phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

15. edycja konkursu rozstrzygnięta!

15. edycja konkursu rozstrzygnięta!08-03-2018

Już po raz 15. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji bonem o wartości 5000 zł. Tym razem trafił on w ręce Pani Justyny, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Zanzibarze.

Domki w afrykańskim stylu, tropikalny ogród i widok na ocean, urzekające kwiaty plumerii i wszechobecny zapach lokalnych przypraw. Tak pobyt w hotelu Bluebay Beach Resort & Spa na Zanzibarze wspomina Pani Justyna ze Stargardu, która wraz z mężem spędziła tam podróż poślubną, a opinią z podróży podzieliła się z ITAKĄ i… Wygrała! Jury 15. edycji konkursu to właśnie opinię Pani Justyny uznało za najlepszą. Pani Justyna została nagrodzona bonem wakacyjnym o wartości 5000 zł, który z pewnością pomoże w dalszym odkrywaniu świata. Autorce zwycięskiej opinii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych wyjazdów z ITAKĄ.

Oczywiście to nie koniec naszego konkursu! Wraz z początkiem lutego rozpoczęliśmy jego kolejną, trzymiesięczną edycję. Wszystkie nadesłane opinie mają szansę na zdobycie nagrody miesiąca – walizki oraz nagrody głównej – bonu wakacyjnego o wartości 5000 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto podzieli się swoimi wrażeniami z wakacji z ITAKĄ w ankiecie, jest 60% rabat na przewodniki Pascala.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter