phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Arche Hotel Lublin

Преимущества предложения

  • w centrum Lublina
  • największe atrakcje w okolicy
  • stylowe, nowoczesne wnętrza
  • eleganckie i komfortowe pokoje

Arche Hotel Lublin Код: SPLLUBL

2 608PLN
Взрослые: 2 śniadania Сб 27.11 – Вс 28.11.21
Itaka

Arche Hotel Lublin

Код: SPLLUBL
Описание

w centrum LUBLINA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, blisko Mostu Kultury, ok. 900 m od Starego Miasta, ok. 1,5 km od Zamku Lubelskiego, ok. 3 km od Państwowego Muzeum na Majdanku; ok. 15 km od lotniska Lublin; ok. 3 km od dworca kolejowego Lublin Główny.

trzygwiazdkowy, nowoczesny, 132 pokoje, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Kulturalna – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia polska i regionalna, bar w lobby, Sky bar; parking; 4 sale konferencyjne, taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 60 PLN/doba; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki - sofa), ok. 19-22 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

miejsce zabaw dla dzieci; za opłatą: siłownia, sauna sucha.

00048/817180234, 0048/504086587, www.archehotellublin.pl

Адрес: ul. Zamojska 30, 20-105 Lublin - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi
  • parking

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Położony w centrum Lublina, w odległości spaceru od klimatycznej starówki i Zamku Lubelskiego, jest doskonałą bazą do odkrywania największych atrakcji i zabytków miasta. Stylowo urządzony, z nowoczesnymi wnętrzami i eleganckimi pokojami, zapewni komfortowy wypoczynek i relaks po całym dniu. Do tego hotelowa restauracja serwująca doskonałą kuchnię polską, nawiązującą do tradycji kulinarnej regionu, pozwoli na nowo odkryć smaki Lubelszczyzny.

POŁOŻENIE: w centrum LUBLINA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, blisko Mostu Kultury, ok. 900 m od Starego Miasta, ok. 1,5 km od Zamku Lubelskiego, ok. 3 km od Państwowego Muzeum na Majdanku; ok. 15 km od lotniska Lublin; ok. 3 km od dworca kolejowego Lublin Główny.

HOTEL: trzygwiazdkowy, nowoczesny, 132 pokoje, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Kulturalna – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia polska i regionalna, bar w lobby, Sky bar; parking; 4 sale konferencyjne, taras, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe (płatne: ok. 60 PLN/doba; na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki - sofa), ok. 19-22 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

SPORT I ROZRYWKA: miejsce zabaw dla dzieci; za opłatą: siłownia, sauna sucha.

KONTAKT: 00048/817180234, 0048/504086587, www.archehotellublin.pl
Адрес: ul. Zamojska 30, 20-105 Lublin - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi
  • parking

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Arche Hotel Lublin

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
2 608rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 5 216 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter