phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Hotel Krynica

Offer advantages

 • strefa wellness z basenem i saunami
 • malownicze położenie
 • blisko centrum Krynicy-Zdroju
 • smaczna kuchnia
 • blisko górskich szlaków turystycznych

Hotel Krynica Code: SPLKICA

88PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Fri 22.10 – Sun 24.10.21
Itaka

Hotel Krynica

Code: SPLKICA
Description

w spokojnej okolicy, na zboczu Góry Krzyżowej, ok. 1 km od centrum uzdrowiska KRYNICA-ZDRÓJ z Parkiem Zdrojowym, restauracjami, sklepami, barami i kawiarniami, ok. 600 m od Ośrodka Narciarskiego Henryk Ski, ok. 1,2 km od dolnej stacji kolejki linowo-terenowej na Górę Parkową (732 m n.p.m.), ok. 2 km od Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, ok. 2,5 km od stacji narciarskiej Słotwiny Arena (na szczycie stacji unikalna wieża widokowa ze ścieżką edukacyjno-przyrodniczą, położona wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej), ok. 3 km (pieszo) od stacji kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką (1114 m n.p.m.); ok. 32 km od Nowego Sącza, ok. 129 km od Krakowa; ok. 500 m od hotelu przystanek autobusowy.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2017 r., 144 pokoje i apartamenty, 1 budynek, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Różana z tarasem – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i regionalna, dostępne foteliki i menu dla dzieci, bar u Stonsów, w sezonie letnim raz w tygodniu obiadokolacja na świeżym powietrzu w hotelowej wiacie grillowej Elbestówka; przechowalnia nart i rowerów, 3 klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne dla maks. 300 os., ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie hotelu; za opłatą: monitorowany parking (ok. 20 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej/dziecka od 4 lat lub 2 dostawek dla dzieci od 4 lat; możliwość bezpłatnego zakwaterowania dziecka do 4 lat w łóżku z rodzicami; na zapytanie dostawka dla dziecka do 4 lat dodatkowo płatna na miejscu w recepcji: ok. 165 PLN/doba), ok. 24 m², komfortowy, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafrok i kapcie), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, czajnik, minibar (płatny wg konsumpcji), sejf; balkon.

strefa wellness: kryty basen z hydromasażem, przeciwprądem i malowniczym widokiem na Krynicę-Zdrój, jacuzzi, saunarium (sauna sucha cedrowa, sauna sucha sosnowa, łaźnia parowa z aromaterapią), siłownia; pokój zabaw dla dzieci; w sezonie wakacyjnym kilka razy w tygodniu animacje i zajęcia rekreacyjne dla dzieci (program animacji i ich częstotliwość określa hotel); za opłatą: bilard, masaże oraz bogata oferta profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, manicure, pedicure (wymagana wcześniejsza rezerwacja); oferta zewnętrzna: korty tenisowe (ok. 400 m od hotelu); w Krynicy-Zdroju rozpoczyna się wiele górskich szlaków pieszych i rowerowych.

0048/184737100, www.hotelkrynica.eu

Address: Park Sportowy 3, 33-380 Krynica-Zdrój - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy wellness
 • dziecko do 4 lat (w łóżku z rodzicami)

Region information
Region gallery

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Malowniczo położony na zboczu Góry Krzyżowej, skąd roztacza się niesamowita panorama na Krynicę-Zdrój. Okolica oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu o każdej porze roku. Atutem hotelu jest bliskość centrum Krynicy-Zdroju z jej licznymi atrakcjami – ośrodkami narciarskimi, muzeami, halą lodowiska, Sankostradą, Pijalnią Wód, licznymi pieszymi szlakami turystycznym oraz trasami rowerowymi. Komfortowe pokoje wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia, a restauracja Różana zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających Gości. Idealnym dopełnieniem pobytu będzie relaks w hotelowej strefie wellness z krytym basenem, jacuzzi oraz saunami.

POŁOŻENIE: w spokojnej okolicy, na zboczu Góry Krzyżowej, ok. 1 km od centrum uzdrowiska KRYNICA-ZDRÓJ z Parkiem Zdrojowym, restauracjami, sklepami, barami i kawiarniami, ok. 600 m od Ośrodka Narciarskiego Henryk Ski, ok. 1,2 km od dolnej stacji kolejki linowo-terenowej na Górę Parkową (732 m n.p.m.), ok. 2 km od Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, ok. 2,5 km od stacji narciarskiej Słotwiny Arena (na szczycie stacji unikalna wieża widokowa ze ścieżką edukacyjno-przyrodniczą, położona wśród lasów pasma Jaworzyny Krynickiej), ok. 3 km (pieszo) od stacji kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką (1114 m n.p.m.); ok. 32 km od Nowego Sącza, ok. 129 km od Krakowa; ok. 500 m od hotelu przystanek autobusowy.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2007 r., odnowiony w 2017 r., 144 pokoje i apartamenty, 1 budynek, 5 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Różana z tarasem – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa i regionalna, dostępne foteliki i menu dla dzieci, bar u Stonsów, w sezonie letnim raz w tygodniu obiadokolacja na świeżym powietrzu w hotelowej wiacie grillowej Elbestówka; przechowalnia nart i rowerów, 3 klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne dla maks. 300 os., ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie hotelu; za opłatą: monitorowany parking (ok. 20 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej/dziecka od 4 lat lub 2 dostawek dla dzieci od 4 lat; możliwość bezpłatnego zakwaterowania dziecka do 4 lat w łóżku z rodzicami; na zapytanie dostawka dla dziecka do 4 lat dodatkowo płatna na miejscu w recepcji: ok. 165 PLN/doba), ok. 24 m², komfortowy, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafrok i kapcie), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, czajnik, minibar (płatny wg konsumpcji), sejf; balkon.

SPORT I ROZRYWKA: strefa wellness: kryty basen z hydromasażem, przeciwprądem i malowniczym widokiem na Krynicę-Zdrój, jacuzzi, saunarium (sauna sucha cedrowa, sauna sucha sosnowa, łaźnia parowa z aromaterapią), siłownia; pokój zabaw dla dzieci; w sezonie wakacyjnym kilka razy w tygodniu animacje i zajęcia rekreacyjne dla dzieci (program animacji i ich częstotliwość określa hotel); za opłatą: bilard, masaże oraz bogata oferta profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, manicure, pedicure (wymagana wcześniejsza rezerwacja); oferta zewnętrzna: korty tenisowe (ok. 400 m od hotelu); w Krynicy-Zdroju rozpoczyna się wiele górskich szlaków pieszych i rowerowych.

KONTAKT: 0048/184737100, www.hotelkrynica.eu
Address: Park Sportowy 3, 33-380 Krynica-Zdrój - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy wellness
 • dziecko do 4 lat (w łóżku z rodzicami)

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Hotel Krynica

zmień wariant wakacji
 • Own transport
Select
Adult
88gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 177 gbp razem
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter