>Wczasy>Wyniki Wyszukiwania>Turcja>Side>

Hotel Side Serenis

Hotel Side Serenis Kod: AYTAQUA

PLN

Hotel Side Serenis Kod: AYTAQUA Turcja \ Side

Całkowicie odnowiony w 2011 r. popularny kompleks hotelowy w sercu Riwiery Tureckiej. Położony w spokojnej okolicy, blisko piaszczystej plaży i w zasięgu spaceru od antycznego centrum Side, jest chętnie wybierany na rodzinne wakacje. Hotelowe życie koncentruje się przy basenach, szczególnie popularny jest basen ze sztuczną falą. Dla najmłodszych wczasowiczów przygotowano dwa brodziki, wodne zjeżdżalnie i miniklub prowadzony przez doświadczonych animatorów. Na plaży jest specjalnie wydzielona część z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz barem all inclusive. Profesjonalna obsługa hotelu i wysoka jakość świadczonych usług to gwarancja udanego urlopu. Zdecydowanie wart każdej swojej gwiazdki!

Atuty oferty

 • nowoczesne pokoje
 • na plaży bar objęty formułą all inclusive
 • blisko do centrum Side
5,0 / 6
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Dobre wyżywienie
 • Standard pokoi
 • Obsługę hotelową
5,0 / 6
97% klientów wystawiło opinię
dobrą lub bardzo dobrą
Całkowicie odnowiony w 2011 r. popularny kompleks hotelowy w sercu Riwiery Tureckiej. Położony w spokojnej okolicy, blisko piaszczystej plaży i w zasięgu spaceru od antycznego centrum Side, jest chętnie wybierany na rodzinne wakacje. Hotelowe życie koncentruje się przy basenach, szczególnie popularny jest basen ze sztuczną falą. Dla najmłodszych wczasowiczów przygotowano dwa brodziki, wodne zjeżdżalnie i miniklub prowadzony przez doświadczonych animatorów. Na plaży jest specjalnie wydzielona część z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz barem all inclusive. Profesjonalna obsługa hotelu i wysoka jakość świadczonych usług to gwarancja udanego urlopu. Zdecydowanie wart każdej swojej gwiazdki!

w Kumkoy, na wzniesieniu, ok. 3 km od centrum SIDE ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 7 km od Manavgat; ok. 65 km od portu lotniczego w Antalyi; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu (Side, Manavgat).

publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 600 m od hotelu, dojście lokalną ulicą lub dojazd hotelowym busem (mniej więcej co 15 min), na plaży wydzielona część z bezpłatnymi parasolami, leżakami, materacami i ręcznikami (wymiana za opłatą, ok. 1 EUR); bar hotelowy objęty formułą all inclusive – napoje chłodzące, wino, piwo, przekąski w porze obiadu.

czterogwiazdkowy, zadbany i elegancki, całkowicie odnowiony w 2011 r., 278 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 restauracje à la carte: kuchnia turecka i kuchnia włoska; bar w lobby, disco-bar, snack-bar, bar przy basenie, bar na plaży, sala telewizyjna, minimarket, sklep z odzieżą; sala konferencyjna dla 100 osób, taras z widokiem na basen, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: kawiarenka internetowa; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe), ok. 20 m², nowocześnie urządzony, klimatyzowany (czerwiec-wrzesień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna (LCD), telefon; za opłatą: sejf (ok. 2 EUR/doba), minibar (napoje bezalkoholowe na powitanie); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

3 baseny, w tym 1 ze sztuczną falą, nieregularny kształt, słodka woda: ok. 220 m², 110 m², 80 m², gł. 1,1-1,6 m, 2 zjeżdżalnie, 2 brodziki dla dzieci, słodka woda, gł. 0,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki (wymiana za opłatą, ok. 1 EUR); kryty basen, słodka woda, ok. 40 m² (czynny sezonowo), tenis stołowy, siatkówka, centrum fitness, sauna, łaźnia turecka; miniklub (4-12 lat), amfiteatr, dyskoteka, dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych i dzieci: gry i zabawy, pokazy artystyczne; za opłatą: bilard, masaże.

śniadanie (7.30-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w barze przy basenie (12.00-16.00); przekąski w barze na plaży w porze obiadu; kawa, herbata, ciasto w barze przy basenie (16.00-17.00); nocna zupa (23.30-24.00); lokalne napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-24.00); raz na pobyt kolacja w wybranej restauracji à la carte; wymagane noszenie opasek all inclusive.

2 brodziki, miniklub, animacje, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia
bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby, kawiarenka internetowa

0090/2427561500, www.serenishotel.com

Turcja — Side

Jedna z najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych na Riwierze Tureckiej kusi swoim urokiem od lat. Nieduże miasteczko (18 tys. mieszkańców) położone jest tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego. Posiada przebogatą historię sięgającą kilkuset lat przed naszą erą.

Aktualna pogoda – Side

Źródło: Meteogroup Logo
Kwiecień
0°C 20°C
Maj
-2°C 25°C
Czerwiec
4°C 28°C

POŁOŻENIE: w Kumkoy, na wzniesieniu, ok. 3 km od centrum SIDE ze sklepami, restauracjami i barami, ok. 7 km od Manavgat; ok. 65 km od portu lotniczego w Antalyi; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu (Side, Manavgat).

PLAŻA: publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 600 m od hotelu, dojście lokalną ulicą lub dojazd hotelowym busem (mniej więcej co 15 min), na plaży wydzielona część z bezpłatnymi parasolami, leżakami, materacami i ręcznikami (wymiana za opłatą, ok. 1 EUR); bar hotelowy objęty formułą all inclusive – napoje chłodzące, wino, piwo, przekąski w porze obiadu.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zadbany i elegancki, całkowicie odnowiony w 2011 r., 278 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, 3 windy, przestronne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 restauracje à la carte: kuchnia turecka i kuchnia włoska; bar w lobby, disco-bar, snack-bar, bar przy basenie, bar na plaży, sala telewizyjna, minimarket, sklep z odzieżą; sala konferencyjna dla 100 osób, taras z widokiem na basen, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: kawiarenka internetowa; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci – łóżko piętrowe), ok. 20 m², nowocześnie urządzony, klimatyzowany (czerwiec-wrzesień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna (LCD), telefon; za opłatą: sejf (ok. 2 EUR/doba), minibar (napoje bezalkoholowe na powitanie); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: 3 baseny, w tym 1 ze sztuczną falą, nieregularny kształt, słodka woda: ok. 220 m², 110 m², 80 m², gł. 1,1-1,6 m, 2 zjeżdżalnie, 2 brodziki dla dzieci, słodka woda, gł. 0,3 m, przy basenach bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki (wymiana za opłatą, ok. 1 EUR); kryty basen, słodka woda, ok. 40 m² (czynny sezonowo), tenis stołowy, siatkówka, centrum fitness, sauna, łaźnia turecka; miniklub (4-12 lat), amfiteatr, dyskoteka, dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych i dzieci: gry i zabawy, pokazy artystyczne; za opłatą: bilard, masaże.

ALL INCLUSIVE: śniadanie (7.30-10.00), późne śniadanie (10.00-11.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji głównej; przekąski w barze przy basenie (12.00-16.00); przekąski w barze na plaży w porze obiadu; kawa, herbata, ciasto w barze przy basenie (16.00-17.00); nocna zupa (23.30-24.00); lokalne napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w wyznaczonych barach (10.00-24.00); raz na pobyt kolacja w wybranej restauracji à la carte; wymagane noszenie opasek all inclusive.

DLA DZIECI2 brodziki, miniklub, animacje, foteliki w restauracji, łóżeczko dla niemowlęcia

INTERNETbezpłatny internet bezprzewodowy w lobby, kawiarenka internetowa

KONTAKT: 0090/2427561500, www.serenishotel.com

 

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

 

Informacje praktyczne

Pilot: turyści objęci są opieką polskiego rezydenta, do którego zadań należy pomoc przy przylocie, wylocie, podczas pobytu oraz przyjmowanie zapisów na wycieczki lokalne.

Wizy: są wymagane; turystyczna ważna jest 90 dni przez okres 180 dni (wiza uprawnia do wielokrotnego przekraczania granicy); aby uzyskać wizę, paszport musi spełniać następujące wymogi:
- ważność przy wjeździe: 60 dni od daty wygaśnięcia wizy
- min. jedna wolna strona

Wizę w celach turystycznych należy uzyskać za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr/en/; koszt: 20 USD/os.). Możliwe jest również wykupienie wizy po przyjeździe do Turcji w punktach sprzedaży na przejściach granicznych (koszt odpowiednio: 30 USD/25 EUR/20 GBP/os., płatne gotówką). Zaleca się zakup wiz w systemie elektronicznym. Przy przekroczeniu granicy tureckiej osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego (dla Klientów B.P. Itaka jest nim dokument podróży, który zawiera nr certyfikatu ubezpieczeniowego) bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy.

Czas lokalny: czas polski plus 1 godz.

Język: turecki; można także poro­zumiewać się po angielsku, coraz częściej po polsku.

Waluta: 1 lira turecka; 1 EUR = 2,4 liry.

Napiwki: obowiązuje zasada, że każdy daje tyle, na ile go stać. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Przyjęte jest dawanie napiwków kierowcom na wycieczkach lokalnych i kelnerom – ok. 5-10%.

Czas przelotu: Polska – Antalya – ok. 3 godz.

Ceny: SIDE: piwo – ok. 1,5 EUR, lunch – ok. 8 EUR; ALANYA: piwo – ok. 2 EUR (w dyskotekach w porcie ok. 4 EUR), lunch – ok. 10 EUR; KEMER: piwo – ok. 2 EUR, lunch – ok. 10 EUR.

Klimatyzacja: uruchamiana jest tylko w miesiącach najcieplejszych, czyli od czerwca do września. Często działa kilkanaście godzin na dobę, gdyż zakłada się, że Goście większą część dnia spędzają poza hotelem. W niektórych hotelach klimatyzacja jest sterowana indywidualnie, czyli może działać 24 godz. na dobę.

All Inclusive: w Turcji zwyczajowo obejmuje tylko posiłki i lokalne napoje w ograniczonych godzinach, zwykle od 10.00 do 23.00. Wszelkie dodatkowe świadczenia, typu sporty, sejf, masaż, sauna, a nawet minibar, są dodatkowo płatne. Oprócz napojów importowanych dodatkowo płatne są także soki ze świeżo wyciskanych owoców i kawa po turecku. All inclusive nie dotyczy plaży, chyba że w opisie hotelu wskazano inaczej.

Komunikacja: działa bardzo sprawnie i jest niedroga; nawet z hoteli odległych od centrum miasta z łatwością można dojechać dolmuszem, czyli lokalnym minibusem. Cena za przejazd to ok. 1 EUR za 15 km. Taksówki wyposażone są w liczniki. Ceny są wszędzie takie same, przejazd 1 km kosztuje ok. 1 EUR.

Plaże: generalnie wstęp jest bezpłatny, płaci się za wypożyczenie leżaka i parasola, wysokość opłaty zależy od plaży; najdroższa jest plaża Kleopatry (ok. 5 EUR); plaża wschodnia w Alanyi i w Side jest tańsza (ok. 3 EUR).

Co warto wiedzieć: w Turcji przestrzegana jest zasada, że nie można wnosić do pokoi jakichkolwiek napoi czy owoców kupionych poza hotelem; w tropikalnym klimacie żywność psuje się dość szybko, przez co mogą pojawić się insekty.

Wycieczki lokalne: organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl > informacje konsularne > ostrzeżenia dla podróżujących: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/

Opis regionu

Starożytne Side to przede wszystkim imponujące bogactwo pochodzące z piractwa oraz handlu niewolnikami, którego dowodami są wspaniałe budowle. Ich pozostałości możemy podziwiać do dnia dzisiejszego. Znajduje się tutaj jeden z największych w Anatolii teatrów na 15 tys. widzów, olbrzymia agora z niezliczonymi kolumnami, nieduże, lecz zasobne w arcydzieła muzeum starożytności, zbudowane na miejscu rzymskich łaźni, bizantyjska bazylika. Niewątpliwie największą atrakcją miasta jest świątynia Ateny i Apollina z II w. n.e., położona tuż nad brzegiem morza, która jest miejscem szczególnie magicznym po zmroku. Side to kameralne miejsce, gdzie można odkryć ulubioną kawiarenkę, ulubioną tawernę, spacerować po krętych, wąskich uliczkach, a wieczorem pójść na dyskotekę i bawić się do białego rana. Oprócz tego oczywiście piękna, szeroka, piaszczysta plaża i świetne hotele, gdzie przy basenach można godzinami zażywać kąpieli słonecznych, sącząc przepyszne drinki i delektując się brakiem pośpiechu i ucieczką od codzienności.

Zdjęcia regionu

Zobacz wszystkie
Ogólna ocena:
5,0 / 6
202 opinie
97% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Dobre wyżywienie
 • Standard pokoi
 • Obsługę hotelową
Hotel położony w dobrym miejscu, obsługa hotelowa bardzo mila życzliwa, wyżywienie dobre każdy znalazł coś dla siebie bez problemu,komfort podroży idealny. Jedynym ' małym minusikiem' jest to, że plaża hotelowa jest mała i niezbyt czysta a animatorzy zajęci są turystami z Niemiec.
Hotel spełnił nasze oczekiwania, czystość na plaży odbiega od standardu hotelu
Fajny, przyjemny zadbany hotel zarówno wokół jak i w pokojach. Bardzo ciekawa położenie, do morza dojazd co 15min.
Hotel niedawno odnowiony, wygląda ładnie, elegancko i czysto. Pokoje również elegancko urządzone ( mieliśmy w nowo dobudowanej części) Oczywiście czepialsy znajdą wiele niedociągnięć , ale ogólnie w Turcji wykończeniówka pozostawia wiele do życzenia. .Dzięki jasnym barwom, pomieszczenia sprawiają wrażenie większych i czystych. Pokoje średniej wielkości , mieliśmy trójkę. Łazienka mała, balkon też. Restauracja duża, 3 baseny duże + 2 małe dla dzieci, Ten ze sztuczna falą najcieplejszy - niestety ani razu przez 8 dni nie widzieliśmy sztucznej fali. W pokoju spore łóżkom , duża szafa, toaletka, z lodówką, szafki nocne, 2 krzesła i stolik, TV LCD. W łazience wanna ze szklanym parawanem , duża umywalka, wc , suszarka, telefon, czyste , pachnące białe ręczniki , codziennie wymieniane w razie potrzeby. Pokoje dobrze wyciszone. Bardzo słabe oświetlenie i wentylacja. Największy MINUS: klimatyzacja sterowana przez hotel, a dokładniej przez managera sknere. KLIMATYZACJA DZIAŁA TYLKO od 19.30/20.00 do 3.00 w nocy. Itaka o tym nie informuje. W recepcji rozkładają ręce, informują ,że niby działa od 16.00 do 3.00. ANI RAZU tak nie działała. Klima dmucha powietrzem przed 24h/dobe ale tylko chłodzi od 19.30/20.00-3.00. Podobnie w lobby i restauracji, oszczędzają na klimatyzacji. Wszędzie duszno i gorąco. Baseny duże, czyste i bardzo ładne, W tym ze sztuczna falą, fala nie działa. Leżaków jest wystarczająco dużo - koniec września. W sezonie pewnie za mało. KOLEJNY MINUS to ograniczona karta alkoholi z opcji ALL INC. Tylko białe i czerwone wino, piwo, miejscowa whiskey która smakuje jak syrop na kaszel Tusipect, brandy ( całkiem OK) i wódka. Na plaży z alkoholi w barze tylko wino i piwo. Brak soków, tylko napoje (nektary) w kartonikach + cola, sprite , fanta (OK), woda , soda. Jedzenie - każdy wybierze cos dla siebie, smaczne, sporo warzyw, miesa większość w sosach, różne sery, herbata po turecku, kawa z automatów. Często na tarasie przy basenach grill . Dużo owoców niestety bez smaku -nie wiem dlaczego. KOLEJNU MINUS- kubki, szklanki na plaży i przy basenie- plastikowe ALE Wielorazowego użytku. Nie sa to takie cienkie lekkie, tylko taki plastik jak u nas kubeczki dla dzieci z ikea. Obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i uczynna. Od Pani sprzątającej , po kelnerów czy osoby na recepcji , animatorów i Pana kierowcę z busika na plaże- wszyscy bardzo mili. Plaża średnio urokliwa, leżak przy leżaku pod zadaszeniem, brudna, wszyscy pala, papieros od papierosa i rzucają często gdzie popadnie. Obsługa stara się robic co może. Sporo ludzi z psami na plaży. Do plaży około 600m, można spacerkiem lub busikiem który jeździ co 7-10 minut na i z plaży od 9.00- 18.00. Bardzo miły pan kierowca. Imprezy, animacje w 3 językach , nr 1. niemiecki, nr 2 rosyjski, nr 3 angielski. Z polskiego znają : 'jak się masz' 'dobrze dobrze', 'polska biało czerwoni'. Na plaży ograniczone menu, ale bardzo smaczne . Pyszne placki a'la pita na słodko i słono z serem, lub czekoladą, cynamonem lub warzywami. Surówki, mięsa, ryby, napoje. Sporo i smacznie.
Co do pobytu w hotelu Serenis mamy bardzo mieszane uczucia. Na dzień dobry jako jedyni musieliśmy czekać ponad dwie godziny na pokój (dodam że byliśmy z 2 małych dzieci 6miesieczną córeczką i 2,5 letnim synkiem), w zamian dostaliśmy bardzo ładny pokój z widokiem na basen co jednak nie zmienia faktu że tak długo koczowaliśmy na recepcji :/. Jedzenie w hotelu nam smakowało. Co do animacji.... to porażka totalna. Raz że byli praktycznie nie widoczni i nie słyszalni a jeśli już się ich zauważyło to byli nastawieni tylko i wyłącznie na niemieckich turystów. Jeżeli chodzi o plażę...... w życiu nie widziałam tak brudnej plaży, a dodam że co roku wyjeżdzamy za granicę.... wstyd :/ Hotel bym powiedziała raczej dla seniorów, gdyż 80 gości to byli niemieccy seniorzy gdzie średnia wieku wynosiła 60+
Obsługa hotelowa rewelacyjna, zawsze miła i służąca pomocą. Pokoje codziennie sprzątane przez miłą Panią . Jedzenie pyszne,duży wybór. Baseny i leżaki (zawsze dostępne-bez zajmowania) super. Jedynie plaża hotelowa trochę słaba ale można bez niej przeżyć :-)
No cóż hotel może nie tak powalający z zewnątrz raczej skromny , ale za to bardzo czysty pokoje wspaniałe czyste , duże i z pieknymi widokami na basen i morze ,Pani rezydent wspaniała kobieta służąca pomoca i opieką więc czlowiek czuje sie bardzo pewnie i bezpiecznie , w hotelu wiekszość gości to Niemcy bardzo mile nastawieni do polaków, potem chyba Rosjanie ,Polacy ,Turcy .Animacje super każdy dla siebie coś znajdzie tylko oczywiście trzeba chcieć |) jedzeni super podawane bardzo czysto, nie ma problemu o miejsce w stołówce , mozna sobie zabrac do pokoju owoce czy picie , leżaków nie trzeba rezerwowac zarowno przy basenie jak i na plazy jest ich pod dostatkiem o każdej porze dnia.Baseny wspaniałe dla dzieci super basen zjeżdżalnie i fajne animacje :) przy basenia bar , na plazy bar wiec nawet nie ma potzreby schodzic do hotelu na obiad woda poprostu gorąca (2 polowa września) mam nadzieje ze komus pomoglem w wyborze
Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania. Był wysokiej klasy, pokoje były urządzone w nowoczesnym stylu oraz wyposażone w to co niezbędne, a mianowicie: indywidualnie sterowana klimatyzacja, suszarka do włosów, duży balkon z krzesełkami, stolikiem, plazmowy telewizor:) Restauracja była przestronna,nawet przy dużej liczbie gości każdy mógł znaleźć wolny stolik dla siebie. Ponadto restauracja znajdowała się w dogodnym miejscu dzięki temu każdy mógł do niej bez problemu trafić. W hotelu znajdowały się również różne sklepiki w których można było się zaopatrzyć w materac do pływania, kostiumy kąpielowe, okulary oraz inne pamiątki w bardzo rozsądnych cenach. We wszystkich 4 basenach hotelowych woda była niemalże przezroczysta, duży wybór leżaków, nie trzeba było walczyć o nie z samego rana, nawet jak przyszliśmy koło 11 na basen leżaki wciąż były dostępne. Zjeżdżalnie oraz ślizgawki były dostępne dla wszystkich gości, dzięki temu nie tylko dzieci ale również osoby dorosły mogły zaczerpnąć odrobiny szaleństwa, co mi się bardzo podobało. W lobby można było skorzystać z darmowego internetu, a także zrelaksować się na wygodnych sofach i fotelach. Obsługa hotelowa bardzo uprzejma i zawsze pomocna. Kelnerzy oraz recepcjoniści mówili w języku niemieckim, angielskim, a także trochę po polsku. Jedynie panie sprzątające znały tylko swój język, ale można były dogadać się z nimi na migi. W dniu wylotu jest możliwość skorzystania z darmowego pomieszczenia do przechowywania bagaży, dzięki temu goście którzy mają wylot późnym wieczorem mogą dalej w pełni korzystać z atrakcji hotelowych.
Hotel 5 *,ale oceniłabym na 4 ,pokoje czyste,nie zawsze działa klimatyzacja,ale po zgłoszeniu w recepcji w miarę szybko usterka jest naprawiana. Plusem jest miła obsługa hotelowa,aczkolwiek niekoniecznie chcą rozmawiac po polsku.
brak opisu
Hotel bardzo ładny, teren także. Jedzenie raczej dla smakoszy tamtej kuchni, trochę za mało dań tzw. europejskich. Obsługa super, animatorzy super - dla każdego coś miłego. Wypoczynek bardzo udany!
Hotel godny polecenia, spełniający wymagania stawiane tej kategorii hoteli. W dotychczasowych wyjazdach unikaliśmy hoteli oddalonych od plaży, hotel serenis zapewniał dowóz do plaży specjalnym pojazdem-półotwartym pomalowanym na 'wesoło' ze wspaniałym kierowcą, w odstępach 10 minutowych, każdy przejazd to była niezwykła dodatkowa atrakcja dla naszych wnuków.
Hotel jest odnowiony. Ma przepiękne lobby, które uderza elegancją i nowoczesnością. Tak samo pokoje (jak na zdjęciach). Klimatyzacja centralna, ale dobrze działająca – w nocy nawet wyłączaliśmy bo było zbyt zimno.. Na swoim terenie hotel posiada 5 basenów o różnej głębokości, w tym brodzik dla dzieci. Dużą atrakcją jest 5 zjeżdżalni, które uruchamiane są kilka razy na dzień, podobnie zresztą jak basen ze sztuczną falą. Leżaki lepiej rezerwować z rana, gdyż w późniejszych godzinach prawdopodobieństwo znalezienia wolnych bardzo maleje |) Jedzenie bardzo smaczne i zróżnicowane. W ciągu tygodniowego pobytu nie było szans wszystkiego spróbować. Brakowało jedynie większej różnorodności w owocach, ale jest to mało ważny szczegół. Hotel oferuje możliwość skorzystania z restauracji a’la carte (kuchnia włoska, meksykańska, ryby) – naprawdę warto skorzystać!! Obsługa bardzo miła, kelnerzy wręcz biegali z talerzami i ścierkami, żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Z racji tego, że większość gości w hotelu to rodziny niemieckie, obsługa potrafi porozumieć się perfekcyjnie w języku niemieckim. W języku angielskim nie było również żadnych problemów, a nawet i zostaliśmy zaskoczeni kilkoma słowami po polsku  Animacje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci w postaci gier, zabaw przy basenie. Codziennie o 21:30 pokaz w amfiteatrze, co zawsze było miłym zakończeniem dnia. Ogólnie dalibyśmy hotelowi mocne 4,5 gwiazdki  Z wczasów jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.
Hotel ma potencjał, ponieważ jest fajnie zbudowany, mini aquapark i baseny dla dzieci są super, jednakże obsługa i jej nastawienie TYLKO na osoby narodowości niemieckiej psują dobre wrażenie i zniechęcają do pobytu w tym miejscu. W czasie siedmiodniowego pobytu zauważyliśmy, że celowo wyłączana jest jedna z 3 wind (losowo) oraz klimatyzacja jest centralna zarówno w pokojach jak i w pozostałej części hotelowej oraz działa bardzo krótko w ciągu doby co powoduje brak możliwości odpoczynku od upału, a w takim klimacie i przy wyjeździe z dziećmi jest to niezbędne. Obsługa posługuje się w języku niemieckim i jest zniechęcona jak goście próbują porozumieć się po angielsku czasami po prostu ignorując gościa.
brak opisu
brak opisu
pokój wystarczająco duży. Materac dostawki brudny, duże plamy (nie trzeba było zaglądać pod prześcieradło). pościel zmieniona jeden raz w ciągu 10 dni, według nas za mało. ręczniki wymieniane nawet jeśli nie były rzucone na podłogę. za to podłoga ani razu nie była zamieciona (ciągle piasek na podłodze, mimo że na plaży byliśmy chyba tylko 3 razy). klimatyzacja działała tylko wieczorami i w nocy, ale i tak było czuć z niej zapach grzyba. łazienka kiepska, grzyb na fugach między kafelkami, umywalka z zapchanym odpływem (woda spływała bardzo wolno). stara wysoka wanna, do której ciężko się wchodziło. w ogólnodostępnych łazienkach smród, na korytarzu na poziomie '-2' smród. pomimo 3 wind trzeba było na nie ciągle czekać, a nawet zdarzało się, że stawały na którymś z pięter i już do nas nie dojechały. animatorki zajmujące się dziećmi mówiły tylko po niemiecku i turecku, nawet nie można się było z nimi porozumieć po angielsku. barmani nie mówili po angielsku, ale przynajmniej rozumieli. jedzenie bardzo monotonne, nie dobre, mięso z wierzchu spalone, a w środku surowe. brudne naczynia. dużo jedzenia typu fast food (nawet frytki na śniadanie). zbyt mało owoców, za to dużo warzyw. nie dobry alkohol, jedynie znośne piwo. na plaży hotelowej brudne, stare leżaki i brudne materace.
Hotel zgodny z opisem zawartym w ofercie. Bardzo czyste i ładnie urządzone pokoje. Jedzenie dobre i duży wybór. Mnóstwo słodyczy i świeżych owoców. Obsługa hotelu przyjazna i bardzo pomocna, jednak największy plus dla świetnych animatorów stających na głowie, aby dogodzić gościom! Polecam
brak opisu
brak opisu
Hotel duzo ponizej oczekiwan. Jedzenie urozmaicone, ale wszyscy mielismy problemy zoladkowe, na szczescie obylo sie bez szpitala, jak w wielu innych przypadkach. Pokoj zmienialismy ze wzgledu na ogromna plesn w lazience. W hotelu brudno. W calym hotelu tylko dwie osoby mowiace po angielsku (na recepcji). Dyskryminacja innych nacji poza Niemcami i Turkami.
Hotel adekwentny do ceny, na pochwałę zasługuje zwlaszcza wyżywienie, brak kolejek podczas posiłków i ich różnorodność, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła zawsze uśmiechnięta i nie nachalna.
Hotel na uboczu, ale w bliskim sąsiedztwie morza i sklepików sprzedających 'produkty światowych marek'. Plaża 500-600 m od hotelu nie sprawia problemu, co 10 min. hotelowy busik wozi turystów nad morze. Bardzo blisko antycznego, urzekającego SIDE.Generalnie hotel ok. Istotne też jest to, że do dzieci zalicza się młodzież do 15 roku życia. (koszt wyjazdu).
Niestety wakacje totalna klapa ze względu na bardzo niski poziom higieny w tym hotelu. Mnóstwo zatruć pokarmowych wśród gości hotelowych.
Długi czas oczekiwania na pokój po przyjeżdzie ( w hotelu bylismy o 8.00a klucz od pokoju otrzymaliśmy o15.30) , sprzatanie pokoju bardzo powierzchowne,kelnerzy na stołówce licza się tylko z gośćmi,ktorzy na dzień dobry wreczyli 'euro' wtedy nie ma problemu z wolnym stolikiem lub z napojami do posiłku .

Alanya Boat Tour i jaskinia Dim – kilkugodzinny rejs jachtem wzdłuż wybrzeża Alanyi. Wspaniały relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Wyjazd na slynne wzgórze Kale, skąd rozpościera się przepiękny widok na całą Alanye, wyjazd w góry do jednej z napiękniejszych jaskiń w okolicach Alanyi – jaskini DIM. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch z napojami) – wyjazdy z Alanyi, Side.

Antalya City i delfinarium – wyjazd do największego miasta Riwiery Tureckiej, zakupy w sklepach z odzieżą skórzaną i biżuterią. Pokaz sztuczek delfinów w delfinarium. Czas wolny w centrum miasta, gdzie na uwagę zasługuje piękny port z czasów rzymskich. Cena – ok. 35 EUR (zawiera lunch; napoje dodatkowo płatne) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek i Kemer.

Antyczne Side i rejs po rzece Manavgat – rejs po rzece Manavgat, jednej z największych rzek regionu Antalya, z możliwością kąpieli w morzu. Czas wolny w Side – spacer po antycznym centrum miasta, gdzie na uwagę zasługują pozostałości świątyni Ateny i Apollina. Zakupy w sklepach z odzieżą skórzaną i biżuterią. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch; napoje dodatkowo płatne) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi.

Kapadocja (2 dni) – czarodziejska kraina w samym centrum Turcji. Cud natury, powulkaniczne i księżycowe krajobrazy. W programie m.in. wizyta w Konyi, gdzie znajduje się mauzoleum Mevlany, zwiedzanie podziemnego miasta, wizyta w słynnych kościołach kapadockich, nieziemskie krajobrazy. Cena – ok. 129 EUR z Alanyi, Side, Belek, Antalyi; ok. 139 EUR z Kemer (zawiera dwa posiłki dziennie, przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, nocleg w centrum Kapadocji) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemer.

Pamukkale – wycieczka do jednego z najwspanialszych cudów natury. W programie spacer po słynnych wapiennych tarasach, zwiedzanie starożytnego miasta Hierapolis. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 65 EUR (zawiera przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemer.

Jeep safari – całodzienna wycieczka dla osób poszukujących mocnych wrażeń. Jeep safari w majestatycznych górach Taurus, jest okazją do zobaczenia prawdziwego oblicza Turcji. Przejazd przez typowe tureckie wioski, gdzie życie płynie tak samo od setek lat, jest niewątpliwie atrakcją dla każdego. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch) – wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Kemer.

Rafting – ekscytująca przygoda, spływ pontonami po rwącej górskiej rzece pod opieką wykwalifikowanej ekipy. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 40 EUR (zawiera lunch, napoje dodatkowo płatne) – wyjazdy ze wszystkich regionów.

Turecka noc – kolacja z pokazami tańców folklorystycznych pochodzących z różnych części Turcji oraz oczywiście taniec brzucha. Dużo niespodzianek, zabawa gwarantowana! Cena – ok. 45 EUR z Side i Alanyi – wyjazdy z Alanyi i Side.

Hammam – wizyta w tureckiej łaźni wraz z masażem zawartym w cenie. Cena – ok. 35 EUR – wyjazdy z Alanyi, Side, Antalyi, Kemer, Belek.

Perge – Aspendos–Kursunlu – wycieczka do jednego z najlepiej zachowanych miast starożytnych w okolicach Antalyi, w którym nauczał św. Paweł. Następnie wizyta w najlepiej zachowanym teatrze rzymskim w Azji Mniejszej – Aspendos, w którym do dzisiaj odbywają się koncerty. Podziwianie wodospadów Kursunlu. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR (zawiera przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lunch, napoje dodatkowo płatne). Wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi.

Demre – Myra–Kekova – wycieczka do św. Mikołaja. W programie zwiedzanie kościoła św. Mikołaja w Demre, następnie przepiękne, unikalne grobowce skalne w Myra oraz niezapomniany rejs po zatoce Kekova. Wycieczka tylko z regionu Kemer. Wycieczka całodzienna. Cena – ok. 55 EUR (zawiera przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota i przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lunch, napoje dodatkowo płatne).

Kemer Yacht – kilkugodzinny, niezapomniany rejs po zatokach w okolicach Kemer. Wspaniały relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Wycieczka całodniowa. Cena – ok. 45 EUR (zawiera lunch z napojami) – tylko z Kemer.

Delfinarium – wyjazd na pokaz sztuczek delfinów do delfinarium. Cena – ok. 35 EUR. Wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemeru.

Aquapark – szaleństwo wodne w aquaparku. Cena - ok. 45 EUR. Wyjazdy z Alanyi, Side, Belek, Antalyi, Kemer.

 

Wycieczki lokalne organizowane są przez lokalne agencje turystyczne na warunkach przez nie określonych. Istnieje możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Infolinia

 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 183 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte