phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

ITAKA na Absolvent Talent Days

ITAKA na Absolvent Talent Days16-10-2018

W katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym i gdańskiej ERGO ARENIE studenci i absolwenci mogli poznać oferty pracy w ITACE.

Tysiące propozycji zawodowych: praktyki, staże lub stała praca, czekało na młodych specjalistów podczas X edycji największych w Polsce targów pracy i praktyk Absolvent Talent Days w Katowicach (09.10.2018) oraz Gdańsku (11.10.2018). W tym prestiżowym wydarzenia, podczas którego osoby poszukujące pracy mają szansę poznać oferty najlepszych pracodawców w kraju, nie mogło zabraknąć ITAKI.

Na stanowisku ITAKI studenci i absolwenci poznali aktualne oferty pracy i specyfikę poszczególnych stanowisk. Wielu z nich sprawdziło także swoje predyspozycje do pracy animatora. W zorganizowanym konkursie „Strrrasznie fajne animacje w Klubie Przyjaciół ITAKI” zostały nagrodzone najciekawsze i najbardziej oryginalne propozycje na wakacyjne gry i zabawy dla najmłodszych Klientów.

W Katowicach nagrody zdobyli:
I miejsce: Agnieszka Nowak
II miejsce: Izabela Maindok
III miejsce: Dominika Lukoschek

W Gdańsku największą kreatywnością wykazali się:
I miejsce: Magdalena Kulczycka
II miejsce: Katarzyna Gacek
III miejsce: Karolina Witkowska

Do poznania ofert pracy w ITACE zapraszamy również podczas kolejnych targów z cyklu Absolvent Talent Days – 18 października na PGE Narodowym w Warszawie oraz 6 listopada w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter