>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Turcja>Marmaris>

Hotel Moda Beach

Hotel Moda Beach Kod: DLMMODA

1 758PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pt 28.08 – Pt 04.09 (8 dni)

Hotel Moda Beach Kod: DLMMODA Turcja \ Marmaris

Wygodne pokoje, bliskość plaży i opcja all inclusive to największe atuty hotelu. Świetna propozycja dla młodych osób, które chcą aktywnie spędzić wakacje niedaleko centrum kurortu, słynącego z fantastycznego życia nocnego. Słońce, plaża, dobra zabawa to przepis na wakacyjny relaks.

Atuty oferty

 • wypoczynek i zabawa
 • tuż przy plaży
 • niedaleko centrum kurortu
4,1 / 6
80% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Atrakcje w pobliżu
 • Obsługę hotelową
4,1 / 6
80% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Wygodne pokoje, bliskość plaży i opcja all inclusive to największe atuty hotelu. Świetna propozycja dla młodych osób, które chcą aktywnie spędzić wakacje niedaleko centrum kurortu, słynącego z fantastycznego życia nocnego. Słońce, plaża, dobra zabawa to przepis na wakacyjny relaks.

ok. 2 km od centrum MARMARIS, najbliższe sklepy i bary ok. 150 km od hotelu; ok. 90 km od portu lotniczego w Dalaman; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu (Marmaris, Içmeler).

hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu; bezpłatne parasole, leżaki i materace.

trzygwiazdkowy, zadbany i stylowy, zbudowany w 1992 r., całkowicie odnowiony w 2013 r., 68 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; akceptowane karty kredytowe: Visa.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na morze.

basen, słodka woda, ok. 50 m², gł. 1,6 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace.

śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej, kawa, herbata, ciasto (17.00-18.00); napoje bezalkoholowe, lokalne alkohole (10.00-23.00) w barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.

brodzik, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia
bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby

0090/2524178090, www.modabeachmarmaris.com

Turcja — Marmaris

Jeden z najbardziej popularnych kurortów w Turcji, od lat cieszący się rosnącym zainteresowaniem wśród turystów z całej Europy. To nowoczesny kurort, znany z pięknych widoków, dogodnego położeniaoraz niezwykle bogatego życia nocnego. Marmaris otulone jest wzgórzami pokrytymi zielenią, które w wielu miejscach niemal pionowo schodzą do morza, tworząc niezapomniane krajobrazy.

Aktualna pogoda – Marmaris

Źródło: Meteogroup Logo
Maj
0°C 25°C
Czerwiec
-2°C 28°C
Lipiec
4°C 34°C

POŁOŻENIE: ok. 2 km od centrum MARMARIS, najbliższe sklepy i bary ok. 150 km od hotelu; ok. 90 km od portu lotniczego w Dalaman; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu (Marmaris, Içmeler).

PLAŻA: hotelowa, piaszczysto-żwirkowa, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu; bezpłatne parasole, leżaki i materace.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zadbany i stylowy, zbudowany w 1992 r., całkowicie odnowiony w 2013 r., 68 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; akceptowane karty kredytowe: Visa.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 22 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; za opłatą: sejf, minibar; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na morze.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda, ok. 50 m², gł. 1,6 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, gł. 0,5 m, przy basenie bezpłatne parasole, leżaki i materace.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), obiad (13.00-14.30), kolacja (19.00-21.30) w formie bufetu w restauracji głównej, kawa, herbata, ciasto (17.00-18.00); napoje bezalkoholowe, lokalne alkohole (10.00-23.00) w barze; wymagane noszenie opasek all inclusive.

DLA DZIECIbrodzik, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w lobby

KONTAKT: 0090/2524178090, www.modabeachmarmaris.com

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Wizy: są wymagane; turystyczna ważna jest 90 dni przez okres 180 dni (wiza uprawnia do wielokrotnego przekraczania granicy); aby uzyskać wizę, paszport musi spełniać następujące wymogi:
- ważność przy wjeździe: 60 dni od daty wygaśnięcia wizy
- min. jedna wolna strona

Wizę w celach turystycznych należy uzyskać za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr/en/; koszt: 20 USD/os.). Możliwe jest również wykupienie wizy po przyjeździe do Turcji w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (koszt odpowiednio: 30 USD/25 EUR/20 GBP/os., płatne gotówką). Zaleca się zakup wiz w systemie elektronicznym. Przy przekroczeniu granicy tureckiej osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego (dla Klientów B.P. Itaka jest nim dokument podróży, który zawiera nr certyfikatu ubezpieczeniowego) bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Język: turecki; można także poro­zumiewać się po angielsku, coraz częściej po polsku.

Waluta: 1 lira turecka; 1 EUR = 2,8 liry.

Napiwki: obowiązuje zasada, że każdy daje tyle, na ile go stać. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Przyjęte jest dawanie napiwków kierowcom na wycieczkach lokalnych i kelnerom – ok. 5-10%.

Czas przelotu: Polska-Dalaman – ok. 3 godz.

Wycieczki lokalne: organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl > informacje konsularne > ostrzeżenia dla podróżujących: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/

Opis regionu

Jeden z najbardziej popularnych kurortów w Turcji, od lat cieszący się rosnącym zainteresowaniem wśród turystów z całej Europy. To nowoczesny kurort, znany z pięknych widoków, dogodnego położeniaoraz niezwykle bogatego życia nocnego. Marmaris otulone jest wzgórzami pokrytymi zielenią, które w wielu miejscach niemal pionowo schodzą do morza, tworząc niezapomniane krajobrazy.

Zatoka lśni turkusem morza, największy w Turcji port jachtowy imponuje rozmachem. Idealne położenie blisko wielu turystycznych atrakcji sprawia, że program wycieczek fakultatywnych jest tu wyjątkowo ciekawy. Można wybrać się m.in. do Pamukkale, Efezu, Dalyanu czy nawet na grecką wyspę Rodos, dokąd płynie się z Marmaris tylko 45 min! Warto zwiedzić także samo Marmaris, którego historia sięga IV w. p.n.e. Marmaris to drugie po Bodrum największe centrum rozrywkowe w Turcji. Jest w nim wiele dyskotek, barów, pubów i restauracji. Miasto, senne i leniwe w ciągu dnia, budzi się nocą, tętniąc muzyką i wspaniałą wakacyjną atmosferą.Około 8 km od centrum Marmaris, po drugiej stronie zatoki, znajduje się Içmeler. To bardzo ekskluzywna dzielnica, gdzie hotele są zdecydowanie lepszej klasy niż w samym Marmaris. Miejscowość oferuje również dużo ładniejszą, piaszczystą plażę. Jest tu centrum ze sklepikami, barami i restauracjami, ale samo miasteczko jest dużo spokojniejsze niż Marmaris i idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Dla osób chcących w dzień wypoczywać w spokoju, na pięknej plaży, a wieczorami korzystać z uroków życia nocnego, Içmeler oferuje dogodną komunikację lokalnymi minibusami do rozrywkowego centrum Marmaris (w sezonie kursują co 15 min).Turunc – co po turecku oznacza „Cytrus”, to niewielka, bardzo urokliwie położona miejscowość turystyczna, ok. 12 km od Içmeler i 20 km od centrum Marmaris. Dawna osada rybacka, otoczona zielonymi wzgórzami, z ładną plażą, o długości ponad 1,5 km, jest miejscem idealnym do wypoczynku w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku dużych miast. Atutem tego miejsca jest również łatwy transport do Marmaris, który odbywa się lokalnymi minibusami lub łódkami, które w sezonie kursują co godzinę z portu Turunc do Marmaris (czas rejsu ok. 40 min). Turunc tonie w zieleni, a zatoka mieni się tysiącami barw krystalicznie czystej wody obfitującej w ryby i owoce morza, dzięki czemu jest tu wiele restauracji serwujących znakomite dania rybne.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie

Atrakcje w regionie

MARMARIS

Miasto, którego historia sięga 2,5 tys. lat wstecz, jest dziś słynnym portem jachtowym i kurortem turystycznym. Migocące w blasku światła restauracje, luksusowe sklepy, muzyka klubów nocnych przyciągają co roku rzesze urlopowiczów z różnych stron świata. Lecz to tylko jedno z wielu oblicz tego kosmopolitycznego miasta.

TWIERDZA SULEJMANA WSPANIAŁEGO

Górujący nad miastem zamek zbudowali Jonowie w 1044 r. p.n.e. Odnowioną w czasach Aleksandra Wielkiego twierdzę rozbudował sułtan Sulejman Wspaniały na potrzeby bazy wojskowej, z której atakował następnie wyspę Rodos. W latach 1980-1990 zamek został odrestaurowany i od 1991r. znajduje się w nim muzeum.

STARÓWKA

Pprzyciąga turystów kameralną atmosferą, licznymi sklepikami ulokowanymi w starych budynkach oraz promenadą, którą można spacerować wzdłuż morza. Celem wieczornych i nocnych wizyt na starówce jest słynna „ulica barów” – mieszcząca dyskoteki i kluby nocne.

DALYAN

Pomimo rozwoju turystyki i napływu cudzoziemców udało się temu miasteczku zatrzymać niepowtarzalną atmosferę i prowincjonalny koloryt. W Dalyanie, w którym „czas nie upływa”, można znaleźć wiele i dla ciała i dla ducha.

RZEKA DALYAN

Zarośnięta trzcinami rzeka Dalyan bierze swój początek w jeziorze Köyceğiz. Tworząc liczne meandry i rozlewiska, prowadzi do leczniczych basenów błotnych, majestatycznych grobowców skalnych, by w końcu ujść malowniczą deltą do morza.

OLUDENIZ

Leżące w niewielkiej zatoczce miasteczko z trzech stron otaczają dość wysokie pasma górskie, a nad okolicą króluje szczyt Babadağ (1969 m n.p.m.). Miejsce to jest celem pielgrzymek miłośników sportów ekstremalnych i światowym centrum paraglidingu.

PLAŻA OLUDENIZ

Urok lazurowej laguny robi wrażenie nawet na tych, którzy utrzymują, że widzieli już wszystko, co najpiękniejsze na świecie. Nic dziwnego, że stała się ona turystyczną ikoną Turcji.

KAUNOS

Założone w IX w. p.n.e. miasteczko było ważnym ośrodkiem starożytnej Karii. Tajemnicze pozostałości kryją ruiny teatru, łaźni rzymskiej, bazyliki oraz murów obronnych.

KAYAKÖYÜ

To greckie miasteczko opuszczone przez mieszkańców w 1923r. Setki domków zniszczonych przez czas, ludzi i trzęsienie ziemi zdaje się wciąż czekać na powrót swych właścicieli.

PLAŻA IZTUZU

Miasteczko portowe położone na miejscu starożytnego Telmessos. W centrum znajduje się teatr helleński, nad miasteczkiem zaś górują likijskie grobowce skalne przypominające o świetnej przeszłości tego miejsca.

Ogólna ocena:
4,1 / 6
45 opinii
80% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Położenie hotelu
 • Atrakcje w pobliżu
 • Obsługę hotelową
Mały pokój, posiłki monotonne i mały wybór. Jeśli chodzi o czystość nie można narzekać ani zachwalać, było względnie. Brak jakichkolwiek animacji.
Samo miasto Marmaris położone jest w pięknej okolicy. Hotel bardzo kameralny, idealy do wypoczynku, nie do zabawy. W samym mieście atrakcji nie brakowało więc, nie było nam to potrzebne w hotelu. Plaża piaszczysto-żwirowa, woda bardzo czysta. Jedzenie smaczne, niektórzy narzekali, że to co zostawało, było wykorzystywane następnego dnia, jak dla mnie to jest normalne. Plusem była możliwość zjedzenia posiłku na tarasie z widokiem na morze. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Obsługa hotelowa nadzwyczaj miła i bardzo pomocna. Z każdym problemem i pytaniem można było się do nich zgłosić, pomagali bardzo chętnie. Cały pobyt bardzo udany, gdyby nie psujący cały czas atmosferę Polacy, którzy narzekali na wszystko i wszystkich. Płacąc tak niewielkie pieniądze za hotel 3 gwiazdkowy spodziewali się standardów jak w hotelach 5 gwiazdkowych. Największym problemem okazał się brak piwa pewnego dnia rano przez kilka godzin, przez co zorgaizowali wielką awanturę. Podsumowując polecamy hotel dla osób chcących wypocząc i cieszyć się atrakcjami okolicy za niewielkie pieniądze.
Hotel kameralny, czysto obsługa hotelowa bardzo miła
Hotel Moda Beach. Tydzień temu wróciliśmy z Narzeczonym z pobytu w hotelu Moda Beach w Turcji miejscowości Marmaris.Jest to hotel 3* także wiadomo rzeczą jest że nie będzie to standard hotelu 5*,jednak na hotel 3* nie było źle.Bardzo miła obsługa recepcji jak i osób na barze czy osób pracujących na kuchni.Pokoje sprzątane codziennie.Piękny widok na morze.Basen hotelowy całkiem fajny nie za duży ale wystarczający na ilość osób korzystających.Nie było walki o leżaki na basenie jak i na plaży.Wszystko w cenie all inclusive.Jedzenie smaczne,każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa dbała o gości hotelowych jak i o porządek.To były Nasze pierwsze wakacje zagraniczne,i jesteśmy zadoowoleni z pobytu,wspaniałych widoków które wcześniej widzieliśmy tylko na ekranie Naszych telewizorów.Turcja jest przepiękna.Codzień budził Nas blask słońca wchodzący przez okno balkonowe.Często odwiedzały nas hotelowe koty i znalazł się nawet hotelowy żółw :) Bardzo dobre piwo oraz białe wino można się uzależnić.
DOSKONALE USYTUOWANY, Z WŁASNĄ PLAŻĄ.PRZYZWOITY, CZYSTY, KAMERALNY .WYŻYWIENIE DOBRE I WIĘKSZOŚCIĄ KUCHNI REGIONALNEJ,CO JEST POWAŻNĄ ZALETĄ .
Hotel przeznaczony dla turystów, którzy spędzają czas aktywnie (zwiedzanie, sporty) i generalnie większość pobytu są poza hotelem. Niewielkie pokoje, małe łazienki, skromnie, ale czysto. Wyżywienie pozostawia nieco do życzenia - brak urozmaicenie i podstawowy zarzut - brak ryb, deserów...etc. Mały basen, brak atrakcji dla dzieci, miejsce raczej dla singli i par. Plaża w oddaleniu jakichś 100m od hotelu, wąska, brak serwisu z ręcznikami, plusem są bezpłatne hotelowe leżaki - jednakże obsługa hotelu zdaje się często 'zapominać' o uporządkowaniu ich na kolejny dzień:) Obiekt dla osób niewymagających i traktujacych hotel jedynie jako miejsce noclegowe...a nie cel swojej podróży:)
To byly moje pierwsze wakacje wiec nie mam materialu do porowniania, ale moje uwagi sa nastepujace: - za ta cene bylo bardzo znosnie - pokoj moze nie za duzy, ale przeciez tam i tak sie raczej tylko spi, a do tego nie potrzeba wiele miejsca - wyzywienie: sniadania i kolacje w zasadzie takie same przez caly tydzien, ale byly smaczne. Obiady troche bardziej urozmaicone, wiele salatek do wyboru. Troche maly wybor mies a jesli juz to raczej nuggetsy niz 'prawdziwe' mieso. Innymi slowy - nikt glodny chodzil nie bedzie - obsluga bardzo mila i pomocna. W wiekszosci mowiaca po angielsku (jeden pan rowniez po rosyjsku i polsku(!!)). - brak animacji, ale nie twierdze w zadnym wypadku, ze to zle. - hotel polozony w miescie, w drugiej linii zabudowy od plazy - bardzo latwe i szybkie dojscie do plazy. Hotel ma wydzielona wlasna czesc plazy jednak nie jest ona zbyt duza i zdazalo sie, ze wszystkie lezaki byly zajete - samo miasto nie dostarcza jakos zbyt wiele 'atrakcji' typowo turystycznych. - jakosc/cena - mysle, ze za ta cene nie mozna miec wszystkiego |) - transfer z lotniska to ok 1,5 - 2h. Autokary nowe, klimatyzowane i wygodne. Marmaris znajduje sie ok 90km od lotniska, ale gorskie drogi sprawiaja, ze nie mozna szybko jechac.
uważam, że zarówno hotel jak i pokój w hotelu zgodny z opisem w katalogu, jednak pokój nr 207 trochę ciasny dla 2 osób.
Hotel polecam osobom mniej wymagającym, którzy większość czasu spędzają poza hotelem. Wygląd hotelu w rzeczywistości jest zgodny z przedstawionym w katalogach biura podróży. W Hotelu panuje kameralna atmosfera- każdy siebie zna. Pokoje nie są zbyt duże, jednak schludne i czyste. Widać, że są odnowione. Wszystkie pokoje posiadają widok na morze. Codziennie rano pokoje były sprzątane ( co 3 dni wymieniane prześcieradło). Wyżywienie dobre, jednak bardzo monotonne z małą ilością wyboru (codziennie frytki i nuggetsy). W ciągu dnia brak soków i innych napojów niegazowanych. W przeciągu całego pobytu codziennie do każdego posiłku jako owoc był tylko arbuz. Obsługa hotelowa bardzo uprzejma, chcąca nawiązać z każdym kontakt. Kelnerzy podczas posiłków szybko i starannie sprzątali talerze po każdym z gości. Barman zawsze był przygotowany do obsługi. Jeden z kelnerów załatwiał dla gości hotelowych transport oraz darmowe wejście na wieczorne imprezy. Jeżeli chodzi o animacje to ich nie było. Położenie hotelu jest idealne, od plaży hotel dzieli mało uczęszczana ulica i promenada. Do głównej drogi pełnej sklepów i barów dzieli około 100m przez co w hotelu nie słychać gwaru nocnego życia i szumu jeżdżących samochodów. Mimo że do ścisłego centrum jest ok 2km to idąc spacerkiem zajmuje to 20-30 minut, droga ta jest bardzo bezpieczna ponieważ towarzyszą nam z każdej strony sklepy i bary. W pobliżu hotelu znajduje się nieduży park wodny. Pomiędzy hotelem a centrum miasta kursują od wczesnego ranka do późnej nocy busy (dolmuszki). Plaża wąska na szerokość około czterech rzędów leżaków. Czystość plaży zostawia dużo do życzenia, znaleźć było można wiele niedopałków papierosów oraz łupek od słonecznika. Na plaży znajdowało się centrum sportów wodnych. Zbyt mała ilość leżaków hotelowych na plaży w stosunku do ilości gości, w związku z czym było trzeba przed śniadaniem zajmować leżaki. Na terenie hotelu znajduje się również niewielki basen, lecz mało kto z niego korzysta gdyż woda w nim jest bardzo zimna. Leżaków na terenie basenu nigdy nie brakowało.
Hotel Moda Beach położony w dogodnej lokalizacji w centrum Marmaris, ale nie przy głównej ulicy, co pozwala odpocząć od zgiełku i wieczornego hałasu. Obsługa hotelowa na wysokim poziomie, zwłaszcza recepcjonista i jeden z kelnerów, którzy mówili bardzo dobrze w języku angielskim i nie tylko (chętnie uczyli się języka polskiego). Jeżeli był jakiś problem, to od razu starali się go rozwiązać. Ponadto doradzali gdzie warto się wybrać na wycieczki i co można ciekawego zobaczyć. Opowiadali również o kulturze tureckiej i byli ciekawi i chętni poznania polskiej kultury. Pokoje odremontowane i sprzątane codziennie. Jedzenie dobre, lokalne aczkolwiek trochę za mało urozmaicone. Niemniej jednak urlop i wypoczynek w hotelu Moda Beach uważam za bardzo udany.
Moim zdaniem hotel na 2*. Nie jest przy samej plaży. Do plaży prowadzi chodnik należący do zaplecza innego baru, przechodzi się nim przez dosyć zaśmiecony plac. Plaża niesprzątana, pełno petów, leżaki brudne i często połamane. Ilość leżaków w stosunku do innych hoteli znikoma, małe zainteresowanie obsługi. Sam hotel skromny, w miarę czysty z wyjątkiem części basenowej. Zwisająca, niedoklejona tapeta po kilku dniach patrzenia jest irytująca tym bardziej, że obsługa często po prostu się nudzi. Proszę uważać, bo okna z toalety wychodzą na część restauracyjną. Napoje podawane są w kubeczkach wielorazowego użytku, opłukiwanych bez płynu. Porównując inne hotele część barowa mody beach nie zachęca do spędzania tam czasu, porównanie widoczne było podczas spacerów po pobliskiej promenadzie. Zdjęcia na stronie przedstawiające bawiących się ludzi nie oddają rzeczywistości. Ani muzyka ani wystrój części barowej i nagłośnienie nie zachęcają do spędzania w tym miejscu miłych wieczorów. Dla starszych osób może to być plus. Cześć basenowa zacieniona z zimną wodą. Winda dwuosobowa. Meble barowe, recepcyjne i restauracyjne przypominają poprzednią epokę. Jedzenie jakie pozostanie z poprzednich posiłków zostanie podane ponownie w innej formie np. frytki z kolacji będą podane na śniadanie z jajecznicą lub z ketchupem lub jako sałatka z warzywami. Nagminnie podawane jest coś w rodzaju nugetsów przesiąkniętych olejem w twardej panierce z nadzieniem trudnym do określenia. Jedynym plusem są warzywa codziennie podawane. Przez cały okres pobytu 10 dni podane były tylko dwa pseudo tureckie posiłki. Potrawy są niedoprawione i często rozgotowane lub od wielokrotnego odgotowywania bez smaku, przesiąknięte wodą. Nie podaje się tam lodów. Z owoców tylko arbuz. Nie każdy żołądek wytrzyma takie ilości oleju, jakie zawierają potrawy. Obsługa jest na plus starają się ale na każdym kroku widać nadmierną oszczędność. Wybierając hotel czytaliśmy opinie dużo z nich się sprawdziło. Polecam traktować hotel tylko jako miejsce do spania.
Hotel b. przyjemny. Czysto i spokojnie. Piękne bungewille przy wejściu do hotelu, wokół basenu super ogrodzenie z winobluszczu. Jedynym mankamentem to basen, w którym głębokość wynosi 1,65 m przy drabince ( ok.1,55 z drugiej strony - brak zejścia ), więc dla dla osób starszych lub otyłych lub niskiego wzrostu i nieumiejących pływać jest niedostępny. Proponuję coś z tym zrobić. Jedzenia dużo i duży wybór. Smaczne!!! Ogólne pozytywne wrażenie zakłóca niezagospodarowana posesja przed hotelem po drugiej stronie ulicy, potwornie zaśmiecona i zaniedbana oraz potworny bałagan na budowie na sąsiedniej działce. Poza tym wszystko OK!!!!
Hotel dosyć mały, stojący frontem do morza. Do czystości hotelu ani pokoi przyczepić się nie można, obsługa miła. Do plaży jest lekko ponad 100m, przechodzi się przez niezbyt czystą przestrzeń należącą do miasta. Plaża jest wydzielona ale leżaków jest dość mało i jeśli ktoś nie zajął go rano to była spora szansa że nie znajdzie tam miejsca. Ogromnym minusem jest brud na plaży (resztki papierosów i śmieci) o ile właściciele sąsiednich plaż zawsze wieczorem wysyłali kogoś kto je sprzątał, tak w przypadku Moda Beach nie było nikogo. Jedzenie dosyć słabe widać przygotowywane niskim kosztem, 'mała ilość mięsa w mięsie' potrawy często tłuste. Jeśli coś zostawało z poprzedniego posiłku robili z tego sałatkę na zimno. Miejscowość Marmaris osobiście nam się podobała. Wakacje pomimo kilku niedogodności udane, ale hotelu chyba bym jednak nie polecił.
Hotel godny polecenia, ale ze względu na brak animacji nie polecam hotelu dla rodzin z dziećmi|) Dużym plusem jest położenie- tuż przy plaży, blisko do centrum Marmaris. Hotel jest kameralny- 34 pokoje wobec tego panuje tu rodzinna atmosfera i miejsce bardzo spokojne. Większość pokoi jest z widokiem na morze. Pokoje codziennie były sprzątane|) Co do łazienek to są one naprawdę w wysokim standardzie jak na 3,5 gwiazdkowy hotel. Jeśli chodzi o wyżywienie to naprawdę bardzo nam smakowało wszystko|) Kucharz się bardzo starał. Jedynie co to ciasta były faktycznie dziennie takie same, czyli babka piaskowa. Z owoców codziennie do każdego posiłku był tylko arbuz, ale przepyszny. Jeśli chodzi o obsługę hotelową to oceniam ją 6/6- naprawdę wszyscy się bardzo starają i większość biegle zna angielski. Stosunek jakości do oceny oceniamy również bardzo wysoko. Ogólnie to była nasza podróż poślubna i nie żałujemy , że wybraliśmy akurat ten hotel, ponieważ wróciliśmy bardzo zadowoleni także gorąco polecamy hotel|)
HOTEL Hotel bardzo skromny, jedzenie tłuste codziennie powtarzające sie (codziennie frytki i inne rzeczy z głebokiego oleju). 1 potrawa kuchni tureckiej przez 7 dni. Ciasto codziennie takie samo. Brak tradycyjnych potraw tureckich. Z owoców jedynie arbuz, brak soków tylko napoje gazowane. Minusy hotelu rekompensuje super obsługa. Napoje podawane w malutkich plastikowych kubeczkach, których nie można zabrać na plażę. Zdjęcia nie oddają rzeczywistości - zasługa photoshopa. Hotel nie jest tuż przy plaży - trzeba przejść przez plac pełen odpadów i śmieci. PLAŻA Wąska, żwirowo żużlowa, piasek jedynie na dnie morza. Codzienna walka o leżaki, wszyscy na plaży jak sardynki. PLUSY Piękne widoki. Bardzo prztyjazna obsługa hotelowa. MINUSY Hotel jedynie jako baza noclegowa. UWAGI Właściciel oszczędza na czym się da. Zwracajcie uwage personelowi na wszystkie niedogodności.
Hotel w bardzo dobrym położeniu, blisko głównej ulicy Marmaris oraz plaży. Pokoje zadbane, darmowe leżaki na nieco małej plaży oraz na basenie. Pokoje czyste i zadbane, wyżywienie bardzo dobre.
Hotel dla malo wymagajacych. Maly ,skromny ale przyjemny. Pokoje male ale wystarczajace,by wygodnie sie spedzac noce |) Mila atmosfera.Obsluga na 5ke.
brak opisu
Niewątpliwie atrakcją jest świetne położenie w samym centrum Marmaris, praktycznie przy samej plaży. Jedzenie skromne, powtarzające się przez cały pobyt. Mały wybór, ale smaczne. Napoje w plastikowych kubkach. Niewielki wybór alkoholi. Duzym minusem jest brak sprzątania w pokojach. Wieczny problem z wymiana ręczników. Dopiero po naszej interwencji po 5 dniach ręczniki zostały wymienione. Brudno przy basenie. Stoliki przy leżakach praktycznie nie wycierane, Lepiące się i brudne. To samo posadzka przy basenie. W związku z tym wszędzie mrówki. Osoby wybierające ten hotel muszą mieć świadomość, że będą miały super pobyt, lecz skromny jeśli chodzi o wyżywienie i napoje. Nam najbardziej przeszkadzał brak czystości.
Hotel mały, ale bardzo przyjemny, blisko plaży z leżakami i parasolami hotelowymi! Miła obsługa, jedzenie - każdy coś dla siebie znajdzie.
Hotelik malutki, nie wszystkie pokoje są z 'widokiem na morze'. Nam trafił się pokój z bocznym widokiem na morze (5 piętro) oraz z 2 okienkami nad łóżkiem co akurat dawało fajny przeciąg i praktycznie nie trzeba było używac klimatyzacji. W hotelu zero atrakcji, w ciągu dnia jak i wieczorem muzyka cicho puszczana co sprawiało, że słuchało się muzyki z hoteli obok. Obsługa miła, jednak obecnośc szefa sprawiała, że nie za dużo rozmawiali z goścmi. Basenik bardzo malutki, plaża blisko, aczkolwiek jak to w Turcji - nie za czysta. Morze i widoki przepiękne. Z hotelu ok 20 minut do centrum spacerkiem, dolmusze i sklepy dookoła więc lokalizacja bardzo fajna. Jedzenie dobre, aczkolwiek bez dużego wyboru. Ogólnie hotel to miejsce, w którym się śpi i spożywa posiłki -więc jeśli ktoś jedzie z takim nastawieniem to hotel jest ok.
Hotel przecietny na pewno standard 3,5 gwiazdki nieadekwatny do realiów
brak opisu
Jedzenie w hotelu tragiczne, winda co chwile się psuła, pokój był o wiele mniejszy niż podczas informacji w biurze dodatkowo widok na morze był ograniczony (na wprost palma, po lewej wysunięta część hotelu), barmani bardzo przyjaźni, ale reszta personelu pozostawiała wiele do życzenia.
Hotel bardzo fajny. Jedzenie smaczne. Fakt, przystawki, sałatki i inne dodatki (frytki) codziennie takie same, ale dania główne przez 7dni urozmaicone. Obsługa miła. Basen mały ale wystarczający żeby się ochłodzić.Niestety brak animacji szkoda bo wieczorami miło by było się rozerwać a tu czasami nawet nie było muzyki . All inclusive w barze ok chodź zdarzało się że brakowało alkoholu a do zamknięcia baru były 2 godziny .Klimatyzacja naprawdę bardzo dobra trzeba przyznać z tym nie było problemu .Pokój mógł by być minimalnie większy bo drzwi do łazienki nie dało się otworzyć na oścież ponieważ stało już łóżko :) Jeżeli chodzi o czystość w hotelu to nie mam się do czego doczepić bo nie zauważyłam czegoś nagannego W okół hotelu ciekawie zorganizowane stoliczki, leżaki fajnie o wyglądało wygodne i fajna sprawa że można było jeść na polu, plusem jest na pewno bardzo mały odcinek na plaże , do miasta też bliziutko natomiast żeby dotrzeć na imprezę trzeba przejść się kawałek ale dobrze to wszystkim robiło :)Jeżeli chodzi o transport to wszystko było okej .Wiadomo że nie zawsze każdemu wszystko się spodoba ale chodź wymieniałam kilka wad tego hotelu i tak uważam że warto było wakacje zaliczam do udanych czasami nie ważny jest hotel, pokój ,jedzenie a mile spędzony czas z przyjaciółmi i najlepsze wspomnienia

Turecka Amazonka – rejs po rzece Dalyan, tropikalna przyroda, zachwycające krajobrazy i szalona zabawa w błotnym basenie. To i wiele innych atrakcji czeka podczas wycieczki do Dalyanu, miejsca tak niepowtarzalnego i zachwycającego, że przyciągnęło nawet sławy na miarę Stinga i Dustina Hoffmana. W programie także wizyta na chronionej przez UNESCO plaży, gdzie olbrzymie żółwie Caretta caretta składają jaja. Cena – ok. 45 EUR.

Pamukkale – wycieczka, która łączy elementy historii z podziwianiem natury. Spacer wśród unikalnych w skali światowej śnieżnobiałych tarasów zwanych bawełnianą twierdzą. Dobroczynne działanie wody wypływającej z tamtejszych źródeł było znane już w czasach rzymskich. Zwiedzanie Hierapolis, starożytnego ośrodka leczniczego z ruinami świątyni Apolla, Nimfeum, teatru i nekropolii. Cena – ok. 60 EUR.

Krok w starożytność: Efez – DOM MARYI – Efez, jedno z najpiękniejszych antycznych miast, zostało założone ok. 600 r. p.n.e. przez Androklosa, syna króla Aten. To jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie można sobie łatwo wyobrazić, jak wyglądało życie w czasach rzymskich. Całość jest tak zachwycająca, że trudno powiedzieć, który z zabytków wywołuje większe wrażenie: agora z niezliczonymi kolumnami, świątynia Hadriana czy też wiodąca do portu droga arkadyjska oglądana z najwyższych stopni wielkiego teatru. W programie także Panaya Kapulu – domek-kaplica z VI w. zbudowany w miejscu, gdzie miała spędzić ostatnie lata życia Matka Boska. Miejsce to odwiedził polski papież Jan Paweł II i odprawił tu mszę. Cena – 60 EUR.

Saklikent – Tlos – Yakapark – wizyta w Tlos, jednym z najstarszych i najważniejszych miast starożytnej Likii, zachwycającym majestatycznym położeniem na wysokim skalnym urwisku. Obiad w przepięknej scenerii parku Yaka. Następnie w programie malownicze miejsce, które przez tysiące lat pozostało nieodkryte – ogromny kanion Saklikent, który został uformowany przez spływającą z gór Taurus rzekę Karaçay. Cena – 60 EUR.

Łaźnia Turecka (hammam) – obowiązkowy punkt programu dla wszystkich kochających rozpieszczać ciało, a także zainteresowanych tradycją. Hammam to miejsce, gdzie oczyszcza się ciało i duszę. Masażysta za pomocą peelingu oczyszcza skórę całego ciała i wykonuje masaż pianowy. Cena – 25 EUR.

Rodos – Wyspa Słońca – prawdziwa grecka atmosfera, wspaniałe krajobrazy, miejsce, gdzie niegdyś stał Kolos Rodyjski, zaliczany w poczet siedmiu cudów świata. Spacerując po Rodos, nie można nie ulec czarowi malowniczych plaż i tętniących życiem sklepików i kafejek. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 75 EUR (zawiera transfer do portu, rejs promem na Rodos i z powrotem).
Błękitny Rejs – kilkugodzinny rejs statkiem. Czas na całkowity relaks, kąpiel morską, opalanie i na odpoczynek po nocnych szaleństwach. Cena – ok. 30 EUR (zawiera lunch; napoje płatne).

AquaPark – wodne szaleństwo! Coś dla najmłodszych i nie tylko, czyli kilkugodzinny pobyt w aquaparku z obowiązkowym skorzystaniem ze wszystkich znajdujących się tam atrakcji. Cena – ok. 30 EUR.

Turecka noc – kolacja z pokazmi folklorystycznymi, pochodzącymi z różnych części Turcji i oczywiście z tańcem brzucha. Dużo niespodzianek, gwarantowana zabawa. Cena – ok. 35 EUR.

Nurkowanie – odkrywanie pięknego podwodnego świata Morza Egejskiego. Bezpieczna wyprawa, zarówno dla doświadczonych nurków, jak i dla amatorów. Cena – ok. 55 EUR.

Rafting – rzeka Dalaman to jedno z najpiękniejszych miejsc do uprawiania tego modnego w Europie sportu. Zapraszamy na szalony spływ pontonem po rzece Dalaman. Cena – ok. 55 EUR.

Marmaris – zwiedzanie Marmaris połączone z zakupami wysokiej jakości wyrobów złotniczych i skórzanych. Cena – 15 EUR.

Oludeniz i Paragliding – zwiedzanie miasta Fethiye oraz kurortu Oludeniz połączone z zakupami wysokiej jakości wyrobów złotniczych, skórzanych oraz słynnych tureckich słodyczy. Możliwość dokupienia lotu na paralotni. Obejmuje on wjazd na górę Babadag (1950 m n.p.m.) i ok. 45-minutowy lot, który odbywa się w tandemach z wykwalifikowanymi licencjonowanymi instruktorami. Niezapomniane widoki gwarantowane. Cena – ok. 40 EUR; paragliding: cena – ok. 95 EUR.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Sprawdź cenę

 • Dojazd własny
Cena/os.: 1 758pln Razem Szczegóły ceny 3 516 pln
Rezerwuj
 • Lato 2015

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 183 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte