phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
AktualnościArchiwumArchiwum 2019ITAKA świętuje 30-lecie na targach TT Warsaw!

ITAKA świętuje 30-lecie na targach TT Warsaw!21-11-2019

W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie już po raz 27. spotykają się przedstawiciele branży turystycznej z całego świata. ITAKA jako pierwszy touroperator w historii TT Warsaw jest partnerem tego wydarzenia.

Już tradycyjnie w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki zebrali się przedstawiciele branży turystycznej, a także ambasad, magazynów i czasopism turystycznych z całego świata. W tym roku podczas targów ofertę turystyczną zaprezentuje 500 wystawców z 50 krajów.

21 listopada o godz. 11.00 Prezes ITAKI Piotr Henicz wraz z Prezesem spółki MT Targi, organizatorem wydarzenia Urszulą Potęgą, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu - Anną Krupką, dr. Robertem Andrzejczykiem, Prezesem POT i Prezesem PIT Pawłem Niewiadomskim, podczas Ceremonii Otwarcia oficjalnie przecięli wstęgę i rozpoczęli 27. edycję TT Warsaw. W imieniu Zarządu ITAKI Prezes Henicz odebrał gratulacje i nagrody z okazji 30-lecia firmy.

    • I miejsce i tytuł „Touroperator Roku 2019” w Ogólnopolskim Konkursie Izby Turystyki RP
    • dyplom uznania Izby Turystyki RP z okazji XXX-lecia Biura Podróży ITAKA
    • statuetkę Grand Prix TT Warsaw 2019
    • "Perłowy globus”, nagrodę specjalną Fair Play Turystyki Polskiej 2019
    • dyplom gratulacyjny Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” z okazji jubileuszu 30-lecia

Prezes Henicz otrzymał także podziękowanie z okazji Jubileuszu ITRP w dowód uznania za wieloletnią współpracę oraz Złotą Odznakę ITRP w uznaniu zasług dla rozwoju turystyki i samorządu branżowego.

Podczas TT Warsaw 2019 ponad 20 000 odwiedzających pozna oferty sieci hotelowych, biur podroży i organizacji turystycznych z całego świata. Uczestnicy wezmą też udział w konkursie, w którym do wygrania są rajskie wakacje na Malediwach dla 2 osób ufundowane przez ITAKĘ.

Przedstawiciele ITAKI podczas targów spotkają się zarówno z kontrahentami, z którymi touroperator współpracuje od lat, jak i z tymi, którzy są zainteresowani współpracą.

Zapraszamy do odwiedzania nas na targach: stanowisko nr A13, sala im. M. Kopernika.arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter