phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2018>

Najlepsza opinia z wakacji nagrodzona!

Najlepsza opinia z wakacji nagrodzona!06-12-2018

Już po raz 18. ITAKA nagrodziła najlepszą opinię z wakacji. Tym razem bon wakacyjny o wartości 5000 zł wygrała Pani Marta z Warszawy, która podzieliła się swoimi wrażeniami z rodzinnego urlopu na greckiej wyspie Kos.

Piękny, nowoczesny hotel, elegancki dwupokojowy apartament, świetny serwis i bogata oferta atrakcji dla dzieci zadecydowały o tym, że tegoroczny wypoczynek na Kos był dla Pani Marty i jej rodziny idealny. Szczegółowa opinia o pobycie w pięciogwiazdkowym hotelu Blue Lagoon Resort***** zachwyciła także jury, które recenzję zatytułowaną „KOSmiczne wakacje na KOS” uznało w 18. edycji konkursu na najlepszą opinię z wakacji za bezkonkurencyjną. Laureatka została nagrodzona bonem wakacyjnym o wartości 5000 zł, który z pewnością pomoże w organizacji kolejnego idealnego wypoczynku dla całej rodziny. Pani Marcie jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wyjazdów z ITAKĄ.

To nie koniec naszego konkursu! Wraz z początkiem listopada rozpoczęliśmy jego kolejną, trzymiesięczną edycję. Wszystkie nadesłane opinie mają szansę na zdobycie nagrody miesiąca – walizki oraz nagrody głównej – bonu wakacyjnego o wartości 5000 zł. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto podzieli się w ankiecie swoimi wrażeniami z wakacji z ITAKĄ, jest 60% rabat na przewodniki Pascala.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter