phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2017>

14. edycja konkursu już za nami!

14. edycja konkursu już za nami!


Zwycięzcą 14. edycji konkursu na najlepszą opinię została Pani Anna z Rudy Śląskiej, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Majorce i wygrała bon wakacyjny o wartości 5000 zł.

 

Uprzejma i pomocna obsługa, eleganckie pokoje i wyszukane potrawy w hotelowej restauracji, to tylko ułamek zalet hotelu R2 Bahia Cala Ratjada Design, które sprawiły, że Pani Anna z Rudy Śląskiej po powrocie z wakacji przesłała do ITAKI opinię, w której szczegółowo podzieliła się wrażeniami z wakacji na Majorce. To właśnie opinię Pani Anny jury 14. już edycji konkursu uznało za najlepszą. Zwyciężczyni została nagrodzona bonem wakacyjnym o wartości 5000 zł, który z pewnością pomoże w realizacji kolejnych podróżniczych planów. Pani Annie serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wyjazdów z ITAKĄ.

Oczywiście to nie koniec naszego konkursu! Wraz z początkiem listopada rozpoczęliśmy jego kolejną, trzymiesięczną edycję. Wszystkie nadesłane opinie mają szansę na zdobycie nagrody miesiąca – walizki oraz nagrody głównej – bonu wakacyjnego o wartości 5000 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto podzieli się swoimi wrażeniami z wakacji z ITAKĄ w ankiecie, jest 40% rabat na przewodniki Pascala.

 

 

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter