phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościArchiwumArchiwum 2017ITAKA - nr 1 w rankingu biur podróży

ITAKA - nr 1 w rankingu biur podróży17-10-2017

32 największych touroperatorów w Polsce. Ekonomiczne kryteria. Ranking tworzony po to, by wskazać najlepszych. Komu warto zaufać? Pierwsze miejsce w najnowszym rankingu „Rzeczpospolitej” po raz kolejny zajmuje ITAKA!

Turyści zastanawiający się komu powierzyć organizację swoich wakacji mają coraz więcej narzędzi umożliwiających wybór najlepszej oferty. Bardzo pomocne są rankingi publikowane cyklicznie przez „Rzeczpospolitą”. Przygotowuje je Instytut Badań Rynku Turystycznego Travel Data. Przyjęte w nich kryteria, opierające się głównie na wskaźnikach ekonomicznych, zapewniają wiarygodność prezentowanych danych i informacji. Kto uważnie śledzi kolejne notowania, może także wyrobić sobie opinię o kondycji danego touroperatora na przestrzeni kilku miesięcy, sezonu czy nawet lat. W każdym z tych rankingów ITAKA może poszczycić się stabilną, wysoką pozycją i oceną. Także w tym najnowszym (z października 2017) znalazła się na pierwszym miejscu. Ocena wiarygodności ITAKI jest bardzo wysoka (AA-). Tak znakomite efekty lider polskiej branży turystycznej zawdzięcza m.in. dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości oferowanych usług oraz regularnie wypracowywanym dodatnim wynikiem finansowym. To wszystko sprawia, że naszym Klientom możemy niezmiennie gwarantować nie tylko udane, ale i bezpieczne wakacje!

Pełny ranking znajduje się na stronie: http://info.rp.pl/temat/984572.html

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter