phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Solemar Terme Beach & Beauty

Преимущества предложения

  • polecany dla par
  • bezpośrednio przy piaszczystej plaży
  • taras na dachu z widokiem na Zatokę Neapolitańską
  • centrum spa z bogatym wyborem zabiegów i masaży
  • basen z wodą termalną

Hotel Solemar Terme Beach & Beauty Код: AMTSIT1ZUQ

PLN
Itaka

Hotel Solemar Terme Beach & Beauty

Код: AMTSIT1ZUQ
Описание

w dzielnicy hotelowej, ok. 600 m od centrum ISCHIA PORTO, najbliższe sklepy i bary ok. 50 m od hotelu, ok. 2 km od Museo del Mare, ok. 2,2 km od Zamku Aragońskiego; ok. 45 km od lotniska w Neapolu (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.

San Pietro, publiczna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, łagodne zejście do morza, parasole i leżaki płatne.

czterogwiazdkowy, 78 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, recepcja, restauracja Il Gusto – obsługa kelnerska, kuchnia włoska i lokalna, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary: przy basenie i w holu; parking; taras na dachu hotelu z widokiem morze i zatokę, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: opiekunka do dziecka, wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Dinners Club.

standardowy: 2-os., ok 18 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar (płatny); boczny widok na morze i balkon za dopłatą; comfort: 2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras, widok na basen, boczny widok na morze; pokój comfort za dopłatą

2 baseny, w tym jeden z wodą termalną (czynne: 9.00-19.00), przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; jacuzzi, muzyka na żywo; centrum spa: siłownia, za opłatą: zabiegi na twarz i ciało, masaże.

- Wi-Fi
- parking

Информация о регионе

Италия — Искья

Искья - итальянский отдых на Зеленом острове, благодаря виноградникам, цитрусовым и каштановым рощам, Искья именуется Зеленым островом. Превосходный средиземноморский климат, разнообразное побережье с прекрасными пляжами и обрывистыми скалами, пейзажи с белыми домиками и везде присущим голубым морем, а также известные горячие источники уже многие годы восхищают туристов со всего мира. Искья является соседкой Капри и самым большим островом в Неаполитанском острове, насчитывающем ок. 45 км². От материка разделяет его всего 10, а от Неаполя - 40 километров. Визитной карточкой острова является часто фотографируемый могущественный Арагонский замок (Castello Aragonese) в Искья Понте, расположенный на прибрежном островке, соединенном с материком мостом Ponte Aragonese.

Zapraszamy na relaks w pięknej scenerii zielonej Ischii! Położony tuż przy piaszczystej plaży, oferuje niesamowite widoki na Zatokę Neapolitańską. Opalaj się na leżaku przy basenie, posłuchaj muzyki na żywo, podziwiaj malownicze zachody słońca z tarasu na dachu hotelu i ciesz się chwilą. Prawdziwą ucztą dla ciała i ducha będzie wizyta w hotelowym spa z bogatym wyborem zabiegów i masaży.

POŁOŻENIE: w dzielnicy hotelowej, ok. 600 m od centrum ISCHIA PORTO, najbliższe sklepy i bary ok. 50 m od hotelu, ok. 2 km od Museo del Mare, ok. 2,2 km od Zamku Aragońskiego; ok. 45 km od lotniska w Neapolu (transfer autokarem i promem); przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu.

PLAŻA: San Pietro, publiczna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu, łagodne zejście do morza, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: czterogwiazdkowy, 78 pokoi, 1 budynek, 3 piętra, recepcja, restauracja Il Gusto – obsługa kelnerska, kuchnia włoska i lokalna, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary: przy basenie i w holu; parking; taras na dachu hotelu z widokiem morze i zatokę, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: opiekunka do dziecka, wypożyczalnia rowerów; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Dinners Club.

POKÓJ: standardowy: 2-os., ok 18 m², klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, sejf, minibar (płatny); boczny widok na morze i balkon za dopłatą; comfort: 2-os. (możliwość 1 dostawki), klimatyzowany, wyposażenie jak w pokoju standardowym, dodatkowo: bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras, widok na basen, boczny widok na morze; pokój comfort za dopłatą

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, w tym jeden z wodą termalną (czynne: 9.00-19.00), przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; jacuzzi, muzyka na żywo; centrum spa: siłownia, za opłatą: zabiegi na twarz i ciało, masaże.

KONTAKT: 0039/0813140819, www.hotelsolemar.it

GRATIS:
- Wi-Fi
- parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Местные экскурсии
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter