phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Kinga Hotel Wellness

Преимущества предложения

 • doskonale położony w sercu Pienin
 • malownicze widoki
 • komfortowe pokoje
 • strefa spa z bogatą ofertą zabiegów i strefą wellness

Kinga Hotel Wellness Код: SPLKING

8 438PLN
Взрослые: 2 2 posiłki Пт 05.03 – Вс 07.03.21
Itaka

Kinga Hotel Wellness

Код: SPLKING
Описание

w samym sercu Pienin, w CZORSZTYNIE, ok. 700 m od Jeziora Czorsztyńskiego i ruin zamku w Czorsztynie, ok. 4 km od ośrodka narciarskiego Czorsztyn-Ski (w sezonie narciarskim dojazd bezpłatnym skibusem), ok. 12 km od Zamku w Niedzicy, ok. 25 km od ośrodka narciarskiego Palenica w Szczawnicy, ok. 26 km od Nowego Targu, ok. 30 km od kompleksu geotermalnego Gorący Potok w Bańskiej Niżnej, ok. 46 km od wyciągów narciarskich Bachledka Ski & Sun na Słowacji, ok. 54 km od basenów termalnych w miejscowości Vbrov na Słowacji, ok. 67 km od aquaparku AquaCity w Popradzie; ok. 115 km od Krakowa.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2010 r., ostatnia renowacja w 2019 r., 50 komfortowych klimatyzowanych apartamentów i pokoi, 1 budynek, 2 piętra, restauracja Panorama (śniadania: 08.00-10.30; czynna w godz.: 14.00-21.00), śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, Karczma Kinga z grillem; przechowalnia rowerów; parking (płatny: 20 PLN/doba); akceptowane zwierzęta domowe; akceptowane karty kredytowe: Visa, Mastercard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 17-21 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka, podgrzewana podłoga, kosmetyki), internet bezprzewodowy, telewizor LCD, zestaw do kawy/herbaty, butelkowana woda mineralna, minilodówka, centralne sterowanie oświetleniem; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat i krzesełko do karmienia na zamównienie w recepcji; pokój standardowy z balkonem na zapytanie, za dopłatą; jednoosobowy: ok. 12-14 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój jednoosobowy na zapytanie.

nielimitowany bezpłatny wstęp do strefy wellness: basen, sauna parowa i sucha, jacuzzi, pokój relaksu ze ścianą solną; bezpłatnie dla dzieci: kino malucha, wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalnią i suchym basenem, kącik zabaw w restauracji, zewnętrzny plac zabaw; za opłatą w spa: masaże ciała klasyczne, lecznicze, relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne na ciało, kapsuła relaksacyjna wielofunkcyjna ze światłem podczerwonym SPA-JET, witalne łóżko poprawiające krążenie, drenaż limfatyczny; park linowy, wypożyczalnia rowerów; w okolicy (oferta zewnętrzna): wody termalne, rejsy po jeziorze, ośrodki narciarskie, spływy Dunajcem.

0048/512206988, 0048/182650435, www.kingahotel.com

Адрес: ul. Zamkowa 6, 34-436 Czorsztyn - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy wellness
 • skibus (w sezonie zimowym)

Информация о регионе

Польша — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Wspaniale położony – w samym sercu Pienin, nad Jeziorem Czorsztyńskim, oferuje komfortowe pokoje oraz zachwycające widoki. W hotelu na Gości czekają elegancka restauracja i klimatyczna karczma, a także strefa spa z bogatą ofertą zabiegów oraz strefą wellness. W okolicy znajduje się kilka ośrodków narciarskich, koniecznie też zobacz ruiny czorsztyńskiego zamku. To idealne miejsce na zimowy urlop w Pieninach!

POŁOŻENIE: w samym sercu Pienin, w CZORSZTYNIE, ok. 700 m od Jeziora Czorsztyńskiego i ruin zamku w Czorsztynie, ok. 4 km od ośrodka narciarskiego Czorsztyn-Ski (w sezonie narciarskim dojazd bezpłatnym skibusem), ok. 12 km od Zamku w Niedzicy, ok. 25 km od ośrodka narciarskiego Palenica w Szczawnicy, ok. 26 km od Nowego Targu, ok. 30 km od kompleksu geotermalnego Gorący Potok w Bańskiej Niżnej, ok. 46 km od wyciągów narciarskich Bachledka Ski & Sun na Słowacji, ok. 54 km od basenów termalnych w miejscowości Vbrov na Słowacji, ok. 67 km od aquaparku AquaCity w Popradzie; ok. 115 km od Krakowa.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2010 r., ostatnia renowacja w 2019 r., 50 komfortowych klimatyzowanych apartamentów i pokoi, 1 budynek, 2 piętra, restauracja Panorama (śniadania: 08.00-10.30; czynna w godz.: 14.00-21.00), śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, Karczma Kinga z grillem; przechowalnia rowerów; parking (płatny: 20 PLN/doba); akceptowane zwierzęta domowe; akceptowane karty kredytowe: Visa, Mastercard.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 17-21 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka, podgrzewana podłoga, kosmetyki), internet bezprzewodowy, telewizor LCD, zestaw do kawy/herbaty, butelkowana woda mineralna, minilodówka, centralne sterowanie oświetleniem; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat i krzesełko do karmienia na zamównienie w recepcji; pokój standardowy z balkonem na zapytanie, za dopłatą; jednoosobowy: ok. 12-14 m²; wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój jednoosobowy na zapytanie.

SPORT I ROZRYWKA: nielimitowany bezpłatny wstęp do strefy wellness: basen, sauna parowa i sucha, jacuzzi, pokój relaksu ze ścianą solną; bezpłatnie dla dzieci: kino malucha, wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalnią i suchym basenem, kącik zabaw w restauracji, zewnętrzny plac zabaw; za opłatą w spa: masaże ciała klasyczne, lecznicze, relaksacyjne, zabiegi pielęgnacyjne na ciało, kapsuła relaksacyjna wielofunkcyjna ze światłem podczerwonym SPA-JET, witalne łóżko poprawiające krążenie, drenaż limfatyczny; park linowy, wypożyczalnia rowerów; w okolicy (oferta zewnętrzna): wody termalne, rejsy po jeziorze, ośrodki narciarskie, spływy Dunajcem.

KONTAKT: 0048/512206988, 0048/182650435, www.kingahotel.com
Адрес: ul. Zamkowa 6, 34-436 Czorsztyn - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy wellness
 • skibus (w sezonie zimowym)

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Kinga Hotel Wellness

zmień wariant wakacji
 • Только проживание
Выбрать
8 841 Rub
Вы экономите: 403 RUB
Взрослый
8 438rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 16 876 rub razem
Вы экономите 403 RUB
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter