phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
> >Wyniki Wyszukiwania> >

Barcelona

Atuty oferty

Barcelona Kod: BCNWEEK

PLN
Itaka

Barcelona Kod: BCNWEEK Hiszpania

Barcelona - stolica Katalonii, zbudowana jest z rozmachem i może konkurować z najwspanialszymi metropoliami świata. Miasto Gaudiego, Miro i Picassa gdzie tańczące fontanny i wiecznie otwarte kluby i bary stwarzają niepowtarzalną atmosferę to idealny pomysł na pełen temperamentu hiszpański weekend. W programie najciekawsze zabytki, światowej klasy muzea i galerie. Rewelacja dla lubiących łączyć krótki wypoczynek z zakupami - hiszpańscy projektanci należą do światowej elity. Miłośników futbolu ucieszy wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona. Dla wielbicieli typowych klimatów zaplanowano spektakl flamenco z kolacją, który na pewno na długo pozostanie w pamięci.

Opis oferty
  1. Zniżka za 1. dziecko do 12 lat: 100 PLN.
  2. Bilety wstępu i dodatkowe opłaty (w tym bilety na przejazdy komunikacja miejską i przewodnicy lokalni): ok. 120 EUR.
  3. Spektakl flamenco połączony z kolacją: ok. 80 EUR.
Informacje o regionie

Hiszpania

Hiszpania to niezapomniane spektakle flamenco, fascynująca corrida, światowej klasy muzea i galerie. Uliczny gwar i tłok niezmiennie harmonizuje tu z tradycją, a religią jest pilka nożna. Dzień należy tu do miłośników zwiedzania, a noc do amatorów dobrej zabawy i hiszpańskiej kuchni.UWAGI:
  1. Zniżka za 1. dziecko do 12 lat: 100 PLN.
  2. Bilety wstępu i dodatkowe opłaty (w tym bilety na przejazdy komunikacja miejską i przewodnicy lokalni): ok. 120 EUR.
  3. Spektakl flamenco połączony z kolacją: ok. 80 EUR.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Barcelony. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie miasta (środkami komunikacji miejskiej). Spacer po Ramblas - głównym deptaku Barcelony, który Victor Hugo nazwał najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Wizyta na barcelońskim targu. Spacer po Dzielnicy Gotyckiej, zwiedzanie katedry z niezwykłym krużgankiem, obsadzonym magnoliami i palmami, po którym chodzą gęsi. Wizyta w Muzeum Picassa. Spacer po niezwykłej Passeig de Gràcia, przy której stoją domy zaprojektowane przez Gaudiego (Casa Milà, Casa Batlló), Domenecha, Montanera, Purga i Cadafalcha. Przejazd metrem pod Sagrada Familia. Odpoczynek w Parku Güella. Wieczorem dla chętnych udział w pokazie fontann (organizowane od czerwca do października).

3. DZIEŃ
Śniadanie. Wjazd kolejką linową na nadbrzeżne wzgórze Montjuïc, skąd rozciąga się piękny widok na miasto. Zwiedzanie Fundacji Joana Miró, będącej jedną z najwspanialszych galerii Europy. Wizyta pod zniczem olimpijskim z 1992 r. Po południu rejs statkiem wzdłuż portu i wybrzeża. Wieczorem, dla chętnych, spektakl flamenco połączony z kolacją (dodatkowo płatny).

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wizyta na największym stadionie Europy: Camp Nou. Zwiedzanie muzeum klubu FC Barcelona. Transfer na lotnisko. Powrót do kraju.

3 noclegi w hotelu *** w centrum Barcelony: 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienką - wyżywienie: 3 śniadania - opieka pilota - przelot samolotem - transfer: lotnisko - hotel - lotnisko - ubezpieczenie KL i NW

Aktualnie brak ofert

Zobacz inne:

Infolinia

 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt 8-22 sob-ndz 9-20

Podziel się

Facebook Google+

Dlaczego warto?

 1. Kompletne ceny - nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych opłat.
 2. Gwarancja ubezpieczeniowa - 240 000 000 PLN
 3. Wygoda — rezerwujesz kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Dane w procesie rezerwacji chronimy i szyfrujemy certyfikatem

Thawte

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter