phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Termy Gorący Potok

Offer advantages

 • kameralna atmosfera i góralski styl
 • nielimitowany dostęp do strefy basenowej i spa
 • atrakcje sportowe: park linowy, ścianka wspinaczkowa
 • baza wypadowa do szlaków górskich i spływu Dunajcem

Termy Gorący Potok Code: SPLGORA

165PLN
Dorośli: 2 śniadania Mon 18.07 – Wed 20.07.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE

Termy Gorący Potok

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Code: SPLGORA
Description

ok. 3,5 km od centrum miejscowości SZAFLARY, ok. 15 km od Zakopanego, ok. 16 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, ok. 16 km od Kuźnic z dolną stacją kolejki linowej na Kasprowy Wierch; przystanek autobusowy przy hotelu.

brak oficjalnej kategoryzacji, 1 budynek, 3 apartamenty, recepcja, 2 restauracje: Beef Master – steakhouse i Bistro, 2 bary, w tym bar swim-up (czynny w weekendy); parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

apartament: 2-os., w góralskim stylu, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafroki), aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf; balkon wspólny dla kilku apartamentów (wiszące fotele); pokój z dostawką na zapytanie.

strefa basenowa: 12 basenów z wodą termalną o temperaturze 34-40°C, w sezonie letnim czynne: 3 zjeżdżalnie, wodny plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki plażowej (wypożyczenie piłki: ok. 5 PLN/godz.), leżaki płatne (ok. 5 PLN/szt.); strefa spa Grzysno Przyjemność (dla osób powyżej 18 lat): bezpłatnie: sauny, seanse saunowe, kąpiele borowinowe, tężnia solna, strefa relaksacji, 4 niecki z niefiltrowaną wodą siarkową (czynne w nocy): Parno Chata, Kawalersko, Rozwodowo i Siarcany Bulgotnik; za opłatą: niecki w strefie prywatnej, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże; za opłatą (czynne w sezonie letnim): park linowy (ok. 15 PLN/os./przejście), ścianka wspinaczkowa (ok. 10 PLN).

0048/727525252, www.goracypotok.pl

Adres: Osiedle Nowe 45, 34-424 Szaflary

 • Wi-Fi
 • parking
 • nielimitowany wstęp do strefy basenowej i strefy spa

Region information
Region gallery

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Kompleks 12 basenów z wodą termalną, sauny, tężnia, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw - moc atrakcji w zasięgu ręki! Położony w malowniczej, górskiej scenerii oferuje doskonałą, wakacyjną rozrywkę zarówno dla rodzin, jak i komfortowy pobyt dla par szukających kameralnej atmosfery podczas zimowego wypoczynku. Nielimitowany dostęp do strefy basenowej i strefy spa, a także atrakcje sportowe jak park linowy i ścianka wspinaczkowa to tylko część udogodnień jakie czekają na miejscu. Goście mają do dyspozycji 3 przestronne apartamenty urządzone w góralskim stylu, 2 restauracje, 2 bary oraz bezpłatny parking. Polecany także jako baza wypadowa do letnich, górskich wycieczek i zimowego szaleństwa na stokach.

POŁOŻENIE: ok. 3,5 km od centrum miejscowości SZAFLARY, ok. 15 km od Zakopanego, ok. 16 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, ok. 16 km od Kuźnic z dolną stacją kolejki linowej na Kasprowy Wierch; przystanek autobusowy przy hotelu.

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, 1 budynek, 3 apartamenty, recepcja, 2 restauracje: Beef Master – steakhouse i Bistro, 2 bary, w tym bar swim-up (czynny w weekendy); parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:apartament: 2-os., w góralskim stylu, łazienka (prysznic, wc; suszarka, szlafroki), aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, sejf; balkon wspólny dla kilku apartamentów (wiszące fotele); pokój z dostawką na zapytanie.

SPORT I ROZRYWKA: strefa basenowa: 12 basenów z wodą termalną o temperaturze 34-40°C, w sezonie letnim czynne: 3 zjeżdżalnie, wodny plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki plażowej (wypożyczenie piłki: ok. 5 PLN/godz.), leżaki płatne (ok. 5 PLN/szt.); strefa spa Grzysno Przyjemność (dla osób powyżej 18 lat): bezpłatnie: sauny, seanse saunowe, kąpiele borowinowe, tężnia solna, strefa relaksacji, 4 niecki z niefiltrowaną wodą siarkową (czynne w nocy): Parno Chata, Kawalersko, Rozwodowo i Siarcany Bulgotnik; za opłatą: niecki w strefie prywatnej, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże; za opłatą (czynne w sezonie letnim): park linowy (ok. 15 PLN/os./przejście), ścianka wspinaczkowa (ok. 10 PLN).

KONTAKT: 0048/727525252, www.goracypotok.pl
Adres: Osiedle Nowe 45, 34-424 Szaflary

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • nielimitowany wstęp do strefy basenowej i strefy spa

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Termy Gorący Potok

zmień wariant wakacji
 • Own transport
Select
Adult
165gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 329 gbp razem
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter