phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

16. edycja konkursu rozstrzygnięta!

16. edycja konkursu rozstrzygnięta!13-06-2018

Już po raz 16. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji. Tym razem zwyciężyła Pani Agnieszka z Zawiercia, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na Zanzibarze i wygrała bon wakacyjny o wartości 5000 zł.

Bajeczna, biała plaża, piętrowe bungalowy w pachnącym, zielonym ogrodzie i zanzibarskie „pole, pole” urzekły Panią Agnieszkę z Zawiercia, a jej opinia i zdjęcia z pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu na Zanzibarze zachwyciła jury. Relacja Pani Agnieszki z pobytu w hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa na Zanzibarze zwyciężyła w 16. edycji konkursu, a laureatka została nagrodzona bonem wakacyjnym o wartości 5000 zł, który z pewnością pozwoli na realizację kolejnych podróżniczych marzeń. Pani Agnieszce jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wyjazdów z ITAKĄ.

Oczywiście to nie koniec naszego konkursu! Wraz z początkiem maja rozpoczęliśmy jego kolejną, trzymiesięczną edycję. Wszystkie nadesłane opinie mają szansę na zdobycie nagrody miesiąca – walizki oraz nagrody głównej – bonu wakacyjnego o wartości 5000 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto podzieli się swoimi wrażeniami z wakacji z ITAKĄ w ankiecie, jest 60% rabat na przewodniki Pascala.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter