phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Halo LATO 2020, czyli I…TAKIE konferencje w 3 krajach!

Halo LATO 2020, czyli I…TAKIE konferencje w 3 krajach!08-11-2019

Chińskie przysłowie głosi, że „wiedza to skarb, który zawsze podąża za właścicielem”. Konferencje ITAKI to świetna okazja do jej zdobywania, również poprzez podróże i zwiedzanie. 3 kraje, ponad 400 uczestników i oferta LATO 2020 bez tajemnic. Zobaczcie, jak wyglądały nasze konferencje w Turcji, Egipcie i Polsce.

TURCJA, 28.09-2.10.2019 r.

Wśród blisko 170 uczestników tej konferencji znaleźli się przedstawiciele salonów firmowych ITAKI i sieci agencyjnej. Głównym tematem była oferta LATO 2020, ale podsumowano też kończący się właśnie sezon wakacyjny i wizytowano hotele ITAKI w tureckim Side. Czas wolny pozwolił na zwiedzanie najważniejszych punktów na turystycznej mapie tego regionu i rejs po rzece Manavgat. Uczestnicy wyjazdu zatrzymali się w Serra Palace***** i na własnej skórze mogli przekonać się o zaletach tego hotelu, który otrzymał ŻAGIEL ITAKI. Prezentacje odbywały się hotelu Lake & River Side*****, także znajdującym się w Side.

EGIPT, 8-12.10.2019 r.

Również niemal 170 osób wzięło udział w 5-dniowej konferencji w hotelu Royal Brayka Resort*****. Główny temat tego wydarzenia to oczywiście oferta na LATO 2020, ale omawiane były także nasze nowości: marokańska Saidia, rajskie Curaçao, greckie Mykonos i egipskie Marsa Matrouh. Uczestnicy konferencji w Egipcie wizytowali także tutejsze hotele z oferty ITAKI, a wisienką na torcie był rejs po Nilu.

WARSZAWA, 21-22.09.2019 r.

Warszawski hotel DoubleTree by Hilton Hotel & Conference był kolejnym miejscem konferencji dotyczącej oferty LATO 2020. 2-dniowe warsztaty podzielono na 4 panele, które składały się z tematów odnoszących się do kierunków hiszpańskich, tureckich, greckich oraz wycieczek. Był także czas na integrację i wspólne dyskusje. W warszawskiej konferencji wzięło udział blisko 100 pracowników ITAKI.
Egipt

Warszawa
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter