phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Hotel Dal Bon

Offer advantages

  • blisko wyciągów
  • smaczna kuchnia
  • rodzinna atmosfera

Hotel Dal Bon Code: SITDALB

208PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Sun 07.03 – Fri 12.03.21
Itaka

Hotel Dal Bon

Code: SITDALB
Description

na wysokości ok. 1050 m n.p.m., w centrum ANDALO, ok. 5 km od jeziora Molveno, ok. 37 km od Trydentu, ok. 130 km od lotniska w Weronie, ok. 205 km od lotniska w Bergamo; ok. 20 km od stacji kolejowej w Mezzocorona.

ok. 550 m od stacji początkowej Paganella 2001, ok. 7 km od wyciągu Fai della Paganella, w okolicy: ok. 50 km tras zjazdowych (8 km łatwych, 40 km średnich, 2 km trudnych), 18 wyciągów (3 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 4 taśmy narciarskie); dojazd bezpłatnym skibusem, przystanek ok. 10 m od hotelu.

trzygwiazdkowy, 32 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje – wybór z 3 dań, dostępne menu dla dzieci, raz w tygodniu kolacja z tradycyjną kuchnią regionalną (kolacja wigilijna i sylwestrowa w cenie), bar; biblioteka, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (ograniczona ilość miejsc); taras słoneczny; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; część pokoi z balkonem.

Andalo Card (w cenie; www.andalo.life/en/andalo-card): zniżki na basen, siłownię, lodowisko, występy w hali kongresowej w parku rozrywki Andalo Life (ok. 800 m od hotelu), zniżki na wejście, zabiegi i solarium w centrum spa & wellness ACQUAin (ok. 800 m od hotelu), codzienne wycieczki z przewodnikiem; sala zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje dla dzieci; możliwość konsultacji z instruktorem narciarskim ze szkoły Dolomiti di Brenta i rezerwacji lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie (oferta zewnętrzna); wypożyczalnia sprzętu narciarskiego (oferta zewnętrzna).

0039/0461585839, www.hoteldalbon.com

  • Wi-Fi
  • skibus
  • parking

Region information
Region gallery

Italy (ski) — Paganella

Zachwycająca panorama majestatycznych, sięgających chmur szczytów Dolomitów Brenta, kameralna atmosfera, nowoczesne wyciągi oraz doskonale przygotowane, szerokie i zróżnicowane trasy – witaj w Paganelli, narciarskim raju z niebiańskimi widokami!

Kameralny hotel, położony w urokliwej, górskiej miejscowości Andalo i blisko stacji początkowej Paganella 2001, prowadzony jest przez włoską rodzinę, która wspaniale dba o Gości i chce, aby każdy poczuł się tutaj jak w domu. W ciągu dnia szusuj po stokach albo skuś się na wycieczkę po górach z przewodnikiem. W hotelowej restauracji spróbuj smacznej regionalnej kuchni, opartej na starannie wyselekcjonowanych produktach, a w wolnej chwili odpocznij na tarasie i podziwiaj wspaniały widok na góry.

POŁOŻENIE: na wysokości ok. 1050 m n.p.m., w centrum ANDALO, ok. 5 km od jeziora Molveno, ok. 37 km od Trydentu, ok. 130 km od lotniska w Weronie, ok. 205 km od lotniska w Bergamo; ok. 20 km od stacji kolejowej w Mezzocorona.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 550 m od stacji początkowej Paganella 2001, ok. 7 km od wyciągu Fai della Paganella, w okolicy: ok. 50 km tras zjazdowych (8 km łatwych, 40 km średnich, 2 km trudnych), 18 wyciągów (3 gondole, 11 wyciągów krzesełkowych, 4 taśmy narciarskie); dojazd bezpłatnym skibusem, przystanek ok. 10 m od hotelu.

HOTEL: trzygwiazdkowy, 32 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda, całodobowa recepcja, restauracja główna – śniadania w formie bufetu, obiadokolacje – wybór z 3 dań, dostępne menu dla dzieci, raz w tygodniu kolacja z tradycyjną kuchnią regionalną (kolacja wigilijna i sylwestrowa w cenie), bar; biblioteka, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (ograniczona ilość miejsc); taras słoneczny; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, telefon, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; część pokoi z balkonem.

SPORT I ROZRYWKA: Andalo Card (w cenie; www.andalo.life/en/andalo-card): zniżki na basen, siłownię, lodowisko, występy w hali kongresowej w parku rozrywki Andalo Life (ok. 800 m od hotelu), zniżki na wejście, zabiegi i solarium w centrum spa & wellness ACQUAin (ok. 800 m od hotelu), codzienne wycieczki z przewodnikiem; sala zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje dla dzieci; możliwość konsultacji z instruktorem narciarskim ze szkoły Dolomiti di Brenta i rezerwacji lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie (oferta zewnętrzna); wypożyczalnia sprzętu narciarskiego (oferta zewnętrzna).

KONTAKT: 0039/0461585839, www.hoteldalbon.com

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • skibus
  • parking
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Hotel Dal Bon

zmień wariant wakacji
  • Own transport
Select
230 Gbp
You Save: 22 GBP
Adult
208gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 417 gbp razem
You Save 22 GBP
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter