phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościStudy Tour: Albania, 25.05-1.06.2021

Study Tour: Albania, 25.05-1.06.202107-06-2021

Albania – piękny, górzysty, zielony, niezwykle gościnny i odrobinę tajemniczy kraj należący do Bałkanów. Coraz bardziej popularny i ceniony przez Klientów kierunek wakacyjnych wyjazdów, tym razem był celem dla grupy 36 pracowników biur podróży.

OFERTA ITAKI
Podczas wyjazdu studyjnego ITAKI wizytowano 12 hoteli z regionu Durrës – jednego z ważniejszych albańskich ośrodków turystyki. Grupa zatrzymała się w eleganckim, cudownie położonym przy plaży hotelu Grand Blue Fafa*****, w spokojnej miejscowości Golem.

ALBANIA W MINIATURZE
Oprócz wizytowania hoteli, był również czas na poznanie najpiękniejszych zakątków kraju. Podczas wyjazdu uczestnicy wzięli udział w pełnych wrażeń wycieczkach:
- jeep safari, podczas którego zwiedzili m.in. miasto Kruja,
- rejs statkiem z Vlory,
- zwiedzanie stolicy Albanii – Tirany oraz fabryki brandy Skënderbeu,
- zwiedzanie „miasta tysiąca okien” – Beratu, połączone z degustacją lokalnego wina.

STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA
Przed wylotem do Albanii nie jest wymagany test na COVID-19. W samolocie zbierane są formularze lokalizacyjne z informacją, w jakim hotelu planowany jest pobyt. Podczas lotu powrotnego należy wypełnić formularz lokalizacji pasażera oraz deklarację zdrowia. Dokumenty rozdawane są w samolocie, ale warto mieć je przygotowane już wcześniej. Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/albania/.
Na lotniskach oraz w hotelach w wyznaczonych miejscach znajdują się płyny dezynfekujące, a w czasie lotu należy mieć założoną maseczkę. All inclusive w hotelach działa tak, jak przed pandemią, jedzenie nakłada się indywidualnie.

Zdjęcia:
Daria Zięcik-Szatkowska
Doradca Klienta
Salon Firmowy Biura Podróży ITAKA
Port Lotniczy Wrocławarrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter