phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościStudy Tour: Bułgaria – Słoneczny Brzeg i Złote Piaski, 31.07-07.08.2020 r.

Study Tour: Bułgaria – Słoneczny Brzeg i Złote Piaski, 31.07-07.08.2020 r.24-08-2020

Z czym kojarzy się Bułgaria?
Jeżeli z przystępnymi cenowo wakacjami, długimi, piaszczystymi plażami, olejkiem różanym i wybornym winem to znaczy, że nie poznałeś jeszcze jej wszystkich uroków. Zapraszamy na relację ze zorganizowanego dla 20 uczestników wyjazdu studyjnego ITAKI, który pozwolił nam z bliska przyjrzeć się Bułgarii – sercu Bałkanów!

Zakochać się od pierwszego wejrzenia?
Bułgaria to raj dla plażowiczów, wielbicieli sportów wodnych, górskich wycieczek i... zwiedzania – kraj zachwyca zabytkami, które koniecznie trzeba zobaczyć. Nam udało się poznać najpiękniejsze zakątki Bułgarii – poznaj je i Ty!

Nessebar – wpisana na listę UNESCO, największa atrakcja wybrzeża i jedno z najstarszych miast w Europie, wspaniałe antyczne ruiny, cerkwie i charakterystyczne, drewniane domy na kamiennych podmurówkach.

Rezerwat Przyrody Ropotamo – malownicze krajobrazy, dzika przyroda i rejs łodzią po rzece Ropotamo. Polecamy wielbicielom przyrody, my byliśmy zachwyceni!

Sozopol – klimatyczne miasto położone w urokliwej zatoce. Wąskie, brukowane uliczki, kafejki i restauracje z zachwycającym widokiem na morze i... piękne, piaszczyste plaże, którym ciężko się oprzeć.

Warna – letnia stolica Bułgarii z długą, piaszczystą plażą i mnóstwem restauracji i klubów. To świetny wybór nie tylko dla plażowiczów – nas zachwyciły muzea, cerkwie i ciągnący się tuż przy morzu park.

Przylądek Kaliakra – zapierające dech widoki, czerwone klify, granatowe morze i legendy w tle – koniecznie trzeba ich posłuchać, zapamiętamy je na długo!

A po zwiedzaniu...
Każdego dnia oprócz odkrywania najpiękniejszych zakątków Bułgarii, wizytowaliśmy również hotele z oferty ITAKI. Łącznie zobaczyliśmy 26 wyselekcjonowanych specjalnie dla naszych Klientów hoteli. Na dłużej zatrzymaliśmy się w hotelach: Aqua Paradise Resort****+ w Rawdzie w regionie Słoneczny Brzeg, Forest Beach**** w Primorsku, Flamingo Grand Hotel & Spa**** w Albenie i Topola Skies Resort & Aquapark****+ w Topoli, w regionie Kawarna. Wszystkie hotele, oprócz świetnego standardu i atrakcyjnej lokalizacji, zachwyciły nas przyjazną wakacyjną atmosferą, z której słynie Bułgaria. Tutaj czujesz się jak w domu!

Szybko i sprawnie?
2xTAK! Wszystkie procedury związane z zapobieganiem COVID-19 przebiegły sprawnie, czuliśmy się bezpiecznie zarówno na lotnisku, jak i w hotelu. Na lotnisku wystarczyło wypełnić deklarację zdrowia i przekazać ją podczas odprawy. Zachowany był dystans społeczny, obowiązywał nakaz zakrywania nosa i ust na czas odprawy, lotu i transferu do hotelu. W hotelach wszystkie standardy sanitarne były zachowane.

 

Kornela Górecka
Infolinia Opole

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter