phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Aries Hotel & Spa Wisła

Offer advantages

 • polecany dla par
 • malowniczo położony przy potoku
 • komfortowe pokoje
 • restauracja Polka Magda Gessler z tarasem
 • nowoczesne centrum Wellness & Spa

Aries Hotel & Spa Wisła Code: SPLARIW

204PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Thu 14.10 – Sun 17.10.21
Itaka

Aries Hotel & Spa Wisła

Code: SPLARIW
Description

w Wiśle Czarne, ok. 100 m od Malej Zapory, ok. 1,5 km od Zapory Wisła Czarne na Jeziorze Czerniańskim, ok. 5 km od centrum WISŁY z licznymi atrakcjami, sklepami, restauracjami, kawiarniami i barami, ok. 4 km od Zamku Prezydenta RP na Zadnim Groniu; przystanek autobusowy ok. 600 m od hotelu, ok. 6 km od stacji kolejowej Wisła Dziechcinka; w sezonie zimowym w okolicy Wisły znajduje się ok. 20 stacji narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności.

czterogwiazdkowy, otwarty w 2019 r., 89 pokoi i apartamentów, 3 budynki: budynek główny z restauracją, recepcją i pokojami, budynek B z pokojami, budynek z centrum Wellness & Spa,  do 4 pięter, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Polka Magda Gessler z tarasem nad potokiem –śniadania w formie bufetu lub serwowane, kuchnia polska, lobby bar; parking; 3 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne lub 1 duża dla maks. 150 os., altana ślubna w ogrodzie, bezpłatny internet bezprzewodowy w wyznaczonych miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: parking podziemny; hotel akceptuje psy w pokojach zlokalizowanych w budynku B (na zapytanie; za opłatą na miejscu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

Premier Double: 2-os., ok. 20-25 m², gustownie i funkcjonalnie urządzony, utrzymany w jasnej kolorystyce, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, szlafrok i kapcie), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, seif, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem; Aries Suite:  2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 33 m², wyposażenie jak w pokoju Premier Double, dodatkowo wydzielona część dzienna; pokoje Aries Suite za dopłatą.

nadrzeczna strefa relaksu, sala fitness; 2 sale zabaw i plac zabaw dla dzieci w ogrodzie; bezpośrednio przy hotelu znajduje się kilka pieszych szlaków górskich i rowerowych m.in. do Wisły Głębce.

kameralne i nowoczesne centrum Wellness & Spa: strefa ARIES Wellness (bezpłatny wstęp; dzieci poniżej 14. roku życia mogą korzystać z basenu oraz jacuzzi tylko pod opieką os. dorosłej; strefa saun dostępna wyłącznie dla os. powyżej 18. roku życia): kryty basen z wodą termalną wyposażony w 12 leżanek, brodzik, 3 sauny (łaźnia parowa, sauna fińska, sauna solna), rosyjska bania, 2 zewnętrzne jacuzzi pod zadaszeniem; za opłatą: strefa ARIES Spa (dla os. powyżej 16. roku życia, wymagana wcześniejsza rezerwacja): 4 gabinety zabiegowe oferujące liczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na bazie produktów renomowanych marek kosmetycznych, peelingi, masaże.

0048/48334440444, www.arieswisla.pl

Address: Czarne 3, 43-460 Wisła, Polska - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • parking
 • wstęp do wellness

Region information
Region gallery

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Dawny Dom Turysty PTTK „Nad Zaporą” zaadaptowany przez renomowaną sieć Aries na piękny, stylowy hotel. Jego niewątpliwym atutem jest położenie przy szemrzącym potoku, nieopodal Małej Zapory w Wiśle Czarne i w bezpośrednim sąsiedztwie wielu szlaków turystycznych. Umiejętne wkomponowanie nowoczesnych elementów oraz naturalnych surowców w zabytkową bryłę budynku w ciekawy sposób łączy bogatą przeszłość tego miejsca z najnowszymi trendami. Jasne wnętrza inspirowane naturą i barwnym folklorem beskidzkim wyciszają po całym dniu aktywności. Klimatyczna restauracja Polka, firmowana przez znaną restauratorkę Magdę Gessler, posiada przeszkloną oranżerię, z której podziwiać można jej malownicze otoczenie. W sezonie letnim na Gości czeka tu nadrzeczna strefa relaksu. Polecamy dla miłośników miejsc z duszą!

POŁOŻENIE: w Wiśle Czarne, ok. 100 m od Malej Zapory, ok. 1,5 km od Zapory Wisła Czarne na Jeziorze Czerniańskim, ok. 5 km od centrum WISŁY z licznymi atrakcjami, sklepami, restauracjami, kawiarniami i barami, ok. 4 km od Zamku Prezydenta RP na Zadnim Groniu; przystanek autobusowy ok. 600 m od hotelu, ok. 6 km od stacji kolejowej Wisła Dziechcinka; w sezonie zimowym w okolicy Wisły znajduje się ok. 20 stacji narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności.

HOTEL: czterogwiazdkowy, otwarty w 2019 r., 89 pokoi i apartamentów, 3 budynki: budynek główny z restauracją, recepcją i pokojami, budynek B z pokojami, budynek z centrum Wellness & Spa,  do 4 pięter, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Polka Magda Gessler z tarasem nad potokiem –śniadania w formie bufetu lub serwowane, kuchnia polska, lobby bar; parking; 3 profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne lub 1 duża dla maks. 150 os., altana ślubna w ogrodzie, bezpłatny internet bezprzewodowy w wyznaczonych miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: parking podziemny; hotel akceptuje psy w pokojach zlokalizowanych w budynku B (na zapytanie; za opłatą na miejscu); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKÓJ:Premier Double: 2-os., ok. 20-25 m², gustownie i funkcjonalnie urządzony, utrzymany w jasnej kolorystyce, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, szlafrok i kapcie), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, seif, minibar (płatny wg konsumpcji); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 3 lat na zamówienie przed przyjazdem; Aries Suite:  2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 33 m², wyposażenie jak w pokoju Premier Double, dodatkowo wydzielona część dzienna; pokoje Aries Suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: nadrzeczna strefa relaksu, sala fitness; 2 sale zabaw i plac zabaw dla dzieci w ogrodzie; bezpośrednio przy hotelu znajduje się kilka pieszych szlaków górskich i rowerowych m.in. do Wisły Głębce.

SPA: kameralne i nowoczesne centrum Wellness & Spa: strefa ARIES Wellness (bezpłatny wstęp; dzieci poniżej 14. roku życia mogą korzystać z basenu oraz jacuzzi tylko pod opieką os. dorosłej; strefa saun dostępna wyłącznie dla os. powyżej 18. roku życia): kryty basen z wodą termalną wyposażony w 12 leżanek, brodzik, 3 sauny (łaźnia parowa, sauna fińska, sauna solna), rosyjska bania, 2 zewnętrzne jacuzzi pod zadaszeniem; za opłatą: strefa ARIES Spa (dla os. powyżej 16. roku życia, wymagana wcześniejsza rezerwacja): 4 gabinety zabiegowe oferujące liczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na bazie produktów renomowanych marek kosmetycznych, peelingi, masaże.

KONTAKT: 0048/48334440444, www.arieswisla.pl
Address: Czarne 3, 43-460 Wisła, Polska - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • wstęp do wellness

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Aries Hotel & Spa Wisła

zmień wariant wakacji
 • Own transport
Select
Adult
204gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 408 gbp razem
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter