phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
AktualnościArchiwumArchiwum 20197-milionowy Klient ITAKI wyleciał z Portu Lotniczego Wrocław do Turcji

7-milionowy Klient ITAKI wyleciał z Portu Lotniczego Wrocław do Turcji06-06-2019

6 czerwca w Porcie Lotniczym Wrocław, ITAKA powitała 7-milionowego Klienta od początku istnienia firmy.

Rekordowym Klientem ITAKI jest Pani Beata z Bielawy, która wraz z mężem Stanisławem zaplanowała wakacje w słynącej z pięknych plaż tureckiej Didymie, w hotelu Roxy Luxury Moon*****. To już szóste wakacje Pani Beaty z ITAKĄ.

W spotkaniu z honorowymi Gośćmi udział wzięli: Piotr Henicz, Wiceprezes Biura Podróży ITAKA i Dariusz Kuś, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Wrocław S.A.

- 30 lat ITAKI i 7-milionowy Klient. To robi wrażenie. Gratuluję Pani Beacie i życzę wspaniałych wakacji z ITAKĄ. Cieszę się, że dzisiejszą uroczystość świętujemy w Porcie Lotniczym Wrocław, który jest nam bliski nie tylko geograficznie – komentuje Piotr Henicz.

- Biuro Podróży Itaka świętuje w tym roku 30-lecie swojej działalności i jednocześnie 15-lecie obecności na lotnisku we Wrocławiu, oferując naszym pasażerom przebogatą ofertę kierunków. Z tym większą radością w stolicy Dolnego Śląska powitaliśmy rekordowego pasażera – mówi Dariusz Kuś.

Z okazji tego wydarzenia, wpisującego się w obchody 30-lecia ITAKI, Pani Beata otrzymała bon wakacyjny ITAKI.arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter