phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
> Výsledky Vyhledávání

Hotel Solemar Terme Beach & Beauty

Výhody nabídky

  • polecany dla par
  • bezpośrednio przy piaszczystej plaży
  • taras na dachu z widokiem na Zatokę Neapolitańską
  • centrum spa z bogatym wyborem zabiegów i masaży
  • basen z wodą termalną

Hotel Solemar Terme Beach & Beauty Kód: AMTSIT1ZUQ

PLN
Itaka

Hotel Solemar Terme Beach & Beauty

Kód: AMTSIT1ZUQ
Popis

w dzielnicy hotelowej, ok. 600 m od centrum ISCHIA PORTO, najbliższe sklepy i bary ok. 50 m od hotelu, ok. 2 km od Museo del Mare, ok. 2,2 km od Zamku Aragońskiego; ok. 45 km od lotniska w Neapolu (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.

San Pietro, publiczna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, łagodne zejście do morza, parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, 78 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, recepcja, restauracja Il Gusto – obsługa kelnerska, kuchnia włoska i lokalna, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary: przy basenie i w holu; parking; taras na dachu hotelu z widokiem morze i zatokę, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: opiekunka do dziecka, wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Dinners Club.

standardowy: 2-os., ok 18 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar (płatny); boczny widok na morze i balkon za dopłatą; comfort: 2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras, widok na basen, boczny widok na morze; pokój comfort za dopłatą

2 baseny, w tym jeden z wodą termalną (czynne: 9.00-19.00), przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; jacuzzi, muzyka na żywo; centrum spa: siłownia, za opłatą: zabiegi na twarz i ciało, masaże.

- Wi-Fi
- parking

Informace o regionu
Galeria regionu

Itálie — Ischia

Ischia – italská dovolená na zeleném ostrově, piniové lesy, vinice, citrusové a kaštanové háje, díky jim se Ischii říká Zelený ostrov. Úžasné středomořské klima, rozmanité pobřeží s krásnými plážemi a strmými skalami, krajina s bílými domky a všudypřítomným blankytem moře a slavné horské prameny odedávna okouzlují turisty z celého světa. Ischia sousedí s Capri a jde o největší ostrov v Neapolském zálivu, s rozlohou cca 45 km². Od pevniny ji dělí pouhých 10 a od Neapole 40 kilometrů. Vizitkou ostrova je často fotografovaný majestátní Aragonský hrad (Castello Aragonese) v Ischia Ponte, ležící na ostrůvku u pobřeží, který s pevninou spojuje most Ponte Aragonese.

Zapraszamy na relaks w pięknej scenerii zielonej Ischii! Położony tuż przy piaszczystej plaży, oferuje niesamowite widoki na Zatokę Neapolitańską. Opalaj się na leżaku przy basenie, posłuchaj muzyki na żywo, podziwiaj malownicze zachody słońca z tarasu na dachu hotelu i ciesz się chwilą. Prawdziwą ucztą dla ciała i ducha będzie wizyta w hotelowym spa z bogatym wyborem zabiegów i masaży.

POŁOŻENIE: w dzielnicy hotelowej, ok. 600 m od centrum ISCHIA PORTO, najbliższe sklepy i bary ok. 50 m od hotelu, ok. 2 km od Museo del Mare, ok. 2,2 km od Zamku Aragońskiego; ok. 45 km od lotniska w Neapolu (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.

PLAŻA: San Pietro, publiczna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, łagodne zejście do morza, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 78 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, recepcja, restauracja Il Gusto – obsługa kelnerska, kuchnia włoska i lokalna, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary: przy basenie i w holu; parking; taras na dachu hotelu z widokiem morze i zatokę, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: opiekunka do dziecka, wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Dinners Club.

POKÓJ: standardowy: 2-os., ok 18 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar (płatny); boczny widok na morze i balkon za dopłatą; comfort: 2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras, widok na basen, boczny widok na morze; pokój comfort za dopłatą

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, w tym jeden z wodą termalną (czynne: 9.00-19.00), przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; jacuzzi, muzyka na żywo; centrum spa: siłownia, za opłatą: zabiegi na twarz i ciało, masaże.

KONTAKT: 0039/0813140819, www.hotelsolemar.it

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Fakultativní výlety
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter