phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel PURO Kraków Stare Miasto

Преимущества предложения

 • w centrum Krakowa, tuż przy dworcu kolejowym
 • w pobliżu największych atrakcji Starego Miasta
 • stylowe, nowoczesne wnętrza
 • restauracja Hint

Hotel PURO Kraków Stare Miasto Код: SPLPURS

12 564PLN
Взрослые: 2 śniadania Сб 27.08 – Пн 29.08.22
Itaka
 • Promocja ГОРЯЩИЕ ТУРЫ ГОРЯЩИЕ ТУРЫ

Hotel PURO Kraków Stare Miasto

 • Promocja ГОРЯЩИЕ ТУРЫ ГОРЯЩИЕ ТУРЫ
Код: SPLPURS
Описание

w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 1,1 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 1,8 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, ok. 2,7 km od Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu, ok. 600 m od dworca kolejowego Kraków Główny.

czterogwiazdkowy, wybudowany w 2013 r., wyremontowany w październiku 2020 r., 138 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Hint – à la carte, kuchnia międzynarodowa; wypożyczalnia rowerów; sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

classic: 2-os., ok. 18 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, tablet, sejf, codziennie woda mineralna; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

0048/123142100, purohotel.pl

Адрес: ul. Ogrodowa 10, 31-155 Kraków - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wypożyczalnia rowerów

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Stylowy hotel w idealnej lokalizacji. Należący do sieci PURO Hotels, zainspirowany niezwykłą atmosferą dawnego Krakowa, położony tylko kilka kroków od Starego Miasta, zaprasza do odpoczynku w wyjątkowym otoczeniu. Niedawno odnowione wnętrza łączą nowoczesny dizajn z lokalnymi wpływami i sztuką. Do dyspozycji Gości są komfortowe pokoje, na miejscu jest restauracja Hint i sala konferencyjna. Odpocznij, zjedź pyszne śniadanie i zwiedzaj najpiękniejsze zakątki stolicy polskiej kultury – również na 2 kółkach!

POŁOŻENIE: w centrum KRAKOWA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 1,1 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 1,8 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, ok. 2,7 km od Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha; przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu, ok. 600 m od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: czterogwiazdkowy, wybudowany w 2013 r., wyremontowany w październiku 2020 r., 138 pokoi, 1 budynek, 6 pięter, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Hint – à la carte, kuchnia międzynarodowa; wypożyczalnia rowerów; sala konferencyjna, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:classic: 2-os., ok. 18 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, tablet, sejf, codziennie woda mineralna; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

KONTAKT: 0048/123142100, purohotel.pl
Адрес: ul. Ogrodowa 10, 31-155 Kraków - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wypożyczalnia rowerów

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel PURO Kraków Stare Miasto

zmień wariant wakacji
 • Только проживание
Выбрать
Взрослый
12 564rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 25 128 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclock