phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Martiany 21

Преимущества предложения

  • tylko dla Gości powyżej 12. roku życia
  • spokojna okolica w otoczeniu lasów
  • kameralny, tylko 7 pokoi
  • basen kryty, sauna

Hotel Martiany 21 Код: SPLMMAR

16 667PLN
Взрослые: 2 śniadania Сб 17.12 – Пн 19.12.22
Itaka

Hotel Martiany 21

Код: SPLMMAR
Описание

we wsi MARTIANY, ok. 1,5 km od sklepu, ok. 1,5 km od jeziora Martiany, ok. 2 km od jeziora Dejguny, ok. 13 km od centrum Kętrzyna z restauracjami i barami, ok. 20 km od Giżycka, ok. 36 km od Mrągowa.

czterogwiazdkowy, elegancki, 7 pokoi, 3 budynki, w tym główny i budynek stajni, 1 piętro, restauracja – śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane, świeżo wypiekany chleb i dania przygotowywane z lokalnych, ekologicznych produktów; parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; zwierzęta domowe nie są akceptowane; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 12. roku życia.

standardowy: 2-os., ok. 20 m², przytulny, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafrok), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; pokoje znajdują się zarówno w budynku głównym, jak i w budynku stajni.

kryty basen (czynny: maj-październik), słodka woda; centrum wellness: bezpłatnie: sauna fińska sucha; za opłatą: bogata oferta masaży (m.in. klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami), refleksologia, peelingi; oferta zewnętrzna: jazda konna.

0048/728548688, www.martiany21.pl

Адрес: Martiany 21, 11-400 Kętrzyn - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi
  • parking

Информация о регионе

Польша — Jeziora

Wspaniałe widoki, jeziora, lasy i dzika przyroda – to prawdziwy raj dla miłośników natury! Urokliwe zatoczki pełne ustronnych miejsc do kąpieli i wędkowania. A dla aktywnych – oprócz żeglowania – także świetnie przygotowane szlaki rowerowe.

Kameralny, położony w jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów Polski – w krainie jezior, w otoczeniu lasów i na rozległym terenie, objętym programem Natura 2000, to idealne miejsce na spokojny i sielski wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Tutaj zadbasz o ciało i ducha i prawdziwie wypoczniesz w pięknych okolicznościach przyrody. Do dyspozycji Gości jest basen kryty oraz centrum wellness z bogatą ofertą masaży. Pokoje są elegancko urządzone w jasnych barwach i sprzyjają wyciszeniu i regeneracji organizmu, a właściciele dokładają wszelkich starań, aby każdy czuł się tu jak w domu i poznał lokalne zwyczaje. Zielona okolica sprzyja spacerom, podczas których można wsłuchać się w śpiew ptaków i podziwiać fascynującą przyrodę.

POŁOŻENIE: we wsi MARTIANY, ok. 1,5 km od sklepu, ok. 1,5 km od jeziora Martiany, ok. 2 km od jeziora Dejguny, ok. 13 km od centrum Kętrzyna z restauracjami i barami, ok. 20 km od Giżycka, ok. 36 km od Mrągowa.

HOTEL: czterogwiazdkowy, elegancki, 7 pokoi, 3 budynki, w tym główny i budynek stajni, 1 piętro, restauracja – śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane, świeżo wypiekany chleb i dania przygotowywane z lokalnych, ekologicznych produktów; parking; bezpłatny internet bezprzewodowy; zwierzęta domowe nie są akceptowane; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro; hotel przyjmuje tylko gości powyżej 12. roku życia.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 20 m², przytulny, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafrok), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; pokoje znajdują się zarówno w budynku głównym, jak i w budynku stajni.

SPORT I ROZRYWKA: kryty basen (czynny: maj-październik), słodka woda; centrum wellness: bezpłatnie: sauna fińska sucha; za opłatą: bogata oferta masaży (m.in. klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami), refleksologia, peelingi; oferta zewnętrzna: jazda konna.

KONTAKT: 0048/728548688, www.martiany21.pl
Адрес: Martiany 21, 11-400 Kętrzyn - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Martiany 21

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
16 667rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 33 333 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclock