phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>>

Konferencja Zima 2011/2012

 

Konferencja ZIMA 11/12 - TURCJA Cesme

Kilka dni temu, w jednym z najpiękniejszych rejonów Turcji, zakończyła się konferencja poświęcona ofercie przygotowanej na sezon Zima 11/12. Tradycyjnie, w szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele najlepszych biur agencyjnych z całego kraju, a także reprezentanci salonów firmowych Itaki. Pierwszego czerwca, w hotelu Grand Ontur w Cesme, od samego rana trwały prezentacje poszczególnych kierunków, które znalazły się w katalogu Zima, Gorące Marzenia 11\12. Konferencję otworzył swoim wystąpieniem Wiceprezes Itaki Piotr Henicz, który przedstawił wyniki sprzedaży, omówił działania marketingowe firmy, a także opowiedział o dalszych planach na sezon zimowy.  

Oferta z katalogu ZIMA 11/12 jest jeszcze bogatsza, więc zadanie nie było łatwe: 225 hoteli w tym ponad 50 nowości i blisko 80 wycieczek, gdzie 21 z nich to całkiem nowe programy. Prezenterzy stanęli na wysokości zadania i do końca szkolenia udało im się utrzymać ciekawość uczestników oraz przekazać najważniejsze informacje. Był również czas na pytania i dzielnie się swoimi doświadczeniami. Po tak intensywnym dniu, spędzonym w sali konferencyjnej nadszedł czas na uroczystą kolację powitalną. W niesamowitej scenerii, na pięknym tarasie położonym na klifie, była możliwość smakowania specjałów kuchni tureckiej przy muzyce na żywo.

Po części teoretycznej szkolenia przyszedł czas na bliższe poznanie uroków miejsca, które zostało wybrane jako idealne do zorganizowania konferencji. Zgodnie z programem uczestnicy zobaczyli najpiękniejsze plaże Cesme oraz mekkę surferów - zatokę w Alacati, gdzie spragnieni wrażeń ochotnicy mieli okazję sami zmierzyć się z falami. Dla tych, którzy chcieli na chwilę przenieść się z Turcji do Grecji była zaplanowana wycieczka na Chios, a inni w tym czasie mogli relaksować się na jachcie, ciesząc się widokami uroczych zatoczek i chłodząc się podczas kąpieli w błękitnych wodach Morza Egejskiego.

Stałym punktem konferencji jest również wizytacja hoteli. Oprócz bazy hotelowej w Cesme, uczestnicy mogli zobaczyć zarówno hotele w popularnym Bodrum jak i Kusadasi. W ostatni dzień wszyscy przenieśli się w czasie do antycznego Efezu, a później odwiedzili kapliczkę Panama Kapulu, w której według legendy, swe ostatnie dni spędziła Matka Boska. Wieczorem, na plaży hotelu Grand Blu Sky odbyła się impreza pożegnalna, podczas której była okazja nie tylko do zabawy, ale także do podsumowań i dzielenia się wrażeniami.

 

 

 

 

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter