phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wykorzystaj BON TURYSTYCZNY 500+
bon 500+
Wykorzystaj swój BON TURYSTYCZNY 500+ na rodzinne wakacje z ITAKĄ w Polsce!
Kto może skorzystać? Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18. roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon turystyczny w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje 1000 zł. Bon turystyczny przysługuje niezależnie od poziomu dochodów.
Jak uzyskać bon turystyczny? Bon otrzymasz po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i aktywacji bonu. Po aktywacji bonu, na podany podczas rejestracji e-mail lub nr telefonu otrzymasz tzw. kod obsługi płatności czyli unikalny, 16-znakowy numer, który okazujesz podczas rezerwacji wakacji. Twój kod ważny jest do końca września 2022 r. Dowiedz się więcej dowiedz się więcej
Jak płacić bonem turystycznym za wakacje? Rezerwując wakacje w Polsce u swojego sprzedawcy podajesz kod obsługi płatności bonem (16 znaków), a następnie kod z smsa potwierdzający transakcję. Jeśli wakacje rezerwujesz na naszej stronie internetowej, to w procesie rezerwacji zaznaczasz pole „Chcę skorzystać z Bonu Turystycznego 500+”, a nasi konsultanci oddzwaniają i swój kod przekazujesz im telefonicznie. Swoim bonem możesz płacić wielokrotnie, aż do wyczerpania środków.

Pytania i odpowiedzi

BON TURYSTYCZNY 500+

Jeśli jesteś osobą uprawnioną do otrzymania Bonu Turystycznego 500+ możesz zrealizować go na rezerwację wypoczynku w Polsce z oferty ITAKI. Warunkiem jest, by jednym z uczestników wyjazdu było dziecko, któremu bon przysługuje. Po założeniu rezerwacji musisz skontaktować się ze swoim doradcą lub z naszą Infolinią. Aby zrealizować bon należy podać doradcy 16-znakowy numer bonu, a następnie treść smsa weryfikacyjnego potwierdzającego aktywację rządowego bonu, który otrzymasz na numer telefonu podany w ZUSie.

Jeśli Twoja rezerwacja jest już w pełni opłacona to niestety nie możesz zrealizować dodatkowo Bonu Turystycznego 500+.

Bon Turystyczny 500+ otrzymasz po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i aktywacji bonu. Po aktywacji bonu, na podany podczas rejestracji e-mail lub nr telefonu otrzymasz tzw. kod obsługi płatności czyli unikalny, 16-znakowy numer, który okazujesz podczas rezerwacji wakacji. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://www.zus.pl/.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter