phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Bor

Преимущества предложения

 • aktywny wypoczynek we dwoje
 • u podnóża najwyższego szczytu Bałkanów – Musała
 • niedaleko stacji gondoli
 • kameralny i zadbany
 • malowniczo położony
 • smaczna kuchnia regionalna

Hotel Bor Код: SBUHBOR

PLN
Itaka

Hotel Bor

Код: SBUHBOR
Описание

w górach Riła, u podnóża szczytu Musała (2925 m n.p.m.), ok. 600 m od centrum BOROVETS ze sklepami i restauracjami; ok. 70 km od lotniska w Sofii, ok. 125 km od lotniska w Plovdiv.

ok. 600 m od dolnej stacji gondoli Yastrebets, dojazd bezpłatnym hotelowym skibusem, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, ok. 1,5 km od wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo, ok. 7 km od wyciągu Markudjik; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: ok. 58 km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

trzygwiazdkowy, odnowiony w 2016 r., 51 pokoi, 3 piętra, całodobowa recepcja, lobby, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa i regionalna, bar w lobby; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia bagażu; 2 sale konferencyjne, taras, bezpłatny internet bezprzewodowy w pomieszczeniach ogólnodostępnych; za opłatą: lekarz na wezwanie, pralnia, sejf w recepcji, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska, transfer lotniskowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 15 m², ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka do wypożyczenia w recepcji, wymagany depozyt), telewizor, mała lodówka, zestaw do prasowania (do wypożyczenia w recepcji, wymagany depozyt); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na góry; apartament: dla maks. 4 os., ok. 35 m², pokój dzienny i optycznie wydzielona sypialnia, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon, widok na góry; apartament za dopłatą.

sauna, tenis stołowy; miniklub, pokój gier; za opłatą: masaże, bilard.

00359/24401011, www.hotelbor-borovets.com

 • Wi-Fi
 • parking
 • skibus

Информация о регионе

Bułgaria (narty) — Borovets

To mieszanka doskonała – charakterystyczne kopulaste szczyty gór Riła, dobrze przygotowane trasy i tętniący życiem Borovets z magnetyczą atmosferą narciarskiego kurortu! Przyjedź koniecznie i zakochaj się w zimowej Bułgarii.

Pięknie wkomponowany w malowniczy, zimowy krajobraz jest idealną propozycją na wyjazd w góry we dwoje. Goście doceniają położenie w spokojnym miejscu, wygodny dojazd do wyciągów narciarskich bezpłatnym skibusem oraz funkcjonalnie urządzone pokoje. Na miejscu jest bar oraz restauracja serwująca dania kuchni tradycyjnej i międzynarodowej, a po intensywnym dniu na stoku można zrelaksować się w hotelowej saunie.

POŁOŻENIE: w górach Riła, u podnóża szczytu Musała (2925 m n.p.m.), ok. 600 m od centrum BOROVETS ze sklepami i restauracjami; ok. 70 km od lotniska w Sofii, ok. 125 km od lotniska w Plovdiv.

WYCIĄGI NARCIARSKIE: ok. 600 m od dolnej stacji gondoli Yastrebets, dojazd bezpłatnym hotelowym skibusem, wyżej kilkanaście wyciągów krzesełkowych i orczykowych, ok. 1,5 km od wyciągu krzesełkowego Sitnyakovo, ok. 7 km od wyciągu Markudjik; w obrębie ośrodka narciarskiego Borovets: ok. 58 km tras zjazdowych, 12 wyciągów (1 gondola, 4 wyciągi krzesełkowe, 7 wyciągów orczykowych), snowpark.

HOTEL: trzygwiazdkowy, odnowiony w 2016 r., 51 pokoi, 3 piętra, całodobowa recepcja, lobby, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa i regionalna, bar w lobby; parking, przechowalnia sprzętu narciarskiego, przechowalnia bagażu; 2 sale konferencyjne, taras, bezpłatny internet bezprzewodowy w pomieszczeniach ogólnodostępnych; za opłatą: lekarz na wezwanie, pralnia, sejf w recepcji, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska, transfer lotniskowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 15 m², ogrzewany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka do wypożyczenia w recepcji, wymagany depozyt), telewizor, mała lodówka, zestaw do prasowania (do wypożyczenia w recepcji, wymagany depozyt); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon, widok na góry; apartament: dla maks. 4 os., ok. 35 m², pokój dzienny i optycznie wydzielona sypialnia, wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon, widok na góry; apartament za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: sauna, tenis stołowy; miniklub, pokój gier; za opłatą: masaże, bilard.

KONTAKT: 00359/24401011, www.hotelbor-borovets.com

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • skibus

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 


Zawsze aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w danym kraju, znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych po wybraniu miejsca docelowego podróży.

Расположение на карте
Местные экскурсии
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter