonym odcinku są klienci także kilku innych hoteli oraz osoby bez opasek. O godz. 8mej większość leżaków zajmowana jest ręcznikami przez personel z pobliskiej restauracji obsługujący plażę. Plaża brudna. Zdecydowanie nie polecam. Dużym plusem tego hotelu jest jedzenie. Smaczne, ładnie podane, różnorodne, aczkolwiek w drugim tygodniu wyraźnie zauważalne stopniowe pogarszanie i zmniejszenie różnorodności, szczególnie owoców.
Minusem o którym należy wspomnieć były brudne ręczniki, serwetki leżące na stolikach przy kolacji też były poplamione, czasami mięso, było zimne. A poza tym było super. Kelnerzy mili, troszczyli się o wczasowiczów, tu było tak jak powinno być w hotelu 5 gwiazdkowym.
Hotel rewelacyjny, aż żal było wyjeżdżać. Pomimo iż na początku dostaliśmy kiepski pokój, bez problemu obsługa znalazła dla Nas lepszy i można było sobie zamienić. Mnóstwo atrakcji w hotelu więc można cały dzień spędzić na terenie hotelu pijąc, jedząc przepyszne jedzenie :) Jedynym minusem była plaża, bo wąska i żwirkowa, ale i tak kąpiel w morzu obowiązkowa więc i plażę dało się przeżyć :) Wracając do hotelu to mogę powiedzieć że był to najlepszy hotel w jakim dotychczas byłam.

Turecka Amazonka – rejs po rzece Dalyan, tropikalna przyroda, zachwycające krajobrazy i szalona zabawa w błotnym basenie. To i wiele innych atrakcji czeka podczas wycieczki do Dalyanu, miejsca tak niepowtarzalnego i zachwycającego, że przyciągnęło nawet sławy na miarę Stinga i Dustina Hoffmana. W programie także wizyta na chronionej przez UNESCO plaży, gdzie olbrzymie żółwie Caretta caretta składają jaja. Cena – ok. 45 EUR.

Pamukkale – wycieczka, która łączy elementy historii z podziwianiem natury. Spacer wśród unikalnych w skali światowej śnieżnobiałych tarasów zwanych bawełnianą twierdzą. Dobroczynne działanie wody wypływającej z tamtejszych źródeł było znane już w czasach rzymskich. Zwiedzanie Hierapolis, starożytnego ośrodka leczniczego z ruinami świątyni Apolla, Nimfeum, teatru i nekropolii. Cena – ok. 50 EUR.

Krok w starożytność: Efez– Dom Maryi – Efez, jedno z najpiękniejszych antycznych miast, zostało założone ok. 600 r. p.n.e przez Androklosa, syna króla Aten. To jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie można sobie łatwo wyobrazić, jak wyglądało życie w czasach rzymskich. Całość jest tak zachwycająca, że trudno powiedzieć, który z zabytków wywołuje większe wrażenie: agora z niezliczonymi kolumnami, świątynia Hadriana czy też wiodąca do portu droga arkadyjska oglądana z najwyższych stopni wielkiego teatru. W programie także Panaya Kapulu – domek-kaplica z VI w., zbudowany w miejscu, gdzie miała spędzić ostatnie lata życia Matka Boska. Miejsce to odwiedził polski papież Jan Paweł II i odprawił tu mszę. Cena – 60 EUR.

Saklikent– Tlos–Yakapark – wizyta w Tlos, jednym z najstarszych i najważniejszych miast starożytnej Likii, zachwycającym majestatycznym położeniem na wysokim skalnym urwisku. Obiad w przepięknej scenerii parku Yaka. Następnie w programie malownicze miejsce, które przez tysiące lat pozostało nieodkryte – ogromny kanion Saklikent, który został uformowany przez spływającą z gór Taurus rzekę Karaçay. Cena – 74 EUR.

Łaźnia Turecka (hammam) – obowiązkowy punkt programu dla wszystkich kochających rozpieszczać ciało, a także zainteresowanych tradycją. Hammam to miejsce, gdzie oczyszcza się ciało i duszę. Masażysta za pomocą peelingu oczyszcza skórę całego ciała i wykonuje masaż pianowy. Cena – 25 EUR.

Rodos – Wyspa Słońca – prawdziwa grecka atmosfera, wspaniałe krajobrazy, miejsce, gdzie niegdyś stał Kolos Rodyjski, zaliczany w poczet siedmiu cudów świata. Spacerując po Rodos, nie można nie ulec czarowi malowniczych plaż i tętniących życiem sklepików i kafejek. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 60 EUR (zawiera transfer do portu, rejs promem na Rodos i z powrotem).

Błękitny Rejs – kilkugodzinny rejs statkiem. Czas na całkowity relaks, kąpiel morską, opalanie i na odpoczynek po nocnych szaleństwach. Cena – ok. 25 EUR (zawiera lunch; napoje płatne).

AquaPark – wodne szaleństwo! Cos dla najmłodszych i nie tylko, czyli kilkugodzinny pobyt w aquaparku z obowiązkowym skorzystaniem ze wszystkich znajdujących się tam atrakcji! Cena – ok 30 EUR.

Turecka noc – kolacja z pokazami folklorystycznymi pochodzącymi z różnych części Turcji i oczywiście z tańcem brzucha. Dużo niespodzianek, gwarantowana zabawa. Cena – ok. 35 EUR.

Nurkowanie – odkrywanie pięknego podwodnego świata Morza Egejskiego. Bezpieczna wyprawa, zarówno dla doświadczonych nurków, jak i dla amatorów. Cena – ok. 55 EUR.

Rafting – rzeka Dalaman to jedno z najpiękniejszych miejsc do uprawiania tego modnego w Europie sportu. Zapraszamy na szalony spływ pontonem po rzece Dalaman. Cena – ok. 55 EUR.

Marmaris– zwiedzanie Marmaris połączone z zakupami wysokiej jakoś­ci wyrobów złotniczych i skórzanych. Cena – 15 EUR.

Oludeniz i Paragliding – zwiedzanie miasta Fethiye oraz kurortu Oludeniz połączone z zakupami wysokiej jakości wyrobów złotniczych, skórzanych oraz słynnych tureckich słodyczy. Możliwość dokupienia lotu na paralotni. Obejmuje on wjazd na górę Babadag (1950 m n.p.m.) i ok. 45-minutowy lot, który odbywa się w tandemach z wykwalifikowanymi licencjonowanymi instruktorami. Niezapomniane widoki gwarantowane. Cena – ok. 40 EUR; paragliding: cena – ok. 95 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

Cena/os.: 1 959pln Razem Szczegóły ceny 3 918 pln
 • Last minute
Rezerwuj

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 144 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte