phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

ITAKA na targach TT Warsaw

ITAKA na targach TT Warsaw23-11-2018

Już po raz 26. przedstawiciele branży turystycznej z całego świata spotkali się podczas jednych z najważniejszych targów turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – TT Warsaw. Dla ITAKI tegoroczne targi są szczególnym wydarzeniem.

W warszawskim Pałacu Kultury i Nauki po raz kolejny spotkali się przedstawiciele ambasad, organizacji turystycznych oraz touroperatorów, sieci hotelowych, magazynów i czasopism z całego świata. Od 22 do 24 listopada PKiN będzie miejscem biznesowych rozmów, spotkań, a także wymiany doświadczeń.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw są dla ITAKI szczególnym wydarzeniem. Wiceprezes ITAKI, Piotr Henicz i prezes spółki MT Targi, organizatora wydarzenia, Urszula Potęga, podczas otwarcia TT Warsaw podpisali umowę, zgodnie z którą ITAKA będzie partnerem przyszłorocznej imprezy. Po raz pierwszy w 26-letniej historii targów ich partnerem będzie touroperator. Dotychczas były to kraje lub regiony. To ważne wyróżnienie dla ITAKI, lidera branży turystycznej, która w 2019 r. obchodzić będzie jubileusz 30-lecia działalności na polskim rynku turystycznym.

Przedstawiciele ITAKI podczas targów spotkają się zarówno z kontrahentami, z którymi touroperator współpracuje od lat, jak i z tymi, którzy są zainteresowani współpracą z liderem branży turystycznej w Polsce. Odwiedzający TT Warsaw mogą znaleźć ITAKĘ w sali im. M. Kopernika, na stanowisku nr A21. Targi potrwają do 24 listopada.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter