phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Результаты Поиска Hotel Warmia & Spa

Преимущества предложения

 • kameralna atmosfera
 • malownicze położenie nad rzeką Pasłęką
 • eleganckie pokoje
 • Centrum Spa z krytym basenem
 • baza wypadowa do zwiedzania atrakcji w okolicy

Hotel Warmia & Spa Код: SPLWAMI

12 538PLN
Взрослые: 2 śniadania Сб 27.08 – Вт 30.08.22
Itaka
 • Promocja ГОРЯЩИЕ ТУРЫ ГОРЯЩИЕ ТУРЫ

Hotel Warmia & Spa

 • Promocja ГОРЯЩИЕ ТУРЫ ГОРЯЩИЕ ТУРЫ
Код: SPLWAMI
Описание

na Równinie Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką, w BRANIEWIE, w bezpośrednim sąsiedzwie ruin zamku biskupów warmińskich, ok. 200 m od Muzeum Ziemi Braniewskiej, ok. 300 m od najmniejszego w Polsce ogródu zoologicznego, ok. 7,5 km od Zalewu Wiślanego, ok. 10 km od Fromborku, ok. 62 km od Kaliningradu, ok. 103 km od Gdańska, ok. 90 km od Olsztyna.

trzygwiazkowy, 18 pokoi, 2 budynki, do 2 pięter, recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, pozostałe dania à la carte; kantor, parking, sala kominkowa; 3 sale konferencyjne dla maks. 100 osób (pełne wyposażenie), bezpłatny dostęp do internetu.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², elegancki i zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; szuszarka, ręczniki, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, biurko.

Centrum Spa (nieczynne do odwołania): basen kryty, grota solna, sauna sucha, sauna parowa, siłownia.

0048/552439353, www.hotelwarmia.pl

Адрес: ul. Gdańska 18, 14-500 Braniewo - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • parking
 • wstęp do Centrum Spa

Информация о регионе

Польша — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, doskonała baza wypadowa do zwiedzania atrakcyjnej okolicy. Położony na Równinie Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką, w Braniewie – jednym z najstarszych miast w Polsce, niedaleko Zalewu Wiślanego, jest idealnym miejscem do odpoczynku. Do dypozycji Gości są wygodne pokoje, restauracja i Centrum Spa z krytym basenem, saunami, grotą solną i siłownią. Łatwo można się stąd dostać do do Trójmiasta, Olsztyna, a nawet do Kaliningradu! Oderwij się od codzienności, wybierz na spacer lub pojedź na wycieczkę i w pełni ciesz się z urlopu. Hotel poleca się również na organizację konferencji i spotkań biznesowych.

POŁOŻENIE: na Równinie Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką, w BRANIEWIE, w bezpośrednim sąsiedzwie ruin zamku biskupów warmińskich, ok. 200 m od Muzeum Ziemi Braniewskiej, ok. 300 m od najmniejszego w Polsce ogródu zoologicznego, ok. 7,5 km od Zalewu Wiślanego, ok. 10 km od Fromborku, ok. 62 km od Kaliningradu, ok. 103 km od Gdańska, ok. 90 km od Olsztyna.

HOTEL: trzygwiazkowy, 18 pokoi, 2 budynki, do 2 pięter, recepcja, restauracja – śniadania w formie bufetu, pozostałe dania à la carte; kantor, parking, sala kominkowa; 3 sale konferencyjne dla maks. 100 osób (pełne wyposażenie), bezpłatny dostęp do internetu.

POKÓJ: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 30 m², elegancki i zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; szuszarka, ręczniki, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, biurko.

SPORT I ROZRYWKA: Centrum Spa (nieczynne do odwołania): basen kryty, grota solna, sauna sucha, sauna parowa, siłownia.

KONTAKT: 0048/552439353, www.hotelwarmia.pl
Адрес: ul. Gdańska 18, 14-500 Braniewo - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • wstęp do Centrum Spa

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Расположение на карте
Местные экскурсии

Детали предложения

Twój wybór wczasów

Hotel Warmia & Spa

zmień wariant wakacji
 • Только проживание
Выбрать
Взрослый
12 538rub
Общая сумма sprawdź szczegóły ceny 25 077 rub razem
Заказать
Вы перейдете к безопасному процессу бронирования
arrow-rightarrow-rightclock