phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Aktualności

Queen of Poland 2018 na Wyspach Zielonego Przylądka z ITAKĄ


18-letnia Dominika Grabias z Lubelszczyzny zwyciężyła w konkursie piękności Queen of Poland.

Study Tour: Izrael, 6-9.12.2018 r.


Wspaniałe dziedzictwo kulturowe, tysiące lat historii, miejsca ważne dla chrześcijan i ciekawe zabytki – aż tak wiele można zobaczyć podczas zaledwie 4-dniowego pobytu w Izraelu.

ITAKA LIDER 2018


W sobotę 8 grudnia 2018 r. w Teatrze Sabat w Warszawie odbyła się Gala podsumowująca rywalizację salonów w programie ITAKA LIDER 2018.

Najlepsza opinia z wakacji nagrodzona!


Już po raz 18. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji. Tym razem bon wakacyjny o wartości 5000 zł wygrała Pani Marta z Warszawy, która podzieliła się swoimi wrażeniami z rodzinnego urlopu na greckiej wyspie Kos.

Top Model na Nosy Be z ITAKĄ!


Finaliści 7. edycji programu „Top Model” polecieli z ITAKĄ na Nosy Be, gdzie w malowniczej scenerii wzięli udział w okładkowej sesji fotograficznej.

Prapremiera World Press Photo 2018 z ITAKĄ


Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu już po raz 18. jest organizatorem wystawy najlepszych fotografii prasowych ubiegłego roku. Pracownicy ITAKI mogli je zobaczyć wieczorem 22 listopada podczas przedpremierowego pokazu World Press Photo 2018.

ITAKA na targach TT Warsaw


Już po raz 26. przedstawiciele branży turystycznej z całego świata spotkali się podczas jednych z najważniejszych targów turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – TT Warsaw. Dla ITAKI tegoroczne targi są szczególnym wydarzeniem.

Róża Gali dla ITAKI!


ITAKA laureatem Nagrody Specjalnej za działalność charytatywną.

30 lat i jeszcze tyle do odkrycia! Konferencja ITAKI na Rodos


Podsumowanie minionego sezonu, szkolenia z oferty LATO 2019 i czas na poznanie wyspy – tak w telegraficznym skrócie wyglądał program konferencji ITAKI na greckiej wyspie Rodos.

30 lat i jeszcze tyle do odkrycia! Konferencja ITAKI na Krecie


Przedstawiciele salonów firmowych ITAKI spotkali się na największej wyspie Grecji, aby poznać ofertę na LATO 2019 i wspólnie podsumować miniony sezon.

30 lat i jeszcze tyle do odkrycia! Konferencja ITAKI w Egipcie


Właściciele salonów franchisingowych podczas rejsu po Nilu w dniach 3-10.11.2018 r. podsumowali miniony sezon oraz zapoznali się z ofertą ITAKI na LATO 2019.

Wakacje marzeń dla Miss Polonia 2018


Zwyciężczynią 40. edycji konkursu Miss Polonia 2018 została Milena Sadowska, która oprócz bursztynowej korony otrzymała bon na wakacje marzeń z ITAKĄ!

Study Tour: Sankt Petersburg, 3-6.11.2018


W dniach 3-6.11.2018 grupa 24 pracowników ITAKI wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Sankt Petersburga. Trasa wyjazdu wzorowana była na City Breaku: Sankt Petersburg. Podczas zwiedzania drugiego co do wielkości miasta Rosji, uczestnicy mieli okazję odwiedzić takie atrakcje, jak Peterhof z letnią rezydencją wzniesioną przez cara Piotra I i imponującymi ogrodami, Ermitaż z dziełami najsłynniejszych mistrzów malarstwa, Carskie Sioło, Twierdzę Pietropawłowską oraz Cerkiew Zbawiciela na Krwi.

ITAKA na targach pracy w Krakowie


Podczas kolejnej odsłony Absolvent Talent Days w krakowskim Centrum Kongresowym ICE, młodzi specjaliści mogli poznać oferty pracy, staży i praktyk w ITACE.

ITAKA Top Marką 2018!


W 11. edycji rankingu medialności marek wyłoniono 50 brandów z najlepszym wizerunkiem w swoich branżach. ITAKA otrzymała tytuł Top Marki 2018 wśród biur podróży.

Study Tour: Tajlandia, 16-24.10.2018 r.


W dniach 16-24.10 pracownicy ITAKI uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Tajlandii. Mieli okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca kraju oraz zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 20 uczestników, którzy odwiedzili 11 hoteli z oferty ITAKI.

ITAKA i UNICEF budują szkołę na Madagaskarze


Budowa szkoły w regionie Boeny na Madagaskarze, w której rocznie uczyć będzie się 200 dzieci, to kolejny cel, który postawili przed sobą ITAKA i UNICEF.

Globus 2018 dla ITAKI


ITAKA laureatem Honorowej Nagrody Polskiej Izby Turystyki. Globus 2018 wręczono podczas 3. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show 2018 w Nadarzynie.

ITAKA na targach w Warszawie


Na stołecznym PGE Narodowym odbyła się kolejna odsłona targów pracy Absolvent Talent Days.

Dwa nowe salony ITAKI na Litwie


W Kłajpedzie i Wilnie otwarto nowe salony ITAKA Lietuva.

Study Tour: Riwiera Turecka, 6.10-13.10.2018r.


W dniach 6-13.10 grupa 29 pracowników ITAKI wzięła udział w wyjeździe studyjnym na Riwierę Turecką. Uczestnicy odwiedzili aż 28 hoteli z oferty ITAKI. Grupa nocowała w hotelach: Gold Island***** (Turkler), Kilikya Palace***** (Goynuk), Maritim Pine Beach***** (Belek) oraz The Sense De Luxe ***** (Side).

ITAKA na Absolvent Talent Days


W katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i gdańskiej ERGO Arenie studenci i absolwenci mogli poznać oferty pracy w ITACE

Study Tour: Turcja – Orient Express, 29.09-6.10.2018 r.


W dniach 29.09-6.10 grupa 28 pracowników ITAKI wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Turcji. Trasa wyjazdu wzorowana była na wycieczce Orient Express. Program obejmował największe atrakcje turystyczne Turcji: Pamukkale i starożytne miasto Hierapolis, Bursę – pierwszą stolicę imperium osmańskiego z Zielonym Meczetem, Stambuł ze słynną Hagia Sophią, Hipodromem, Błękitnym Meczetem oraz rejsem po cieśninie Bosfor, Ankarę – stolicę Turcji z Mauzoleum Ataturka, Kapadocję słynącą z księżycowego krajobrazu, podziemnych miast i skalnych kościołów oraz miejscowość Konya – jedną z najbardziej religijnych i konserwatywnych w Turcji, w której znajduje się muzeum Mevlany.

ITAKA mecenasem kultury


Nagrody Miasta Opola za osiągnięcia w dziedzinie kultury za 2018 rok wręczono podczas uroczystości w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Study Tour: Albania – Czarnogóra – Kosowo – Macedonia, 18-25.09.2018 r.


W dniach 18-25.09 grupa 25 pracowników ITAKI wzięła udział w wyjeździe studyjnym na Bałkany. Uczestnicy mieli okazję odwiedzić najpiękniejsze i najważniejsze miejsca Albanii, Czarnogóry, Kosowa i Macedonii oraz wysłuchać wielu ciekawostek na temat bogatej historii tych krajów i ich współczesności.

Study Tour: Włochy – Riwiera Adriatycka, 21-27.09.2018 r.


W dniach 21-27.09 grupa 21 pracowników ITAKI uczestniczyła w wyjeździe studyjnym na Riwierę Adriatycką. Uczestnicy wizytowali 13 hoteli z oferty ITAKI na trasie: Rimini, Pesaro, Milano Marittima oraz Cattolica. Dodatkowo grupa odwiedziła Rzym, Watykan i San Marino.

Study Tour: Sardynia, 16-23.09.2018r.


W dniach 16-23.09 pracownicy ITAKI uczestniczyli w wyjeździe studyjnym na Sardynię. Mieli okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca wyspy i zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 39 uczestników, którzy odwiedzili aż 15 hoteli z oferty ITAKI.

ITAKA nagrodzona przez Klientów!


Przez 40 dni konsumenci oceniali 20 biur podróży działających w Polsce. Za najlepsze z nich uznali ITAKĘ, która została nagrodzona Godłem „Nagroda Konsumenta 2018”.

Zwycięzca 17. edycji wyłoniony!


ITAKA po raz kolejny nagrodziła najlepszą opinię z wakacji. Bon wakacyjny o wartości 5000 zł wygrała Pani Karolina z Wrocławia, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na greckiej wyspie Thassos.

Study Tour: Kalabria i Sycylia, 2-9.09.2018 r.


W dniach 2-9.09 pracownicy ITAKI wizytowali hotele w Kalabrii i na Sycylii. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze atrakcje turystyczne tych regionów oraz zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 39 uczestników, którzy odwiedzili aż 20 hoteli z oferty ITAKI.

ITAKA spełniła marzenie Bartka!


Wycieczka do Paryża była marzeniem 11-letniego Bartka, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, które spełniła ITAKA.

Gwarancja Ubezpieczeniowa ITAKI na sezon 2018/2019!


260 000 000 PLN wynosi Gwarancja Ubezpieczeniowa Biura Podróży ITAKA, która obowiązywać będzie od 16.09.2018 r. do 15.09.2019 r. Gwarancja wystawiona została przez Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG), wiodącego ubezpieczyciela biur podróży.

ITAKA podwyższa gwarancję!


O 60 milionów złotych ITAKA podwyższyła gwarancję ubezpieczeniową, która obowiązuje do 15 września 2018 roku.

ITAKA po raz kolejny Nr 1 polskiej turystyki!


22 największych touroperatorów w Polsce. Ekonomiczne kryteria, analiza trendów i zjawisk wpływających na turystykę. Pierwsze miejsce w Raporcie Touroperatorzy 2018 zajęła ITAKA.

Aplikacja ITAKI wyróżniona Różą Kolumba 2018


W X edycji konkursu Róża Kolumba aplikacja mobilna ITAKI została uznana za najlepszy produkt w kategorii mediów internetowych.

Study Tour: Nosy Be, 28.06-05.07.2018 r.


Kocham podróże i mam na mapie moich marzeń jeszcze kilka miejsc na ziemi, które wciąż na mnie czekają. Jednym z nich był Madagaskar, z którego właśnie wróciłam.

Nowy salon ITAKI w Gdańsku


W Forum Gdańsk otwarto nowy, już szósty w tym mieście, salon firmowy ITAKI.

Study Tour: Baśnie tysiąca i 7 nocy, 15-22.06.2018 r.


W dniach 15-22.06 grupa 24 pracowników ITAKI uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do Hiszpanii (Costa del Sol) i Maroka. Uczestnicy wizytowali hotele oraz zwiedzali najsłynniejsze atrakcje turystyczne tych regionów, zdobywając wiele ciekawych informacji.

Nosy Be - egzotyczny hit Lata 2018!


22 czerwca na Nosy Be wylądował pierwszy samolot czarterowy ITAKI! Bezpośrednio z Warszawy na rajskie plaże wybrało się 267 osób!

ITAKA laureatem Godła „Teraz Polska”


Podczas XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska” ITAKA otrzymała prestiżowe Godło, potwierdzające najwyższą jakość usług oraz wkład w rozwój polskiej turystyki. W imieniu ITAKI nagrodę z rąk Adama Szejnfelda, byłego wiceministra gospodarki, obecnie posła Parlamentu Europejskiego, odebrał Piotr Henicz, Wiceprezes Zarządu Biura Podróży ITAKA.

Awans ITAKI na „Liście 500”


„Rzeczpospolita” już po raz 20. zaprezentowała zestawienie największych polskich przedsiębiorstw. W jubileuszowej edycji Listy ITAKA awansowała aż o 52 miejsca i znalazła się na 125 pozycji. To najlepszy wynik wśród biur podróży w Polsce.

Wakacje bez przeszkód


Od przyjazdu na lotnisko do pobytu w hotelu. Na jakie przeszkody napotykają osoby z niepełnosprawnościami i co mogą zrobić biura podróży, aby ich wakacje były rzeczywiście bez barier. Projekt ITAKI Wakacje bez przeszkód zwraca uwagę na problem i inspiruje do działania.

Study Tour: Malezja, 1-10.06.2018 r.


W dniach 1-10.06 grupa 21 pracowników ITAKI wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Malezji. Uczestnicy wizytowali hotele oraz zwiedzali najsłynniejsze miejsca kraju, zdobywając wiele ciekawych informacji.

16. edycja konkursu rozstrzygnięta!


Już po raz 16. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji. Tym razem zwyciężyła Pani Agnieszka z Zawiercia, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Zanzibarze i wygrała bon wakacyjny o wartości 5000 zł.

Study Tour: Kreta, 13-20.05.2018


W dniach 13-20.05 pracownicy ITAKI wizytowali hotele na Krecie. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca wyspy i zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięły udział 24 osoby, które odwiedziły aż 19 hoteli z oferty ITAKI.

Nowy salon ITAKI!


W Mielcu, w Galerii Navigator, otwarto salon firmowy ITAKI.

Study Tour: Korfu i Albania, 12-19.05.2018


W dniach 12-19.05 pracownicy ITAKI wizytowali hotele na Korfu i w Albanii. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca na wyspie, region Saranda w Albanii oraz zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięły udział 34 osoby, które odwiedziły aż 23 hotele z oferty ITAKI.

Study Tour: Turcja Egejska, 10-17.05.2018


W dniach 10-17 maja pracownicy ITAKI wizytowali hotele w Turcji Egejskiej, czyli Bodrum, Didymie i Kusadasi. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca w tym rejonie i zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięły udział 34 osoby, które odwiedziły aż 24 hotele z oferty ITAKI.

Study Tour: Zakynthos, 4-11.05.2018


W dniach 4-11.05 pracownicy ITAKI wizytowali hotele na Zakynthos. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca wyspy i zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 28 osób, które odwiedziły 15 hoteli z oferty ITAKI.

ITAKA najlepszym biurem podróży 2018!


Specjaliści z Polskiego Instytutu Badań Jakości, przy wsparciu ekspertów portalu Onet.pl, ocenili jakość obsługi klienta w salonach największych biur podróży działających w Polsce.

Study Tour: Majorka, 6-13.05.2018


W dniach 6-13.05 pracownicy ITAKI wizytowali hotele na Majorce. Mieli także okazję zwiedzić najsłynniejsze miejsca wyspy i zdobyć wiele ciekawych informacji. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 41 osób, które odwiedziły aż 30 hoteli z oferty ITAKI.

Study Tour: Włochy – Toskania, 14-20.04.2018


„To, gdzie się jest, znaczy czym się jest. Wybór miejsca nigdy nie bywa przypadkowy, to wybór czegoś, czego się pragnie...” - tak pisała Frances Mayes autorka książki „Pod słońcem Toskanii”. Coś w tym jest – Toskania jest jednym z najładniejszych regionów Włoch. Wszyscy o niej słyszeli, prawie wszyscy chcą się do niej wybrać.

Study Tour: Chorwacja, 14-20.04.2018


„Dobro jutro” – dzień dobry! Przywitanie Chorwatów bardzo dobrze odzwierciedla ich słowiańską naturę. Są otwarci na wyzwania, odważni i myślący perspektywicznie. Obecną chorwacką ziemię zajmowały ludy Ilirów, Traków, Celtów, Greków i Rzymian, aż ostatecznie osiedlili się na niej Słowianie. Dzięki zderzeniu kultur mogliśmy zwiedzić kraj o niepowtarzalnej historii.

Pierwsze czartery z Klientami ITAKA Lietuva już wystartowały z Wilna!


Ponad 350 Klientów ITAKA Lietuva wyleciało na wakacje z Wilna do Grecji. Na lotnisku czekały na nich greckie atrakcje!

Study Tour: Costa Tropical, Costa Del Sol, Costa De La Luz, Algarve, 02-09.04.2018


Hola! Ola! Cześć! Na początku kwietnia, podczas wyjazdu studyjnego, mieliśmy okazję poczuć klimat i zobaczyć na własne oczy Costa del Sol, Costa Tropical i Algarve, czyli najpiękniejsze wybrzeża południowej Hiszpanii i Portugalii.

Study Tour: Zanzibar, 18-25.03.2018


Zanzibar urzeka rajskimi plażami, obsypanymi miękkim, białym piaskiem, mieniącym się wszystkimi odcieniami turkusu Oceanem Indyjskim i jednymi z najpiękniejszych na świecie raf koralowych. Wyspa zachwyca turystów doskonałymi warunkami na leniwy, plażowy wypoczynek i przyciąga pasjonatów sportów wodnych.

Study Tour: Ocean Majesty, 22.03-29.03.2018


Kanaryjskie Skarby, pięć z siedmiu głównych Wysp Kanaryjskich w jeden tydzień statkiem Ocean Majesty – takie atrakcje tylko podczas wyjazdu studyjnego, zorganizowanego przez Biuro Podróży ITAKA dla przedstawicieli biur agencyjnych i franchisingowych Republiki Czeskiej!

Szkolenie animatorów – Fuerteventura 2018


Wspaniała, piaszczysta, słoneczna… Fuerteventura – czy może być lepsze miejsce na przeprowadzenie szkolenia przyszłych animatorów ITAKI? To właśnie oni już za dwa miesiące razem ze Scooby-Doo i jego małymi miłośnikami przeżyją moc przygód w hotelach Klubu Przyjaciół ITAKI.

Study Tour: Madera, 13.03-20.03.2018


Pisząc relację z tego wyjazdu, zastanawiam się jak opisać Maderę, żeby nie powielać tego, co zostało już napisane. Maderę należałoby opisać zapachami, smakami oraz dźwiękami i obrazami.

I… TAKI konkurs rozstrzygnięty!


Z prawie 9,5 tys. nadesłanych zdjęć konkursowe jury wybrało trzy najlepsze selfie z wakacji. Główną nagrodą w konkursie były 2-tygodniowe wczasy All Inclusive w Omanie.

Oko w oko z ITAKĄ! Zapraszamy na pokład!


W dniach 22-23 marca na zaproszenie ITAKI do Opola przyjechało 120 przedstawicieli biur agencyjnych i prestiżowych.

Study Tour: Hurghada, 01-08.03.2018


Hurghada zdecydowanie podbiła nasze serca! Ten rejon Egiptu zaskoczył wspaniałymi hotelami, domkami na pustyni i wyjątkowym, wakacyjnym klimatem. Ale od początku…

ITAKA na Targach Turystyki w Ostrawie


Już po raz 3. ITAKA zaprezentowała ofertę wakacyjnych wyjazdów na targach „Dovolená a Region, Lázeňství 2018” w czeskiej Ostrawie.

Study Tour: Maroko, 23.02-02.03.2018


„Salam alejkum” – to arabskie powitanie towarzyszyło nam przez cały pobyt w Maghrebie, który przywitał nas wspaniałą, słoneczną pogodą i temperaturą 19°C.

15. edycja konkursu rozstrzygnięta!


Już po raz 15. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji bonem o wartości 5000 zł. Tym razem trafił on w ręce Pani Justyny, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Zanzibarze.

ITAKA na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie


52. edycja berlińskich targów turystycznych to dla ITAKI doskonała okazja do rozmów biznesowych z najważniejszymi partnerami.

Zmiana lokalizacji salonu w Warszawie


Przeprowadzka salonu z ul. Garibaldiego 4 w Warszawie do nowo otwartej Galerii Rondo Wiatraczna.

Nowy salon ITAKI w Łodzi


Teraz wakacje marzeń można także zarezerwować w Galerii Łódzkiej.

ITAKA najcenniejszą marką turystyczną w Polsce


W opublikowanym przez dziennik „Rzeczpospolita" corocznym rankingu marek polskich Itaka zajęła 1. miejsce wśród firm turystycznych.

ITAKA LIETUVA


20 lutego 2018 r. w Wilnie ITAKA LIETUVA zorganizowała konferencję prasową z okazji rozpoczęcia działalności na Litwie.

Dwa nowe salony ITAKI


Lista salonów ITAKI po raz kolejny się powiększyła. Tym razem dołączyły do niej salony w Rzgowie i Wadowicach.

Kolejna nagroda dla ITAKI!


W najważniejszym konkursie branży e-commerce w Polsce ITAKA została wyróżniona za spójność doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży.

ITAKA touroperatorem roku!


Podczas uroczystej ceremonii rozpoczęcia Targów Tour Salon ITAKA otrzymała tytuł Touroperatora Roku 2017 oraz Złotą Odznakę ITRP.

ITAKA – Wakacje bez przeszkód


Co możemy zrobić aby naprawdę takie były? Jak poznać potrzeby osób z niepełnosprawnościami? Jak stworzyć ofertę naprawdę włączającą? Piętnastu pracowników Salonów, Infolinii i Centrum Obsługi Klienta Biura Podróży ITAKA wzięło udział w wyjątkowym szkoleniu zorganizowanym przez mówczynię inspiracyjną, Angelikę Chrapkiewicz-Gądek oraz Fundację Polska Bez Barier.

ITAKA na łotewskich targach „Balttour 2018”


860 wystawców wzięło udział w 25. Międzynarodowych Targach Turystycznych „Balttour 2018”. ITAKA też tam była!

Nowe samochody ITAKI


Flota ITAKI powiększyła się o 10 samochodów.

Konferencja ITAKI w Ostrawie


Blisko 100 osób uczestniczyło w konferencji ITAKI w czeskiej Ostrawie. Dyskutowano o sezonie Lato 2018, podsumowano rok 2017.

ITAKA na tarnowskich Targach Ślubnych


To już XIII, zimowa edycja Targów Ślubnych w Tarnowie. Pomysłów i propozycji na idealną podróż poślubną dostarczyła narzeczonym ITAKA.

ITAKA na Adventur 2018


Litewskie Międzynarodowe Targi Turystyczne Adventur 2018 to prezentacje atrakcji turystycznych i najnowszych trendów w turystyce. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć ITAKI!

Study Tour: Rejs Archipelag marzeń, 28.11-5.12.2017


Za nami tydzień na archipelagu Wysp Kanaryjskich. Był to wyjątkowy wyjazd studyjny, ponieważ jako pierwsi mogliśmy odkryć nieznaną dotąd i tajemniczą wyspę El Hierro oraz spędzić wspólnie czas na wyczarterowanym przez ITAKĘ na sezon zimowy statku Ocean Majesty.

Study Tour: Wyspy Zielonego Przylądka, 3-10.12.2017


Wyspy Zielonego Przylądka przez wielu nazywane są „ostatnim rajem na Atlantyku”. Turkusowe morze i zjawiskowe plaże, egzotyczne krajobrazy i pogoda gwarantowana przez cały rok, rewelacyjne warunki do uprawiania sportów wodnych, a także oryginalna muzyka i niesamowicie przyjaźni i mili mieszkańcy. To wszystko zdaje się potwierdzać, że Cabo Verde to wspaniałe miejsce na udane i niezapomniane wakacje.

14. edycja konkursu już za nami!


Zwycięzcą 14. edycji konkursu na najlepszą opinię została Pani Anna z Rudy Śląskiej, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Majorce i wygrała bon wakacyjny o wartości 5000 zł.

ITAKA na targach ONA&ON w Lublinie


Ślub, studniówka i karnawał były motywami przewodnimi organizowanych w Lublinie targów ONA&ON. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć ITAKI, której pracownicy doradzali uczestnikom, jakie miejsce wybrać na idealną podróż poślubną.

Nowy salon firmowy ITAKI w Ostrawie!


To już czwarty salon firmowy ITAKI za granicą! Nasi południowi sąsiedzi mogą zarezerwować wakacje marzeń w salonie w Ostrawie.

ITAKA LIDER 2017


Zakończyła się 2. edycja programu motywacyjnego ITAKA LIDER. Nagrody dla najlepszych salonów ITAKI wręczono podczas wyjazdu integracyjno-szkoleniowego w hotelu Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie.

Rejs Marzeń dla Miss Polonia 2017


W niedzielę, 26 listopada wybrano laureatkę najsłynniejszego konkursu piękności w Polsce - Miss Polonia 2017. O koronę najpiękniejszej Polki ubiegały się aż 24 kandydatki. Konkurs zwyciężyła Agata Biernat ze Zduńskiej Woli. Miss Polonia 2017 oprócz bursztynowej korony otrzymała też bon wakacyjny na Rejs Marzeń Pod Żaglami ITAKI!

ITAKA Wielką Perłą Polskiej Gospodarki


ITAKA jako jedyna firma z branży turystycznej została uhonorowana tytułem Wielkiej Perły Polskiej Gospodarki. Tytuł ten potwierdza przynależność ITAKI do elitarnego grona polskich przedsiębiorstw.

Przedpremierowy pokaz World Press Photo z ITAKĄ


Najlepsze fotografie z minionego roku. Niezwykłe, ciekawe, inspirujące, ale także wstrząsające chwile uchwycone spustem migawki. Zdjęcia, które stanowią obraz naszego świata. Pracownicy ITAKI mogli je wczoraj przedpremierowo obejrzeć na wystawie World Press Photo w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu.

ITAKA na TT Warsaw


Jubileuszowa, 25. edycja TT Warsaw, to jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Europie środkowo-wschodniej. Dzięki znakomitej organizacji i logistyce targi te stały się platformą spotkań przedstawicieli branży z całego świata, nie mogło więc zabraknąć na nich ITAKI!

Konferencja ITAKI na Krecie


Ponad 150 osób wzięło udział w konferencji, która odbyła się na Krecie w hotelu Minos Mare/Minos Mare Royal w dniach 25-29.10.2017.

Ocean Majesty zawinął na Maderę!


W niedzielę, 19 listopada statek Ocean Majesty, w całości wyczarterowany przez ITAKĘ zawinął po raz pierwszy na Maderę.

Konferencja ITAKI na statku Ocean Majesty


W dniach 6-9 listopada odbyła się konferencja Biura Podróży ITAKA. Na statku Ocean Majesty, wyruszającym w pierwszy rejs pod banderą ITAKI, mieliśmy okazję podsumować miniony sezon LATO 2017, porozmawiać o nowej ofercie na LATO 2018 i poznać uroki podróży statkiem po Oceanie Atlantyckim, odwiedzając kolejno wyspy: Gran Canarię, La Gomerę i Teneryfę.

Cykl rejsów Pod Żaglami ITAKI już wystartował!


Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność poinformować, że wystartował już cykl rejsów Pod Żaglami ITAKI - Kanaryjska Odyseja, statkiem Ocean Majesty, w całości wyczarterowanym przez ITAKĘ na sezon ZIMA 17/18. Cykl rejsów rozpoczęła konferencja ITAKI, dotycząca sezonu LATO 2018.

ITAKA uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.


Nagroda przyznawana jest najlepszym polskim firmom zajmującym się handlem, produkcją i usługami. Jest symbolem jakości, rzetelności, wiarygodności i świadczy o doskonałej kondycji firm, które wpływają na rozwój polskiej gospodarki.

Konferencja ITAKI w Turcji


Podsumowanie minionego sezonu, szkolenia dotyczące oferty LATO 2018 i czas na poznanie tureckiego Bodrum - tak w telegraficznym skrócie wyglądał program konferencji ITAKI w Turcji.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter