phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Rankingi>

TOP 10 wycieczek 2017

Cudowna wycieczka, wspaniała przewodniczka, doskonała organizacja, mnóstwo wrażeń, bogactwo wiedzy o kraju, jego historii, mieszkańcach, kulturze zwyczajach... Aż chce się wrócić do Maroka i jeździć na kolejne wycieczki z Itaką.

Artur
Cena od: 3109pln

Sprawdź


Wycieczka niezwyle interesująca. Oprócz niezwykłych zabytków, które do tej pory można było zobaczyć jedynie w telewizji poznaje się zupełnie inną kulturę i zwyczaje. Wszytko jest inne, niezwykłe i interesujące. Tu na każdym kroku można było zobaczyć coś ciekawego. Chińczycy niesamowicie sympatyczni. Zabytki zapierające dech w piersiach, a fakultety zdecydownie warte wykupienia. Wycieczka zorganizowana wspaniale. Od samego początku wyjazdu towarzyszył nam pilot. Nie ma się więc co martwić, że można zgubic się na lotnisku w Dubaju. Samoloty bardzo komfortowe, każdy miał swój telewizor i możliwość oglądania filmów czy grania w gry. Nawet nasza 6 letnia córka bez problemu przetrwała podróż. Hotele w Chinach komfortowe, wszędzie są europejskie wtyczki oraz internet (oprócz pociągu). Program wycieczki wypełniony atrakcjami i cudownymi zabutkami. Fakultety dopełniają całości. Warto zrobić zakupy w Pekinie, gdyż w Szanghaju jest mniejszy wybór i większe ceny. Zdecydownie warto wykupić fakultety na Kung fu show, cyrk czy wszelkie rejsy. Spektakle są niezwykłe, bardzo poruszające, zrobione naprawdę idealnie. Zabytki jak armia terakotowa czy wielki mur dopiero zobaczone na własne oczy pokazują ogrom tej starożytnej cywilizacji. Wszytko naprawdę jest warte zobaczenia. Pamiętajcie by na wielki mur wziąć wygodne obuwie i wodę, bo zdobywanie kolejnych wież na szczyt nie jest wcale takie proste. Co prawda trzeba się spocić ale widok z góry wynagradza wszystko. Buddyjskie świątynie niezwykle klimatyczne. Dzięki tej wycieczce można się wiele nauczyć (etapy produkcji jedwabiu czy plantacji herbaty). Można spróbować nowych smaków (w końcu umiemy jeść pałeczkami). Można porozmawiać z ciekawymi ludźmi, poznać niezwykłą historię tego wspaniałego kraju. Zdecydownie polecam wszystkim kochającym podróże tę wycieczkę. Dla nas była to podróż życia. Teraz planujemy kolejne podróże.

Grzegorz
Cena od: pln

Sprawdź


Polecam wycieczkę tym wszystkim, którzy chcą zwiedzić północną Europę, poznać niesamowite miejsca, zobaczyć przepiękne widoki z pomocą Profesjonalnego Przewodnika, bardzo dobrze przygotowanego do pracy, pragnącego przekazać maksimum informacji nt. osobliwości południowej Norwegii.

Małgorzata
Cena od: pln

Sprawdź


Od bardzo wielu lat jeżdżę na wycieczki i wczasy z biurem podróży Itaka i zawsze wracam do kraju w pełni zadowolony i pełen pozytywnych wrażeń z wyjazdu. Trasa wycieczki objazdowej po Islandii została bardzo dobrze dobrana.

Marek
Cena od: 7439pln

Sprawdź


5
Viva Iberia Hiszpania / Francja / Portugalia
Po raz kolejny jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyboru Biura podróży. Bardzo dobra organizacja, ciekawy plan zwiedzania, przewodnik był kompetentny i bardzo dobrze przygotowany, cała obsługa była pomocna. Dziękuję za zorganizowanie tak udanych wakacji.

Jadwiga
Cena od: 2878pln

Sprawdź


6
Kolory Indii to wycieczka dająca przedsmak tego co ten ogromny kraj ma do zaproponowania ciekawym świata turystom, którzy nie oczekują na miejscu europejskich standardów. O Indiach mówi się, że albo się je pokocha, albo znienawidzi. To kraj ogromnych kontrastów, wspaniałości i skrajnej biedy, piękny i straszny jednocześnie. Zdecydowanie nie pozostawia nikogo obojętnym. Nam ten mały kawałeczek Indii, który zobaczyłyśmy podczas tak krótkiego wyjazdu, bardzo się podobał. Apetyt na więcej jest OGROMNY!!!

Grażyna
Cena od: pln

Sprawdź


7
Wycieczka godna polecenia. Plan zrealizowany. Zobaczyłam to co zamierzałam. Zwiedzanie zabytków równomiernie rozłożone w czasie, bez zbędnego pośpiechu zarówno ze strony przewodnika jak i uczestników wycieczki. Wyjazd super i na pewno będę polecać znajomym. Plan wycieczki jak dla mnie idealny. Wycieczka pokazująca nie tylko przeszłość ale też i teraźniejszość. W ciągu dnia spokojne zwiedzanie, wieczory pozostawione na odpoczynek. Wszystko fajnie rozłożone w czasie zarówno dla tych co pragnęli każdą minutę wykorzystać na zwiedzanie jak i dla tych co chcieli trochę pobuszować między straganami. Opieka pilota Dawida doskonała. Jak tylko trzeba było pomagał, służył radą. Wiedza do pozazdroszczenia. Niesamowite zdolności integracyjne, interpersonalne. Kompetencja 100%

Cecylia
Cena od: 2999pln

Sprawdź


Wycieczka rewelacyjna to moja pierwsza objazdówka z Itaką na pewno jeszcze skorzystam z waszych usług. Wspaniały pilot p.Jacek,dawno nie spotkała tak dobrego pilota oprócz wiedzy na temat Gruzj iudzielał informacji na każde pytanie ,zawsze uprzejmy,doradzał gdzie zakupy,gdzie dobrze i tanio zjeść ,co zobaczyć w czasie wolnym

Barbara
Cena od: 3039pln

Sprawdź


9
Jestem zadowolona z tego wyjazdu. Poznałam Portugalię w pigułce, ale zakochałam się w niej. Przekrój kraju pozwala na wybór miejsc, do których można wrócić. Osobiście będę miała problem z wyborem - podobało mi się prawie wszystko. Wisienką na torcie była doskonała pogoda. Żal było wracać do zimnej i deszczowej Polski.

Małgorzata
Cena od: 3359pln

Sprawdź


Wycieczka doskonale zorganizowana.Nie spodziewałam się tylu atrakcji w programie.Poprostu wszystko super.Bravo dla Biura Itaka za wspaniałą wycieczkę i pobyt.Jestem bardzo zadowolona.Napewno będę korzystać z ofert państwa Biura.Pozdrawiam. Harmonogram i zwiedzanie podczas całej wycieczki perfekcyjnie zaplanowany.

Grażyna
Cena od: 1408pln

Sprawdź


Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Dział Sprzedaży skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Wystąpił błąd podczas przesyłania danych.
    arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter