phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>

ITAKA spełniła marzenie Bartka!

ITAKA spełniła marzenie Bartka!12-09-2018

Wycieczka do Paryża była marzeniem 11-letniego Bartka, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, które spełniła ITAKA.

ITAKA spełniła podróżnicze marzenie podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. 11-letni Bartek w towarzystwie mamy, siostry i opiekunki z Fundacji odwiedził Paryż. Był to dla niego pierwszy lot samolotem i pierwszy pobyt za granicą.

Przez pięć dni Bartek z rodziną zwiedzali stolicę Francji. Wspólnie wjechali na Wieżę Eiffla, popłynęli w rejs po Sekwanie, zwiedzili Luwr i muzeum d’Orsay. Z najsłynniejszej karuzeli Paryża – diabelskiego młyna, Bartek podziwiał panoramę miasta, a następnie odwiedził futurystyczną dzielnicę La Defense. Na trasie zwiedzania Paryża znalazły się też Łuk Triumfalny, katedra Notre Dame, Moulin Rouge, Plac Pigalle i Bazylika Sacré-Cœur. Podróż do Francji nie mogła obyć się bez degustacji tutejszych przysmaków – makaroników i ślimaków. Podczas zwiedzania rodzinie towarzyszył przewodnik – Pan Mario, który specjalnie dla nich przygotował atrakcyjny program.

Na zakończenie Paryskiej Przygody, po wylądowaniu w Warszawie, spełniło się jeszcze jedno marzenie Bartka: wizyta w kabinie samolotu linii Air France, którymi była zrealizowana wycieczka ITAKI do Paryża.

Wyjazd do Paryża dla Bartka i jego rodziny ufundowała ITAKA, która spełniła już ponad 50 marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter