phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Hotel Samokov

Atuty oferty

  • blisko wyciągów
  • basen kryty
  • nowoczesne spa
  • miła i pomocna obsługa

Hotel Samokov Kod: AMTSBG1T54

429PLN
Dorośli: 2 śniadania Pt 01.04 – Pn 04.04.22
Itaka
Bułgaria / Borovets

Hotel Samokov

Kod: AMTSBG1T54
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bułgaria – Bezpieczne Wakacje

w górach Riła, u podnóża szczytu Musala (2925 m n.p.m.), w BOROVETS, ok. 100 m od barów, restauracji i dyskoteki; ok. 75 km od lotniska w Sofii, ok. 130 km od lotniska w Plovdiv.

ok. 250 m od dolnej stacji gondoli Yastrebets, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych; ok. 700 m od stacji wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo; ok 700 m od stacji wyciągu krzesełkowego Martinovi Baraki Express; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: łącznie ok. 58 km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 1989 r., odnowiony w 2005 r., 262 pokoje, 1 budynek, 10 pięter, 4 windy, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje, w tym główna – dania w formie bufetu i à la carte, 5 barów, w tym bar w lobby, bar przy basenie i snack bar; parking, wymiana walut; 8 sal konferencyjnych, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, EuroCard, American Express.

2-os., ogrzewany, łazienka (wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon; inne pokoje za dopłatą.

basen kryty, podgrzewany, słodka woda, przy basenie bezpłatne leżaki i ręczniki; za opłatą: fitness, szkółka narciarska, bilard, tenis stołowy, centrum SPA: sauna, łaźnia parowa, hammam, solarium, pokój relaksu, masaże.

00359/75032032 www.samokov.com

- Wi-Fi
- parking

Informacje o regionie
Galeria regionu

Bułgaria — Borovets

To mieszanka doskonała – charakterystyczne kopulaste szczyty gór Riła, dobrze przygotowane trasy i tętniący życiem Borovets z magnetyczą atmosferą narciarskiego kurortu! Przyjedź koniecznie i zakochaj się w zimowej Bułgarii.

Położony blisko wyciągów i urządzony w alpejskim stylu, jest idealną propozycją na zimowe wakacje w Bułgarii. W ciągu dnia szusuj na nartach, a po aktywnym dniu na stoku popływaj w basenie albo zrelaksuj się w hotelowym centrum SPA z sauną, solarium i ofertą masaży. Na miejscu o dobre samopoczucie Gości dba także miła i pomocna obsługa.

POŁOŻENIE: w górach Riła, u podnóża szczytu Musala (2925 m n.p.m.), w BOROVETS, ok. 100 m od barów, restauracji i dyskoteki; ok. 75 km od lotniska w Sofii, ok. 130 km od lotniska w Plovdiv.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 250 m od dolnej stacji gondoli Yastrebets, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych; ok. 700 m od stacji wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo; ok 700 m od stacji wyciągu krzesełkowego Martinovi Baraki Express; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: łącznie ok. 58 km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 1989 r., odnowiony w 2005 r., 262 pokoje, 1 budynek, 10 pięter, 4 windy, lobby, całodobowa recepcja, 2 restauracje, w tym główna – dania w formie bufetu i à la carte, 5 barów, w tym bar w lobby, bar przy basenie i snack bar; parking, wymiana walut; 8 sal konferencyjnych, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: sejf w recepcji, pralnia; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, EuroCard, American Express.

POKÓJ: 2-os., ogrzewany, łazienka (wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon; inne pokoje za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen kryty, podgrzewany, słodka woda, przy basenie bezpłatne leżaki i ręczniki; za opłatą: fitness, szkółka narciarska, bilard, tenis stołowy, centrum SPA: sauna, łaźnia parowa, hammam, solarium, pokój relaksu, masaże.

KONTAKT: 00359/75032032 www.samokov.com

GRATIS:- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Wycieczki lokalne

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Bułgaria, Borovets

Hotel Samokov

zmień wariant wakacji
  • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
429pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny 858 pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
  • wyślij zapytanie
  • callcenter.tel_pl
  • 801 066 777
  • 77 4476 777
  • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclock