phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Преимущества предложения

  • hotel przy lotnisku – idealny na nocleg przed i po podróży
  • kilka kroków od lotniska
  • wygodne pokoje
  • znana sieć hotelowa

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport Код: SPLHAMT

3 012PLN
Взрослые: 2 śniadania Пт 24.09 – Сб 25.09.21
Itaka

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Код: SPLHAMT
Описание

ok. 200 m od lotniska im. Lecha Wałęsy w GDAŃSKU, ok. 14 km od centrum Gdańska, ok. 10 km od centrum Sopotu, ok. 20 km od centrum Gdyni, dobrze skomunikowany z Trójmiastem – przy stacji kolejki i przystanku autobusowym.

trzygwiazdkowy, otwarty w 2013 r., całodobowa recepcja, 116 pokoi, restauracja à la carte – kuchnia polska i międzynarodowa, snack bar 24h, winda, siłownia, maszyna do czyszczenia butów, za opłatą: sala konferencyjna (50 m², rzutnik, ekran, flipchart, telewizor LCD i dostęp do internetu, dostęp do światła dziennego, możliwość wyjścia na zewnątrz), parking (70 miejsc), pokoje dla osób z niepełnosprawnościami; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy queen: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki), internet bezprzewodowy, zestaw do kawy/herbaty, deska do prasowania i żelazko, radiobudzik, sejf.

0048/588821000, www.gdanskairport.hamptonbyhilton.com

Адрес: ul. Juliusza Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — Przy lotnisku

Eleganckie i nowoczesne hotele, idealne na relaks przed i po podróży! To wygodne rozwiązanie nie tylko dla Klientów biznesowych, ale również turystów, którzy szukają doskonałej bazy wypadowej do zwiedzania miasta. Świetnie skomunikowane z centrum i najważniejszymi atrakcjami miast, z komfortowymi pokojami i zapleczem restauracyjnym, zapraszają na odpoczynek po dniu wypełnionym pracą lub korzystaniem z atrakcji okolicy.

Bezpośrednie sąsiedztwo z terminalem i bardzo dobra komunikacja z Trójmiastem sprawiają, że hotel jest chętnie wybierany zarówno przez osoby wybierające się w podróż samolotem, jak i szukające bazy wypadowej do zwiedzania Gdańska, Gdyni czy Sopotu. Firmowany przez znaną sieć hotelową, oferuje sprawdzony poziom usług oraz wygodne, dobrze wyposażone pokoje.

POŁOŻENIE: ok. 200 m od lotniska im. Lecha Wałęsy w GDAŃSKU, ok. 14 km od centrum Gdańska, ok. 10 km od centrum Sopotu, ok. 20 km od centrum Gdyni, dobrze skomunikowany z Trójmiastem – przy stacji kolejki i przystanku autobusowym.

HOTEL: trzygwiazdkowy, otwarty w 2013 r., całodobowa recepcja, 116 pokoi, restauracja à la carte – kuchnia polska i międzynarodowa, snack bar 24h, winda, siłownia, maszyna do czyszczenia butów, za opłatą: sala konferencyjna (50 m², rzutnik, ekran, flipchart, telewizor LCD i dostęp do internetu, dostęp do światła dziennego, możliwość wyjścia na zewnątrz), parking (70 miejsc), pokoje dla osób z niepełnosprawnościami; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy queen: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 20 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, ręczniki), internet bezprzewodowy, zestaw do kawy/herbaty, deska do prasowania i żelazko, radiobudzik, sejf.

KONTAKT: 0048/588821000, www.gdanskairport.hamptonbyhilton.com
Адрес: ul. Juliusza Słowackiego 220, 80-298 Gdańsk - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
3 012rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 6 025 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter