phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

ITAKA na targach pracy w Krakowie

ITAKA na targach pracy w Krakowie09-11-2018

Podczas kolejnej odsłony Absolvent Talent Days w krakowskim Centrum Kongresowym ICE, młodzi specjaliści mogli poznać oferty pracy, staży i praktyk w ITACE.

Rozmowy z czołowymi polskimi pracodawcami, szkolenia, warsztaty i panele dyskusyjne – to wszystko czekało na studentów i absolwentów podczas Absolvent Talent Days, które odbyły się 6 listopada 2018 r. w Krakowie.

Swoje stoisko podczas największych i najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce miała także ITAKA. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się, jakich pracowników aktualnie poszukuje firma i jakie umiejętności należy posiadać, aby ubiegać się o pracę u lidera wśród biur podróży w Polsce.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji wydarzenia, studenci i absolwenci mogli spróbować swoich sił w roli animatora. Podczas konkursu „Strrrasznie fajne animacje w Klubie Przyjaciół ITAKI”, uczestnicy przedstawiali swoje pomysły na gry i zabawy dla najmłodszych. Konkurs nawiązywał do nowej formuły Klubów Przyjaciół ITAKI, w których w sezonie Lato 2019 „zagoszczą” bohaterowie filmu „Hotel Transylwania 3”.

Najciekawsze propozycje przedstawili:

I miejsce: Izabela Stypuła
II miejsce: Arkadiusz Chrząścik
III miejsce: Iwona Tokan

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter