phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Folwark Książęcy

Преимущества предложения

  • w zabytkowym kompleksie Zamku Kliczków
  • piękny park i malownicza okolica
  • świetne miejsce na aktywne rodzinne wakacje

Folwark Książęcy Код: SPLFOLW

6 194PLN
Взрослые: 2 2 posiłki Пт 08.10 – Вс 10.10.21
Itaka

Folwark Książęcy

Код: SPLFOLW
Описание

w miejscowości KLICZKÓW, w samym sercu Borów Dolnośląskich, ok. 200 m od Zamku Kliczków, ok. 12 km od centrum Bolesławca ze sklepami, ok. 105 km od Wrocławia.

brak oficjalnej kategoryzacji, 40 pokoi w dwóch odrestaurowanych budynkach, restauracja, wiata z kuchnią letnią, sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18 m², łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizor.

w Zamku Kliczków: tenis stołowy, piłkarzyki, strefa wellness: kryty basen, 2 sauny fińskie, jacuzzi, siłownia, boisko do gier plażowych; pokój i plac zabaw dla dzieci; wyprawy odkrywców – gry terenowe dla rodzin (połączenie praktycznej nauki z zabawą); za opłatą: wypożyczalnia rowerów, korty tenisowe, bilard, animacje dla dzieci (w terminie: 29.06-31.08.2020), Stajnia Książęca: szkółka jazdy konnej, przejażdżki w terenie, przejażdżki bryczką lub wozem konnym, zwiedzanie zamku z przewodnikiem, miejsce na ognisko, kosz piknikowy (na zamówienie), Thalgo SPA: bogata oferta zabiegów i masaży.

0048/757340700, www.kliczkow.com.pl

Адрес: ul. Kliczków 21, 59-724 Osiecznica - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi
  • parking

Информация о регионе

Польша — Poza miastem

Doskonały pomysł zarówno na weekendowy wypad, jak i na dłuższe wakacje. Odprężająca, sielankowa atmosfera, otoczenie wspaniałej natury, możliwość obcowania z przyrodą, cisza i spokój, to tylko kilka zalet wakacji poza miastem.

Miejsce z klimatem na wakacje w bliskim kontakcie z przyrodą i historią. Hotel mieszczący się w zrewitalizowanych dawnych budynkach folwarcznych, leży na terenie kompleksu bajkowego Zamku Kliczków, z którego licznych udogodnień mogą korzystać Goście. Cudowny zabytkowy park, las i piękna okolica sprzyjają spacerom, przejażdżkom rowerowym i konnym.

POŁOŻENIE: w miejscowości KLICZKÓW, w samym sercu Borów Dolnośląskich, ok. 200 m od Zamku Kliczków, ok. 12 km od centrum Bolesławca ze sklepami, ok. 105 km od Wrocławia.

HOTEL: brak oficjalnej kategoryzacji, 40 pokoi w dwóch odrestaurowanych budynkach, restauracja, wiata z kuchnią letnią, sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18 m², łazienka (prysznic, wc), internet bezprzewodowy, telewizor.

SPORT I ROZRYWKA: w Zamku Kliczków: tenis stołowy, piłkarzyki, strefa wellness: kryty basen, 2 sauny fińskie, jacuzzi, siłownia, boisko do gier plażowych; pokój i plac zabaw dla dzieci; wyprawy odkrywców – gry terenowe dla rodzin (połączenie praktycznej nauki z zabawą); za opłatą: wypożyczalnia rowerów, korty tenisowe, bilard, animacje dla dzieci (w terminie: 29.06-31.08.2020), Stajnia Książęca: szkółka jazdy konnej, przejażdżki w terenie, przejażdżki bryczką lub wozem konnym, zwiedzanie zamku z przewodnikiem, miejsce na ognisko, kosz piknikowy (na zamówienie), Thalgo SPA: bogata oferta zabiegów i masaży.

KONTAKT: 0048/757340700, www.kliczkow.com.pl
Адрес: ul. Kliczków 21, 59-724 Osiecznica - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Folwark Książęcy

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
6 194rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 12 388 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter