phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2017>

ITAKA na targach ONA&ON w Lublinie

ITAKA na targach ONA&ON w Lublinie


Ślub, studniówka i karnawał były motywami przewodnimi organizowanych w Lublinie targów ONA&ON. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć ITAKI, której pracownicy doradzali uczestnikom, jakie miejsce wybrać na idealną podróż poślubną.

 

Wybór sukni i garnituru, kwiatów, obrączek czy sali, to tylko kilka z kwestii, z którymi muszą się zmierzyć narzeczeni przed swoim wielkim dniem. Wszystkim, którzy zaczynają planować swój ślub i wesele, a także tym wybierającym się na studniówkę czy zabawę karnawałową z pomocą przyszły targi ONA&ON. Przez dwa dni – 25 i 26 listopada w hali Targów Lublin S.A. uczestnicy mieli okazję poznać oferty ponad 100 wystawców, a także pokazy sukni ślubnych i wieczorowych, garniturów, portfolia fotografów, oferty firm cukierniczych, papierniczych i kosmetycznych. Jednym zdaniem, wszystko to, czego potrzeba do organizacji idealnego przyjęcia. Specjalną ofertę dla par i przyszłych nowożeńców z Lublina i okolic przygotowała też ITAKA. Na naszym stoisku uczestnicy mogli poznać bogatą ofertę hoteli idealnych na romantyczny pobyt we dwoje czy tych tylko dla dorosłych. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się także nowość w ofercie ITAKI, czyli rejsy statkiem Ocean Majesty po Wyspach Kanaryjskich.

Na targach w Lublinie nie mogło zabraknąć także konkursów. Główną nagrodę ufundowała ITAKA. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego warto odwiedzić targi ONA&ON?”. Zdaniem jury najciekawszej odpowiedzi na konkursowe pytanie udzielił Pan Damian, który wygrał bon wakacyjny o wartości 1000 zł. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianej podróży!

 

 

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter