phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

Zwycięzca 17. edycji wyłoniony!

Zwycięzca 17. edycji wyłoniony!13-06-2018

ITAKA po raz kolejny nagrodziła najlepszą opinię z wakacji. Bon wakacyjny o wartości 5000 zł wygrała Pani Karolina z Wrocławia, która podzieliła się swoimi wrażeniami z pobytu na greckiej wyspie Thassos.

Autentycznego, zielonego i spokojnego – takiego miejsca na idealne wakacje poszukiwali Pani Karolina i jej partner. Perfekcyjnym wyborem okazała się grecka wyspa Thassos i hotel The Dome Luxury****. Pokoje urządzone w nowoczesnym stylu, nienaganna czystość i doskonała obsługa przekonały Panią Karolinę z Wrocławia, że warto podzielić się swoimi wrażeniami z podróży. Przesłana opinia zachwyciła jury i zwyciężyła w kolejnej edycji konkursu ITAKI na najlepszą opinię z wakacji. Laureatka została nagrodzona bonem wakacyjnym o wartości 5000 zł, który z pewnością pomoże w spełnieniu kolejnych, podróżniczych marzeń. Pani Karolinie jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wyjazdów z ITAKĄ.

To nie koniec naszego konkursu! Wraz z początkiem sierpnia rozpoczęliśmy jego kolejną, trzymiesięczną edycję. Wszystkie nadesłane opinie mają szansę na zdobycie nagrody miesiąca – walizki oraz nagrody głównej – bonu wakacyjnego o wartości 5000 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto podzieli się swoimi wrażeniami z wakacji z ITAKĄ w ankiecie, jest 60% rabat na przewodniki Pascala.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter