phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel PURO Wrocław Stare Miasto

Преимущества предложения

  • niedaleko miejscowych atrakcji
  • nowoczesny i stylowy
  • wygodne i dobrze wyposażone pokoje
  • restauracja z tarasem i ogrodem
  • świetna baza wypadowa do zwiedzania miasta

Hotel PURO Wrocław Stare Miasto Код: SPLPURW

6 897PLN
Взрослые: 2 śniadania Вс 02.10 – Пн 03.10.22
Itaka

Hotel PURO Wrocław Stare Miasto

Код: SPLPURW
Описание

w centrum WROCŁAWIA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 120 m od Narodowego Forum Muzyki, ok. 400 m od Placu Solnego, ok. 500 m od Rynku, ok. 1,9 km od Panoramy Racławickiej, ok. 2 km od historycznego Ostrowa Tumskiego, ok. 2,6 km od Aquaparku, ok. 4 km od Hali Stulecia; ok. 10 km od lotniska im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu; przystanek tramwajowy ok. 120 m od hotelu, ok. 1,5 km od dworca kolejowego Wrocław Główny.

czterogwiazdkowy, zbudowany w 2011 r., odnowiony w 2019 r., 102 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Hint z tarasem – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa; wypożyczalnia rowerów; 3 sale konferencyjne; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: garaż podziemny (70 PLN/dzień); akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

superior: 2-os., ok. 17 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, panel sterujący (tablet), sejf, woda (codziennie uzupełniana); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

0048/717725100, www.purohotel.pl

Адрес: ul. Włodkowica 6, 50-072 Wrocław - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Nowoczesny, stylowy i typowo miejski, położony w centrum Wrocławia z wieloma restauracjami i barami, a jednocześnie w spokojnej okolicy, idealnie sprawdzi się na urlop dla par lub z przyjaciółmi. Na miejscu można wypocząć w wygodnych i świetnie wyposażonych pokojach, skosztować smacznych dań w hotelowej restauracji z tarasem lub zrelaksować się w zadbanym ogrodzie. Przytulne wnętrza i sympatyczna obsługa sprawiają, że można poczuć się tu jak w domu. To idealna baza do zwiedzania miasta – do Rynku, Aquaparku i wielu okolicznych atrakcji można łatwo dojść spacerem lub dojechać tramwajem.

POŁOŻENIE: w centrum WROCŁAWIA z licznymi sklepami, barami i restauracjami, ok. 120 m od Narodowego Forum Muzyki, ok. 400 m od Placu Solnego, ok. 500 m od Rynku, ok. 1,9 km od Panoramy Racławickiej, ok. 2 km od historycznego Ostrowa Tumskiego, ok. 2,6 km od Aquaparku, ok. 4 km od Hali Stulecia; ok. 10 km od lotniska im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu; przystanek tramwajowy ok. 120 m od hotelu, ok. 1,5 km od dworca kolejowego Wrocław Główny.

HOTEL: czterogwiazdkowy, zbudowany w 2011 r., odnowiony w 2019 r., 102 pokoje, 1 budynek, 3 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja Hint z tarasem – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa; wypożyczalnia rowerów; 3 sale konferencyjne; ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: garaż podziemny (70 PLN/dzień); akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ: superior: 2-os., ok. 17 m², klimatyzowany/ogrzewany, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, panel sterujący (tablet), sejf, woda (codziennie uzupełniana); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem.

KONTAKT: 0048/717725100, www.purohotel.pl
Адрес: ul. Włodkowica 6, 50-072 Wrocław - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel PURO Wrocław Stare Miasto

zmień wariant wakacji
  • Только проживание
Выбрать
Взрослый
6 897rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 13 795 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclock